Teraz jest 8 września 2024, o 02:20

Wyzwanie czytelnicze 2023: Dyskusja

Zbieramy tytuły książek, w których... Zabawa forumowa

WYZWANIE CZYTELNICZE 2024! | Dyskusja 2024
Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 stycznia 2024, o 21:58

Tak, się zastanawiam, czy się liczy z punktu: Książka autora, którego nie lubisz, a która tym razem pozytywnie cię zaskoczyła, gdy w zasadzie bardziej mi by pasowało, że nie byłam przekonana do autorki. Czy to trochę za bardzo naciągane? Za nielubiane się nie brałam, bo szkoda czasu, ponieważ nawet jak coś takiego trafiło, to było źle.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 10049
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 1 stycznia 2024, o 22:44

Ja bym wzięła to raczej dosłownie, że coś czytałam autorki ale mi nie podeszła, jednak dałam drugą szansę i mnie mile zaskoczyła. Uważam, że to ma być fajna zabawa i jak coś osobiście będziemy uważać za „lekko naciągane” to można wpisać :D

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 2 stycznia 2024, o 00:37

Tak mi się wydawało. Kiedyś tak robiłam, że dawałam drugą szansę, ale raczej się nie sprawdza i już mi się nie chce testować.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Poprzednia strona

Powrót do Wyzwania czytelnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości