Teraz jest 3 października 2024, o 15:16

Kupujemy książki: miejsca, ceny, promocje

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 14642
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Tychy

Post przez Lorelei » 8 listopada 2013, o 16:20

Kawo to dwie Ci mogę odstąpić z tych co tam sobie wybrałaś ;) Co by nie było, że wszystkie wzięłam to się podzielę :P Więc sobie wybierz, które chcesz ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 listopada 2013, o 16:28

Dzięki :D W sumie mogę poczekać, choć "Pomyślne wiatry" mnie interesują, bo tego nie znam i może "Rafa" :mysli: pozostałe bywają dostępne...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 8 listopada 2013, o 16:33

Aleqsia, to ja bardzo chętnie wszystkie Brown które wymieniłaś :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 14642
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Tychy

Post przez Lorelei » 8 listopada 2013, o 17:42

Księżycowa Kawa napisał(a):Dzięki :D W sumie mogę poczekać, choć "Pomyślne wiatry" mnie interesują, bo tego nie znam i może "Rafa" :mysli: pozostałe bywają dostępne...

Nie ma problemu ;) Po prostu się połasiłam, bo za taką cenę to co sobie żałować będę :P To te dwie dla Ciebie a reszta z tych co wymieniłam dla mnie ;) A jak by się coś tam Sandry Brown zdublowało to przygarnę ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 8 listopada 2013, o 19:14

Księżycowa Kawa napisał(a):Dzięki :D W sumie mogę poczekać, choć "Pomyślne wiatry" mnie interesują, bo tego nie znam

a czytałaś resztę cyklu Calhoun? to piąty tom spod znaku hqn.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 8 listopada 2013, o 20:22

aleqsia jak dorwiesz kiedyś jakąś Sandre Brown to mi daj znać :D
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 30752
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 8 listopada 2013, o 21:14

Ewo.p mam już Przyrzeczenie wyd. Książnica w stanie bardzo dobrym. Wzięłam też Na jedną kartę tej autorki, jeśli byłabyś zainteresowana to nie ma problemu, obie po 3zł. Na tylniej okładce wydrukowana cena Przyrzeczenia to równo 13,50. Piękna cena, szkoda, że teraz nowe książki poniżej 30 zł nie schodzą. To taka moja mała uwaga :disgust: A i chciałabym skorzystać z okazji i je przeczytać więc wysłałbym Ci po wekendzie, co Ty na to?


jasne Aleqio,jestem zainteresowana obiema.Podaj mi dane do przelewu na pw a ja ci adres podam.Dziękuję :padam:
A Dwie miłości Spencer nie widziałaś? i Przebaczenia?
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3075
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 8 listopada 2013, o 21:20

ewa.p napisał(a):
Ewo.p mam już Przyrzeczenie wyd. Książnica w stanie bardzo dobrym. Wzięłam też Na jedną kartę tej autorki, jeśli byłabyś zainteresowana to nie ma problemu, obie po 3zł. Na tylniej okładce wydrukowana cena Przyrzeczenia to równo 13,50. Piękna cena, szkoda, że teraz nowe książki poniżej 30 zł nie schodzą. To taka moja mała uwaga :disgust: A i chciałabym skorzystać z okazji i je przeczytać więc wysłałbym Ci po wekendzie, co Ty na to?


jasne Aleqio,jestem zainteresowana obiema.Podaj mi dane do przelewu na pw a ja ci adres podam.Dziękuję :padam:
A Dwie miłości Spencer nie widziałaś? i Przebaczenia?


WYdaje mi się, że było Przebaczenie, ale w kiepskim stanie a takie od razu odrzucałam, Będę tam po weekendzie wtedy jeszcze raz popatrze i dam znać. Czy jeśli stan będzie nieciekawy to i tak wziąć? Czy jakieś inne tej autroki też Cię interesują czy tylko te dwie wymienione?

Avatar użytkownika
 
Posty: 30752
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 8 listopada 2013, o 21:21

dla mnie stan nie ma znaczenia,chętnie wezmę,nawet podniszczone.A tej autorki to jeszcze tylko Serce w listopadziebym chciała.To jak będziesz tam po weekendzie to daj znać i wtedy sie rozliczymy
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3075
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 8 listopada 2013, o 21:31

Dobra to sprawdzę czy któraś z tych trzech podanych książek jest i się odezwę :smile: A teraz zabieram się za czytanie Przyrzeczenia :smile:

Jeszcze raz dopytam, czy ktoś nie byłby zainteresowany Rozpustnikiem i dziewicą Enoch za 3 zł :prosi: Dobra lektura z serii Romanse Sprzed Lat

Avatar użytkownika
 
Posty: 888
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:20
Lokalizacja: Storybrooke
Ulubiona autorka/autor: Sparks, Quick, Roberts, Garwood, Kleypas, Jeffries

Post przez heartbeat » 8 listopada 2013, o 22:27

Spóźniłam się na Norę Roberts to wezmę tą parkę Rozpustnika i dziewicę Enoch :bezradny:
Będziesz miała jeszcze kiedyś takie okazje, aleqsia?
Książek nie czyta się po to, aby je pamiętać. Książki czyta się po to, aby je zapominać, zapomina się je zaś po to, by móc znów je czytać.
Jerzy Pilch

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 listopada 2013, o 22:31

Lorelei napisał(a):
Księżycowa Kawa napisał(a):Dzięki :D W sumie mogę poczekać, choć "Pomyślne wiatry" mnie interesują, bo tego nie znam i może "Rafa" :mysli: pozostałe bywają dostępne...

Nie ma problemu ;) Po prostu się połasiłam, bo za taką cenę to co sobie żałować będę :P To te dwie dla Ciebie a reszta z tych co wymieniłam dla mnie ;)

No właśnie, za taką cenę rzadko kiedy bywa...

Lilia napisał(a):
Księżycowa Kawa napisał(a):Dzięki :D W sumie mogę poczekać, choć "Pomyślne wiatry" mnie interesują, bo tego nie znam

a czytałaś resztę cyklu Calhoun? to piąty tom spod znaku hqn.

Tak, dawno temu i jeśli mnie pamięć nie myli, to pytałam, co ten tytuł ma wspólnego z pozostałymi :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3075
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 9 listopada 2013, o 00:27

heartbeat napisał(a):Spóźniłam się na Norę Roberts to wezmę tą parkę Rozpustnika i dziewicę Enoch :bezradny:
Będziesz miała jeszcze kiedyś takie okazje, aleqsia?



Hearbeat z Nory Roberts jest jeszcze dostępny Gorący lód z wyd. Da Capo taka różowa, stan bardzodobry, ponadto Bezwstydna cnota, Noc na bagnach Luizjany, Księżyc nad Karoliną i Więzy krwi. Może z tych coś Cię zainteresuje.

Cięzko powiedzieć czy/kiedy będą, w zeszłym tygodniu znalazłam antykwariat gdzie w dwóch koszach mają literaturę kobiecą za 3 zł. Np. wtedy były w idealnym stanie ksiązki Sandry Brown, a wczoraj już ich nie mieli, za to znalazłam tam np. SEP Podróz do nieba. Nie przepadam za tą częścią, ale za 3 złote nie można nie wziąć. :hyhy: jak ktoś jest z Wawy to może się nieźle obkupić :cheer:
Ten antykwariat sprzedaje ksiązki na allegro pod tym nickiem:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=21982220
i tam można również ksiązki odebrać. Choć na allegro ma ceny z kosmosu.

Będę tam czasem zaglądała więc jak coś się trafi to zamieszczę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 listopada 2013, o 00:37

Jakbyś kiedy chciała się tej Podróży pozbyć to ja chętnie po przystępnej cenie :P
Też jej nie lubię,ale marzy mi się całość uzbierać,więc chciałabym kupić najtaniej jak się da :wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 3075
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 9 listopada 2013, o 00:43

Papaveryna napisał(a):Jakbyś kiedy chciała się tej Podróży pozbyć to ja chętnie po przystępnej cenie :P
Też jej nie lubię,ale marzy mi się całość uzbierać,więc chciałabym kupić najtaniej jak się da :wink:



Very swojej nie sprzedam nie ma szans :evillaugh: zwłaszcza, że teraz mam tylko jednego wielkiego braka w tej serii, marzy mi się To musiałeś być Ty :bigeyes: Oczywiście za rozsądną cenę. Ale jeśli jeszcze trafię na SEP to pomysle o Tobie :* Jeszcze jakiejś potrzebujesz?

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 listopada 2013, o 01:01

Tak.Najbardziej to "Idealnej pary" :evillaugh: A oprócz niej "Odrobinę marzeń" no i właśnie Podróż.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40194
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 9 listopada 2013, o 09:07

http://allegro.pl/julie-garwood-szkatul ... 42294.html Julie Garwood - Szkatułka Wawa Da Capo
http://allegro.pl/julie-garwood-rewanz- ... 27431.html Julie Garwood - Rewanż Wawa Da Capo
http://allegro.pl/julie-garwood-oblubie ... 04077.html Julie Garwood - Oblubienica
http://allegro.pl/julie-garwood-oblubie ... 42252.html Julie Garwood - Oblubienica Wawa Da Capo
http://allegro.pl/ilona-andrews-magia-k ... 60475.html Ilona Andrews MAGIA KĄSA PARZY UDERZA KRWAWI
http://allegro.pl/gail-carriger-bezdusz ... 76075.html Gail Carriger Bezduszna, Bezimienna
http://allegro.pl/gwiazdka-z-nieba-juli ... 97766.html gwiazdka z nieba Julia Quinn
http://allegro.pl/nora-roberts-slodka-z ... 60352.html Nora Roberts Słodka zemsta Wszystko dla pań 1995
http://allegro.pl/nora-roberts-robb-kwe ... 79670.html NORA ROBERTS ROBB-KWESTIA WYBORU+DZIŚ I NA ZAWSZE
http://allegro.pl/susan-elizabeth-phill ... 36974.html Susan Elizabeth Phillips - Nie będę damą
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 9 listopada 2013, o 13:21

aleqsia, Księżyc nad Karoliną w jakim jest stanie?
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 888
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:20
Lokalizacja: Storybrooke
Ulubiona autorka/autor: Sparks, Quick, Roberts, Garwood, Kleypas, Jeffries

Post przez heartbeat » 9 listopada 2013, o 18:39

aleqsia napisał(a):Hearbeat z Nory Roberts jest jeszcze dostępny Gorący lód z wyd. Da Capo taka różowa, stan bardzodobry, ponadto Bezwstydna cnota, Noc na bagnach Luizjany, Księżyc nad Karoliną i Więzy krwi. Może z tych coś Cię zainteresuje

O! Myślałam, że wszystkie Roberts już poszły :roll: W takim razie jak jeszcze są to poproszę: Księżyc nad Karoliną (jeśli Lilia nie weźmie) i Więzy Krwi, bo za Nocą nie przepadam, a Cnotę to mam :)
Książek nie czyta się po to, aby je pamiętać. Książki czyta się po to, aby je zapominać, zapomina się je zaś po to, by móc znów je czytać.
Jerzy Pilch

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 9 listopada 2013, o 18:51

Nie mogę tu zaglądać bo zawsze ktoś mnie ubiegnie w kupieniu książki :P
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 9 listopada 2013, o 18:57

zajrzałam dziś do Tesco na szybkie zakupy...i oczywiście kupiłam książeczki...Stacia Kane Opętany demon i Demon w sercu....były po 4,99 :smile:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 888
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:20
Lokalizacja: Storybrooke
Ulubiona autorka/autor: Sparks, Quick, Roberts, Garwood, Kleypas, Jeffries

Post przez heartbeat » 9 listopada 2013, o 19:02

Hmm... Najbliższe Tesco mam oddalone o jakieś 15km, a w baku prawie pusto..., a na piechotę to mi się nie chce :hyhy:
Książek nie czyta się po to, aby je pamiętać. Książki czyta się po to, aby je zapominać, zapomina się je zaś po to, by móc znów je czytać.
Jerzy Pilch

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 9 listopada 2013, o 20:57

Desdemona napisał(a):zajrzałam dziś do Tesco na szybkie zakupy...i oczywiście kupiłam książeczki...Stacia Kane Opętany demon i Demon w sercu....były po 4,99 :smile:

Super cena, sama płaciłam dwa razy tyle...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 10852
Dołączył(a): 18 października 2011, o 17:09
Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

Post przez tajemna » 9 listopada 2013, o 22:22

Evanovich za 22zł - nie wiem czy jedna, czy wszystkie cztery książki:
http://tablica.pl/oferta/cztery-ksiazki-z-serii-janet-evanovich-o-stephanie-plum-ID47J0N.html#5e5201e5d9
"uderz w Garwood a Tajemna się odezwie"
Sol


"Cierpię na wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji."
Wilczyca Karolina Kaim

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 9 listopada 2013, o 22:39

Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość