Teraz jest 3 października 2024, o 23:31

Kupujemy książki: miejsca, ceny, promocje

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 listopada 2013, o 14:15

Nie wierzę jej za grosz. Coś kręci.
A wstawianie fotek innych egzemplarzy jest świństwem, bo przecież nigdy dwie książki nie będą zniszczone tak samo.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 listopada 2013, o 14:17

Też uważam,że powinna dać nowe fotki.To nie żadna filozofia :niepewny:

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 20 listopada 2013, o 14:26

Janka napisał(a):To są zagrania nielegalne i można zgłosić do allegro, jesli się będzie miało dowody typu, że osoba z tym samym nickiem występuje podejrzanie często albo nawet za każdym razem, gdy jest licytowana ta sama rzecz.

tylko cały problem w tym że teraz nicków nie widać, możesz gdybać ale osób o pierwszej i ostatniej literce takiej samej może być sporo a ilością komentarzy też sie sugerować nie da.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 listopada 2013, o 14:48

Mnie się wydaje, że pierwsza i ostatnia litera plus liczba komentarzy, to w zupełności wystarczy, żeby przynajmniej domniemywać.

Można jeszcze zajrzeć do komentarzy. Jeśli będzie tam wzmianka na temat tej aukcji, to założyłabym, że nie było przekrętu i naprawdę się sprzedała. A jeśli ktoś tylko podbijał, żeby ratować sprzedającego, to nie wpadnie mu do głowy, żeby wystawiać komentarz.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 3299
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Adrienne Basso, Mary Balogh Lisa Kleypas

Post przez Kiara » 20 listopada 2013, o 14:54

tajemna napisał(a):Zabijcie mnie, znalazłam znowu książki, po 6zł :zalamka: Ale nic nie zamawiam, żeby nie było! (za bardzo palą mnie policzki, gdy pomyślę o kciukach Agrest :zawstydzony: )

Tu macie namiar:
http://tablica.pl/oferta/ksiazki-w-bdb-stanie-ID4b98B.html
Zdobyłam też listę tytułów, nie pytałam, ale jakoś mam dziwne przypuszczenie, że to te różowe z Amercom.
Mary Balogh: Niezapomniane lato, Bez serca, Niebezpieczny krok, Najpierw ślub, Aria namiętności, Złodziej marzeń, Pojedynek, Noc miłości, Miłosny skandal, Między występkiem a miłością, Magiczne oczarowanie
Adrienne Basso: Uwieść aroganta, Poślubić wicehrabiego, Skazany na miłość, Szlachetna przysięga, Smak skandalu, Grzeszne pragnienia, Zakład o miłość, Uwieść grzesznicę, Miłosny odwet, Zuchwała hrabina
Connie Brockway: W labiryncie uczuć, Słodka uległość, Sezon na panny młode, Mój najdroższy wróg, Zakochany mściciel, Obiecaj mi raj, Ostatni bal, Kaprys panny młodej, Miłość w cieniu piramid, Ostatni sezon, Urzeczenie


Johanna Lindsey: Za głosem serca, Diabeł który ją uwiódł, Jesteś całym światem, Mężczyzna tylko dla mnie, Dzikie serce, Bezdroża miłości, Dziedzictwo, Kocha się tylko raz, Nieposkromiony Colt Thunder, Porwana narzeczona, Srebrzystowłosy anioł, Kochaj mnie zawsze, Dziki wiatr, Powiedz że mnie kochasz, W niewoli pożądania, Dla siebie stworzeni, Musisz ją uwieść, Dom miłości, Zrękowiny, Bunt serca
Meagan McKinney: Niegodziwa czarodziejka, Lodowa panna, Uzurpator, Zamek na wierzchowisku, Łowcy fortun, Księżycowa dama
Amanda Quick: Za późno na ślub, Ryzykantka, Rzeka tajemnic, Podstęp, Złota orchidea, Od drugiego wejrzenia, Niebezpieczny kochanek, Nie patrz za siebie, Kochanka, Czekaj do północy, Wynajęta narzeczona, Trzeci krąg, Kłamstwa w blasku księżyca, Kontrakt, Płonąca lampa, Skandal, Trucizna doskonała, Fascynacja, Sekrety luster, Rendez-vous, Kryształowe ogrody
Robin Schone: Zbudź się kochanie, Kobieta Gabriela, Kochanek
Jennifer Blake: Walc o północy, Hiszpańska serenada, Dziki raj, Zapach raju, Królewska krew, Burza i blask
Bertrice Small: Niewolnica miłości, Miłosna edukacja, Księżna, Niewinna, Róża z kolcami
Elizabeth Lowell: Zauroczeni
Barbara Scrupski: Petersburski romans
Kathleen E.Woodiwiss: Wieczna miłość, Miłość bez pamięci, Nieuchwytny płomień
Victoria Holt: czarny opal
Nicole Byrd: Uwieść dżentelmena, Zdradzona, Gorsząca obietnica, Królewski skandal
Julie Anne Long: Ryzykowne rozkosze, Skrzydła motyla, Nieuchwytny książę, Sekret uwodzenia
Tracy Anne Warren: Niewinna kochanka
Paula Marshall: Sekretna misja

I dodatkowo informacja:
Romanse są po 6 chyba, że ktoś większą ilość kupuje to po 5. Trylogia Greya po 55zł, Igrzyska śmierci po 15zł.


Czy to przez Ciebie zamawia się książki bo akurat mnie dużo zainteresowało:)

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 listopada 2013, o 14:58

Janka napisał(a):Mnie się wydaje, że pierwsza i ostatnia litera plus liczba komentarzy, to w zupełności wystarczy, żeby przynajmniej domniemywać.

Można jeszcze zajrzeć do komentarzy. Jeśli będzie tam wzmianka na temat tej aukcji, to założyłabym, że nie było przekrętu i naprawdę się sprzedała. A jeśli ktoś tylko podbijał, żeby ratować sprzedającego, to nie wpadnie mu do głowy, żeby wystawiać komentarz.

Patrzyłam jej w komentarze,ale nikogo podobnego nie widziałam do osoby,która wtedy wylicytowała "Wiosnę" i "Angielkę" :niepewny: Dobra,koniec tej zabawy w Rutkowskiego,bo w paranoję popadnę :P

A tak z innej mańki,na tablicy strasznie mnie drażni,kiedy ktoś daje ogłoszenie pt "Sprzedam książki".Natomiast ani zdjęcia nie wklei,ani listy nie poda jakie to książki,co to ja wróżbita Maciej jestem,że mam się sama domyślać.
Napisałam do babki z takiego ogłoszenia,pytam czy ma romansidła.Ona mi listę przysłała,a tam kupa książek o wojnie,chemii,fizyce,książki medyczne,lektury.Nie mogła tego od razu w ogłoszeniu zaznaczyć :niepewny:

Avatar użytkownika
 
Posty: 3299
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:19
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Adrienne Basso, Mary Balogh Lisa Kleypas

Post przez Kiara » 20 listopada 2013, o 15:20

Dobra umówiłam się już ale będę mieć nowości hoho :cheer: :cheer:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 listopada 2013, o 16:00

Kurde,mała śpi,a ja się nudzę.Siedzę tutaj i łażę po Allegro.
To łażenie mi dobrze nie robi.Obserwuję już chyba z 5 licytacji.Jedna kończy się za 4 godziny i aż się modlę,aby się jakiś człowiek nią zainteresował,bo inaczej zainteresuję się ja :placze:

Powinnam dostać szlaban na kompa.Poproszę męża aby mi blokadę rodzicielską założył.
To ta licytacja.
http://allegro.pl/stephane-plum-osemka-wygrywa-i3721706728.html
Może ktoś mnie uratuje?

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 20 listopada 2013, o 16:02

zapisz się do dobrej biblioteki papa... to jak elektroniczny papieros dla uzależnionych od fajek, ja tak zrobiłam i od razu portfel spokojniejszy :)
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 20 listopada 2013, o 16:03

Very, już to mam, nie pomogę ;)

Syn, dla mnie biblioteka to nie lek. Pożyczę, przeczytam, spodoba mi się i zapragnę na własność. Jeszcze gorzej.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 20 listopada 2013, o 16:05

ale przynajmniej nie ryzykujesz kupna badziewia... jakość zakupów się poprawia
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 20 listopada 2013, o 16:06

ale tak też nie kupuję badziewia ;) całkiem w ciemno to tylko mogę za złotówkę w antykwariacie, na allegro tylko znane mi autorki nabywam. Często też są to książki które czytałam na czytniku.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 9 lipca 2012, o 13:40
Ulubiona autorka/autor: J. Lindsey, SEP, J. Garwood, J. McNaught,Bishop

Post przez monia0303 » 20 listopada 2013, o 16:07

wiedzmaSol napisał(a):
Janka napisał(a):To są zagrania nielegalne i można zgłosić do allegro, jesli się będzie miało dowody typu, że osoba z tym samym nickiem występuje podejrzanie często albo nawet za każdym razem, gdy jest licytowana ta sama rzecz.

tylko cały problem w tym że teraz nicków nie widać, możesz gdybać ale osób o pierwszej i ostatniej literce takiej samej może być sporo a ilością komentarzy też sie sugerować nie da.


Może też być tak że licytacja dobiegła końca i babce wydawało się iż za mało wzięła pieniędzy o odwołała propozycje kupujących podając powód iż "książka uległa zniszczeniu". Ja sama spotkałam się już kilka razy z tym iż jeżeli wygrałam licytację za "parę groszy" to sprzedający nagle odwołał moją ofertę ponieważ przedmiot uległ zniszczeniu.
Pewnie po miesiącu wystawiła znowu książkę licząc na to iż tym razem będzie więcej pieniążków :-)
Więcej niż wczoraj, mniej niż jutro.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 20 listopada 2013, o 16:09

wiedzmaSol napisał(a):ale tak też nie kupuję badziewia ;) całkiem w ciemno to tylko mogę za złotówkę w antykwariacie, na allegro tylko znane mi autorki nabywam. Często też są to książki które czytałam na czytniku.


no tak, ale czasem i znana autorka coś sknoci...
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 20 listopada 2013, o 16:12

Monia, z czymś takim się nie spotkałam, o rety, ale bym była wściekła! Napisałabym do sprzedającego jakie to zniszczenie i że proszę o zdjęcia.

Syn, to wychodzi na to że nie warto kupować książki której się wcześniej nie czytało ;)
wiadomo że każdemu może się zdarzyć wpadka, ale jak autorkę lubisz to z sentymentu nawet chcesz książkę mieć.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 20 listopada 2013, o 16:15

wszystkie jesteśmy porąbane :)
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 20 listopada 2013, o 16:17

przez grzeczność nie zaprzeczę :hyhy:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 listopada 2013, o 16:24

Ja jestem,bo często kupuję w ciemno.Kupuję również książki,które czytałam dawno temu i bardzo mi się spodobały.Natomiast jeśli bym jakąś teraz przeczytała z innego źródła nie pałałabym ochotą aby natychmiast mieć ją na papierze.Może za jakiś czas jakbym już pozapominała co tam było :wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 listopada 2013, o 16:32

monia0303 napisał(a):
wiedzmaSol napisał(a):
Janka napisał(a):To są zagrania nielegalne i można zgłosić do allegro, jesli się będzie miało dowody typu, że osoba z tym samym nickiem występuje podejrzanie często albo nawet za każdym razem, gdy jest licytowana ta sama rzecz.

tylko cały problem w tym że teraz nicków nie widać, możesz gdybać ale osób o pierwszej i ostatniej literce takiej samej może być sporo a ilością komentarzy też sie sugerować nie da.


Może też być tak że licytacja dobiegła końca i babce wydawało się iż za mało wzięła pieniędzy o odwołała propozycje kupujących podając powód iż "książka uległa zniszczeniu". Ja sama spotkałam się już kilka razy z tym iż jeżeli wygrałam licytację za "parę groszy" to sprzedający nagle odwołał moją ofertę ponieważ przedmiot uległ zniszczeniu.
Pewnie po miesiącu wystawiła znowu książkę licząc na to iż tym razem będzie więcej pieniążków :-)

Może tak być. Też o tym pomyślałam.
Kilka tygodni temu napalałam się na ebayu na zegarek Armani (oryginał, nówka z metkami). Miałam się włączyć do aukcji w ostatnich sekundach. Cena stała tak nisko, że już go prawie czułam na swojej ręce. Kilka godzin przed końcem nagle aukcja została wycofana, że niby on już nie ma tego zegarka. Guzik "nie ma", miał, tylko mi pożałował.
Papaveryna napisał(a):Kurde,mała śpi,a ja się nudzę.Siedzę tutaj i łażę po Allegro.
To łażenie mi dobrze nie robi.Obserwuję już chyba z 5 licytacji.Jedna kończy się za 4 godziny i aż się modlę,aby się jakiś człowiek nią zainteresował,bo inaczej zainteresuję się ja :placze:

Powinnam dostać szlaban na kompa.Poproszę męża aby mi blokadę rodzicielską założył.
To ta licytacja.
http://allegro.pl/stephane-plum-osemka-wygrywa-i3721706728.html
Może ktoś mnie uratuje?

Ja Cię uratuję:
Masz kupić i koniec! To jest ważniejsze, niż inne wydatki. Najwyżej nie będziesz miała co do gara włożyć! No to co!? Trzeba mieć priorytety!
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 20 listopada 2013, o 16:33

zawsze można książkę ugotować :)
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 listopada 2013, o 16:35

Syn, nie mów do śmiechu, bo to nie ten dział.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 20 listopada 2013, o 17:08

W temacie bibliotek: ja gdybym mogła to bym prawie wszystko z biblioteki najpierw czytała ;) Ponieważ lubię czytać w oryginale, a do tego często tytuły u nas niewydane to tak się nie dzieje, ale gdybym mogła ;) Książka przecież nie musi być totalnym badziewiem, żebym nie musiała jej mieć w swojej bibliotece, niektóre książki są ok, ale na raz.
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 20 listopada 2013, o 19:21

syntemeks napisał(a):zapisz się do dobrej biblioteki papa... to jak elektroniczny papieros dla uzależnionych od fajek, ja tak zrobiłam i od razu portfel spokojniejszy :)


mam podobnie ;)
dlatego się zapisałam do 6 bibliotek :hyhy:
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 10852
Dołączył(a): 18 października 2011, o 17:09
Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

Post przez tajemna » 20 listopada 2013, o 19:24

Kiara napisał(a):Czy to przez Ciebie zamawia się książki bo akurat mnie dużo zainteresowało:)

Kiara napisał(a):Dobra umówiłam się już ale będę mieć nowości hoho :cheer: :cheer:

Dobrze, że tak zrobiłaś, ja tylko dałam namiary, ale nie mieszam się do tego ;)
"uderz w Garwood a Tajemna się odezwie"
Sol


"Cierpię na wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji."
Wilczyca Karolina Kaim

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 20 listopada 2013, o 23:07

http://ksiegarnia.proszynski.pl/ - cała oferta 30% taniej...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość