Teraz jest 7 października 2024, o 12:27

Kupujemy książki: miejsca, ceny, promocje

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 2698
Dołączył(a): 19 kwietnia 2011, o 19:31
Ulubiona autorka/autor: .brak.

Post przez emily temple » 16 września 2014, o 06:15

"Od dupy strony się za to zabrali i wyszło disco polo" :lovju:

Niesety taka prawda... I obawiam sie ze rózowa seria już nie wyda.. Jak by mieli w planach to by wszystko od razu wydali Quinnki :smarkam: .. Oczywiscie moze mają krolika w kapeluszu i nagle wyciagają RSL 99 za 10 zł.. Lecz ....nie widze tego

Trzeba kraść z biblotek :hyhy:
Obrazek

Perhaps I became a magic user so I can touch his heart

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 16 września 2014, o 11:02

myślę że o tym co wydawać decyduje znów jakiś geniusz który nie ma najmniejszego pojęcia że to cykl :bezradny:
Papaveryna napisał(a):Od dupy strony się za to zabrali i wyszło disco polo.

Very :evillaugh:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 16 września 2014, o 13:32

“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 16 września 2014, o 21:14

ja dojrzewam do kupna Carriger... dojrzewam... i Brook
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 16 września 2014, o 21:36

o właśnie, Brook by wypadało kupić, może wtedy przeczytam :roll:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 16 września 2014, o 21:55

Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 września 2014, o 22:16

Była okazja na RSL na tablicy całkiem ok. Sama nie wiem czy mi to potrzebne,ale i tak ktoś mnie ubiegł i zdenerwował :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 16 września 2014, o 22:20

Albo będą jeszcze…
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 września 2014, o 22:29

Zapewne tak,ale ja muszę se humor poprawiać na bieżąco :evillaugh:

Skarżyłam się Sol to poskarżę się i tutaj. Pani kupiła ode mnie książkę na Allegro i teraz muszę jej oddać pieniążki,a ona książkę odsyła,bo stwierdziła,że jest...krzywa :]

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 16 września 2014, o 22:32

Ona sama jest krzywa! I pewnie nie wie, czego chce, tylko zawraca głowę :zalamka:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 września 2014, o 22:50

Kawo,TY wiesz,że Cię kocham?! :lovju: Oplułam monitor.
Książka była taka no sama nie wiem jak to powiedzieć. Sol jakoś to określiła,ale nie pamiętam :P Niektóre książki takie są sama kupiłam kilka,które tak wyglądają.Może to zależy od przechowywania ich.Nie mam pojęcia. Nie nazwałabym tego pokrzywieniem raczej :P

W każdym bądź razie najpierw kupiła ode mnie tę książkę i chciała jeszcze jedną i żeby jej dychę opuścić. Zgodziłam się opuścić 5zł to dopłaciła. Jeszcze napisała,że ma nadzieję,że ta pierwsza (ta pokrzywiona) jest w dobrym stanie,bo na zdjęciu dobrze nie widać. Napisałam,że moim zdaniem jest ok.Kartki białe,nie pognieciona,brak pieczątek i tak dalej. O tym wygięciu nie wspominałam,bo dużo takich sama mam i mi nawet nie przyszło do głowy.Ale! Zaproponowałam,że spróbuję jej zrobić więcej fotek przy lepszym świetle i mogę jej wysłać jeśli jest taka potrzeba to sobie lepiej zobaczy. Ona nic na to :]
Potem napisała do mnie czy może się z tej drugiej wycofać,bo jej córka przywiozła w prezencie :] Zgodziłam się,oddałam kasę nic nie mówiłam. W piątek polazłam wysyłać chyba z 15 ludziów było i ustałam się na poczcie z 40 minut,ale to szczegół.
Dziś mam wiadomość od niej,że książkę dostała,ale ma do mnie pretensję,bo napisałam,że jest w stanie dobrym,a ona jest krzywa i czy może ją zwrócić. Na to też się zgodziłam. Tylko napisałam,że proponowałam że doślę więcej fotek by sobie dokładnie obejrzała. A ona zaraz "Pani Moniko proszę się nie obrażać" i że na prezent chciała ją dać,a nie może dać ZDEFORMOWANEJ książki. Te książki wydane były z 10 lat temu więc powodzenia życzę w szukaniu nówki sztuki :]
Namotała tak i przez nią mam dwa razy tyle roboty,bo jedną aukcję musiałam od nowa wystawiać i teraz drugą,dwa razy pieniądze jej zwracać i dwa razy wysyłać jeśli ktoś to teraz kupi.

Następnym razem umieszczę info,że mogę wysłać dodatkowe zdjęcia,po zakupie nie przyjmuję zwrotów i jak ktoś się zdecyduje i kupi to kupi i mnie nie interesuje czy jest krzywa,obsrana czy jaka jeszcze tam. :disgust:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 16 września 2014, o 23:23

Upierdliwcy są wszędzie.
Mnie np. zdarzają się osoby na innych forach ,które szczegółowo życzą sobie opisy. Czy nie odkształca się książka ,rogi nie zagięte ,czy gdzieś niepoplamiona ,grzbiet bez kresek ...
Na życzenie wysyłam zdjęcie ,ale to i tak za mało :zalamka:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 września 2014, o 23:33

O ja,Kochana :zalamka: Współczuję Ci :*
Ale widzisz przynajmniej życzą sobie szczegółowe opisy. a tu baba najpierw kupiła potem dopiero napisała że ma nadzieję że jest w dobrym stanie,a jak zaproponowałam że wyślę fotki nie skorzystała :] Ja jakby coś dla kogoś na prezent kupowała to od razu poprosiłabym o fotki żeby dokładnie zobaczyć jeśli miałabym jakieś obiekcje że coś może nie tak być.
Za dużo mi nerwów napsuła.Z jednej się wycofała,drogą odsyła,bo krzywa. Może niech da sobie spokój ze starszymi książkami tylko kupuje nówki w księgarni i najlepiej osobiście :]

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 17 września 2014, o 00:58

Najlepiej napisz ,że nie przyjmujesz zwrotów i koniec.
Zdjęcie zawsze wklejaj i zaznacz ,że na życzenie możesz jeszcze dosłać .
Są osoby,których razi nawet malutkie zgięcie kartki :hyhy: Od takich to lepiej trzymać się z daleka :P po co się nerwować .
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 17 września 2014, o 01:52

Zdjęcie zawsze dodaję i staram się dokładnie opisać stan :wink: Jak widzę,że mogłam coś przeoczyć proponuję że zrobię więcej fotek i wyślę to sobie osoba obejrzy :wink: Ta tutaj to jakaś prawdziwa mąciwoda. Zawróciła doopę z dwoma książkami i ostatecznie nie wzięła żadnej. I jeszcze pisze,że ma do mnie pretensję,bo książka jest krzywa. Chociaż proponowałam,że mogę wysłać więcej zdjęć. Na następny raz jak będę jakąś aukcję wystawiać najpierw sprawdzę poziomnicą czy wszystko ok. Ktoś inny to by jej kazał spadać na drzewo banany prostować,bo może też są krzywe. Ale ja wcielenie dobroci oczywiście zgodziłam się na zwrot :] :zalamka:
Na następny raz zrobię tak jak radzisz,bo nerwować się bez sensu :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 17 września 2014, o 07:50

dostałam szlaban na zakupy w tym miesiącu....
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 17 września 2014, o 09:31

Very jak opis byl to wypnij. Sie na pania. Da negatyw ty Hej za klamanie i wydziwianie i juz. Panipewnie przeczytala stwierdzila ze sie Hej Nie podoba i odsyla..
Szuwarku :glaszcze: zauwazylas moze ze odpojawienia na forum wiecej kupujesz
:evillaugh: ja napewno :hahaha:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 9 lipca 2012, o 13:40
Ulubiona autorka/autor: J. Lindsey, SEP, J. Garwood, J. McNaught,Bishop

Post przez monia0303 » 17 września 2014, o 10:59

Ja kiedyś sprzedałam na fincie książkę którą kupiłam nową w księgarni i nie czytałam. Stała u mnie na półce ze trzy lata. Poza tym rok wydania 2006 czyli w księgrani stała 5 lat i u mnie 3. Ale napisałam że jest nowa nie czytana. Pani wystawiła mi ocenę 3 i że jest niezadowolona bo na nową to ona nie wygląda. Więc teraz jak mam nowe ale kilkuletnie to zawsze wolę napisać że są używane w stanie bardzo dobrym. Tak na wszelki wypadek.
Więcej niż wczoraj, mniej niż jutro.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 17 września 2014, o 11:02

Papaveryna napisał(a):Zdjęcie zawsze dodaję i staram się dokładnie opisać stan :wink: Jak widzę,że mogłam coś przeoczyć proponuję że zrobię więcej fotek i wyślę to sobie osoba obejrzy :wink: Ta tutaj to jakaś prawdziwa mąciwoda. Zawróciła doopę z dwoma książkami i ostatecznie nie wzięła żadnej. I jeszcze pisze,że ma do mnie pretensję,bo książka jest krzywa. Chociaż proponowałam,że mogę wysłać więcej zdjęć. Na następny raz jak będę jakąś aukcję wystawiać najpierw sprawdzę poziomnicą czy wszystko ok. Ktoś inny to by jej kazał spadać na drzewo banany prostować,bo może też są krzywe. Ale ja wcielenie dobroci oczywiście zgodziłam się na zwrot :] :zalamka:
Na następny raz zrobię tak jak radzisz,bo nerwować się bez sensu :)


oj Very...też tak kiedyś miałam...nie podobało się że papier był szorstki,i to napewno stara ksiażka, nie wazne że rok wydania był napisany :zalamka: ...dumałam nad odpowiedzią, ale się powstrzymała, bo szlag mnie trafiał... :zalamka:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 17 września 2014, o 11:04

Very Co do Tuch rls to moze dobrze ze ktos cie ubiegl wie dj kasy w kieszeni :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 17 września 2014, o 11:09

“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 17 września 2014, o 11:46

będe próbować ją wylicytować ;)
proszę o wyłączność :smile:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 17 września 2014, o 16:19

szuwarek napisał(a):dostałam szlaban na zakupy w tym miesiącu....

No ja już teraz też :zalamka: Zrobiłam zamówienie w Arosie i to przy chłopie. I jeszcze głową kręcił i się uśmiechał,bo coś tam namotałam i musiałam dzwonić żeby mi zmienili opcje zapłaty :] Dodam,że robiłam tam wcześniej zakupy pewnie już z 10 razy :]

fanka76 napisał(a):Very Co do Tuch rls to moze dobrze ze ktos cie ubiegl wie dj kasy w kieszeni :P

Kochana,niestety w kieszeni nie została. Wyrwała się na wolność :zalamka:

fanka76 napisał(a):Very jak opis byl to wypnij. Sie na pania. Da negatyw ty Hej za klamanie i wydziwianie i juz. Panipewnie przeczytala stwierdzila ze sie Hej Nie podoba i odsyla..

Nega nie wystawię,bo w aukcji nie pisałam o tym skrzywieniu. Uznałam,że tak bywa,bo sama takie książki kupowałam i nie przyszło mi do głowy stękać i je wymieniać. No ale jakby skorzystała z mojej propozycji pewnie bym na którymś ze zdjęć ujęła to skrzywienie więc by sobie mogła wcześniej stwierdzić,że takiej książki to nie chce...Jestem zła,bo mam trochę stresu i brak czasu na takie zawirowania. Dodatkowo wychodzę na oszusta i osobę niekompetentną,a przynajmniej tak się poczułam :smutny:

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 17 września 2014, o 20:00

Very ta kobieta raczej kręci pewnie przeczytała nie spodobało się i stwierdziła że krzywe i że chce oddać. :disgust: głupia baba.

Avatar użytkownika
 
Posty: 10852
Dołączył(a): 18 października 2011, o 17:09
Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

Post przez tajemna » 17 września 2014, o 20:18

"uderz w Garwood a Tajemna się odezwie"
Sol


"Cierpię na wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji."
Wilczyca Karolina Kaim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość