Teraz jest 27 lipca 2024, o 05:19

Jen Frederick

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 14 marca 2017, o 15:36

Księżycowa Kawa napisał(a):Wszystkie :lol: i mam wielką słabość do "Last Hit" i "Taking Control", jeszcze do "Unraveled" :mrgreen:
to sporo mówi :mrgreen:
Last Hit planuję w bliskiej przyszłości.

A pytałam też dlatego bo byłam ciekawa czy postawisz na podium Sacked :hyhy:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 14 marca 2017, o 15:39

Pewnie Twoja reakcja będzie inna, ale Nick to jeden z moich ulubionych bohaterów :bigeyes:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 14 marca 2017, o 15:43

takich w ogóle? ;)

wiesz chętnie spróbuję bo słyszę o tej książce i w ogóle serii same dobre rzeczy. Nikt jeszcze nie jęczał chyba ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 14 marca 2017, o 15:49

Aha :bigeyes:
Bo głównie ja pisałam, to nic dziwnego, że nie słyszałaś :hyhy: ale istnieją tacy, co narzekają :roll: A, i chyba Alias nie była przekonana do "Last Hit".
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 14 marca 2017, o 16:12

nie tylko Ty :P
Gonia chyba chwaliła tom 3 ;)

pokaż mi ksiażkę na którą nie ma jęków :hyhy:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 14 marca 2017, o 16:24

Księżycowa Kawa napisał(a): A, i chyba Alias nie była przekonana do "Last Hit".

Nie była, nie była :lol:
Tylko z nieznanych mi powodów moich wypowiedzi pod recenzją już nie ma :ermm:
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 14 marca 2017, o 16:42

Wiecie co? Mnie Last Hit też jakoś tak dziwnie idzie.... przeczytałam kilka rozdziałów i zastanawiam się czy wogóle czytać dalej :bezradny: Skończyłam na zakupach w domu handlowym.... nie wiem może później się jakoś przeinaczy i będę mieć chęć na to :bezradny:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 14 marca 2017, o 18:07

Po tych zakupach jeszcze odrobinę doczytałam i potem odpadłam, niestety...

Kawo, czy my dyskutowałyśmy na ten temat przy okazji twojej recenzji czy recenzji innej książki? Bo jeżeli to pierwsze (a tak mi się wydaje), to moje posty zostały usunięte... nie wiem, przypadkowo?
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 14 marca 2017, o 18:37

Alias, czy o tę dyskusję chodzi?
viewtopic.php?p=969623#p969623
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 14 marca 2017, o 18:46

Dzięki ;)
Pomyliło mi się, było to jednak przy okazji innej książki F. A już się wystraszyłam, że mi posty znikają...
... i oczywiście nie było dyskusji tylko raptem jeden post :lol:
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 14 marca 2017, o 18:48

Nie no, tam poniżej jest więcej ;)

Ale to dobrze, jako mod recenzji również odczułam niepokój na wieść o zaginięciu :D
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 14 marca 2017, o 18:54

Nie no tak :), miałam na myśli, że w zasadzie napisałam tylko jeden dłuższy post z opinią na temat książki

No ja też... bo bym sobie palec dała uciąć, że to przy okazji recenzji Last Hita było :roll:
Dzięki, że się dokopałaś.
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 15 marca 2017, o 18:51

Dobrze, że nic nie znikło. A próbowałaś następny tom? Tam zdecydowanie jest bardziej wiarygodniej. No chyba, że styl Ci nie odpowiada, wtedy wiadomo, szuka się pod innym adresem :)

•Sol• napisał(a):nie tylko Ty :P
Gonia chyba chwaliła tom 3 ;)

pokaż mi ksiażkę na którą nie ma jęków :hyhy:

Cieszy mnie, że nie tylko mi się to podobało :smile:

phantera onca napisał(a):Wiecie co? Mnie Last Hit też jakoś tak dziwnie idzie.... przeczytałam kilka rozdziałów i zastanawiam się czy wogóle czytać dalej :bezradny: Skończyłam na zakupach w domu handlowym.... nie wiem może później się jakoś przeinaczy i będę mieć chęć na to :bezradny:

Coś Ci nie pasuje?
Akurat tutaj wada w zasadzie dla mnie istnieją :hyhy:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 15 marca 2017, o 18:58

Powiem szczerze że sama za bardzo nie wiem :bezradny: może to to bohater - zbyt obsesyjny...
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 15 marca 2017, o 22:39

Czasem tak bywa. Podobało mi się to, że Nick nie widział świata poza Daisy :evillaugh:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 19 marca 2017, o 21:48

Skończyłam calą :P dobrze że jednak ją dokończyłam, tylko szkoda że tak późno zaczęło się dziać :P Widać jak w większości - jedna trzecia byłanudna za to później autorka mi to wynagrodziła :bigeyes: Drugą zacznę już nie długo - to historia Daniela i Regan, strasznie mnie ciekawi :smile:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21199
Dołączył(a): 7 października 2013, o 18:13
Ulubiona autorka/autor: brak ulubionej

Post przez klarek » 19 marca 2017, o 21:52

Księżycowa Kawa napisał(a):Czasem tak bywa. Podobało mi się to, że Nick nie widział świata poza Daisy :evillaugh:

Czasami uwielbiam takich bohaterów. No dobrze, w większości przypadków ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 22 marca 2017, o 19:54

Wydaje mi się, że Nick nie zrobi na Tobie aż takiego wrażenia jak na mnie. Szczególnie to mi się podobało w „Last Gift”, było wręcz genialne, zresztą wystarczy, że pomyślę o tym opowiadaniu, a od razu robi mi się lżej na sercu :bigeyes:

phantera onca napisał(a):Skończyłam calą :P dobrze że jednak ją dokończyłam, tylko szkoda że tak późno zaczęło się dziać :P Widać jak w większości - jedna trzecia byłanudna za to później autorka mi to wynagrodziła :bigeyes: Drugą zacznę już nie długo - to historia Daniela i Regan, strasznie mnie ciekawi :smile:

Mnie wystarczało, że Nick był, mogłam się obejść bez akcji :evillaugh: Kolejne części są inne.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 22 marca 2017, o 21:35

W Last Hit ja miałam problem tylko na samym początku, a jak Nick już przyuważył Daisy to się wciągnęłam. Jego obsesja na jej punkcie mi odpowiadała. Myślałam, że to tylko romans, tak że końcówka to mnie wręcz zaskoczyła.
Druga część.. ech uwielbiam Daniela, więc co tu dużo mówić, ale jeśli Sol się do tego przymierza, to może mieć z tą pozycją kłopot, ale warto przeczytać.
W Last Kiss, jeśli humor będzie odpowiadać, można mieć ubaw po pachy. Ja w każdym razie świetnie się bawiłam. Naomi jest jedyna w swoim rodzaju :lol:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 23 marca 2017, o 02:42

O tak, Naomi jest niezrównana :evillaugh: Ona i te jej zarazki, no i wszystko inne :hahaha:
Czytałaś ostatnią część?
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 23 marca 2017, o 12:42

gonia napisał(a):Druga część.. ech uwielbiam Daniela, więc co tu dużo mówić, ale jeśli Sol się do tego przymierza, to może mieć z tą pozycją kłopot, ale warto przeczytać.
dlaczego mogę mieć kłopot? ;)
coś jest co nie lubię jakoś tak alergicznie? :hyhy:
tak pytam, spróbować i tak mam zamiar mimo wszystko bo za mocno już znana ta autorka żebym ominęła ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 23 marca 2017, o 14:42

Czasem akcja drugiej części mówi sporo o zakończeniu pierwszej, więc może lepiej najpierw zapoznać się z pierwszą, a potem martwić się (ewentualnie) o drugą. Jeśli jednak bardzo chcesz wiedzieć, to możesz zajrzeć do recenzji Kawy. Ja też napisałam kilka słów o Last Breath w temacie Clare, ale nie wiem jak zrobić link do konkretnego posta. Myślę, że jak przeczytasz pierwszą, to będziesz mieć pewne wyobrażenie, co może być w drugiej.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 23 marca 2017, o 14:59

mam zamiar trzymać się chronologii ;) raczej od tego wyjątków nie robię albo baaardzo rzadko ;)
okej idę czytać, dzięki
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 23 marca 2017, o 18:05

duzzza22 też wspominała: viewtopic.php?p=937299#p937299

gonia napisał(a):Czasem akcja drugiej części mówi sporo o zakończeniu pierwszej, więc może lepiej najpierw zapoznać się z pierwszą, a potem martwić się (ewentualnie) o drugą. Jeśli jednak bardzo chcesz wiedzieć, to możesz zajrzeć do recenzji Kawy. Ja też napisałam kilka słów o Last Breath w temacie Clare, ale nie wiem jak zrobić link do konkretnego posta. Myślę, że jak przeczytasz pierwszą, to będziesz mieć pewne wyobrażenie, co może być w drugiej.

Z lewej u góry jest przycisk, który to umożliwia :wink: viewtopic.php?p=941107#p941107
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 31 maja 2017, o 19:53

Obrazek

Wealth, fame and a real-life romance she never expected—seventeen-year-old Vaughn Bennett lands it all when she agrees to become a pop star's fake girlfriend in this smart, utterly addictive novel from #1 New York Times bestselling author duo Erin Watt

Under ordinary circumstances, Oakley Ford and Vaughn Bennett would never even cross paths.

There's nothing ordinary about Oakley. This bad-boy pop star's got Grammy Awards, millions of fangirls and a reputation as a restless, too-charming troublemaker. But with his home life disintegrating, his music well suddenly running dry and the tabloids having a field day over his outrageous exploits, Oakley needs to show the world he's settling down—and who better to help him than Vaughn, a part-time waitress trying to help her family get by? The very definition of ordinary.

Posing as his girlfriend, Vaughn will overhaul Oakley's image from troublemaker to serious artist. In return for enough money to put her brothers through college, she can endure outlandish Hollywood parties and carefully orchestrated Twitter exchanges. She'll fool the paparazzi and the groupies. She might even start fooling herself a little.

Because when ordinary rules no longer apply, there's no telling what your heart will do…


Publication Date: May 30, 2017
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do F

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości