Teraz jest 5 października 2024, o 01:28

Kupujemy książki: miejsca, ceny, promocje

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 11 grudnia 2007, o 21:35

na subskrypcję składają się przedmioty wystawione danego dnia. nie ma subskrypcji zbiorczej. jeżeli znajdziesz przedmiot, który cię interesuję możesz dodać go do obserwowanych lub wziąć udział w aukcji

Avatar użytkownika
 
Posty: 2284
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Roma » 11 grudnia 2007, o 23:26

Dzięki za info... Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 228
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Pomerania:)

Post przez polasambor » 11 grudnia 2007, o 23:51

Nie wiele z tego rozumiem ale dzięki za wyjaśnienie w każdym bądź razie;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 12 grudnia 2007, o 00:07

to zajrzyj jak masz konto allegro w zakładkę ulubione

Avatar użytkownika
 
Posty: 228
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Pomerania:)

Post przez polasambor » 12 grudnia 2007, o 00:11

Konto ma mój brat...Więc nie mam zamiaru wysłuchiwać jego lamentów, że "znowu jakieś głupoty" wymyśliłam Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 12 grudnia 2007, o 00:11

może jaśniej: subskrypcja z wybranych tematów przychodzi codziennie na konto pocztowe. zamieszczone są w niej tylko nowe przedmioty, które dopiero pojawiły się na aukcji. codziennie dostaję info o nowych przedmiotach z wybranych tematów, np. Amber czy Harlequin.

jaśniej już nie mogę :?

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 12 grudnia 2007, o 02:13

Właśnie zamówiłam sobie prezent świąteczny Obrazek

PROMOCJA



Trylogia Kręgu Nory Roberts razem taniej!

Kupując trylogię kręgu w komplecie zapłacisz za nią tylko 59,90 zł!

http://www.kkkk.pl/promocja,11.html





ObrazekObrazekObrazek



Pierwsza część nowej trylogii Nory Roberts, autorki wielu bestsellerów nie tylko dla kobiet, to opowieść osnuta na tle staroirlandzkich mitów i legend, rozgrywająca się w czasach współczesnych.

Moce zła chcą zawładnąć światem i zniszczyć ludzkość. Na ich czele stoi bezlitosna Lilitu, królowa wampirów. Dobra bogini Morrigan wybiera sześcioro śmiałków, którzy stoczą bitwę z demonami. Trzy kobiety i trzej mężczyźni z różnych światów i epok muszą przezwyciężyć własne słabości i stworzyć krąg mocy, by pokonać zło.

Do ostatecznej rozprawy zostało już niewiele czasu.



Blair Murphy ostatnia dołączyła do grupy śmiałków wybranych przez boginię Morrigan, aby uratować świat przed siłami zła. Blair, odważna wojowniczka, do tej pory działała zawsze w pojedynkę, niszcząc demony w świecie, który nie wierzy w ich istnienie. Teraz musi się nauczyć polegać na innych i walczyć w drużynie. Pomoże jej w tym Larkin, przystojny i czarujący rycerz z przeszłości. Blair znała w życiu wielu atrakcyjnych facetów, ale żaden nie mógł się równać z tym dzielnym księciem z Geallii. Blair musi wybrać, czy będzie walczyła ze swoim uczuciem, czy też zaryzykuje wszystko w imię miłości. Zbliża się chwila ostatecznego rozstrzygnięcia; niebawem grupa wybranych zmierzy się z armią Lilith.



W królestwie Gealli uczona Moira uniosła miecz swego ludu. Teraz, jako królowa, musi przygotować poddanych do największej bitwy, jaką kiedykolwiek stoczą – z wrogiem potężniejszym niż kiedykolwiek widzieli. Lilith, najgroźniejszy wampir na świecie, przybyła śladami Kręgu sześciu do Gealli. Moira ma także prywatne porachunki do wyrównania. Wampiry zabiły jej matkę – i teraz jest gotowa do zemsty. Jednak jest jeden wampir, któremu powierzy duszę... Lilith przemieniła Ciana całe wieki temu, ale teraz on należy do Kręgu. Bez wahania zabija swoich współbraci zyskując szacunek czarnoksiężnika, czarodziejki i jednego o wielu kształtach. Jednak od Moiry pragnie nie tylko szacunku – mimo że to pragnienie czyni go słabym. Jak mężczyzna, który ma przed sobą wieczność, mógłby żyć z kobietą, której życie dobiegnie końca, jeśli nie z ręki Lilith to za sprawą czasu?





Jestem taka szczęśliwa Obrazek

 

Post przez Gość » 12 grudnia 2007, o 16:03

A ja sobie na prezent zamówiłam Rzekę tajemnic Quick, Kusicielkę Feather i Jedwabną tajemnicę Putney a czaję się jeszcze na Medeiros Przed świtem i Balogh Po prostu miłość





Zakup w/w książek przez allegro w NET_ksiegarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 13 grudnia 2007, o 03:06

Ja się szykuję do zamówienia dwóch drugich tomów trylogii kręgu i dwóch książek fantasy, na które czekałam już od trzech lat, ale zamierzam poczekać, aż zamówię za tyle, że koszt przesyłki będzie za darmo. Zawsze to 10 zł w kieszeni. A zamawiam głównie w księgarni internetowej Gandalf.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 13 grudnia 2007, o 17:02

ja najczęściej zamawiam w Merlinie. zwłaszcza, że teraz wydasz 50 zł i masz przesyłkę gratis Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 865
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez lewkonia » 13 grudnia 2007, o 17:11

A ja mam skromne mozliwosci tylko internet i moze jak juz przeczytam wszytko z internetu pomysle o zamawianiu z "Ruchu"Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 13 grudnia 2007, o 17:18

wątpię, zebyś przeczytała wszystko z netu. ja mam ogromy zbiór booków i wciąż ściągam nowe. nie przeczytam tego na pewno w ciągu najbliższych kilku lat.

i mówię o samych romansach.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Hebe » 14 grudnia 2007, o 00:03

Ja dziś zrobiłam tur po mieście (myślałam o jakiś prezentach, włączając to siebie) i zahaczyłam o Świat Książki. Rzuciłam mi się w oczy książka

Obrazek



ale potem spojrzałam na cenę (24,90 dla klubowiczów i 34,90 dla reszty świata do której i ja należę) odłożyłam książeczkę na półkę. Lubie Lindsey, ale za taką cenę podziękuję. Obok był antykwariat i kupiłam cztery książeczki z wydawanych w roku 1991 przez Temark (świat romansów, których nie posiadam w swoich zbiorach) i wydałam całe 4 złote. Nowsze pozycje kupie chyba przez internet na jakiś zniżkowych promocjach, a cenny są przerażające.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 14 grudnia 2007, o 00:19

Temark to ten od Świata Romansów?

Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Hebe » 14 grudnia 2007, o 00:28

Tak. Kiedyś kupiłam parę z tej serii, a teraz dokupiłam kolejne Obrazek tzn:

srebrne cudo - Preston

Romans Susan- Gladden

Maska - Mittermeyer

W poszukiwaniu radości - McCue

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 14 grudnia 2007, o 00:29

czytałam to kiedyś. bardzo miła lektura Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 653
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez diawie » 18 grudnia 2007, o 16:32

nie wiem czy zauwazylyscie ale zaczyna sie dziac cos takiego ze coraz trudniej tanio kupic uzywane ksiazki w internecie szczegolnie znanych autorek/w wiekszych miastach trzeba sie nachodzic i naszperac w antykwariatach lub budkach z tania ksiazka i zawsze trafi sie jakas perelka ale jest to coraz trudniejsze a nie mowie juz o tych co nie maja takich mozliwosci zakupu

Avatar użytkownika
 
Posty: 28607
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 18 grudnia 2007, o 17:01

podejrzewam, że ludzie już tak chętnie nie rozstają się z książkami, które "wreszcie" po długich poszukiwaniach wpadły im w łapy. coraz częściej wiemy czego szukamy i szybko to znajdujemy.

diawie - masz na myśli starsze wydania czy nowsze?

bo ja już jakiś czas temu zauważyłam, że na dobre starsze trzeba polować, a niektórych nowszych pozycji w ogóle nie uświadczysz - rozchodzą się jak ciepłe bułeczki w antykwariatach.

i pokusiłabym się o stwierdzenie, że trochę co innego szybko sprzedaje się w realu, a co innego w sieci.

Avatar użytkownika
 
Posty: 599
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez limonka » 18 grudnia 2007, o 17:08

U mnie "tanich książkach" coraz więcej tego samego - to znaczy kilka/kilkanaście tytułów powtarza sie w kółko w rożnych sklepach i antykwariatach. Jak chce znaleźc co innego, to muszę latać i wyszukiwać albo zamawiać u sprzedawcy. No i zawsze zostaje internet, najwięcej allegro. Ale z kolei na allegro ten kłopot, że często różni sprzedawcy mają fajne książki, a przesyłka kosztuje. Jakoś nigdy nie udało mi sie trafić na aukcję zbiorową z takimi pozycjami, których szukam. Ale i tak warto - czasem trafiają sie perełki. Tylko, faktycznie, trzeba się spieszyć z kupowaniem.

Avatar użytkownika
 
Posty: 865
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez lewkonia » 18 grudnia 2007, o 17:13

Wczesniej nie mialam czasu wiec czytalam moze dwie ksiazki na tydzien a teraz jak mam czas to polykam jedna dziennie wiec bardzo szybko sie moje zapasy e-bookow koncza! Zreszta jak nie jestem w Polsce to nie wiem jakie nowosci wychodza po polsku!

 

Post przez Gość » 18 grudnia 2007, o 17:20

Ja czasem zaglądam do takiego sklepu w Warszawie "tania ksiązka". Jakby ktos mial ochote zajrzec to jest przy ul. Koszykowej Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 18 grudnia 2007, o 20:19

to zajrzyj na strony wydawnictw Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 18 grudnia 2007, o 21:01

lub do naszego tematu Zapowiedzi wydawnictw Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 653
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez diawie » 20 grudnia 2007, o 13:52

Mam na mysli starsze wydania a szczegolnie te poczatkowe z Amber znanych autorek bo nagle sie okazuje ze kupisz teraz ksiazke a kilka lat wczesniej wydana byla inna a jedna jest kontynuacja lub nawiazuje do drugiej i powstaje problem bo trzeba szperac szukac i szukac az sie znajdzie.Nastepnie DaCapo tez wydalo kilka ksiazek np.Garwood i innych autorek ktore to ksiazki chcac kupic graniczy z cudem lub kosztuja slono i nie kazdego stac,a w bibliotekach sie wykruszaja bo sa juz zuzyte

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 20 grudnia 2007, o 18:56

co do zakupów na allegro to najpierw trzeba rozejrzeć się w księgarniach internetowych. pamiętam taką chwilę kiedy dziewczyny wręcz biły się o książki Julii Quinn. Książę i ja chodził po 35 złotych , no biały kruk myślałby kto. a tymczasem na stronie polnordiki do tej pory jest za niecałe 12 złotych Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość