Teraz jest 8 września 2024, o 02:44

2023: Zapowiedzi wydawnicze

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 7 grudnia 2023, o 18:06

Serio? Ja to jestem ze wszystkim do tyłu i dopiero u nich zobaczylam to po raz pierwszy. Patrzyłam potem na GR i są opinie, że wcale nie takie fajne :P

Poczytałabym chętnie coś w stylu książek Elle Kennedy.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3070
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 7 grudnia 2023, o 18:17

Spróbuj z Icebreaker Hannah Grace, książka bardzo podobna do historii pisanych przez Elle Kennedy. Tylko uprzedzam przed dużą ilością :heat: zwłaszcza na początku

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 7 grudnia 2023, o 18:47

Podobała Ci się? Ja miałam na nią chęć, ale dużo opinii rozczarowanych osób widziałam. I to mnie zniechęciło. Ale jednocześnie gdzieś tam cały czas wracałam do niej myślami :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 231
Dołączył(a): 15 kwietnia 2013, o 17:58
Lokalizacja: kraków
Ulubiona autorka/autor: austen/quinn/lindsey/sep/cabot

Post przez izkaa12 » 7 grudnia 2023, o 19:41

u mnie Icebreaker leży, gdzieś tak do połowy przeczytany, jest to raczej cegła jak na romans i szczerze to chyba książka, której nie skończę, mam wrażenie, że fabuła kręci się w koło, a główna bohaterka zasługuje u mnie na podium dla najbardziej irytujących bohaterek romansów :zalamka:
Is it possible for home to be a person and not a place?


lubimy czytać

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 7 grudnia 2023, o 19:47

Ojej, aż tak?
Naprawdę będę musiała sama w końcu zobaczyć o co tyle szumu :D

Jakoś w październiku udało mi się jedną książkę przeczytać. Tamta bohaterka to dopiero TSTL (Too Stupid To Live) :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 3070
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 8 grudnia 2023, o 18:15

Papaveryna napisał(a):Podobała Ci się? Ja miałam na nią chęć, ale dużo opinii rozczarowanych osób widziałam. I to mnie zniechęciło. Ale jednocześnie gdzieś tam cały czas wracałam do niej myślami :D


O dziwo tak. Może miałam niższy próg przewrażliwienia :evillaugh: Widziałam sporo negatywnych opinii, czytałam prześmiewcze komentarze do polskiego tłumaczenia, ale to mnie nie zniechęciło.

Avatar użytkownika
 
Posty: 231
Dołączył(a): 15 kwietnia 2013, o 17:58
Lokalizacja: kraków
Ulubiona autorka/autor: austen/quinn/lindsey/sep/cabot

Post przez izkaa12 » 8 grudnia 2023, o 18:21

aleqsia, jeśli powiesz, że po połowie akcja się rozkręca to i może ja się skuszę, żeby skończyć :D
Is it possible for home to be a person and not a place?


lubimy czytać

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 8 grudnia 2023, o 18:37

aleqsia napisał(a):
Papaveryna napisał(a):Podobała Ci się? Ja miałam na nią chęć, ale dużo opinii rozczarowanych osób widziałam. I to mnie zniechęciło. Ale jednocześnie gdzieś tam cały czas wracałam do niej myślami :D


O dziwo tak. Może miałam niższy próg przewrażliwienia :evillaugh: Widziałam sporo negatywnych opinii, czytałam prześmiewcze komentarze do polskiego tłumaczenia, ale to mnie nie zniechęciło.


Dam jej kiedyś szansę na pewno :) Nie wiem, co prawda, czy bedzie jeszcze okazja, by zamienić o tym słowo.
Póki co czytam jakąś inną niby w klimacie Kennedy. Ale też idzie mi to bardzo ślamazarnie przez okoliczności życiowe.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1469
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 21 stycznia 2024, o 11:55

Przydałby się wątek na 2024 rok (jeeezu dopiero były święta!), bo ja już czekam na nową Vi Keeland - "Nieplanowana miłość". Tytuł taki sobie, ale książka zapowiada się tak:
Beck już nawet nie potrafi zliczyć, ile razy wyrażał swoje obawy na temat stylu życia swojej babci Louise. Kobieta już po raz trzeci walczy w rakiem i niestety tym razem nie ma szans na ratunek. Lekarze dają jej ledwie kilka miesięcy życia. Louise postanawia wyruszyć w szaloną podróż ze swoją przyjaciółką. Czerpie z życia garściami, skacząc z samolotów i nurkując z rekinami. Nie chce słuchać narzekań Becka, blokuje więc jego numer telefonu, a ich jedyną pośredniczką jest jej towarzyszka podróży – Eleanor.

Kiedy Beck dowiaduje się o kolejnych niebezpiecznych planach babci, wsiada do samolotu. Podczas samotnego wieczoru w barze poznaje wspaniałą kobietę, Norę, która szuka wieczoru bez zobowiązań. Ich spotkanie przerodziłoby się w coś znacznie więcej, gdyby nie żelazna zasada Becka: nigdy nie wykorzystuje kobiety, która wypiła zbyt dużo.

Następnego dnia, przygotowany na trudną przeprawę z dwiema starszymi paniami, z szokiem odkrywa, że Eleanor to w rzeczywistości Nora – młoda i piękna dziewczyna, którą wystawił zeszłego wieczoru. Teraz niespodziewanie Beck musi przekonać nie tylko swoją babcię, aby zgodziła się na podjęcie leczenia, ale również Norę, aby dała mu jeszcze jedną szansę.


Wprawdzie już widziałam gdzieś motyw, że najlepsza kumpelą babuleńki okazała się młoda dziewczyna, ale już nie pomnę gdzie. A poza tym to Vi Keeland, a ja ją lubię (nie zawsze dowozi, ale pozostaje jedną z moich ulubionych autorek współczesnych romansów).
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 10049
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 21 stycznia 2024, o 17:44

Vi Keeland mogę czytać w ślepo, nie czytałam ich dużo ale zawsze dobrze je odbieram, czuje zadowolenie :lovju:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7715
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 21 stycznia 2024, o 21:08

Mam jej kilka książek, ale żadnej nie czytałam.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1469
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 21 stycznia 2024, o 21:56

Bardzo polecam. Mam zawsze świetną zabawę przy dialogach no i między bohaterami należycie iskrzy. Miewa słabsze powieści, ale i tak na każdą jej książkę się cieszę.
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 7715
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 21 stycznia 2024, o 22:05

Dzięki, przyjrzę się bliżej :P
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 stycznia 2024, o 22:53

Ja generalnie jakoś nie umiem z Vi Keeland. Ale mam jej jedną książkę, która bardzo mi się podobała :P
A nowy wątek z zapowiedziami bardzo by się przydał.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3070
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 22 stycznia 2024, o 17:59

Wątek zapowiedzi na 2024 jest w trakcie tworzenia. Jestem na etapie dokształcania się w tym :P

Poprzednia strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości