Teraz jest 8 września 2024, o 02:33

2023: Zapowiedzi wydawnicze

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 3070
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 1 sierpnia 2023, o 16:30

Lodowa Korona
Greta Kelly
Rebis 5.09


Obrazek

Księżniczka skrywająca magiczne moce zmuszona do walki o los królestwa w świecie zdrady i wojen

Ekscytujący debiut fantasy ‒ pierwszy tom dylogii obfitującej w bohaterskie wyczyny, zdrady, przesiąkniętej magią i miłością, determinacją i wrażliwością.

Askia jest dziedziczką Lodowej Korony, należy jej się tron Seraveszu. Na czele elitarnego oddziału wojowników od miesięcy walczy z brutalnymi najeźdźcami. Jednak armia szalonego władcy imperium Rovenu wydaje się niepowstrzymana. Askia musi szukać pomocy na dalekim południu, u Armaana, cesarza imperium Visziru, ojca chrzestnego księżniczki.

Wychowana wśród wojowników, trafia do gniazda os, w labirynt politycznych intryg. Na pełnym przepychu dworze, gdzie sekrety są warte więcej niż złoto, Askia lęka się, że jednym nieostrożnym krokiem zdradzi, kim jest naprawdę ‒ obdarzoną magicznymi zdolnościami wiedźmą. Ujawnienie tej tajemnicy może narazić ją na śmierć z rąk religijnych fanatyków i skazać jej poddanych na tyranię Rovenu. Co będzie musiała poświęcić, by ocalić swój lud?

The Long Game
Elena Armas
Otwarte


Obrazek

Autorka bestsellerowego „The Spanish Love Deception” powraca z nową powieścią! Najbardziej ryzykowna gra to ta, w której stawką jest twoje serce

Adalyn Reyes ma idealnie zaplanowany każdy dzień: wstaje o świcie, jedzie do siedziby drużyny piłkarskiej Miami Flames, ciężko pracuje, wraca do domu. Kiedy nagranie jej starcia z maskotką drużyny wycieka do internetu i staje się wiralem, ta rutyna się kończy. Właściciel klubu nie zwalnia Adalyn, tylko daje jej nowe zadanie – by odzyskać dobre imię, ma odbudować drużynę Green Warriors.

Sęk w tym, że klub jest w Karolinie Północnej, jego zawodnicy trenują w strojach baletowych, hodują kozy i… są dziewięciolatkami. Na szczęście w miasteczku przebywa Cameron Caldani, znany bramkarz, który mógłby pomóc Adalyn wprowadzić drużynę do wyższej ligi. Jednak po fatalnym pierwszym spotkaniu (słowa klucze: kogut, zderzak, noga Camerona) dziewczyna raczej nie ma co liczyć na współpracę. Ale jest zdeterminowana, by z niesfornych dzieciaków zrobić gwiazdy piłki nożnej – z pomocą Cama lub bez niej.

Nawet na końcu świata gra toczy się dalej!

Ból
Jaymin Eve, Jane Washington
Cykl: Klątwa bogów (tom 5)
Papierówka 16.08


Obrazek

Willa Knight: zbawczyni światów czy ich niszczycielka?

Czasami opowieści zawierają zaledwie ziarno prawdy, a historia powstania Minatsol i Topii nie stanowi wyjątku. Od zamierzchłej przeszłości Staviti tkał sieć kłamstw, dążąc do zachowania władzy i unicestwienia wszystkiego, co stanie mu na drodze. Teraz Willa i Abklęci są gotowi zdemaskować jego oszustwa i zrozumieć naturę obu światów, zanim będzie za późno.
Jest jednak pewien problem.
Każdy błąd popełniony podczas próby przywrócenia równowagi może mieć przerażające konsekwencje dla wszystkich istnień – zarówno żywych, jak i martwych.

Krwawy Król i Łabędź
Ella Fields
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki 11.10


Obrazek

W tej niebezpiecznej wojnie pożądania i nienawiści nie będzie zwycięzców.

Księżniczka Opal jest ostatnią żyjącą spadkobierczynią rodu Gracewoodów. Pragnie za wszelką cenę ocalić swój lud przed trwającą od lat krwawą wojną. Szkarłatny Król, władca wrogiego królestwa, uważany jest za potężnego, bestialskiego, barbarzyńskiego potwora. Został wychowany, by pomścić śmierć swoich rodziców. Jego martwe serce nie dopuszcza do siebie nikogo, a on sam czerpie przyjemność ze zniszczenia, które wyrządza.

Oszukana i uwięziona Opal ma jeden cel: musi chronić swoje królestwo. Wystarczy jednak jeden dotyk, aby wszystkie racjonalne myśli wyparowały z jej głowy. Księżniczka musi wybierać – albo posłucha głosu swojego serca i zobaczy, kto naprawdę kryje się w ciele potwora, albo uciszy swoje uczucia i uratuje poddanych. Czy będzie gotowa poświęcić wszystko, aby zwyciężyć?

„Krwawy Król i Łabędź” to chwytająca za serce opowieść o niemożliwej, ale niepowstrzymanej miłości, inspirowana historiami o Hadesie i Persefonie, Rumpelsztyku i Księżniczce Łabędzi. Książka Elli Fields spodoba się wszystkim fanom romantasy z motywem enemies to lovers.

Avatar użytkownika
 
Posty: 10049
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 1 sierpnia 2023, o 19:07

nie byłam pewna gdzie wrzucić, aby więcej osób zobaczyło, zobaczcie jakie piękne, już poprosiłam M. aby dostać pod choinkę i od 2024 zaczynam :D Dziennik Mola Książkowego

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 1 sierpnia 2023, o 19:56

Ooooo chce
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 4766
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 2 sierpnia 2023, o 07:23

Ale cudny ten dziennik :bigeyes:

A z książek, to na pewno na kilka się skuszę (szkoda, że nie czytam tak szybko, jak zamawiam nowe książki :evillaugh: ).
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 2 sierpnia 2023, o 08:08

Szalona, a to trzeba od początku roku?
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 7715
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 2 sierpnia 2023, o 16:09

Aniołku i tak i nie. Nie ma podziału: na styczeń, luty, itd jedynie co by pasowało do początku roku to wyzwanie roczne, ale to również jak kto woli.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 10049
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 2 sierpnia 2023, o 18:09

tak jak pisze gosiurka, ja po prostu chce zacząć z nowym rokiem :)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 2 sierpnia 2023, o 18:24

Ale to jeszcze tyle czasu :bigeyes:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 7715
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 2 sierpnia 2023, o 22:01

Dlatego ja nie wytrzymałam i kupiłam dwa z kotem i z sową :wstyd:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 3 sierpnia 2023, o 08:07

Tez tak chyba zrobię
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 5 sierpnia 2023, o 14:53

Obrazek


Premiera: 24.08.2023

Czwarty tom serii „Królowe i potwory” fenomenalnej J.T. Geissinger!

Reyna Caruso to włoska księżniczka mafijna, której bratanica musi wyjść za mąż za irlandzkiego gangstera, mężczyznę o pseudonimie Spider. Ten związek ma połączyć dwie potężne rodziny mafiosów. Jednak kobieta zrobi wszystko, żeby niewinna Lili nie cierpiała tak, jak ona.

Nie obchodzą ją powody, dla których to małżeństwo ma zostać zawarte, i jakie wpływy oraz tereny zyska jej brat. Jeżeli będzie trzeba, Reyna pójdzie na wojnę, żeby zapobiec temu układowi.

Sprawy na pewno nie ułatwia fakt, że narzeczony Lili to najseksowniejszy facet, jakiego Reyna widziała. Dobrze, że tak bardzo go nienawidzi, bo jej ciało i umysł mogłyby ją zdradzić.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 3070
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 10 sierpnia 2023, o 18:20

Carrie Soto powraca
Taylor Jenkins Reid
Wydawnictwo: Czwarta Strona 6.09


Obrazek

Carrie Soto na korcie nie ma sobie równych. Za zwycięstwa przyszło jej jednak słono zapłacić.

W momencie przejścia na emeryturę Carrie jest najlepszą tenisistką, jaką widział świat. Pobiła wszystkie rekordy i zdobyła dwadzieścia Wielkich Szlemów. Towarzyszy jej również przekonanie, że zasłużyła na każde swoje zwycięstwo. Pod okiem swojego ojca-trenera poświęciła praktycznie wszystko, by stać się niepokonaną.

Jednak sześć lat po przejściu na emeryturę niespodziewanie jeden z jej rekordów zostaje pobity. Dokonuje tego Niki Chan – oszałamiająca i brutalna brytyjska tenisistka.

Mając 37 lat, Carrie Soto podejmuje szokującą decyzję o powrocie na kort, by odzyskać rekord. Nie przeszkadza jej niepochlebna reakcja sportowych mediów ani ciało, które nie ma już dawnej sprawności. Nie zniechęca jej także konieczność trenowania z Bowe’em Huntleyem – mężczyzną, przed którym kiedyś prawie otworzyła swoje serce. Podobnie jak ona, tenisista ma coś do udowodnienia, zanim zrezygnuje z gry na zawsze.
Na przekór wszystkiemu Carrie Soto powraca na jeden, ostatni sezon.

Tajny klub Nietypowych Czarownic
Sangu Mandanna
Wydawnictwo: Uroboros


Obrazek

Nominacja do Goodreads Choice Award 2022.

Wypełniona magią, radością i miłością ciepła powieść fantasy o czarownicy poszukującej swojego miejsca w świecie.

Mika Moon, młoda czarownica, każdego dnia musi ukrywać swoje nadprzyrodzone moce, co nie ułatwia jej nawiązywania bliższych relacji. Nie może również utrzymywać kontaktów z innymi czarownicami, ponieważ zbyt dużo magii w jednym miejscu mogłoby niepotrzebnie zwrócić uwagę postronnych osób. Żyje więc samotnie ze swoim jedynym przyjacielem, psem, i stara się przestrzegać obowiązujących ją zasad. Z jednym wyjątkiem – zakłada konto w internecie, gdzie „udaje” czarownicę. Jest przekonana, że nikt nie potraktuje jej magicznych filmików poważnie. Aż pewnego dnia dostaje dziwną ofertę pracy. Ma zostać nauczycielką trzech dziewczynek, które są… czarownicami. Mika trafia do tajemniczego domu zamieszkanego przez nietuzinkowe osoby: ekscentrycznego aktora na emeryturze, ogrodnika o anielskiej cierpliwości, niezwykle empatyczną gosposię, a także bardzo przystojnego i równie bardzo gburowatego młodego bibliotekarza. To wystarczy, aby w miarę uporządkowany świat Miki stanął na głowie!

Luca
Nikki J. Summers
Black Rose 15.09

Obrazek

Chloe Ellis
To, co zaraz przeczytasz, to moja historia, moja prawda. Prawda, która obejmuje ponad dwadzieścia lat miłości do dwóch braci. Miłość, która była okrutna i surowa, ale dla mnie zawsze szczera i prawdziwa. Jeden był moim najlepszym przyjacielem, ale to dla drugiego szybciej biło moje serce. Nasza miłość nie była łatwa i tak sprzeczna z wszelkim rozsądkiem pchając nas do granic możliwości. Luca Marquez był wart poświęcenia. Jest mój, zawsze był i nikt mi go nie odbierze.

Luca Marquez
Kochałem ją od zawsze, ale nie mogłem sprawić, by była moja. Dopiero w dniu, w którym powróciła do mojego życia, wchodząc do mojego klubu i potrzebując mojej ochrony, wniosła światło w moją ciemność i ogrzała moje zimne jak kamień serce. Chloe Ellis to cały mój świat, ale ona jeszcze o tym nie wie.

Świat Luki zatrzymuje się w dniu, w którym odebrano mu jego ukochaną Chloe. W obliczu niemożliwej sytuacji nie cofnie się przed niczym, by ją uratować. Nawet jeśli oznacza to mordowanie każdego, kto stanie mu na drodze, lub zburzenie całych miast, aby ją odnaleźć. Zrobi dla niej wszystko i już nigdy nie pozwoli jej odejść.


Riley Thorne i trup w garderobie
Lucy Score
Cykl: Riley Thorne (tom 2)
Editio


Obrazek

W przypadku Riley Thorn nic nie było zwyczajne. Zamiast żyć sobie szczęśliwie ze swoim niewiarygodnie przystojnym chłopakiem, prywatnym detektywem Nickiem Santiago, Riley konsekwentnie pakowała się w kolejne kłopoty. Tego lata niewiele brakło, aby zginęła. Dodatkowo wciąż nie akceptowała swoich mocy jasnowidzenia, czym naraziła się na dezaprobatę swojej babki, przerażającej matki rodu i prezeski Gildii Jasnowidzów. Tymczasem zdaniem znajomego komisarza z wydziału zabójstw jedynie siły nadprzyrodzone mogą pomóc w rozwiązaniu sprawy pewnego tajemniczego morderstwa.

Nick gorąco sprzeciwiał się udziałowi ukochanej w kolejnym śledztwie, być może dlatego, że komisarz był jego osobistym wrogiem, a on sam miał pełne ręce roboty ze sprawą zaginionego mężczyzny. Prędko się jednak okazało, że liczba morderstw zaczęła rosnąć, a sprawy przybierały coraz gorszy obrót. Jakby tego było mało, Riley musiała zaangażować się w policyjne przesłuchanie swojego byłego męża i jego nowej narzeczonej, a Nick wciąż nie umiał poradzić sobie z gniewem własnych rodziców.

Wszystko jednak zeszło na dalszy plan, kiedy któregoś dnia Riley otrzymała wiadomość od mordercy. Przesłanie było jasne: jeśli nie spełni jego żądania, to lato będzie jej ostatnim. A ona wcale nie zamierzała umierać…

Czy duchy pomogą rozwikłać tajemnice zbrodni?

Nuvole bianche. Białe chmury
Adrianna Ratajczak
Wydawnictwo: Media Rodzina


Obrazek

Aimil była niczym szkocki wiatr — gwałtowna, porywista i równie nieuchwytna.

Zdecydowanym krokiem przemierzała życie, dokładnie wiedząc, czego oczekuje. Były to m.in. posiadłość na własność, możliwość kształcenia się oraz wykonywanie zawodu zastrzeżonego dla mężczyzn. Ambitne plany dziewczyny krzyżuje jej ojciec, nieoczekiwanie wysyłając do krewnych w Londynie. Ciotka jest zdeterminowana, by znaleźć dla niej odpowiedniego męża. Aimil natomiast uczyni wszystko, by udowodnić, że Anglia to nie miejsce dla niej.

Alistair był niczym angielska mgła — spokojny, tajemniczy oraz flegmatyczny.

Po powrocie z ogarniętego wojną kontynentu odziedziczył po ojcu nie tylko tytuł diuka i majątek, ale przede wszystkim obowiązki. Pragnąc zapomnieć o przeżytym koszmarze, mężczyzna w pełni angażuje się w sprawy finansowe rodziny. Na prośbę zmartwionej i wciąż pogrążonej w żałobie matki, dżentelmen wybiera się na londyńskie salony, gdzie szybko staje się obiektem zainteresowania panien na wydaniu. Alistair zrobi wszystko, by je do siebie zniechęcić, w końcu nie ma pośród nich odpowiedniej kandydatki na jego duchessę.

Bezpośredniość i szczerość Aimil nadszarpują reputację zarówno jej samej, jak i kuzynki. Paradoksalnie to, co tak bardzo zniechęca londyńską socjetę do młodej panny, wzbudza zainteresowanie Alistaira. Jednak czy przeszłość diuka pozwoli mu na szczęśliwą przyszłość?

Co stanie się, gdy wiatr napotka na swej drodze mgłę?

A Merry Little Meet Cute. Prawie jak w świątecznym filmie.
Julie Murphy, Sierra Simone
Wydawnictwo: Relacja


Obrazek

Ekscytujący świąteczny romans plus size

Gwiazda filmów dla dorosłych przypadkowo zostaje obsadzona w świątecznym filmie familijnym.

Bee Hobbes (znana fanom jako Bianca Von Honey) odnosi sukcesy w swojej specyficznej branży, ale kiedy trafia na plan filmowy typowej świątecznej produkcji, jej kariera zdaje się zmierzać w zupełnie innym kierunku. Bee musi tylko starannie ukrywać swoje życie jako Bianki, a powód ma naprawdę dobry: w filmie zagra również Nolan Shaw, jej dziecięca miłość, niegdyś członek popularnego boysbandu.

Nolan jednak świetnie zna postać Bianki Von Honey, Bee znowu szybciej bije serce na jego widok, czy może się to skończyć inaczej niż ognistym romansem? O którym nikt nie może się dowiedzieć, co nieco komplikuje miłosną przygodę…

„Urocza świąteczna zabawa, której naprawdę potrzebowaliśmy“. Tessa Bailey, autorka „Zdarzyło się pewnego lata“

„Seksowna, progresywna, przezabawna i pełna dobrego humoru. Już wiem, co podaruję w tym roku wszystkim moim kochającym romanse przyjaciółkom“. Helen Hoang, autorka „Więcej niż pocałunek“ i „Testu na miłość“

„Pyszna fantazja, niegrzeczna baśń, intensywnie emocjonalna, z nutą erotyzmu i szczyptą magii“. Meredith Wild, autorka cykli Haker, Bridge, Zmysłowa dziewczyna

Avatar użytkownika
 
Posty: 7715
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 10 sierpnia 2023, o 20:09

Lucy Score na pewno, mam już pierwszą część :smile:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 11 sierpnia 2023, o 06:41

Szepnij potem słówko
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 7715
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 11 sierpnia 2023, o 19:48

Pewnie, kusi mnie bo leży koło łóżka, tylko że uparłam się przeczytać te książki co pozaczynałam, a trochę ich jest. :red:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 10049
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 12 sierpnia 2023, o 12:42

u mnie Tajny klub nietypowych czarownic wydaje się ciekawe :D nawet jeśli się okaże że to y/a

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 231
Dołączył(a): 15 kwietnia 2013, o 17:58
Lokalizacja: kraków
Ulubiona autorka/autor: austen/quinn/lindsey/sep/cabot

Post przez izkaa12 » 20 sierpnia 2023, o 20:42

Miłosna zagrywka
Poppy J. Anderson
Wydawnictwo Labreto
wyd. 18.08


Obrazek

Kto wygra legendarne starcie Tytanów: nowa szefowa drużyny, Teddy MacLachlan, czy jej rozgrywający, Brian Palmer?
W Miłosnej zagrywce wszystkie chwyty są dozwolone!
Los zadrwił z Briana Palmera, rozgrywającego i kapitana New York Titans, gdy nową szefową drużyny została córka zmarłego właściciela klubu, Teddy MacLachlan.
On: narcystyczny, arogancki sportowiec, który uważa, że futbol to męska wojna, a w niej nie ma miejsca na kobiece humorki.
Ona: z pozoru hipiska, z kolczykiem w pępku, którą świat poznał jako skandaliczną nastolatkę. Dziś Teddy stara się doprowadzić drużynę futbolistów do zwycięstwa. Na jej drodze staje Brian, który testuje cierpliwość nowej szefowej. W przeciwieństwie do reszty kobiecego świata, która nie może oprzeć się gorącemu rozgrywającemu, Teddy podejmuje rzuconą rękawicę, walcząc o szacunek, uznanie i reputację Tytanów.
Kto wygra w Miłosnej zagrywce: przystojny rozgrywający czy ambitna nowa szefowa drużyny?


Trafiłam ostatnio na taką zapowiedź, nie macie wrażenia po opisie, że to skóra zdjęta z jednej z książek SEP?
Is it possible for home to be a person and not a place?


lubimy czytać

Avatar użytkownika
 
Posty: 7715
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 20 sierpnia 2023, o 20:59

Widziałam to na Legimi, na razie się wstrzymałam, mam za dużo zaległości w innych książkach, ale jak ktoś coś....
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3070
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 21 sierpnia 2023, o 09:18

Tak, mocno kojarzy mi się z To musiałeś być ty. Ciekawe jak zawartość

Avatar użytkownika
 
Posty: 231
Dołączył(a): 15 kwietnia 2013, o 17:58
Lokalizacja: kraków
Ulubiona autorka/autor: austen/quinn/lindsey/sep/cabot

Post przez izkaa12 » 21 sierpnia 2023, o 13:34

właśnie się waham czy czytać, niestety ale po wieloletnich poszukiwaniach autorki, która bedzie chociaż troszkę podoba do SEP, to raczej moje oczekiwania są niskie.
Is it possible for home to be a person and not a place?


lubimy czytać

Avatar użytkownika
 
Posty: 231
Dołączył(a): 15 kwietnia 2013, o 17:58
Lokalizacja: kraków
Ulubiona autorka/autor: austen/quinn/lindsey/sep/cabot

Post przez izkaa12 » 25 sierpnia 2023, o 22:25

Nawet na lubimy czytać w opiniach widzę, że są porównania do SEP, które już co nieco moga powiedzieć o tej książce... https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5080786 ... a-zagrywka
Is it possible for home to be a person and not a place?


lubimy czytać

Avatar użytkownika
 
Posty: 10049
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 27 sierpnia 2023, o 17:44

też mi się to rzuciło w oczy na legimi ale po opiniach ma się wrażenie że książka dobra ale szału nie ma, ja sobie odpuszczę

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 29 sierpnia 2023, o 08:40

Obrazek


Romantyczna. Przygodowa. Nieco krwista.

Dwudziestopięcioletnia Lily Baines zdążyła już przywyknąć do samotnych przebudzeń z kompleksami i kacem.
Ale z kłami? Niekoniecznie.
Kiedy pewnego dnia wstaje z poczuciem, że potrzebuje nieco A Rh+, zdaje sobie sprawę, że coś poprzedniej nocy poszło nie tak. Z pomocą przyjaciółki udaje jej się odtworzyć serię niefortunnych zdarzeń… i okazuje się, że kilkanaście godzin wcześniej Lily została przemieniona w wampira.
Zupełnie niechcący.
I nielegalnie.
Sprawcą zdarzenia był niezwykle przystojny Tristan, krwiopijca z czterystuletnim doświadczeniem, przez którego Lily ma teraz na głowie całą Radę Wampirów. Razem muszą znaleźć sposób, jak uniknąć odpowiedzialności, nie dając się zabić (po raz drugi).
Ale co jeśli problemem okaże się nie tylko nadprzyrodzony wróg, żądza krwi i seksowna była dziewczyna Tristana, lecz także brak akceptacji samej siebie?

Gloria Duke to pseudonim literacki Glorii Ketterer, amerykańskiej scenarzystki i copywriterki. Gloria mieszka w Filadelfii z psem Rockym i kotką Pippą. Uwielbia przesiadywać w piżamie z lampką czerwonego wina, oglądając komedie romantyczne.

10.10.2023
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 4766
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 29 sierpnia 2023, o 10:23

Ale brzydka okładka :zalamka:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 40160
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 29 sierpnia 2023, o 10:31

Okładka straszna na dodatek na początku myślałam ze czytam opis
Obrazek
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość