Teraz jest 27 lipca 2024, o 10:17

2024: Zapowiedzi wydawnicze

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 27 stycznia 2024, o 20:24

I jaka będzie szczęśliwa :hihi:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 27 stycznia 2024, o 21:11

Obrazek


Sinners Condemned
Somme Sketcher

Premiera: 22.02.2024

Początek ekscytującej mafijnej opowieści o nowych bohaterach zawierającej się w dwóch tomach.

Penny Price właśnie wydała ostatnie pieniądze, żeby dostać się do rodzinnego miasteczka Devil’s Cove. Właściwie przypadek przywiódł ją w te strony. Przypadek i złudne szczęście, które wydają się sterować jej życiem.

Teraz dwudziestojednolatka musi się zastanowić, co powinna dalej zrobić. Jej pierwszym pomysłem jest udanie się do ekskluzywnego baru. Tam dziewczyna zagaduje pewnego mężczyznę, nie mając pojęcia, z kim ma do czynienia.

Dużo starszy od niej i niezwykle przystojny facet ignoruje jej zaczepki. Kiedy Penny w akcie desperacji proponuje mu grę, w której stawką będzie jego zegarek, nieznajomy, o dziwo, się zgadza. Jeszcze dziwniejsze jest to, że ostatecznie Penny udaje się zdobyć drogocenną rzecz i wyjść żywo ze spotkania z samym Raphaelem Viscontim.

Dziewczyna w końcu zawsze miała trochę szczęścia…
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 4739
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 27 stycznia 2024, o 21:59

Całkiem, całkiem jest ta seria.
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 28 stycznia 2024, o 01:56

cedar napisał(a):Łażę sobie bogobojnie po instagramie, gdy WTEM!!!

Obrazek

:wesoły:

Masz konto na insta? :shifty:
Czytałam jej pierwszą u nas wydaną książkę i była bardzo fajna :D
Może uda się kiedyś zaliczyć kolejne. Podobno ta o bohaterach, którzy umieją w szachy jest bardzo fajna, ale chyba jej jeszcze u nas nie ma :mysli:

Dużo zapowiedzi mnie kusi i interesuje, ale pewno jak zwykle nie kupię niczego. Ostatnie takie większe zakupy książkowe robiłam w 2018 albo w 2019 roku :zalamka:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1417
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 28 stycznia 2024, o 09:13

Maaaam... a coooo? ;)

Tej o szachistach jeszcze nie było w tłumaczeniu, ale pewnie za jakiś czas będzie. Też czekam.
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 9974
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 28 stycznia 2024, o 10:10

oooo musze w końcu coś przeczytać tej Hazelwood, już wrzucam na listę :)

jeden opis mnie zaciekawił i jakie zdziwienie że to Denise Hunter, oczywiście, jej książki zawsze mi leżały, jedyny minus to "wiara" która jest często tam przytaczana, niestety jakoś nie widzi mi się czytać o facecie
Spoiler:
ooo może jednak coś jej przeczytam i będzie mi pasować do wyzwania 20. Książka spoza Twojej strefy komfortu, czyli opowieść, której zwykle unikasz lub 21. Książka z motywem, którego nie lubisz :mysli:

Briggs zdecydowanie, nadal czeka na mnie bon urodzinowy od koleżanki więc w końcu go wykorzystam :wesoły:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 28 stycznia 2024, o 10:58

Kup też mi, a na poważnie nie mogę się doczekać
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9974
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 28 stycznia 2024, o 10:59

:hihi: :hihi:

Już wiem dlaczego nie czytałam tej Hazelwood bo to co mnie interesuje na Legimi jest płatne :smarkam: "The Love Hypothesis"

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1417
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 28 stycznia 2024, o 15:43

Serio? Na Legimi widziałam "The love hypothesis" tylkoni nie kazali mi za nią płacić hmmm
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 28 stycznia 2024, o 17:31

cedar a masz pełen abonament?
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9974
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 28 stycznia 2024, o 22:05

gosiurka, a co to znaczy pełen? można mieć inny niż wykupiony? ja mam ebooki i audiobooki
Spoiler:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 28 stycznia 2024, o 22:26

Czyli pełen , bo tańszy ma tylko ebooki. Dziwne, że trzeba dopłacać.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1417
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 29 stycznia 2024, o 08:45

Ja mam w ogóle abonament pod kindla, więc jeszcze inaczej. I wzięłam ten droższy (bo są w nim audiobooki)
I tam widzę tylko tę jedną Hazelwood (resztę musiałam czytać w papierze).
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 29 stycznia 2024, o 13:00

Również kupiłam w papierku, a resztę mam w ebooku.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9974
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 29 stycznia 2024, o 18:14

ja też pod kindle ale to nie robi różnicy, ebook to ebook (pomijając limit) mam droższy pakiet a i tak wołają dopłatę, może zmieniły im się warunki umowy :bezradny: szkoda, może jak mi zostanie coś z karty podarunkowej to zakupie. Czekam na Briggs i Andrews :lovju:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1417
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 29 stycznia 2024, o 20:01

Jejkuuuuu dziewczyny! Jestem sobie w pracy, radośnie wypakowuję dzisiejszą dostawę i nagle wyciągam z kartonu to:

Obrazek

I już się napaliłam jak szczerbaty na suchary, bo zapowiada się należycie - jako lekka i seksowna komedia.

Fangirl niespodziewanie umawia się na randkę z aktorem, w którym podkochuje się od lat.

Marcus Caster-Rupp coś ukrywa. Podczas gdy cały świat zna go jako Eneasza, główną postać topowego serialu, w fanfikowym środowisku udziela się jako Książkowy!EneaszByNigdy – popularny twórca opowiadań z ulubionym shipem internautów, czyli Lawineaszem.

April Whittier również ma swoje sekrety. Chociaż jest zagorzałą fanką Lawinii, w „prawdziwym życiu” nie przyznaje się do swojego fanfikowego i cosplayowego hobby. Postanawia opublikować swoje zdjęcie na Twitterze, które staje się viralem. Wszyscy komentują jej cosplay Lawinii w wersji plus size. Żeby utrzeć nosa hejterom, Marcus postanawia zaprosić ją na randkę.

Chociaż ich pierwsze spotkanie to katastrofa, Marcus szybko się orientuje, że chciałby od April czegoś więcej niż tylko jednorazowej pokazówki przed opinią publiczną. Kiedy jednak odkrywa jej internetowe alter ego, ma przed nią do ukrycia jeszcze jeden sekret. Czy Marcus i April odważą się odsłonić swoje tajemnice, gdy na szali znajdą się miłość i kariera?


Przejrzałam sobie wstępnie i coś czuję, że niedługo umilę sobie tym czas.
Premiera 31 stycznia.
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 29 stycznia 2024, o 21:24

A później wspomnij nam, jakie wrażenia to na Tobie wywarło. I powinno pasować do wyzwania :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1417
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 29 stycznia 2024, o 21:41

Pewnie, że dam znać. Mam nadzieję, że może będzie na legimi, to bym sobie machnęła na czytniczku (bo jestem rozpuszczona jak dziadowski bicz i ostatnio przy papierowej książce tak strasznie ciężko mi się przewracało strony, że joj...).

Muszę zajrzeć do tego wątku wyzwaniowego, bo widzę, że się tam ludzie dobrze bawią. ;)
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 29 stycznia 2024, o 21:47

Zapraszamy, a nawet kusimy do działań :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3058
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 2 lutego 2024, o 23:36

Herbaciarnia pod Jaśminem
Aleksandra Rak
FLow 13.03


Obrazek

Są takie chwile, kiedy tracimy nadzieję i potrzebujemy kogoś, kto zagości w naszym życiu niczym smak uzdrawiającej i aromatycznej jaśminowej herbaty.

Życiowe ścieżki koleżanek ze szkolnych lat los splata ponownie na jubileuszu w liceum. Honorata to zabiegana matka trójki dzieci. Gabrysia, żeby zaopiekować się siostrą, musiała porzucić swoje artystyczne zamiłowania i pracuje w agencji ubezpieczeniowej. Alicja jest przedszkolanką i uwielbia swoją pracę, ale cieniem na jej codzienności kładzie się zerwana relacja z rodzicami. A bibliotekarka Dagmara, choć otoczona na co dzień ukochanymi książkami, skrycie marzy o miejscu, w którym herbata i dobra powieść stworzą niezapomniany duet.

Powrót do wspomnień sprawia, że kobiety zaczynają patrzeć na swoje wybory przez pryzmat utraconych szans i niewykorzystanych okazji. Każda z nich ma swoje problemy i smutki, które topi w filiżance niespełnionych marzeń. Brakuje im ciepła i otuchy. Po spotkaniu rozkwita w nich potrzeba zmiany swojego życia. Pod wpływem łańcuszka zbiegów okoliczności stają się dla siebie nieoczekiwanym wsparciem i dają sobie wzajemnie siłę, by zadbać o własne związki, zdrowie i błogi spokój. Żadna z nich nie spodziewa się jednak, jakie konsekwencje przyniesie szalony pomysł wypicia tajemniczej mikstury przygotowanej przez matkę Dagmary...

Czy kobietom uda się pokonać codzienne trudy, by znów poczuć, że naprawdę żyją? Czy poznają smak mocnej przyjaźni? Jaką rolę w ich życiu odegra przytulna Herbaciarnia pod Jaśminem? Odpowiedzi poznacie w słodko-gorzkiej historii o tym, że jedna chwila może odmienić przyszłość i przywrócić wiarę w lepsze jutro.

Sabat
Harper L.Woods
Cykl: Sabat kości (tom 1)
Papierowe serca 24.04


Obrazek

Przetrwać za wszelką cenę. Zemścić się za każdą krzywdę. Chronić serce przed miłością.

Willow Madizza to ostatnia wiedźma ze swojego rodu. Ojciec wpoił jej życiowy cel – pomszczenie jego siostry i dokonanie odwetu na Zgromadzeniu, które odebrało mu należyte dziedzictwo. Willow zrobi wszystko, by uchronić przed podobnym losem młodszego brata. Po śmierci matki zostaje zmuszona do udania się na Uniwersytet Hollow’s Grove, gdzie najzdolniejsi z jej gatunku uczą się praktykować magię.

Pozornie stanowiący bezpieczną przystań uniwersytet skrywa krwawe tajemnice. Niewielu wspomina głośno o masakrze, która dekady temu wymusiła zamknięcie placówki. Jednocześnie to tutaj Willow po raz pierwszy w życiu czuje się wolna od osądów zwykłych ludzi, darzących ją nienawiścią za krew płynącą w jej żyłach. Wrogość spotyka dziewczynę tylko ze strony Alarica Graysona Thorne'a, dyrektora szkoły, który gardzi wszystkim, co reprezentuje sobą studentka.

Wytrwanie w jego towarzystwie wydaje się jednak warte szansy, która staje przed Willow. Tego roku po raz pierwszy od pięćdziesięciu lat Zgromadzenie otwiera swoje szeregi dla trzynaściorga obiecujących uczniów, których przeznaczeniem będzie zmiana świata. O ile wcześniej duchy ofiar Hollow's Grove ich nie zabiją…

Sabat to pierwsza część mrocznego, paranormalnego cyklu Sabat kości, utrzymanego w klimacie dark academia. Misternie spleciona intryga Harper L. Woods pochłania od samego początku!

Szkarłatna ćma
Kristen Ciccarelli
Moondrive 17.04


Obrazek

Głęboko romantyczna opowieść - porywa od pierwszego zdania i pozbawia tchu. To historia, która rzuci na ciebie urok. Rebecca Ross, autorka serii “Divine Rivals”

On jest jej śmiertelnym wrogiem. Ona jego największą słabością.

Kiedy ulice Nowej Republiki spłynęły krwią, życie Rune Winters zmieniło się na zawsze. Czarownice stały się wyrzutkami i pojawili się łowcy, którzy polują na każdą z nich. Dlatego Rune musi ukrywać, kim jest. Jako bogata arystokratka spędza całe dnie na salonach, wykradając wszelkie możliwe sekrety synów i córek republiki. Jako Szkarłatna Ćma jest symbolem oporu czarownic, ratuje je przed czystką i mści ich krzywdy. Chęć zdobycia informacji o więzionych czarownicach popycha ją do desperackiego kroku. Postanawia uwieść jednego z łowców. I to najbardziej bezlitosnego z nich, Gideona Sharpe’a.

Lojalny wobec republiki Gideon obsesyjnie tropi wiedźmę kryjącą się pod pseudonimem Szkarłatna Ćma. Jest zdeterminowany i gotowy przekroczyć każdą granicę, by osiągnąć cel. Gdy ślady prowadzą go do Rune, która reprezentuje wszystko, czego Gideon nienawidzi, łowca postanawia owinąć sobie Rune wokół palca i zdobyć dowody na to, że arystokratka spiskuje ze Szkarłatną Ćmą.

W sercu Gideona płonie żądza zemsty. Serce Rune rozpala walka o wolność. Jako Rune i Gideon zbliżają się do siebie. Jako czarownica i łowca chcą się wzajemnie zniszczyć. Uczucia stają się bronią. W tej niebezpiecznej grze zdrada jest jedynie kwestią czasu…

Niezapominajka. Czego nie widać w świetle
Kerstin Gier
Cykl: Niezapominajka (tom 1)
Must Read 13.03


Obrazek

Po dwóch bestsellerowych trylogiach Czasu i Snów Kerstin Gier otwiera nam drzwi do nowej historii.

Quinn jest inteligentny, popularny i bardzo cool. Matilda to szara myszka i córka znienawidzonych i zdewociałych sąsiadów z naprzeciwka. Uwielbia powieści fantasy i zdecydowanie nie jest w typie Quinna. Ale pewnego dnia chłopak musi uciekać przed stworzeniami jak z koszmaru i ulega ciężkiemu wypadkowi, po którym zaczyna dostrzegać rzeczy nie z tego świata. Komu można się zwierzyć, kiedy posągi nagle zaczynają mówić koszmarnymi rymami, a czaszki wykrzywiają się w poufałym uśmiechu? Najlepiej dziewczynie z sąsiedztwa, która jest człowiekowi całkowicie obojętna i myli mu się z jej kuzynką. Quinn ani przez chwilę nie planował, że oboje z Matildą zostaną wciągnięci w magiczną przygodę pełną niebezpieczeństw. A już na pewno nie planował zakochać się na zabój…

Dom płomienia i cienia
Sarah J. Maas
Cykl: Księżycowe Miasto (tom 3)
Wydawnictwo: Uroboros 27.03


Obrazek

Oszałamiający, trzeci tom pełnej akcji serii Księżycowe miasto!

Bryce Quinlan nigdy nie spodziewała się zobaczyć świata innego niż Midgard, a teraz jedyne, czego pragnie, to tam powrócić. W Midgardzie jest wszystko, co kocha: jej rodzina, przyjaciele i partner. Uwięziona w obcym, nowym świecie będzie potrzebowała dużo szczęścia i sprytu, aby wrócić do domu. Nie będzie to łatwe zadanie, zwłaszcza że wokół jest niewiele osób godnych zaufania.

Hunt Athalar nie pierwszy raz znalazł się w opałach. Po kilku błogich miesiącach ponownie znalazł się w lochach Asteri, pozbawiony wolności i informacji o Bryce. Desperacko pragnie jej pomóc, ale najpierw musi uwolnić się ze smyczy Asterii.
Świat Bryce i Hunta staje na krawędzi upadku – a jego przyszłość spoczywa na ich barkach.

Twist
Lucia Franco
Cykl: Na krawędzi (Lucia Franco) (tom 4)
Papierowe Serca 14.04


Obrazek

Walka o marzenia nigdy nie była tak trudna.

Adrianna staje w obliczu nieuleczalnej choroby. Wie, z czym przyjdzie jej się mierzyć, jest jednak gotowa zaryzykować wszystko dla sportu, który kocha. Nawet zdrowie. To jej ostatnia szansa i wbrew zaleceniom lekarzy jeszcze mocniej walczy o swoje marzenia.

Kova jest rozdarty i wycieńczony. Nie może bezczynnie patrzeć, jak Adrianna naraża się na niebezpieczeństwo. Poddaje się temu, czego pragnie najbardziej, wiedząc, że może to oznaczać utratę samego siebie.
Gdy Adrianna walczy o życie, Kova walczy o nich. Wkrótce para ulega najmroczniejszemu pożądaniu. Uczucia powracają, a działania Adrianny i Kovy stają się coraz śmielsze. Czy są w stanie na nowo odbudować swoją więź? Czy tym razem będzie ona nierozerwalna?

Na psa urok, ości śledzia
Olga Rudnicka
Prószyński 26.03
Cykl: Zezowate szczęście Tekli (tom 3)


Obrazek

Chcąc nie chcąc – a naprawdę nie chcąc! – Tekla zamieszkuje pod jednym dachem z przyszłą teściową, która, dość nieoczekiwanie dla wszystkich, tuż przed finansowo niekorzystnym dla niej rozwodem, owdowiała.

W chwili zaćmienia umysłowego Tekla odprawia wymyślony naprędce rytuał, zdaniem pewnych osób bardzo skuteczny, gdyż kolejnego dnia pada trupem mąż jednej z kobiet biorących udział w tajemnym obrządku.
Nie mając pojęcia, że została okrzyknięta sprawczynią tego nieszczęścia, a przy okazji boginią sprawiedliwości, za namową, dokładniej zaś pod naciskiem, matki i teściowej zgadza się na spotkanie w klubie nieszczęśliwych w małżeństwie kobiet, które chętnie rozwiązałyby swoje problemy rękoma Tekli.

Historia o mocy Tekli zaczyna żyć własnym życiem, a umęczone mężami pijakami i nierobami żony ustawiają się do niej w kolejce, licząc na pomoc sił nadprzyrodzonych. Całą sprawę można by zamieść pod dywan, gdyby nie nieoczekiwana skuteczność następnych rytuałów. Kolejne zgony naprowadzają Teklę na myśl, że mężczyźni zostali otruci. Skoro to nie ona ich uśmierciła, to kto? Czyżby… teściowa?

Renata Kosin
Gdzie święty traci głowę
Wydawnictwo: Książnica 28.02
Cykl: Jemiołki (tom 2)


Obrazek

W Jemiołkach, owszem, bywa śmiesznie, ale próżno tu szukać spokoju. W tej wsi od mnogości zdarzeń nawet święty traci głowę!

Od czasu wyborów na sołtysa wiele się zdarzyło, a życie niektórych mieszkańców wywróciło się do góry nogami. Tym razem nie przyczyniła się do tego jednak ani Gaja, ani jej niezwykłe umiejętności. Wszystkiemu winni są goście, którzy pojawili się w Jemiołkach jeszcze przed żniwami. Każdy z nich przybył z pewną misją i każdy zrobi wszystko, by ją wypełnić. Wikary Eryk postanawia naprawić świat, przystojny Francuz szuka swojej tożsamości, a wyczekiwana ciotka z Ameryki – żwawa i ekscentryczna staruszka w kapeluszu z piwoniami – rozwiązuje zakurzony worek z tajemnicami i pozwala im wyjść na światło dzienne…

Zapraszamy do Jemiołków, gdzie każdy (nawet proboszcz) ma swoje sekrety, a wszelkie problemy da się rozwiązać przy płocie lub sklepowej ladzie.

Cesarzowa kości
Wydawnictwo: Fabryka Słów kwiecień 2024
Cykl: Tonące cesarstwo (tom 2)


Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 3 lutego 2024, o 10:19

Szkarłatna Ćma mnie zainteresowała
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 3 lutego 2024, o 14:26

U mnie Maas i Rudnicka na pewno, już są w koszyku.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 6 lutego 2024, o 18:45

Obrazek
Drugi tom serii „London Mister”

Elly postanowiła spędzić lato na wyspie Mykonos, dorabiając sobie w jednym z miejscowych barów. Szybko okazało się, że dziewczyna nie ma w sobie krzty smykałki do kelnerowania. Jednak wszystko zrewanżował pewien śledzący ją gorącym wzrokiem przystojniak.

Dziewczyna postanowiła, że na tych wakacjach zaszaleje, a gdy wróci do Londynu, gdzie rozpocznie staż w elitarnej firmie prawniczej, będzie żyła rozsądniej. Ale teraz ma wakacje i czas na szaleństwo. A niewątpliwym szaleństwem okazała się niezobowiązująca znajomość z pewnym facetem.

Kiedy lato dobiega końca, Elly wraca do Londynu. Ku jej zaskoczeniu i przerażeniu w firmie spotyka mężczyznę z wakacji. Tym razem ubranego w drogi garnitur.

29.02.2024
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 6 lutego 2024, o 18:59

Jestem ciekawa tej części, jako brat , ten facet jest bardzo opiekuńczy i jest też ciekawy motyw dziecka.
Już nie mogę się doczekać kiedy będzie na Legimi.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3058
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 13 lutego 2024, o 20:02

Teraz moja kolej!
Wydawnictwo: Editio
Cykl: Wait With Me (tom 2)


Obrazek

W kolejce przed sklepem wędkarskim obcisłe legginsy i brokatowe rękawiczki Maggie wyglądały niedorzecznie. Wzbudziła rozbawienie, gdy oświadczyła, że wybiera się wędkować pod lodem i potrzebuje ekwipunku. Na szczęście jej niebieskie oczy zaintrygowały pewnego uroczego brodacza na tyle, że zgodził się nauczyć Maggie tej sztuki. Podczas wędkarskiej wyprawy dziewczyna szybko odkryła, że z Samem rozmawia się jej zadziwiająco łatwo. Czuła się przy nim bezpiecznie i swobodnie, jak gdyby znali się od lat.

Sam błyskawicznie się zorientował, że Maggie należy do tego rodzaju dziewczyn, od których zwykł trzymać się z daleka. Ale ta seksowna ślicznotka po prostu go zafascynowała. Była słodka i bezczelna. I działała na niego tak, że z największym trudem utrzymywał swoje instynkty pod kontrolą. Już po kilku spotkaniach wiedział, że Maggie może być w jego życiu kimś szczególnym. Miała w sobie tyle radosnej energii!

Ten piękny sen trwał do dnia urodzin Sama. Wtedy sytuacja nieco się skomplikowała: jego najlepszy kumpel przyprowadził na urodzinowe przyjęcie swoją młodszą siostrę. To była… Maggie. A podrywać młodszą siostrę najlepszego kumpla zawsze było wbrew zasadom.

Tylko czy w imię zasad warto poświęcać swoje szczęście?
…gdy miłość czeka w kolejce, nie czas na wahanie!

Until You
K. Bromberg
Wydawnictwo Luna 13.03
Cykl: The Redemption (tom 1)


Obrazek

Autorka bestsellerowej 3 tomowej serii „SIN” (digital!)
Amerykańska pisarka bestsellerowych romansów, jej powieści są tłumaczone na wiele języków.
Jest jedną z najlepiej sprzedających się autorek wg „New York Timesa”.
Autorka ma w Polsce rzeszę fanek.

Crew Madden musi znaleźć miejsce, w którym odzyska równowagę. Dla swoich bliźniaczek. Dla siebie.

Po rozstaniu z kobietą, która zostawiła ich, nie oglądając się za siebie. Lato w miasteczku Redemption Falls okazało się doskonałym wyborem dla mężczyzny po traumatycznych przeżyciach i dla jego rodziny. Jedyna wada? Wynajmowana przez kogoś chatka na drugim końcu posesji. Ale potem poznał jej lokatorkę. Cichą, powściągliwą, cholernie seksowną kobietę, która zaparła mu dech w piersi. Tennyson West przeniosła się do Redemption Falls, żeby się ukryć. Przed swoim poprzednim światem. Przed kobietą, którą była. Żeby zacząć od nowa... i być wolną. Zaadaptowała się do swojego nowego życia na obrzeżach miasteczka, zadowolona z samotności i spokoju. I wtedy poznała swojego gospodarza. Crew Madden – i jego słodkie córeczki – wkroczył w jej życie z hukiem. Przypomniała sobie, jak się śmiać, jak kochać, choć myślała, że to już niemożliwe. To miał być tylko letni romans, ale gdy demony przeszłości zapukały do drzwi, ich relacja została wystawiona na próbę. Czy ich miłość jest na tyle silna, by przetrwać, czy może niebezpieczeństwo na dobre ich rozdzieli?

Does It Hurt?
H.D. Carlton
Wydawnictwo: NieZwykłe 14.03


Obrazek

Autorka Haunting Adeline!
Książka zawiera opisy przemocy, w tym seksualnej, oraz drastyczne sceny.

Sawyer jest uciekinierką. W jej głowie to jedyne, na co naprawdę zasługuje – pozostawać w ciągłym ruchu, bez stałego miejsca, w którym mogłaby się schronić. Dziewczyna ma przy sobie tylko kilka ubrań i trochę pieniędzy.

Sawyer, aby przetrwać, robi rzeczy, których tak naprawdę nie chce robić, ale nie ma wyboru. Wszystko jest lepsze od ujawnienia swojej prawdziwej tożsamości.

Kiedy kradnie portfel Enza Vitale, jest nieświadoma, w jak duże tarapaty się wpakowała. Mężczyzna w odwecie zabiera ją na swoją łódź, nie mając zamiaru pozwolić jej z niej uciec. Sawyer zapłaci za to, co zrobiła, czy tego chce, czy nie.
Tymczasem wkrótce przestaną znajdować się na morzu sami i zostaną zmuszeni, by znaleźć schronienie w latarni morskiej na bezludnej wyspie, która może stać się więzieniem także dla Enza.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Dla Lucy
Jewel E. Ann
Wydawnictwo: Filia 6.03


Obrazek

Kradnę Tatum Bradshaw innemu mężczyźnie tylko dlatego, że nadarza mi się ku temu okazja. Dziewczyna myli mnie z kimś, z kim przyjaciele umówili ją na randkę w ciemno, a ja postanawiam, że zasługuje na kogoś tak punktualnego, jak ja – Emmett Riley. W końcu przyznaję się do swojej prawdziwej tożsamości i przekonuję ją, że nie jestem zbokiem – tylko złodziejem. Swoim seksownym uśmiechem i ciętym dowcipem podbijam jej serce, proszę ją o rękę i rozpoczynamy idealne życie. Niestety perfekcja to iluzja, podobnie jak nasze śluby małżeńskie. Nikt nie jest w stanie przygotować człowieka na niewyobrażalne – na bolesny wyjątek od zasad życia. Wszystko rozpada się w zaledwie pół minuty, a ja muszę odnaleźć się w nowej sytuacji i dotrzymać słowa, że zawsze najbardziej będę kochał naszą córkę. Dla Lucy dochowam tajemnicy, obserwując, jak moja żona zakochuje się w innym mężczyźnie. Czy otrzymując szansę od losu… zdołam odzyskać żonę i ponownie poskładać z fragmentów nasze życie?

Trofeum
Angelika Waszkiewicz
Wydawnictwo: Papierowe Serca 24.04


Obrazek

W tym świecie musisz uważać, komu zdecydujesz się zaufać.

Nazwisko Dalii Moretti wzbudzało szacunek i posłuch, w rzeczywistości było jednak przekleństwem. Jej brat i matka zginęli tylko dlatego, że je nosili, a Dalia cudem uniknęła tego samego losu. Teraz musi się ukrywać przed ludźmi, którzy ruszyli za nią w pogoń. Jedyną szansą na bezpieczeństwo jest ucieczka z rodzinnej Sycylii i dotarcie do jedynej osoby, która może ją ochronić.

Samotna i ranna wyrusza w podróż, czując na plecach oddech wroga. Niespodziewanie z pomocą przychodzi jej nieznajomy, którego poznaje w pociągu. Dalia zapomniała jednak, że w świecie, do którego należy, nikomu nie można ufać.
Poznaj nową, pełną emocji książkę Angeliki Waszkiewicz, autorki „Rekompensaty”. Jeśli lubisz romanse mafijne i motyw wymuszonego małżeństwa – ta książka jest dla Ciebie!

Wildfire
Hannah Grace
Wydawnictwo: Zysk i S-ka 31.03
Cykl: Maple Hills (tom 2)


Obrazek

Seks na jedną noc czasem może rozpalić w sercach ogień, którego nie da się ugasić…


Hokeista Russ Callaghan i Aurora Roberts, studenci Maple Hills, poznają się na imprezie zorganizowanej dla uczczenia końca roku akademickiego. Pijacka gra, w której biorą udział, kończy się namiętną jednonocną przygodą. Aurora, która nie oczekuje zbyt wiele od mężczyzn, wymyka się, zanim Russ zdąży zapytać ją o nazwisko…

Ku swojemu zaskoczeniu wpadają na siebie pierwszego dnia letniego obozu, na którym oboje są wychowawcami. Russ ma nadzieję, że z dala od Maple Hills nie będzie musiał radzić sobie z konsekwencjami uzależnienia swojego ojca od hazardu. Aurora zaś chce powrócić do miejsca, w którym niegdyś czuła się bezpiecznie…

„Hannah Grace triumfalnie powraca! Boski Russ Callaghan, obóz letni i jeszcze więcej smakowitej,
skwierczącej chemii między głównymi bohaterami. Iskry będą się sypać od pierwszej strony.
Ostrzeżenie? Zrobi się naprawdę gorąco!” Elena Armas, autorka bestsellera Long Game

Odrzucona
Jaymin Eve
Wydawnictwo: Inanna
Cykl: Shadow Beast Shifters (tom 1)


Obrazek

Mój ojciec popełnił jeden straszny błąd, za który musiałam płacić przez całe życie.

Jako zmiennokształtna dorastająca w silnej watasze powinnam wieść dobre życie. Kiedy mój ojciec zginął, próbując zabić naszego przywódcę, stałam się wyrzutkiem, a moje dni wypełniły się okrucieństwem i cierpieniem.

Próbowałam wytrzymać jak najdłużej, ale nie mogłam już znieść takiego życia. Uciekłam, najwyraźniej jednak wataha nie chciała stracić swojej ulubionej ofiary. Dopadli mnie i sprowadzili z powrotem tuż przed moją pierwszą przemianą... Przemianą, która ujawniła również mojego prawdziwego życiowego partnera. Nie mogłam przewidzieć, kto nim będzie, ale w chwili, gdy poczułam łączącą nas więź, byłam pełna nadziei na lepszą przyszłość. W końcu nikt nie odrzuca wskazanej przez stwórcę partnerki, prawda?! Byłam w błędzie!

W chwili cierpienia dotknęłam świata cieni i wezwałam Go. Bestia Cienia. Nasz bóg. Sam diabeł. Przybył po mnie!

Okazało się, że odrzucenie przez mojego partnera to dopiero początek...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości