Teraz jest 8 października 2024, o 05:00

Kupujemy książki: miejsca, ceny, promocje

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 9 grudnia 2014, o 22:56

Amber damnit
jak ja ich nienawidzę...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 9 grudnia 2014, o 23:33

no to Mikołaja Amber strzelił nam.... :zalamka: :evil:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 9 grudnia 2014, o 23:41

to było zaplanowane. Przecież oni jeszcze nigdy nie puścili chodliwej nowości w czasie trwania fajnej promocji.
My o tym doskonale wiemy a zawsze się tak samo wkurzamy na nich.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 9 grudnia 2014, o 23:42

to zdecydowanie paskudne jest tak robić z czytelnikami....i oczywiście wiele innych pozycji też niedostępnych w czasie trwania tej cudnej promocji.... :zalamka:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 10 grudnia 2014, o 10:27

Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 10 grudnia 2014, o 10:29

Moje zamówienie z Profita wciąż aktualne, tzn. status się nie zmienił; ale raczej nadziei nie mam. Pisze co prawda: realizacja 1-2 dni, ale wątpię, żeby mi wysłali książkę, która jeszcze nie wyszła :] Amber jak zwykle ma wszystkich gdzieś :mur:
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 10 grudnia 2014, o 10:33

przesunęli premierę na 12
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 10 grudnia 2014, o 12:49

no to bomba :]
miałam zamówić razem z prezentem dla mamy i du.pa :]
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 10 grudnia 2014, o 23:07

oby tego 12 wyszła....
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...


Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 11 grudnia 2014, o 14:41

Czy któraś kupuje na bookdepository.com i zamawiała coś w ostatnim czasie?
Widzę, że mają darmową dostawę i czy rzeczywiście i do nas?
I jak tam jest z płaceniem w walutach? To znaczy czy jest narzucone dla nas w euro czy można np. w dolarach?
Chociaż widzę, że po przeliczeniu na jedną i na drugą walutę to i tak tyle samo mi za książkę wychodzi :mysli:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 11 grudnia 2014, o 19:29

Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 11 grudnia 2014, o 19:48

Duz, ja kupuję na BookDep od dawna i mam stamtąd masę książek, wszystko sprawdzone i działa. Wysyłka do Polski jak najbardziej jest, za wysyłkę nigdy nie płaci się dodatkowo niezależnie od wielkości zamówienia. Co do waluty, z rozwijanej listy w górnym prawym rogu możesz wybrać nawet PLN.

Muszę się jednak poskarżyć, że w przeciągu ostatniego roku część książek podrożała i kosztują bardzo często więcej niż cena okładkowa, podczas gdy kiedyś kosztowały tyle co na okładce lub mniej. Niestety parę lat temu Amazon wykupił część udziałów w BookDep i od tamtej pory oczekiwałam tylko, aż te luksusy nam przykrócą :]

Aktualnie czekam na eksperymentalne zamówienie z wowhd.co.uk, gdzie przesyłka również jest za darmo. No, nie tak do końca eksperymentalne, bo w 2008-2009 kupiłam tam kilka płyt, ale po takim czasie można tak powiedzieć ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 12 grudnia 2014, o 09:52

Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 15 grudnia 2014, o 09:16

Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 grudnia 2014, o 21:21

pozazdrościłam Lili i licytuję Belzebuba, zaklepuję, przyklepuję i przypluwam :P
http://allegro.pl/loretta-chase-lord-of ... 69816.html
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 15 grudnia 2014, o 21:27

I będziesz czytać po angielsku??????
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 grudnia 2014, o 21:28

Lili, będę mieć :P
wiesz że ja z tych co lubią kupić dla miecia :hyhy:
a czytać... Na razie po polsku nie mam za bardzo czasu czytać ;) jedna książka na 4-5 dni więc wiesz. I to nie za gruba książka ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 16 grudnia 2014, o 12:00

Agrest napisał(a):Duz, ja kupuję na BookDep od dawna i mam stamtąd masę książek, wszystko sprawdzone i działa. Wysyłka do Polski jak najbardziej jest, za wysyłkę nigdy nie płaci się dodatkowo niezależnie od wielkości zamówienia. Co do waluty, z rozwijanej listy w górnym prawym rogu możesz wybrać nawet PLN.

Muszę się jednak poskarżyć, że w przeciągu ostatniego roku część książek podrożała i kosztują bardzo często więcej niż cena okładkowa, podczas gdy kiedyś kosztowały tyle co na okładce lub mniej. Niestety parę lat temu Amazon wykupił część udziałów w BookDep i od tamtej pory oczekiwałam tylko, aż te luksusy nam przykrócą :]

Aktualnie czekam na eksperymentalne zamówienie z wowhd.co.uk, gdzie przesyłka również jest za darmo. No, nie tak do końca eksperymentalne, bo w 2008-2009 kupiłam tam kilka płyt, ale po takim czasie można tak powiedzieć ;)

Super! Dzięki kochana za info :D Co do waluty to bardziej chodzi mi o to w jakiej mam płacić. Czy mogę sobie walutę dostosować do własnych potrzeb czyli jeśli taniej mnie wyjdzie np. w dolarach czy mogę płacić w nich. No, ale zorientowałam się, że euro i dolar mniej więcej na to samo wychodzą w przypadku książek, które mnie interesują zatem na razie problemu nie ma :)

Daj znać jak się sprawdzi zakup :) Czy znasz jeszcze jakieś dobre miejsce gdzie mogłabym kupić książki angielskie? Czy to polska strona czy angielska.

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 3077
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 16 grudnia 2014, o 12:37

Duz znam taką:
http://krainaksiazek.pl/
książzki sprowadzają z zagranicy

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 16 grudnia 2014, o 12:50

Duz, możesz wybrać dowolną walutę z tych dostępnych. Co się opłaca to też zależy od banku, bo poza samą ceną waluty dochodzi kwota przewalutowania. Oczywiście jak płacisz w złotówkach to już nic nie doliczają.

Kupuję w kilku miejscach, choć muszę powiedzieć, że złote czasy trochę już przeminęły i dlatego też się trochę rozglądam za kolejnym opcjami. Np Amazon brytyjski zlikwidował darmową dostawę na kontynent, a wcześniej przy zakupach powyżej 25 funtów było za darmo. Teraz książek to już tam nie bardzo się opłaca kupować, chyba że coś bardzo drogiego, albo jakiś box, to wtedy może ich zniżka się z kosztem przesyłki zbilansuje. Ale wtedy to warto też sprawdzić na amerykańskim Amazonie.

Bookdepository - jak już pisałam, ceny niektórych książek (wydawnictw?) wzrosły, przesyłki idą jakby dłużej, ale ogólnie ok. Są np preordery Meredith Duran, Loretty Chase czy Julie James na przyszły rok i one są poniżej cen okładkowych, za to preorder nowej Long jest powyżej, więc tego na razie nie zamawiam...

To jeśli chodzi o nowe książki, a używane (a w sumie u mnie to chyba większość) kupuję na:
http://www.betterworldbooks.com - idą ze Stanów, przesyłka za darmo.
http://www.awesomebooks.com - idą z UK. Tu również zlikwidowano darmową przesyłkę w tym roku, wcześniej przy zakupie dwóch książek było za darmo. Kwota przesyłki jest niezależna od wielkości zamówienia, więc jak się zamawia więcej książek, to nie jest tak źle.

Ponieważ to są zagraniczne sklepy i książki mają długą drogę do pokonania, to w każdym ze sklepów zdarzały mi się jakieś przygody typu coś nie doszło albo się podniszczyło. Jednak z ponowną przesyłką czy zwrotem kasy nie ma problemów.

Z polskich sklepów to czasem używane na allegro - ceny bywają naprawdę fajne, gorzej jak szuka się konkretnego tytułu, wiadomo. A nowe - kiedyś dużo w empiku, teraz od dawna w empiku nic, choć zdaje się, że Mikołaj właśnie z empiku coś po obcemu mi przyniesie ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 16 grudnia 2014, o 13:59

aleqsia napisał(a):Duz znam taką:
http://krainaksiazek.pl/
książzki sprowadzają z zagranicy

Właśnie Liberty mi w temacie Ashley podsunęła ją :D Ale bardzo dziękuję kochana :padam:

Agrest napisał(a):Duz, możesz wybrać dowolną walutę z tych dostępnych. Co się opłaca to też zależy od banku, bo poza samą ceną waluty dochodzi kwota przewalutowania. Oczywiście jak płacisz w złotówkach to już nic nie doliczają.

O to mi właśnie chodziło. Zobaczę jak będę zamawiać jak to wszystko wyjdzie w praktyce.

Amazonu, nawet nie sprawdzam. :P

Na razie i tak większość kupuję w e-bookach, a książki to chyba będę nabywać tylko te co rzeczywiście będę chcieć mieć na półce. Nie wiem gdzie ja będę je upychać, ale marzy mi się jednak papierek co niektórych dzieł. Nie wiem więc czy będę kupować preordery papierkowe, ale czas pokaże. :wink:

Allegro obleciałam już i albo nie ma albo ceny kosmiczne więc na razie je odpuszczam.
Empik właśnie nic nie ma albo jakąś pojedynczą sztukę co mnie w sumie wkurza.
I teraz zerknęłam na Krainę Książek i ceny niektórych też dość wysokie są, ale niektóre nawet znacznie tańsze niż na BookDepository.

A tak poza tym to Aleqsia kupowałaś już na stronie KK? W porządku są? Nie ma problemów z dostawą i stanem książek?

Agrest napisał(a):To jeśli chodzi o nowe książki, a używane (a w sumie u mnie to chyba większość) kupuję na:
http://www.betterworldbooks.com - idą ze Stanów, przesyłka za darmo.
http://www.awesomebooks.com - idą z UK. Tu również zlikwidowano darmową przesyłkę w tym roku, wcześniej przy zakupie dwóch książek było za darmo. Kwota przesyłki jest niezależna od wielkości zamówienia, więc jak się zamawia więcej książek, to nie jest tak źle.

Ponieważ to są zagraniczne sklepy i książki mają długą drogę do pokonania, to w każdym ze sklepów zdarzały mi się jakieś przygody typu coś nie doszło albo się podniszczyło. Jednak z ponowną przesyłką czy zwrotem kasy nie ma problemów.

Dzięki kochana :D Istna skarbnica wiedzy :padam:
Rozejrzę się na tych dwóch stronkach i zacznę swoją kolekcję powiększać :) Nie wiem tylko czy się doczekam jak już zamówię :evillaugh: Jak wy to wytrzymujecie :evillaugh:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 16 grudnia 2014, o 14:13

Rozumiem, że szukasz książek Kristen Ashley - wiele z nich niestety będzie drogich wszędzie (w każdym razie jako nowe), bo ona przecież wiele z nich sama wydała, a książki Print On Demand są po prostu droższe niż te tradycyjnie wydawane. A do tego są długie, co też sprawia, że cena wyższa.
Taki najbardziej typowy romans w formacie kieszonkowym kosztuje okładkowo 8$, a ceny okładkowe serii Rock Chick to $18. Nawet po obniżkach sklepowych to będzie sporo.

A co do czekania to przywykłam, choć zdarzyło mi się zamówić książkę, zdążyć o tym zapomnieć i zamówić drugi raz :rotfl:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 16 grudnia 2014, o 14:36

Tak właśnie Ashley :)

Z serią Rock Chick na razie się jeszcze wstrzymuję, bo nie widzę, żeby gdzieś były wszystkie, a chciałabym zamawiać cyklami(chociaż może je rozłożę na pół i zamówię po 4, bo cenę mają jak zauważyłaś straszną :zalamka: ). Na razie na pewno złapię z KK serię Dream Man ona jest w cenie około 25 zł i pewnie postaram się zdobyć jeszcze na początek wszystkie z serii Colorado Mountain, bo one też cenowo stoją ok. Resztę jednak powoli będę skupować. No i jeszcze nie wszystkie jej serie wydane zostały w papierku :smarkam:

Zastanawiam się, którą jeszcze autorkę bym chciała i patrzyłam np. jeszcze na Aleo Toni, ale ona to już ceny ma w ogóle z kosmosu :missdoubt: Się wstrzymam na razie, bo jeszcze zbankrutuję :evillaugh:

Nawet nie wchodzę w historyki, bo mnie głowa jeszcze rozboli :evillaugh:


O rany :rotfl: W sumie to się nie dziwię jak się czeka kilka miesięcy to można zapomnieć, ale potem z drugiej strony jak się nie pamięta a przychodzi paczka to miła niespodzianka jest :mrgreen:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 16 grudnia 2014, o 14:45

No właśnie historyki będą zapewne w bardziej przystępnych cenach, no i częściej dostępne jako używane ;) Toni Aleo to też self-publishing pewnie - i stąd ceny. Można to sprawdzić na amazonie, jeśli tam na stronie książki papierowej jako wydawca figuruje CreateSpace, to znaczy że książka jest Print on Demand.

Nie jest aż tak tragicznie, żeby przesyłki szły kilka miesięcy, najdłużej to właśnie z betterworldbooks, ok. 6 tygodni, a ostatnio wysłali mi nawet jakaś lepszą opcją i doszło w 2 tygodnie. Ale nie wiem czy to tak na stałe, bo już kiedyś mieli okres takiej hojności i to tylko tymczasowe było.
Z angielskich sklepów dochodzi szybciej - ze dwa, trzy godnie. Z amazona szło kurierem parę dni, no ale cóż ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości