Teraz jest 1 października 2024, o 06:14

Kupujemy książki: miejsca, ceny, promocje

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 24 kwietnia 2012, o 08:30

Przynajmniej mam wymówkę, że i tak bym je kupiła ;) Gorzej na siłę wymyślać, byle tylko skorzystać z promocji. Tak mi się zdarzało w empiku, dlatego tym razem zrezygnowałam.
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 40188
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 24 kwietnia 2012, o 08:34

Racja, czasem lepiej dwa razy przemyśleć :mysli:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 24 kwietnia 2012, o 17:48

Agrest napisał(a):No to ja też zaszalałam i zamówiłam trzy książki w przedsprzedaży na BookDep z 10% rabatem - zawsze to coś ;)

Ja jedną, ale nie wczoraj, tylko wcześniej :P i znowu się szykuję na długą posuchę książkową, będę sobie rujnować oczy na komórce :P
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 888
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:20
Lokalizacja: Storybrooke
Ulubiona autorka/autor: Sparks, Quick, Roberts, Garwood, Kleypas, Jeffries

Post przez heartbeat » 24 kwietnia 2012, o 21:51

Sama bym kupiła gdybym nie miała 3 książek z tej oferty ;) I, panie z Warszawy, możliwy odbiór osobisty.
http://allegro.pl/nora-roberts-7-ksiaze ... 96134.html
Książek nie czyta się po to, aby je pamiętać. Książki czyta się po to, aby je zapominać, zapomina się je zaś po to, by móc znów je czytać.
Jerzy Pilch

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 24 kwietnia 2012, o 23:11

Oprócz Zorzy wszystkie mam.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 25 kwietnia 2012, o 18:58

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 25 kwietnia 2012, o 19:05

jak bym chciała żeby coś takiego było u nas. Ale w Polsce to nie przejdzie. Codziennie bym chodziła do tej księgarnio biblioteki ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 25 kwietnia 2012, o 19:29

Znam taki system z Niemiec. Na zewnątrz przed sklepem od lat na okrągło (nawet nocą) stoją pełne regały, a obok książek skarbonka.
O dziwo, jeszcze nigdy do nich nie podeszłam.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 10852
Dołączył(a): 18 października 2011, o 17:09
Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

Post przez tajemna » 1 maja 2012, o 14:03

Wydawnictwo Bis

Drodzy Klienci do 10.05.2012 książki: Catherine Coulter, Juliette Benzoni oraz audiobooki dla dzieci można kupić w naszej księgarni z rabatem do 40%.


Zapraszamy do działu PROMOCJE.
wydawnictwobis.com.pl
"uderz w Garwood a Tajemna się odezwie"
Sol


"Cierpię na wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji."
Wilczyca Karolina Kaim

Avatar użytkownika
 
Posty: 40188
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 1 maja 2012, o 19:10

Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 1 maja 2012, o 22:58

mam pytanko do Dziewczyn mieszkających w Gdańsku. Gdzie tam są jakieś antykwariaty? Albo jestem ślepa albo nie umiem szukać, bo żadnego nie widziałam. Jedynie z dewocjonaliami a to niestety nie moje klimaty.
Księgarni jest fura ale antykwariatów mimo łażenia po mieście nie spotkałam. Pomóżcie ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 1 maja 2012, o 23:06

Chyba najbardziej znany antykwariat jest na Dmowskiego (we Wrzeszczu, jakbyś szła od dworca do Grunwaldzkiej).
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 1 maja 2012, o 23:13

o dziękuję ;) ulicę to już sobie znajdę na mapce, ale jak wpisywałam nawet w Zumi 'antykwariat' to mi same księgarnie wyskakiwały a koło dworca jeżdżę codziennie więc mam po drodze.
A ceny mają tam ludzkie czy szaleją? Bo to też bywa różnie ;)

edit.
dworce mi się pokićkały. Ale mimo wszystko nie mam daleko, mogę się wybrać.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 1 maja 2012, o 23:32

Ceny bez szału, tak mi się wydaje...

Mają regał romansów/literatury kobiecej, a poza tym na stole przy wejściu zawsze leżą rozmaite sagi, harlequiny, kolekcje kioskowe.
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 1 maja 2012, o 23:36

teraz się dodłubałam że w Gdańsku są AŻ 4 antykwariaty z czego jeden naukowy, jeden maleńki gdzie na ogół można dostać tylko podręczniki i jeden gdzie nic nie mają. No i ten który Ty mi podałaś.
Masakra jakaś. Takie duże miasto a taka bida antykwariatowa, same księgarnie. Chyba że o jakimś ludzie nie napisali, ale żeby na stronę z tą listą dotrzeć musiałam wpisać ten antykwariat na Dmowskiego.
Przejdę się do niego w wolnej chwili i na złagodzenie bólu istnienia po zajęciach.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 1 maja 2012, o 23:45

Chyba jest coś jeszcze na Kowalskiej :mysli:

Aha, na Dmowskiego obok antykwariatu jest też godny polecenia sklep z bielizną :P
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 2 maja 2012, o 01:15

Jestem niesamowicie szczęśliwa ,że ustrzeliłam na allegro nówkę za 10 zł :shock: http://www.proszynski.pl/Dziedzictwo-p-30704-.html Nie wiem ,może ktoś się pomylił wystawiając ? Przy tej cenie okładkowej? Grunt ,że z przesyłką wyszło 19 zł ,więc zaoszczędziłam :lol:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2461
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: piernikowe miasto
Ulubiona autorka/autor: Garwood, Nora Roberts

Post przez ewajoanna23 » 2 maja 2012, o 17:15

oj, Lucy, zazdrość mnie zżera, powiedz chociaż czy warta grzechu :wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 2 maja 2012, o 18:41

przeczytam to powiem :hyhy:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 4 maja 2012, o 07:05

Jadzia napisał(a):
maddalena napisał(a):DZIEWCZYNY i nie tylko :P
Jeśli któraś będzie w Lublinie albo jest, to w Empiku w dawnej Galerii Centrum jest wyprzedaż książek ceny są takie 4,99 zł- nic ciekawego, 9,99zł można sobie coś wybrać i 19,99zł.
Nie tylko romanse :D

Oooo, a do kiedy, nie wiesz?


Promocja trwa już pare miesięcy :suprised: ale co najważniejsze jest na stałe!
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 4 maja 2012, o 09:41

Heh, to może jak skończy mi się oszczędzanie (czyli okolice lutego przyszłego roku), to tam zawinę :lol:
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 13112
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 5 maja 2012, o 17:36

Już za 10 dni Warszawskie Targi Książki
Poniżej przedstawiamy kilka informacji z ostatniej chwili, dotyczących rozpoczynających się 12 maja w Pałacu Kultury i Nauki Warszawskich Targów Książki, nad którymi nasz portal objął patronat medialny


Z półki na półkę, czyli wielka wymiana książek podczas 3. Warszawskich Targów Książki Ostatniego dnia targów, w niedzielę 13 maja portal Lubimyczytać.pl zaprasza do odświeżenia swoich biblioteczek! Wymiana książek odbędzie się w godzinach 13.00-15.00 w sali Goethego PKiN. Każdy z nas ma na swoich półkach książki, do których już nie wróci. Dajmy im drugie życie, przecież zgodnie z najważniejszą zasadą bookcrossingu książki żyją wtedy, gdy są czytane. Kryminał za powieść fantasy? Romans za reportaż? Przyjdź i wyszukaj coś dla siebie! Zasady wymiany są proste. Trzeba wziąć ze sobą jedną, dwie lub trzy książki na wymianę. Oprócz książek przyniesionych przez innych czytelników, można wybierać spośród nowości zapewnionych przez organizatorów. Zasada jest prosta: zabierasz tyle książek, ile sam przekazałeś na wymianę. Uwaga! Prosimy nie przynosić bardzo starych i zniszczonych woluminów, czy książek, które nikomu raczej się nie przydadzą: starych podręczników akademickich, słowników czy innych nieaktualnych tytułów. Takie książki nie będą przyjmowane. Wymieniajmy się książkami, jakie sami chętnie zabralibyśmy do domu.
Całość tutaj - http://duzeka.pl/news/id_news/1375

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 11 maja 2012, o 19:52

Właśnie dostałam maila z BookDepository, że książka, którą zamówiłam 13 kwietnia, a której data wydania to 1 lipca została już udostępniona przez wydawcę i w ciągu najbliższych kilku dni ją do mnie wyślą :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 11 maja 2012, o 19:57

Mają tam ostatnio jakieś dziwne dane, ja przy dwóch książkach miałam tak, że data premiery podawana na BD była o miesiąc (lub nawet ponad) późniejsza od podawanej na amazonie czy oficjalnych stronach autorek. Ostatecznie wysłano je właśnie szybciej, a nie tak jak pisali w momencie zamawiania.
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 11 maja 2012, o 20:09

Ha, patrzę i rzeczywiście, na amazonie jest 1 czerwca. Oj tam, to i tak ponad pół miesiąca wcześniej niż wydanie, a 1,5 wcześniej niż się spodziewałam ;)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości