Teraz jest 7 października 2024, o 08:33

Kupujemy książki: miejsca, ceny, promocje

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 18 sierpnia 2014, o 20:26

aleqsia napisał(a):babka sprzedaje mnóstwo romansów, tylko ceny :disgust:

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/vyKf/



rzeczywiście dużo tego...ale cenowo trochę drogo.... :niepewny:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 2698
Dołączył(a): 19 kwietnia 2011, o 19:31
Ulubiona autorka/autor: .brak.

Post przez emily temple » 18 sierpnia 2014, o 20:46

oczopląsów dostaje od ilość kolekcji tej pani ale serce staje jak widze ceny :zalamka:
Obrazek

Perhaps I became a magic user so I can touch his heart

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 18 sierpnia 2014, o 21:33

niektóre warto...ale większość to drogo jest....
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 18 sierpnia 2014, o 21:44

I te już zdaje się poznikały.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 18 sierpnia 2014, o 21:47

no właśnie.... :bezradny:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 19 sierpnia 2014, o 11:34

ktos chce?
Szwaja
Nie dla mięczaków 10 zł
Romans na receptę 6 zł
Zapiski stanu poważnego 14 zł
Zatoka trujących jabłuszek 20 zł
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 sierpnia 2014, o 21:44

Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 sierpnia 2014, o 14:57

Nie wiem gdzie zapytać to niech będzie tutaj...Mam nadzieję,że nikt nie okrzyczy :wink:
Pani kupiła ode mnie na Allegro wczoraj książeczkę. Od razu praktycznie zrobiła przelew i wszystko byłoby ok gdyby nie to,że przelała kwotę za samą książkę bez kosztów przesyłki :niepewny: Wpisany miałam koszt przesyłki 9 zł za list polecony ekonomiczny lub list polecony priorytetowy za 11zł. Zaznaczone było,że Pani wybrała sobie ten za 9 zł...
Napisałam wczoraj wieczorem do niej bardzo miłego,kulturalnego maila - cała ja :wink: Że do tej kwoty powinna jeszcze dopłacić 9 zł za przesyłkę i dzisiaj wysyłam książkę chyba,że zapłaciła ile trzeba,a ja coś przegapiłam to będziemy wyjaśniać. Oczywiście póki co zero odezwy i chyba nic mi nie dopłaciła,ale bank z opóźnieniem sporym księguje więc może jeszcze nie widać...Pani ma długo konto na Allegro i tylko jeden komentarz. Pozytywny.

Zastanawiam się co zrobić. Ale chyba wyślę tę książkę i kij tam z 9 zł, wezmę przesyłkę na siebie po prostu.Tylko poczekam jeszcze do jutra może się odezwie...
Dziwna sytuacja trochę.Miał ktoś tak?

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 20 sierpnia 2014, o 14:59

nie, nie zdarzyło mi się
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 20 sierpnia 2014, o 16:36

Może się pomyliła? Tyle że chyba za koszty od razu nalicza? :mysli:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 20 sierpnia 2014, o 16:41

Very Szkoda 9 zł to jedna ksiazeczka. Pani licytujac widziala koszt przesylki i ze nalezy go dodac. Jesli nie bedzie odzewu napisz do allegro co mass robic. Lub jesli pani się nie odezwie przez 7 dni ideałom jej ide. Chyba że to jakaś książka co ciężko było ci sprzedać :bezradny:
Ale ja bym nie odpuscila nie lubie takich podchodów

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 sierpnia 2014, o 16:53

Wiesz może Pani uznała,że wystarczająco dużo zapłaciła za książkę i za przesyłkę już płacić nie będzie :evillaugh:

Sama nie wiem.W sumie głupio o 9 zł się ciskać i problemy robić :bezradny: Może skoro tylko raz do tej pory kupowała na Allegro nie skapowała,że za przesyłkę trzeba dodatkowo zapłacić. Nie mam pojęcia.

W ogóle ja się staram miło do Kupujących podchodzić. Staram się odpowiadać jak pytają i tak dalej,ale jak ja do kogoś piszę to przeważnie zero odezwy :bezradny: Kiedyś babka na dwóch aukcjach ode mnie kupiła i czekałam aż zapyta ile przesyłka czy coś,a ona przez kilka dni nic. Dopiero sama jej napisałam ile ma zapłacić to wpłaciła na konto,ale na maila ani dziękuję za wiadomość ani pocałuj mnie w d...
Potem chyba jeszcze pytałam czy ok i czy paczka doszła i nic.Komentarza też nie wystawiła.

Raz wysyłałam facetowi jakiemuś i przesyłka wyszła taniej kilka złotych niż go policzyłam.Napisałam maila że wyszło tyle i tyle mniej i że mogę zwrócić,a on nic nie odpisał. Nie to nie. Łaski bez :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 3077
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 20 sierpnia 2014, o 16:56

Very poczekaj na odp., babka może przy płaceniu z konta zapomniała doliczyć koszty.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 sierpnia 2014, o 17:43

Poczekam,poczekam. Nie będę babki gnębić.Może to ja coś źle zobaczyłam. Biorę pod uwagę taką możliwość przy aktualnym stanie mojego umysłu :evillaugh:
Zresztą jeszcze jakiś nr telefonu jest podany w danych tylko jakiś dziwny. Spróbuję jeszcze w ten sposób się dobić jak nie będzie przez kilka dni żadnego kontaktu z jej strony. A jak dalej nic nie wskóram to chyba zapłacę za tę przesyłkę. Moja strata,trudno się mówi :wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 3077
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 20 sierpnia 2014, o 17:56

Łagodnie do tego podchodzisz i chyba Ty jedyna, zakładam się, że inny sprzedawca to czekałby na dopłatę.
raz miałam sytuację kiedy babka wysłała mi ksiązkę zanim do niej w ogóle przelew zrobiłam :P
a propos dziwnych numerów dziś znajoma z pracy przyniosła mi dokument i mówi że nie może znaleźć osoby bo chyba nieprawidłowy Pesel podał, ja patrzę a tam 12345678912 :rotfl: no nie dziwne, że nie znalazla

Avatar użytkownika
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 9 lipca 2012, o 13:40
Ulubiona autorka/autor: J. Lindsey, SEP, J. Garwood, J. McNaught,Bishop

Post przez monia0303 » 20 sierpnia 2014, o 20:31

Ja bym czekała na dopłatę za przesyłkę. Kiedyś sprzedałam książkę na all i czekałam miesiąc na wpłatę bo kupujący co tydzień pisał że zaraz wpłaci. Założyłam spór i czekałam kolejne 30 dni i w końcu wystawiłam negatyw, napisałam do all że nie doszliśmy do porozumienia i proszę o zwrot prowizji i okazało się że już za późno bo minęło ponad 50 dni od sprzedaży. Straciłam kasę za wystawienie i prowizję od sprzedaży i musiałam ksiażkę ponownie wystawiać. Teraz po 7 dniach jeżeli nie ma wpłaty piszę emaila przypominającego i jeżeli w ciągu kolejnych 7 brak odzewu od razu negatyw. Człowiek uczy sie na błędach a 9 zł to dużo.
Więcej niż wczoraj, mniej niż jutro.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 20 sierpnia 2014, o 22:02

Papaveryna napisał(a):W ogóle ja się staram miło do Kupujących podchodzić. Staram się odpowiadać jak pytają i tak dalej,ale jak ja do kogoś piszę to przeważnie zero odezwy :bezradny: Kiedyś babka na dwóch aukcjach ode mnie kupiła i czekałam aż zapyta ile przesyłka czy coś,a ona przez kilka dni nic. Dopiero sama jej napisałam ile ma zapłacić to wpłaciła na konto,ale na maila ani dziękuję za wiadomość ani pocałuj mnie w d...

Tak to już z niektórymi ludźmi bywa. Też miewałam zapytanie, a potem zupełnie nic. Jedna, że zapłaci, kilka dni milczenia, następnie, że dopiero za kilka dni...

Papaveryna napisał(a):Raz wysyłałam facetowi jakiemuś i przesyłka wyszła taniej kilka złotych niż go policzyłam.Napisałam maila że wyszło tyle i tyle mniej i że mogę zwrócić,a on nic nie odpisał. Nie to nie. Łaski bez :evillaugh:

Racja.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 21 sierpnia 2014, o 07:28

Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 21 sierpnia 2014, o 13:18

Papaveryna napisał(a):Jeszcze nie rezygnuję. Będę obserwować jak się sytuacja rozwinie :wink:

Very, widziałaś? Tylko 4 godziny do końca, a cena stoi na 14 zł.
Na razie wygląda dobrze, ale się biją już 3 osoby, to może jeszcze nieźle skoczyć.
monia0303 napisał(a):9 zł to dużo.

Właśnie. I sprawiedliwie jest to dostać.
Papaveryna napisał(a): na maila ani dziękuję za wiadomość ani pocałuj mnie w d...

Praktycznie nigdy nie odpisuję, jeśli nie jestem o coś ważnego pytana. Każdy mail to strata czasu. Nigdy nie piszę podziękowań. Wysyłam je telepatycznie.
Ale za to wpłacam kasę natychmiast po kupieniu i piszę ładny komentarz od razu, jak dojdzie przesyłka.
I jeszcze jestem bardzo liberalna przy wystawianiu ocen dla sprzedawcy.
W sumie więc wygrywają na tym, że zamiast pisać im maile dziękczynne, sprawiam, że nie mają ze mną żadnych kłopotów.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 sierpnia 2014, o 13:25

Nie no tak.Nie wymagam podziękowań w końcu zapłacili za to żeby im coś wysyłać.Opierałam się na sytuacji z babką,która potem nie wystawiła komentarza ani nic i nie odpowiedziała na pytanie czy wszystko było ok z paczką i rzeczami w paczce. A może by jej się po pół roku przypomniało,że jednak coś było nie tak i wyskoczyłaby z jakimiś pretensjami :bezradny: Nie lubię tak.

A Pani wpłaciła wczoraj kulturalnie 9 zł.Miałam dobre odczucia co do niej :wink:

Na "Podroż do nieba" obecnie mnie nie stać,a cena pewnie sporo podskoczy :bezradny:

Avatar użytkownika
 
Posty: 3077
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 21 sierpnia 2014, o 16:59

Księżycowa Kawa napisał(a):I te już zdaje się poznikały.


i chyba na Alle już się pojawiły: damnit http://allegro.pl/listing/user/listing. ... -2-ce-0718

:
emily temple napisał(a):oczopląsów dostaje od ilość kolekcji tej pani ale serce staje jak widze ceny :zalamka:


w jeszcze wyższych cenach. może kiedyś Prószyński wznowi McNaught, że byśmy mogły uzupełnić kolekcję

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 21 sierpnia 2014, o 17:09

Papaveryna napisał(a):Na "Podroż do nieba" obecnie mnie nie stać,a cena pewnie sporo podskoczy :bezradny:

30 zł i jeszcze 3 minuty.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 21 sierpnia 2014, o 17:10

Kupiłam od niej rozpustnika :shades:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 sierpnia 2014, o 17:13

Janka napisał(a):
Papaveryna napisał(a):Na "Podroż do nieba" obecnie mnie nie stać,a cena pewnie sporo podskoczy :bezradny:

30 zł i jeszcze 3 minuty.

O to już odpadłam,bo sobie wpisałam w snajpera 26zł :D A to i tak był szczyt szczytów za książkę,której nie cierpię :P

Fanko,od tej drogiej z tablicy czy od kogo i jakiego Rozpustnika? :mysli:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 21 sierpnia 2014, o 17:21

Również nie kojarzę tego Rozpustnika...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość