Teraz jest 29 stycznia 2023, o 21:22

2023: Zapowiedzi wydawnicze

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2023
Co nowego na naszych półkach w 2023 | Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

2023: Zapowiedzi wydawnicze

Post przez Lucy » 2 stycznia 2023, o 02:39

ZAPOWIEDZI WYDAWNICZE 2023
czyli dzielimy się informacjami, co planują wydawnictwa.

ARCHIWUM: Zapowiedzi w 2022 roku.

Warto także zajrzeć do ZAPOWIEDZI TYGODNIOWYCH!

Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 2 stycznia 2023, o 09:33

Obrazek

The Boy Who Isn’t Hers
Stacey Marie Brown

Premiera: 02.02.2023

„Nie wiem, jak to możliwe, ale tej autorce udało się napisać drugi tom, który jest jeszcze lepszy od pierwszego. Jest jeszcze więcej gorącej nienawiści niż w The Boy She Hates i dodatkowo pełnej napięcia zazdrości. Mniam”.

Gorące Book Story

Drugi tom niezwykle wyczekiwanej, bestsellerowej serii z motywem hate-love!

Jaymerson i Hunter teoretycznie są parą. Teoretycznie, bo ich związek nie przypomina niczego, co można określić jako standardowe. Dziewczyna od dwóch miesięcy nie widziała chłopaka. Gdy ten odebrał telefon od sponsora, wyjechał, aby stać się profesjonalnym zawodnikiem supercrossu.

Przez te dwa długie miesiące praktycznie nie mieli ze sobą kontaktu, chociaż Hunter obiecał, że będzie inaczej. Kiedy w końcu przyjeżdża do miasta, Jaymerson zauważa, że wiele go łączy z byłą dziewczyną brata. Więcej, niż chłopak chciałby przyznać.

Jaymerson jednak również ma sekret. Zdecydowała się na wyjazd do Włoch, aby tam studiować historię sztuki. Wszystko wskazuje na to, że ich wyobrażenia o przyszłości są bardzo odmienne. Wkrótce będą musieli wybrać, co jest dla nich najważniejsze. Szybko się okaże, że nie wybiorą siebie nawzajem.

Ale gdy już nie będą razem, czy dadzą radę walczyć z tym niesamowitym, gorącym przyciąganiem, które pali ich żywym ogniem? Pomimo że są w związkach z innymi osobami?

Obrazek

Niebezpieczne zagrywki
J.T. Geissinger

Premiera: 02.02.2023

Finałowy tom trylogii „Niebezpieczne piękno”!

Eva wie, jakie to uczucie być ofiarą czyjejś obsesji. Porwana przez Dimitrija, zdaje sobie sprawę, że teraz Nasir jej nie ocali. Po raz pierwszy jest naprawdę sama. Jej ukochany nie żyje.

Pomimo beznadziejnej sytuacji kobieta znajduje siłę do walki. Dobrze zna mrok, który czai się w sercu Dimitrija, i tym razem strach jest jej sprzymierzeńcem. Jednak wbrew temu, co Eva myśli, Nasir usilnie próbuje ją odnaleźć. A ostatnią rzeczą, jakiej spodziewa się Dimitrij, jest ponowne pojawienie się mężczyzny, który powinien być już martwy.

Jeżeli Eva i Nasir chcą wygrać z diabłem, muszą być tak samo bezwzględni i przebiegli jak on. Tylko wtedy będą mieli szansę go pokonać.

Obrazek

Viper
Jamie Begley

Premiera: 26.01.2023

Dla fanów „Katów Hadesa” Tillie Cole, „Reapers MC” Joanny Wylde i „Wind Dragons MC” Chantal Fernando!

Drugi tom serii motocyklowej legendarnej Jamie Begley!

Winter Simmons przeżyła największy szok w życiu, kiedy dowiedziała się, że Loker James, z którym spotyka się od dwóch lat, to Viper – prezes klubu motocyklowego Last Riders.

Kobieta jest dyrektorką w liceum i nie może pozwolić sobie na zrujnowanie reputacji, gdyby prawda wyszła na jaw. Ktoś taki jak ona nie powinien być widywany z potencjalnym przestępcą i człowiekiem, który zawiódł jej zaufanie.

Loker ukrywał swoją prawdziwą tożsamość przed Winter, mając ku temu ważne powody. Teraz jednak już nie będzie mógł prowadzić podwójnego życia. Czy Winter zaakceptuje fakt, że jej mężczyzna nie jest takim poukładanym i kulturalnym człowiekiem, za jakiego go uważała, ale kieruje gangiem niebezpiecznych bikerów?

Obrazek

Naznaczeni upadkiem
Cora Reilly

Premiera: 19.01.2023

Historia Anny Cavallaro, córki Dantego i Valentiny ze Złączonych obowiązkiem!

Anna Cavallaro nie ma czasu na miłość ani żadne romantyczne uniesienia. Interesuje się modą i chce zostać cenioną projektantką. Elita Chicago już kopiuje jej styl, więc dziewczyna dobrze wie, że ma potencjał.

Kiedy zostaje przyjęta do prestiżowego instytutu mody w Paryżu, jej ojciec wyraża zgodę na wyjazd, pod warunkiem, że Anna zabierze ze sobą swojego ochroniarza.

Dla dziewczyny to żaden problem. Santino Bianchi od dawna wzbudza jej zainteresowanie, a mały, niezobowiązujący flirt z ochroniarzem będzie miłym dodatkiem do przygody w stolicy Francji.

Santino Bianchi związał się z mafią, ponieważ uwielbia dreszczyk emocji. Chronienie córki capo jest prestiżowym zajęciem, z którego na pewno nie zrezygnuje. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że Anna ma do niego słabość, ale stara się to ignorować.

Z daleka od domu pokusy stają się trudniejsze do przezwyciężenia, jednak Santino nie zaryzykuje swojej pozycji w mafii dla Anny. Poza tym dziewczyna ma… narzeczonego
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Post przez kejti » 2 stycznia 2023, o 12:19

widzę, że Geissinger zaczynają wydawać jak Vi Keeland :hihi:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Post przez Nocny Anioł » 2 stycznia 2023, o 12:25

Jak na razie jestem za, czas pokaże

Post przez kejti » 2 stycznia 2023, o 12:34

ja się zniechęciłam po tym gangsterze i teraz ciężko mi wrócić :P ale jeszcze w tym roku spróbuje

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Post przez Nocny Anioł » 2 stycznia 2023, o 12:38

A mi ona podchodzi, chyba gorzej będę miała z tą Swan

Post przez Nocny Anioł » 15 stycznia 2023, o 18:26

Obrazek

Premiera: 09.02.2023

Niesamowita historia bestsellerowej zagranicznej autorki!

Ashley Tucker nigdy nie zapomni tamtej nocy, którą spędziła w klubie w Vegas. W końcu spotkała wtedy niesamowitego mężczyznę, który uratował ją przed natrętem, udając, że jest jej mężem. Para po kilku drinkach skonsumowała swoje „małżeństwo”.

Ale przecież Ashley nie jest dziewczyną, która sypia z przypadkowymi facetami. Tym razem jednak postanowiła się tym nie martwić. W końcu była w Vegas, a jej prawdziwe życie toczyło się w Nowym Jorku. Zresztą oboje od początku okłamywali siebie nawzajem: kim są, gdzie mieszkają, czym się zajmują.

Ashley nigdy nie przypuszczałaby, że ta noc nie pozostanie tylko wspomnieniem. Pięć lat później tamten mężczyzna ponownie stanął na jej drodze. Kłamał, kiedy mówił, że jest mechanikiem. Seksowny nieznajomy okazał się kardiologiem, a Ashley przez najbliższy rok będzie na stażu pod jego „opieką”.

Obrazek

Premiera: 09.02.2023

Najnowsza książka autorki światowych bestsellerów!

Olivia podczas wakacji w Rzymie poznała niezwykle przystojnego Włocha, Enrico Ferrarę. Mężczyzna zwalił ją z nóg. Wystarczyło jego jedno spojrzenie w zatłoczonej restauracyjnej sali. Rozumieli się bez słów, nie mogąc się od siebie oderwać. Ale ta bajka – jak każda – dobiegła końca.

Po dwóch latach spotykają się ponownie. I tak jak wtedy połączy ich to jedno wyjątkowe spojrzenie. Jednak teraz Olivia nie jest sama. Jest z innym facetem, a Enrico nie przypomina już tamtego Włocha, w którym się zadurzyła. Wydaje się kimś zupełnie obcym, a w jego oczach czai się chłód, jakiego wcześniej nie było.

Enrico jest najpotężniejszym mężczyzną we Włoszech i diabłem w drogim garniturze. Jeżeli Olivia się do niego zbliży, tym razem może spłonąć.

Obrazek

Premiera: 16.02.2023

Trójka wilków, którzy rządzą elitarną szkołą, i dziewczyna, która staje się ich celem.

Elodie Stillwater właśnie została przeniesiona do jednej z najbardziej ekskluzywnych akademii w Stanach. Od razu orientuje się, że nie jest to tradycyjna szkoła. Panuje w niej mroczny i przesiąknięty lękiem klimat.

Szkołą rządzi trzech bardzo bogatych chłopaków, którzy myślą, że mogą wszystko. I dla pozostałych uczniów lepszym wyjściem będzie schodzić im z drogi. Niestety Elodie już pierwszego dnia trafia w zasięg ich radaru.

Szczególną uwagę zwraca na nią Wren Jacobi, widząc w niej łatwy cel. Postanawia uprzykrzyć nowej uczennicy życie, jednak nie ma pojęcia, że Elodie miała już do czynienia z takimi wilkami jak on, a nawet gorszymi.

Obrazek
09.02.2023
Nowe wydanie pierwszego tomu serii "Wallflowers" autorstwa amerykańskiej królowej romansu!

Wydaje się, że piękna i dumna Annabelle Peyton ma wszelkie powody, by móc przebierać w zalotnikach. Do szczęścia brakuje jej jednak najważniejszego: posagu. Aby ocalić rodzinę przed finansową katastrofą, postanawia wykorzystać swoje największe atuty w walce o ożenek z odpowiednim arystokratą. Na horyzoncie jest już nawet jeden kandydat - Simon Hunt, intrygujący, nieustępliwy, ale i zamożny mężczyzna, który jasno dał do zrozumienia, że z radością stanie się jej przewodnikiem po świecie cielesnych rozkoszy.
Simon byłby idealnym wyborem, gdyby nie fakt, że i jemu brakuje najważniejszego: tytułu szlacheckiego. Posiada jednak coś innego - urok, który nieodparcie przyciąga Annabelle. Czy więc miłość i pożądanie wygrają z rozsądkiem? A może los będzie miał wobec tej pary zupełnie inne plany?

Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 15 stycznia 2023, o 21:08

Czytałam tą pierwszą Swan po angielsku. :mysli:
Trochę mnie wkurzała jego zaborczość i brak zrozumienia dla niej.
I hmmm pewnych spraw bym mu nie wybaczyła, sama nie wiem strasznie pokomplikowane były ich losy w pewnym momencie.

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 15 stycznia 2023, o 23:49

Sporo tej Swan. Chętnie sprawdzę, co i jak.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Post przez Nocny Anioł » 16 stycznia 2023, o 22:22

Ja też, lubię kobitę

Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 19 stycznia 2023, o 18:58

Też polubiłam autorkę :smile: cieszę, że nie każą długo czekać na jej książki

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 stycznia 2023, o 21:02

Racja, szczególnie że to nieczęsto mi się przydarza.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Post przez Nocny Anioł » 20 stycznia 2023, o 08:57

Prawa, trzeba będzie sprawdzić co się kryje w tych pozycjach

Post przez Nocny Anioł » 24 stycznia 2023, o 19:24

Obrazek

Viper
Jamie Begley

Premiera: 26.01.2023

Dla fanów „Katów Hadesa” Tillie Cole, „Reapers MC” Joanny Wylde i „Wind Dragons MC” Chantal Fernando!

Drugi tom serii motocyklowej legendarnej Jamie Begley!

Winter Simmons przeżyła największy szok w życiu, kiedy dowiedziała się, że Loker James, z którym spotyka się od dwóch lat, to Viper – prezes klubu motocyklowego Last Riders.

Kobieta jest dyrektorką w liceum i nie może pozwolić sobie na zrujnowanie reputacji, gdyby prawda wyszła na jaw. Ktoś taki jak ona nie powinien być widywany z potencjalnym przestępcą i człowiekiem, który zawiódł jej zaufanie.

Loker ukrywał swoją prawdziwą tożsamość przed Winter, mając ku temu ważne powody. Teraz jednak już nie będzie mógł prowadzić podwójnego życia. Czy Winter zaakceptuje fakt, że jej mężczyzna nie jest takim poukładanym i kulturalnym człowiekiem, za jakiego go uważała, ale kieruje gangiem niebezpiecznych bikerów?

Obrazek

Premiera: 22.02.2023

Autorka powieści Fałszywa narzeczona.

Dwudziestotrzyletnia Melanie Green mieszka w Nowym Jorku i jest pokojówką w jednym z hoteli znanej sieci należącej do włoskiego milionera – Matteo De Luki.

Wkrótce ona i De Luca zaczynają wpadać na siebie w hotelu, a po jednym z takich spotkań mężczyzna gani Melanie i oznajmia, że od teraz będzie lepiej przyglądał się jej pracy. Ku wielkiemu zaskoczeniu kobiety nazajutrz szefowa pokojówek nakazuje jej sprzątnąć prywatny penthouse pana De Luki.

Melanie jest zszokowana, kiedy okazuje się, że apartament – mimo zapewnień przełożonej – wcale nie jest pusty. Właściciel hotelu jest na miejscu, w dodatku w samym ręczniku. Mężczyzna informuje ją, że zmienił plany i zostanie w domu dłużej, a ona w tym czasie ma go sprzątać…

Melanie czuje, że polecenie szefowej i prośba właściciela nie są przypadkowe. Czego milioner może od niej chcieć, skoro wyraźnie dał do zrozumienia, że nie pała do niej sympatią?
:speachless2: :speachless2:

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć