Teraz jest 27 lipca 2024, o 04:39

2023: Zapowiedzi wydawnicze

Zapowiedzi tygodnioweZapowiedzi wydawnicze 2024!
Kupię - sprzedam - oddam - pożyczę

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

2023: Zapowiedzi wydawnicze

Post przez Lucy » 2 stycznia 2023, o 02:39

ZAPOWIEDZI WYDAWNICZE 2023
czyli dzielimy się informacjami, co planują wydawnictwa.

ARCHIWUM: Zapowiedzi w 2022 roku.

Warto także zajrzeć do ZAPOWIEDZI TYGODNIOWYCH!

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 2 stycznia 2023, o 09:33

Obrazek

The Boy Who Isn’t Hers
Stacey Marie Brown

Premiera: 02.02.2023

„Nie wiem, jak to możliwe, ale tej autorce udało się napisać drugi tom, który jest jeszcze lepszy od pierwszego. Jest jeszcze więcej gorącej nienawiści niż w The Boy She Hates i dodatkowo pełnej napięcia zazdrości. Mniam”.

Gorące Book Story

Drugi tom niezwykle wyczekiwanej, bestsellerowej serii z motywem hate-love!

Jaymerson i Hunter teoretycznie są parą. Teoretycznie, bo ich związek nie przypomina niczego, co można określić jako standardowe. Dziewczyna od dwóch miesięcy nie widziała chłopaka. Gdy ten odebrał telefon od sponsora, wyjechał, aby stać się profesjonalnym zawodnikiem supercrossu.

Przez te dwa długie miesiące praktycznie nie mieli ze sobą kontaktu, chociaż Hunter obiecał, że będzie inaczej. Kiedy w końcu przyjeżdża do miasta, Jaymerson zauważa, że wiele go łączy z byłą dziewczyną brata. Więcej, niż chłopak chciałby przyznać.

Jaymerson jednak również ma sekret. Zdecydowała się na wyjazd do Włoch, aby tam studiować historię sztuki. Wszystko wskazuje na to, że ich wyobrażenia o przyszłości są bardzo odmienne. Wkrótce będą musieli wybrać, co jest dla nich najważniejsze. Szybko się okaże, że nie wybiorą siebie nawzajem.

Ale gdy już nie będą razem, czy dadzą radę walczyć z tym niesamowitym, gorącym przyciąganiem, które pali ich żywym ogniem? Pomimo że są w związkach z innymi osobami?

Obrazek


Niebezpieczne zagrywki
J.T. Geissinger

Premiera: 02.02.2023

Finałowy tom trylogii „Niebezpieczne piękno”!

Eva wie, jakie to uczucie być ofiarą czyjejś obsesji. Porwana przez Dimitrija, zdaje sobie sprawę, że teraz Nasir jej nie ocali. Po raz pierwszy jest naprawdę sama. Jej ukochany nie żyje.

Pomimo beznadziejnej sytuacji kobieta znajduje siłę do walki. Dobrze zna mrok, który czai się w sercu Dimitrija, i tym razem strach jest jej sprzymierzeńcem. Jednak wbrew temu, co Eva myśli, Nasir usilnie próbuje ją odnaleźć. A ostatnią rzeczą, jakiej spodziewa się Dimitrij, jest ponowne pojawienie się mężczyzny, który powinien być już martwy.

Jeżeli Eva i Nasir chcą wygrać z diabłem, muszą być tak samo bezwzględni i przebiegli jak on. Tylko wtedy będą mieli szansę go pokonać.

Obrazek


Viper
Jamie Begley

Premiera: 26.01.2023

Dla fanów „Katów Hadesa” Tillie Cole, „Reapers MC” Joanny Wylde i „Wind Dragons MC” Chantal Fernando!

Drugi tom serii motocyklowej legendarnej Jamie Begley!

Winter Simmons przeżyła największy szok w życiu, kiedy dowiedziała się, że Loker James, z którym spotyka się od dwóch lat, to Viper – prezes klubu motocyklowego Last Riders.

Kobieta jest dyrektorką w liceum i nie może pozwolić sobie na zrujnowanie reputacji, gdyby prawda wyszła na jaw. Ktoś taki jak ona nie powinien być widywany z potencjalnym przestępcą i człowiekiem, który zawiódł jej zaufanie.

Loker ukrywał swoją prawdziwą tożsamość przed Winter, mając ku temu ważne powody. Teraz jednak już nie będzie mógł prowadzić podwójnego życia. Czy Winter zaakceptuje fakt, że jej mężczyzna nie jest takim poukładanym i kulturalnym człowiekiem, za jakiego go uważała, ale kieruje gangiem niebezpiecznych bikerów?


Obrazek


Naznaczeni upadkiem
Cora Reilly

Premiera: 19.01.2023

Historia Anny Cavallaro, córki Dantego i Valentiny ze Złączonych obowiązkiem!

Anna Cavallaro nie ma czasu na miłość ani żadne romantyczne uniesienia. Interesuje się modą i chce zostać cenioną projektantką. Elita Chicago już kopiuje jej styl, więc dziewczyna dobrze wie, że ma potencjał.

Kiedy zostaje przyjęta do prestiżowego instytutu mody w Paryżu, jej ojciec wyraża zgodę na wyjazd, pod warunkiem, że Anna zabierze ze sobą swojego ochroniarza.

Dla dziewczyny to żaden problem. Santino Bianchi od dawna wzbudza jej zainteresowanie, a mały, niezobowiązujący flirt z ochroniarzem będzie miłym dodatkiem do przygody w stolicy Francji.

Santino Bianchi związał się z mafią, ponieważ uwielbia dreszczyk emocji. Chronienie córki capo jest prestiżowym zajęciem, z którego na pewno nie zrezygnuje. Mężczyzna zdaje sobie sprawę, że Anna ma do niego słabość, ale stara się to ignorować.

Z daleka od domu pokusy stają się trudniejsze do przezwyciężenia, jednak Santino nie zaryzykuje swojej pozycji w mafii dla Anny. Poza tym dziewczyna ma… narzeczonego
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9971
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 2 stycznia 2023, o 12:19

widzę, że Geissinger zaczynają wydawać jak Vi Keeland :hihi:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 2 stycznia 2023, o 12:25

Jak na razie jestem za, czas pokaże
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9971
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 2 stycznia 2023, o 12:34

ja się zniechęciłam po tym gangsterze i teraz ciężko mi wrócić :P ale jeszcze w tym roku spróbuje

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 2 stycznia 2023, o 12:38

A mi ona podchodzi, chyba gorzej będę miała z tą Swan
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 15 stycznia 2023, o 18:26

Obrazek


Premiera: 09.02.2023

Niesamowita historia bestsellerowej zagranicznej autorki!

Ashley Tucker nigdy nie zapomni tamtej nocy, którą spędziła w klubie w Vegas. W końcu spotkała wtedy niesamowitego mężczyznę, który uratował ją przed natrętem, udając, że jest jej mężem. Para po kilku drinkach skonsumowała swoje „małżeństwo”.

Ale przecież Ashley nie jest dziewczyną, która sypia z przypadkowymi facetami. Tym razem jednak postanowiła się tym nie martwić. W końcu była w Vegas, a jej prawdziwe życie toczyło się w Nowym Jorku. Zresztą oboje od początku okłamywali siebie nawzajem: kim są, gdzie mieszkają, czym się zajmują.

Ashley nigdy nie przypuszczałaby, że ta noc nie pozostanie tylko wspomnieniem. Pięć lat później tamten mężczyzna ponownie stanął na jej drodze. Kłamał, kiedy mówił, że jest mechanikiem. Seksowny nieznajomy okazał się kardiologiem, a Ashley przez najbliższy rok będzie na stażu pod jego „opieką”.

Obrazek

Premiera: 09.02.2023

Najnowsza książka autorki światowych bestsellerów!

Olivia podczas wakacji w Rzymie poznała niezwykle przystojnego Włocha, Enrico Ferrarę. Mężczyzna zwalił ją z nóg. Wystarczyło jego jedno spojrzenie w zatłoczonej restauracyjnej sali. Rozumieli się bez słów, nie mogąc się od siebie oderwać. Ale ta bajka – jak każda – dobiegła końca.

Po dwóch latach spotykają się ponownie. I tak jak wtedy połączy ich to jedno wyjątkowe spojrzenie. Jednak teraz Olivia nie jest sama. Jest z innym facetem, a Enrico nie przypomina już tamtego Włocha, w którym się zadurzyła. Wydaje się kimś zupełnie obcym, a w jego oczach czai się chłód, jakiego wcześniej nie było.

Enrico jest najpotężniejszym mężczyzną we Włoszech i diabłem w drogim garniturze. Jeżeli Olivia się do niego zbliży, tym razem może spłonąć.

Obrazek



Premiera: 16.02.2023

Trójka wilków, którzy rządzą elitarną szkołą, i dziewczyna, która staje się ich celem.

Elodie Stillwater właśnie została przeniesiona do jednej z najbardziej ekskluzywnych akademii w Stanach. Od razu orientuje się, że nie jest to tradycyjna szkoła. Panuje w niej mroczny i przesiąknięty lękiem klimat.

Szkołą rządzi trzech bardzo bogatych chłopaków, którzy myślą, że mogą wszystko. I dla pozostałych uczniów lepszym wyjściem będzie schodzić im z drogi. Niestety Elodie już pierwszego dnia trafia w zasięg ich radaru.

Szczególną uwagę zwraca na nią Wren Jacobi, widząc w niej łatwy cel. Postanawia uprzykrzyć nowej uczennicy życie, jednak nie ma pojęcia, że Elodie miała już do czynienia z takimi wilkami jak on, a nawet gorszymi.

Obrazek
09.02.2023
Nowe wydanie pierwszego tomu serii "Wallflowers" autorstwa amerykańskiej królowej romansu!

Wydaje się, że piękna i dumna Annabelle Peyton ma wszelkie powody, by móc przebierać w zalotnikach. Do szczęścia brakuje jej jednak najważniejszego: posagu. Aby ocalić rodzinę przed finansową katastrofą, postanawia wykorzystać swoje największe atuty w walce o ożenek z odpowiednim arystokratą. Na horyzoncie jest już nawet jeden kandydat - Simon Hunt, intrygujący, nieustępliwy, ale i zamożny mężczyzna, który jasno dał do zrozumienia, że z radością stanie się jej przewodnikiem po świecie cielesnych rozkoszy.
Simon byłby idealnym wyborem, gdyby nie fakt, że i jemu brakuje najważniejszego: tytułu szlacheckiego. Posiada jednak coś innego - urok, który nieodparcie przyciąga Annabelle. Czy więc miłość i pożądanie wygrają z rozsądkiem? A może los będzie miał wobec tej pary zupełnie inne plany?
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 15 stycznia 2023, o 21:08

Czytałam tą pierwszą Swan po angielsku. :mysli:
Trochę mnie wkurzała jego zaborczość i brak zrozumienia dla niej.
I hmmm pewnych spraw bym mu nie wybaczyła, sama nie wiem strasznie pokomplikowane były ich losy w pewnym momencie.

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 15 stycznia 2023, o 23:49

Sporo tej Swan. Chętnie sprawdzę, co i jak.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 16 stycznia 2023, o 22:22

Ja też, lubię kobitę
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 3058
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 19 stycznia 2023, o 18:58

Też polubiłam autorkę :smile: cieszę, że nie każą długo czekać na jej książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 stycznia 2023, o 21:02

Racja, szczególnie że to nieczęsto mi się przydarza.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 20 stycznia 2023, o 08:57

Prawa, trzeba będzie sprawdzić co się kryje w tych pozycjach
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 24 stycznia 2023, o 19:24

Obrazek


Viper
Jamie Begley

Premiera: 26.01.2023

Dla fanów „Katów Hadesa” Tillie Cole, „Reapers MC” Joanny Wylde i „Wind Dragons MC” Chantal Fernando!

Drugi tom serii motocyklowej legendarnej Jamie Begley!

Winter Simmons przeżyła największy szok w życiu, kiedy dowiedziała się, że Loker James, z którym spotyka się od dwóch lat, to Viper – prezes klubu motocyklowego Last Riders.

Kobieta jest dyrektorką w liceum i nie może pozwolić sobie na zrujnowanie reputacji, gdyby prawda wyszła na jaw. Ktoś taki jak ona nie powinien być widywany z potencjalnym przestępcą i człowiekiem, który zawiódł jej zaufanie.

Loker ukrywał swoją prawdziwą tożsamość przed Winter, mając ku temu ważne powody. Teraz jednak już nie będzie mógł prowadzić podwójnego życia. Czy Winter zaakceptuje fakt, że jej mężczyzna nie jest takim poukładanym i kulturalnym człowiekiem, za jakiego go uważała, ale kieruje gangiem niebezpiecznych bikerów?

Obrazek



Premiera: 22.02.2023

Autorka powieści Fałszywa narzeczona.

Dwudziestotrzyletnia Melanie Green mieszka w Nowym Jorku i jest pokojówką w jednym z hoteli znanej sieci należącej do włoskiego milionera – Matteo De Luki.

Wkrótce ona i De Luca zaczynają wpadać na siebie w hotelu, a po jednym z takich spotkań mężczyzna gani Melanie i oznajmia, że od teraz będzie lepiej przyglądał się jej pracy. Ku wielkiemu zaskoczeniu kobiety nazajutrz szefowa pokojówek nakazuje jej sprzątnąć prywatny penthouse pana De Luki.

Melanie jest zszokowana, kiedy okazuje się, że apartament – mimo zapewnień przełożonej – wcale nie jest pusty. Właściciel hotelu jest na miejscu, w dodatku w samym ręczniku. Mężczyzna informuje ją, że zmienił plany i zostanie w domu dłużej, a ona w tym czasie ma go sprzątać…

Melanie czuje, że polecenie szefowej i prośba właściciela nie są przypadkowe. Czego milioner może od niej chcieć, skoro wyraźnie dał do zrozumienia, że nie pała do niej sympatią?
:speachless2: :speachless2:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 4 lutego 2023, o 16:00

Obrazek


Premiera: 02.02.2023

Drugi tom serii bestsellerowej zagranicznej autorki!

Dla fanów Making faces

Holly Daniels w wieku pięciu lat została porwana. Przez kolejnych jedenaście czekała, aż ktoś ją uratuje. Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, aż w końcu nadeszła ta chwila.

Nie sądziła, że jej wybawca okaże się pokrytym tatuażami, wycofanym, małomównym typem. Taki właśnie był Tyler Grace. Jednak dla Holly był prawdziwym cudem, księciem na białym koniu.

Tyler skrywał jakiś sekret, który sprawił, że mężczyzna zbudował wokół siebie mur przez który trudno się przebić. Ostrzegano ją przed nim. Jednak Holly nie potrafiła przestać o nim myśleć.

Dziewczyna nie pragnęła niczego innego, niż dotrzeć do Tylera i zrozumieć. Ocalić go tak jak on ocalił ją. Ale czy była jeszcze dla niego nadzieja?


Obrazek
Premiera: 01.03.2023

Autorka powieści Vincere l'amore.

Raven Nixon przenosi się do Baltimore, aby rozpocząć tam studia. Wyjazd do innego miasta to dla dziewczyny szansa na ucieczkę od toksycznego byłego chłopaka, surowych rodziców i gloryfikowanego przez wszystkich brata.

Na miejscu poznaje Matta Suttona, który przedstawia ją paczce swoich przyjaciół. Wśród nich jest wiecznie naburmuszony Wallace Clayton. Chociaż chłopak traktuje Raven z obojętnością, tak naprawdę chce mieć ją w zasięgu wzroku. Dziewczyna przypomina mu kogoś, o kogo śmierć obwinia się od lat.

Gdy na jednej z imprez pojawia się Chase Walker, były chłopak Raven, jej nowe, bezpieczne życie nagle się kończy. Z pomocą przychodzi jej Wallace, proponując, by trzymała się blisko jego boku. Kiedy to się sprawdza, Wallace proponuje dziewczynie układ: będą udawać, że są razem.

Jednak szybko się przekonają, że nie wszystko można kontrolować, szczególnie kiedy w grę wchodzą uczucia.

Obrazek


Premiera: 02.03.2023

Historia K.C. Carter – przyjaciółki Tate z Dręczyciela.

K.C. zawsze wiedziała, że za wszelką cenę powinna unikać brata Jareda, Jaxona Trenta. W końcu miała chłopaka, Liama, a Jax zdecydowanie nie był wierny dziewczynom, z którymi się spotykał. Jednak nie potrafiła zaprzeczyć, że zawsze kiedy znajdował się w pobliżu, jej serce płonęło.

Gdy po dwóch latach nieobecności wraca do rodzinnego miasteczka, nie jest już tą samą dziewczyną. Jeden błąd popełniony na studiach okrył ją złą sławą na kampusie i przysporzył wielu kłopotów. Teraz wraca w rodzinne strony z poczuciem porażki.

Na miejscu odkrywa, jak wiele się zmieniło. Jednak jest coś, co pozostało niezmienne. To, jak Jax rozpalał jej zmysły. I teraz nie jest już nastolatkiem, a mężczyzną, bardzo seksownym mężczyzną.

Obrazek

13.02.2023

Jeden mały zakład – szalona eskapada czy chwila namiętności z zawadiackim lordem – zadecyduje o ich losie.

Pierwszy sezon Betsy Wilde był sukcesem pod każdym względem zwieńczonym oświadczynami księcia. Przed ślubem jednak chciałaby przeżyć ostatnią przygodę. Przebrana za mężczyznę...
Żaden dżentelmen nie przystałby na jej skandaliczny plan – ale lord Jeremy Roden nie czuje się dżentelmenem. Proponuje ryzykowny zakład. Jeśli Betsy wygra w bilard, pomoże jej zdobyć męski strój i będzie jej towarzyszył. Jeśli zaś przegra… będzie należała do niego przez jedną noc.
Pewna siebie Betsy przyjmuje propozycję bez wahania. Ale co będzie, jeśli Jeremy uzna, że jedna noc to za mało?
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9971
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 5 lutego 2023, o 09:59

Ciekawe jak na prawdę to pierwsze jest podobne/dobre do "Making faces" :mysli:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3058
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 5 lutego 2023, o 16:02

Viper już za mną, lubię, kiedy akcja dzieje się w klubie motocyklowym i żałują, że Niezwykłe porzuciło serię Chantal Fernando i Joanny Wylde

Electric Idol
Katee Robert
Wydawnictwo: Uroboros 22.03
Cykl: Dark Olympus (tom 2)


Obrazek

Nowa, porywająca, zarazem grzeszna i słodka wersja opowieści o Erosie i Psyche.

Psyche wiedziała, że w końcu przyjdzie jej zmierzyć się z gniewem Afrodyty. Spotykając przypadkiem jej syna, Erosa, wplątuje się w niebezpieczną sytuację, która zdaje się być bez wyjścia. Jej serce będzie odtąd zagrożone... i to dosłownie.

Dla bosko przystojnego Erosa przelewanie krwi nigdy nie stanowiło problemu. Ale kiedy ma wykonać najnowsze zlecenie, po prostu nie jest w stanie tego zrobić. Czy ten sprzeciw nie będzie go kosztował zbyt wiele?

Avatar użytkownika
 
Posty: 3058
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 19 lutego 2023, o 12:14

Drobnym drukiem
Lauren Asher
Wydawnictwo Papierówka 15.03.2023
Cykl: Miliarderzy z Krainy Marzeń (tom 1)


Obrazek

Rowan
Zajmuję się tworzeniem bajek. Parki rozrywki, studia filmowe, pięciogwiazdkowe hotele – to wszystko mogłoby być moje, gdybym odnowił Krainę Marzeń. Pomysł na zatrudnienie Zahry z początku wydawał się dobry… A potem ją pocałowałem. Sprawy całkiem wymknęły się spod kontroli, kiedy pod pseudonimem wysłałem do niej SMS.
Zanim zdałem sobie sprawę, gdzie popełniłem błąd, było już za późno. Ludzie tacy jak ja nie doczekują szczęśliwych zakończeń. Moim przeznaczeniem jest je niszczyć.

Zahra
Po tym, jak po pijanemu wysłałam aplikację na inne stanowisko i przy okazji skrytykowałam najdroższą atrakcję w Krainie Marzeń, Rowan Kane powinien wywalić mnie na zbity pysk. Zamiast tego zaproponował mi wymarzoną pracę. Gdzie w tym haczyk? Otóż musiałam pracować dla najbardziej wymagającego szefa, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Rowan okazał się niesympatyczny i niedostępny, ale mojego serca to nie obchodziło. Przynajmniej dopóki nie odkryłam sekretu Kane’a.
Nadszedł czas, aby nauczyć miliardera, że pieniądze nie mogą wszystkiego naprawić. A już na pewno nie nas.

To, co zostaje w nas na zawsze
Lucy Score
Wydawnictwo: Media Rodzina 22.03.2023
Cykl: Knockemout (tom 1)


Obrazek

„To, co zostaje w nas na zawsze” – pierwszy tom serii Knockemout – to gorący romans dla dorosłych, który zachwyca między innymi ciętym humorem oraz niepowtarzalnym klimatem. Bestseller „New York Timesa”, viral TikToka, miejsce na topce Amazonu oraz nominacja w kategorii „romans” na Goodreads Choice Awards.

Knox lubi pić kawę w swoim własnym towarzystwie i tak samo spędza życie: samotnie. Jedyny wyjątek stanowi jego basset hound Waylon. Knox nie toleruje dram, zwłaszcza gdy przybierają postać niedoszłej panny młodej, która uciekła sprzed ołtarza.

Naomi znalazła się w jego orbicie nie tylko dlatego, że zwiała ze ślubnego kobierca. Chciała pomóc dawno niewidzianej siostrze bliźniaczce. Tak znalazła się w Knockemout – przaśnym, prowincjonalnym miasteczku w Wirginii, w którym nieporozumienia rozwiązuje się w staromodny sposób… za pomocą pięści i piwa. Zwykle właśnie w tej kolejności.

Na nieszczęście dla Naomi jej nieprzystosowana społecznie siostra nie zmieniła się ani na jotę. Przywłaszczywszy sobie samochód bliźniaczki, Tina zostawia jej niespodziankę. Siostrzenicę, o której istnieniu Naomi nie miała bladego pojęcia. Utknęła zatem na dobre w nieznanym mieście bez samochodu, pracy, planu i domu, za to z nad wiek dojrzałą jedenastolatką pod swoją opieką.

Knox ma swoje powody, dla których unika komplikacji. Skoro jednak życie Naomi zawaliło się na jego oczach, decyduje się w drodze wyjątku pomóc jej wyjść z opresji. A potem jego życie znowu zmieni się w spokojną, samotną egzystencję.
W każdym razie taki jest plan.

Dziewczyna na niby
Lucy Score
Wydawnictwo: Editio 22.03.2023
Cykl: Miasteczko Benevolence (tom 1)


Obrazek

Harper miała wyjątkowego pecha, wiecznie coś jej się przytrafiało: niekiedy były to zabawne nieporozumienia, innym razem groziło jej poważne niebezpieczeństwo. Jednak mimo paskudnej przeszłości i nieprzychylności losu pozostawała życzliwą optymistką. Spontanicznie ruszała na pomoc każdemu, kto jej potrzebował, przez co często... pakowała się w kolejne tarapaty. Ten dzień był właśnie taki ? ale zakończył się zupełnie inaczej niż zwykle. Harper ocknęła się w ramionach wybawcy, który kilka minut wcześniej ocalił jej życie.

Luke, wybawca, był niewiarygodnie przystojnym facetem. Wszystko w nim było pociągające: od zielonkawobrązowych oczu, przez intrygującą tajemniczość, aż po zawód: był wojskowym. Drobna, śliczna blondynka, która bez wahania rzuciła się na pomoc napastowanej kobiecie, zwyczajnie mu zaimponowała.

W małym miasteczku wszyscy wszystko o sobie wiedzą. Nie inaczej było w Benevolence. Przeszłość i obecna praca Luke’a wykluczały jakąkolwiek stabilizację i szczęśliwy związek z kobietą. Przynajmniej Luke tak sądził, niektórzy twierdzili inaczej.

Luke i Harper postanowili sobie pomóc. On chciał uniknąć niechcianego swatania, ona potrzebowała czasu na zorganizowanie sobie nowego życia. Zgodziła się więc udawać dziewczynę Luke’a. Układ wydawał się idealny. Jednak niebawem sprawy zaczęły się komplikować. Jego czekała kolejna misja do Afganistanu, jej wciąż groziło niebezpieczeństwo. A przecież od początku było wiadomo, że to wszystko jest na niby...
Czy w miasteczku Benevolence znajdziesz to, czego szukasz?

Stanie się coś złego
Jakub Bączykowski
Wydawnictwo Mięta


Obrazek

W domu w podwarszawskiej miejscowości zostają znalezione zwłoki sąsiada Pawła. Przez przypadek mężczyzna staje się podejrzany o związek z tą śmiercią.

Borykający się z chwilowym bezrobociem trzydziestokilkuletni Paweł zaczyna mieć paranoiczne myśli. Żeby oderwać się od trudnych emocji, wraz ze swoim partnerem Sebastianem wyjeżdżają na andrzejki na Podlasie, do domu w lesie. Zapraszają tam na imprezę najbliższych znajomych. Pod wpływem alkoholu oraz obecności dawnych przyjaciół Sebastiana Paweł traci kontrolę nad sobą i wszczyna awanturę. Obrażeni uczestnicy imprezy opuszczają miejsce.
Paweł zostaje sam w domku w lesie. I zaczynają się dziać rzeczy, które trudno mu wyjaśnić. Czy wydarzenia są realne, czy to tylko efekt jego alkoholowych wizji? Co jest prawdą, a co nadinterpretacją przewrażliwionego alkoholika?
Stanie się coś złego to powieść kryminalna z rozbudowaną warstwą obyczajową. Jest to także znakomity ironiczno-satyryczny obraz współczesnego społeczeństwa.

The Wedding Date. Randka w ciemno
Jasmine Guillory Wydawnictwo: Filia 8.03.2023
Cykl: The Wedding Date (tom 1)


Obrazek

Miłość nie była częścią tej umowy...
Normalnie Alexa Monroe nie zgodziłaby się pójść na ślub z facetem, z którym utknęła w windzie. Jednak Drew Nichols ma w sobie coś takiego, że trudno mu się oprzeć.

Drew zostaje bez partnerki tuż przed weselem swojej byłej. Jednak nagła awaria prądu sprawia, że znajduje idealną kandydatkę na dziewczynę na niby.

Alexa i Drew bawią się w swoim towarzystwie lepiej, niż zakładali, jednak Drew musi wrócić do Los Angeles, gdzie pracuje jako pediatra, a Alexa, szefowa sztabu burmistrza, jest potrzebna w Berkeley. Szkoda tylko, że nie mogą przestać myśleć o sobie nawzajem…

Relacja dwójki profesjonalistów na ważnych stanowiskach znajduje się na prostej drodze do katastrofy. Czy ich związek na odległość dobiegnie końca, czy jednak porzucą oczekiwania i odkryją, czego tak naprawdę pragną?

Ludzie z mgły
Izabela Janiszewska
Wydawnictwo: Czwarta Strona 8.03.2023


Obrazek

NIE KAŻDY, KTO ZBŁĄDZIŁ WE MGLE,
ODNAJDZIE DROGĘ DO DOMU.

Kiedy dziewiętnastoletnia Alicja Jarosz znika w mglisty poranek, na mieszkańców Sinic pada strach. Potęguje go świadomość, że nie jest pierwszą nastolatką, która weszła w unoszącą się nad łąkami biel i przepadła bez śladu. Co stało się z dziewczyną? I czy wróci, skoro inni przed nią zaginęli bez wieści?

Niepokój narasta, gdy dwa miesiące później z mlecznych oparów wyłania się mężczyzna. Nie wie, kim jest, skąd się tam wziął ani dlaczego ma przy sobie naszyjnik Alicji.

Śledczy muszą przedrzeć się przez gąszcz kłamstw, lokalnych legend oraz mrok własnych grzechów.
Czy odważą się wkroczyć we mgłę, gdzie zaczyna się tajemnica dusząca mieszkańców podlaskich Sinic? I czy prawda, której szukają, nie okaże się zbyt wstrząsająca?

Izabela Janiszewska wciąga czytelnika w głąb przyprawiającej o dreszcze intrygi.
Perfekcyjna, wywołująca ciarki i przerażająca układanka. WOJCIECH CHMIELARZ

Seks, książki i pieniążki
Iwona Banach
Wydawnictwo: Skarpa Warszawska 22.03


Obrazek

Najnowsza komedia kryminalna od Iwony Banach, autorki którą pokochali czytelnicy gatunku!

Trzy dziewczyny z małego miasteczka wydają wspólnie pod pseudonimem książkę erotyczną, która odnosi spektakularny sukces. Po jakimś czasie pseudonimy zaczynają im ciążyć. Nie wiadomo jaka część sukcesu przypada na kogo, a ponadto każda z nich ma nadzieję, że może zrobić karierę pisarską także indywidualnie.
Autorki postanawiają się ujawnić, ale plany krzyżuje im tragiczne wydarzenie podczas spotkania autorskiego w lokalnej bibliotece.
Publiczność nic nie wie. Nikt nic nie widział. Czy w zbrodnie zamieszane są same autorki? I jaka jest tak naprawdę cena sukcesu?
Przewrotna historia o tym, że czasami warto dwa razy zastanowić się nad tym, o czym się marzy?

SPIRALA
Igor Brejdygant
Wydawnictwo: Znak 26.04


Obrazek

Kto stracił już wszystko, zapomina, czym jest strach.

Wywołana przez zakazany związek iskra radości, za którą tęskniła latami. Tyle wystarczyło, żeby Dominika Stawecka, idealna żona szanowanego ministra, zawsze racjonalna i poukładana, złamała wszystkie zasady, którym do tej pory hołdowała. Jej romans z Aleksandrą – choć skazany na tragiczny finał – sprawia, że przez jakiś czas ze szczęścia unosi się nad ziemią.
Nie ma nawet pojęcia, że przyjdzie jej za to zapłacić najwyższą cenę.
Wkrótce polityczni wrogowie jej męża dowiadują się o zdradzie i po kolei los odbiera jej wszystko, co drogie. Jedna po drugiej giną kolejne osoby z jej najbliższego otoczenia, a Dominika wpada w spiralę kolejnych, coraz dotkliwszych zdrad, aż w końcu zapomina, czym jest strach.

Ta kobieta nie cofnie się przed niczym, aby ocalić tych, których kocha najmocniej.

SurvivaLove starcia
Melissa Darwood
Wydawnictwo: Melissa Darwood 13.04.2023


Obrazek

Potyczki słowne, burzliwe starcia, elektryzujące slow burn i hate-love.
Pikantna komedia romantyczna, która rozpali Twoją wyobraźnię i będzie trzymać Cię w napięciu do samego końca.

Od początku miałam przeczucie, że ten wyjazd służbowy to będzie tragedia. Stwierdziłam jednak: ogarnę, załatwię, dam radę. Jestem inteligentną, doświadczoną zawodowo i życiowo kobietą. Na pewno znajdę wyjście z tej okropnej sytuacji.
Ale nie znajduję.

Już pierwszego dnia podróży los rzuca mi kłodę pod nogi. A konkretniej gigantyczny, nadęty drewniany kloc – rodzaj męski, gatunek norweski, wielki na jakieś dwa metry i tak irytujący, że tracę przy nim zdolność logicznego rozumowania, wychodząc tym samym na idiotkę.

Za jakie grzechy muszę z nim pracować?!
Zrzędliwy drewniak! Przerośnięty wiking! Dam sobie rękę uciąć, że gdy był niemowlakiem, matka zamiast kocykiem nakrywała go dywanem. W dodatku rósł tak szybko, że mózg nie nadążył za resztą. I oto mamy tego skutki. Totalna katastrofa!
Przyznaję. Możliwe, że znaleźliśmy się w tym beznadziejnym położeniu również z mojej winy.

Ale spokojnie, jutro na pewno ktoś po nas przyleci i skończy się ten koszmar.
Przyleci, prawda?
Prawda?!!!

Gwóźdź do trumny
Monika Wawrzyńska
Wydawnictwo Lekkie 8.03.023


Obrazek

Przerażająco śmieszne!
Nie można pogrzebać szansy na miłość
Czasem wieko trumny musi się zatrzasnąć, by życie mogło zacząć się na nowo.
Jagna Górecka myśli, że jej mąż chce się rozwieść z klasą, Kinga Jasno – że właściciele zwierząt domowych mają trochę oleju w głowie (ale gdyby mieli go więcej, ona jako weterynarz miałaby mniej pracy), Karolina zaś – że narzeczony wyjechał na trzy dni służbowo. Tymczasem policjanci główkują, co trumna z ciałem robi w limuzynie ślubnej, a Alicja doskonale wie, komu powierzyć opiekę nad swoimi kotami i domem.
Błyskotliwa powieść, która rozśmiesza do łez.

Gild
Raven Kennedy
Wydawnictwo: Muza
Cykl: The Plated Prisoner (tom 1)


Obrazek

W Highbell, zamku króla Midasa, wszystko jest zrobione ze złota. Nawet Auren, uratowana ze slumsów ulubienica króla, naznaczona jest jego złotym dotykiem - tylko jej zęby i język nie są pokryte delikatną warstwą drogocennego metalu. Dziewczyna żyje w luksusie i bezpieczeństwie królewskiego pałacu, wdzięczna Midasowi za wszystkie zbytki i okazywane przez niego względy. Jednak gdy w królestwie wybucha wojna, Auren odkryje, że król nie jest człowiekiem, za którego go uważała. Będzie gotów dla zysku wykorzystać ją w swojej własnej grze…
„Gild” to pierwszy tom serii „The Plated Prisoner”. Ten fascynujący cykl fantasy dla dorosłych to retelling mitu o Midasie. Równie uzależniający, co zaskakujący. Pozłacany świat Orei wciągnie Was od pierwszej strony!

Almost Kiss. Nie flirtuj ze mną na fizyce
Amy Noelle Parks
Wydawnictwo Literackie 12.04.2023


Obrazek

Must read tej wiosny! From friends to lovers w świecie matematyczno-fizycznych geniuszy!
Przedmioty ścisłe nie mają przed Evy żadnych tajemnic. Skrywają je za to inni ludzie, a w szczególności rówieśnicy. Nie pomagają także demony matki, dla której matematyczny geniusz jest równoznaczny z szaleństwem. Gdyby nie Caleb, którego zna od kołyski i z którym rozumie się bez słów, zagubiłaby się w otchłani międzyludzkich relacji. Dobrze, że dał się namówić na naukę w Newton. – Jego stałość uściśla mój obieg – mówi Evy i dodaje: – …jest moim kompasem, punktem odniesienia. Moim domem. Bez niego lęki pochłonęłyby ją całkowicie. I chyba dlatego Evy nie dopuszcza do siebie myśli, że mogłaby tę wyjątkową relację poświęcić dla chwili uniesienia podczas choćby… pocałunku, który wydaje jej się dość obrzydliwym i niehigienicznym rytuałem. Zmienia co prawda zdanie, kiedy całować chce się z nią drugi najlepszy uczeń w Newton, Leo. A Caleb, obserwując z boku tę niezwykłą przemianę przyjaciółki, wspomina ich wspólne niby-pocałunki i cierpi, bo dociera do niego mocniej niż kiedykolwiek, że Evy jest miłością jego życia. Czy te dwie zagubione w kosmosie nastoletnich obaw, splątane ze sobą cząsteczki przyciągną się w końcu? Czy Evy pozwoli, żeby najbliższy przyjaciel stał się jej ukochanym? Czy pokona lęki i zaprezentuje swój projekt na międzynarodowym konkursie „Granica“? I jaką rolę w tych zdarzeniach odegrają Leo i Bex, przyjaciółka od serca, którą Evy poznała w Newton?

Brutalne rozkosze
Jessica Hawkins
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki 26.04.2023
Cykl: White Monarch (tom 1)


Obrazek

Najbardziej brutalne wojny nie są toczone między ludźmi, którzy czują do siebie wyłącznie nienawiść, ale między tymi, których kiedyś łączyła miłość.

Natalia Cruz została wychowana jak księżniczka. Dorastała w bogatej, kochającej się rodzinie, ciesząc się przywilejami, które zapewniło jej bycie córką przywódcy meksykańskiego kartelu. Ale już w dzieciństwie przekonała się, że otaczająca ją forteca nie jest niezniszczalna. Teraz pragnie tylko uciec od tego życia, choć wielu byłoby gotowych za nie zabić.

Diego i Cristiano de la Rosa to dwaj synowie dawnych wrogów rodu Cruz. Ich rodzice zostali zabici za swoje brudne interesy, jednak ojciec Natalii okazał chłopcom litość i przyjął ich pod swoje skrzydła. Obaj, wraz z upływem lat, stali się członkami rodziny. Młodszy Diego został najlepszym przyjacielem Natalii, starszy Cristiano – darzonym największym zaufaniem człowiekiem w kartelu. Świat Natalii runął, gdy zastała Cristiano stojącego z pistoletem nad zakrwawionym ciałem jej matki. Wszyscy, łącznie z jego bratem, uznali zbiegłego mężczyznę za winnego zabójstwa, choć ten nie przyznał się do winy.

Jedenaście lat później Natalia powraca do domu ze studiów za granicą. Planuje ślub z ukochanym Diego, jednak niespodziewanie do jej życia powraca starszy z braci de la Rosa. Okrutny i nieprzewidywalny Cristiano nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swoje cele. Nawet jeśli będzie to oznaczało wyrwanie Natalii z ramion jego brata i wciągnięcie jej do czeluści piekieł.

Brutalne rozkosze. White Monarch autorstwa Jessiki Hawkins to początek serii pełnej intensywnych uczuć i skomplikowanych relacji między bohaterami. Nie zabraknie też intryg, tajemnic i namiętności, a wszystko to na tle meksykańskiej kultury i tradycji.

Tryst Six Venom
Penelope Douglas
Wydawnictwo: NieZwykłe 16.03.2023


Obrazek



Pierwsza książka autorki, w której bohaterkami są dwie dziewczyny!

Clay Collins nienawidzi Olivii Jeager.
Za wszystko.
Za to, z jakiej rodziny pochodzi, za to, że zawsze jest spokojna i poukładana.

Uwielbia ją dręczyć, sprawiać, żeby dziewczyna zrozumiała, jaka jest jej pozycja w szkole: na samym dnie.
Clay nienawidzi Olivii za to, że wydaje się znać jej najgłębiej skrywaną tajemnicę, a najbardziej nie znosi jej za zakazane, złe uczucia, które w niej wzbudza.

Oliviia Jeager nie wstydzi się tego, kim jest ani z jakiej rodziny pochodzi. Marzy tylko o skończeniu szkoły i rozpoczęciu kariery sportowej. Wiele osób uważa, że powinna nosić dłuższe spódnice i rzadziej malować się czerwoną szminką, ale Olivię to nie obchodzi.

Clay Collins – ta popularna, nadęta księżniczka – może próbować uprzykrzać Olivii życie. Myśli, że jest lepsza od niej, ponieważ pochodzi z zamożnej rodziny i w szkole ustawia wszystkich, tak jak chce. Ale Olivia wie coś o tej księżniczce. Coś, o czym wiedzą tylko one dwie, od czasu, kiedy ich usta się spotkały i poczuły, że nie ma już odwrotu.

Klub czytelniczy dla samotnych serc
Sara Nisha Adams
Wydawnictwo Kobiece 26.04.2023


Obrazek

Czy przypadkowe spotkanie w bibliotece może zmienić życie? Owszem! I to niejedno. Bo nigdy nie jest za późno, żeby zacząć czytać, kochać i marzyć.

Wdowiec Mukesh wiedzie spokojne życie według ustalonego rytmu: w każdą środę chodzi na zakupy, wieczorami ogląda filmy przyrodnicze i nieustannie martwi się o wnuczkę Priyę, która zamiast z nim porozmawiać, woli schować się w swoim pokoju, by czytać. Mukesh wie, że dziewczynka miała dużo lepszy kontakt z babcią – łączyła je miłość do książek. Zrobi jednak wszystko, by zbliżyć się do wnuczki.

Aleisha to bystra, ale zagubiona nastolatka. Praca w bibliotece nie jest spełnieniem jej marzeń, a jedynie sposobem, by latem podreperować swój budżet. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa w Zabić drozda listę książek opatrzoną dopiskiem „Przeczytaj w razie potrzeby”. O większości z nich nigdy wcześniej nie słyszała. Zaintrygowana postanawia, że przeczyta je wszystkie. Jedną po drugiej, po kolei. Przedstawione w nich historie zabierają ją w świat z dala od problemów, z którymi codziennie musi się mierzyć.

Kiedy do biblioteki trafia Mukesh, za wszelką cenę chcący nawiązać kontakt z wnuczką, Aleisha przekazuje mu listę. Ma nadzieję, że magia wymienionych na liście książek zadziała również w jego przypadku i pomoże mu poradzić sobie z problemami, z którymi się zmaga.
Między starzejącym się wdowcem i samotną nastolatką tworzy się więź. Dzięki książkom mogą uciec od codziennych kłopotów, smutku i samotności.

„Klub czytelniczy dla samotnych serc” to niezwykle ciepła, wzruszająca i podnosząca na duchu historia o sile tkwiącej w książkach. Debiutancka powieść Sary Nishy Adams złamie ci serce, by posklejać je na nowo – silniejsze i bijące jeszcze mocniej, w rytmie przewracanych stron.
Sara Nisha Adams jest pisarką i redaktorką. Mieszka w Londynie. Urodziła się w Hertfordshire w rodzinie angielsko-indyjskiej. Debiutancką powieść zainspirowała postać jej dziadka, który dzięki książkom odnalazł więź z wnuczką.

Orszak śmierci
Emilia Szelest
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki 22.03
Cykl: Bieszczadzkie demony (tom 3)


Obrazek

W Bieszczadach licho nigdy nie śpi, a tajemnice rodzą kolejne tajemnice.

Wygląda na to, że mrok na dobre rozgościł się w Bieszczadach i sieje spustoszenie. Śledztwo, które prowadzi młoda prokurator Magda Jaskólska, rozlewa się coraz szerszymi kręgami na całą Polskę, jednak kobieta jest przekonana, że wszystko zaczęło się i musi zakończyć właśnie w jej małej ojczyźnie. Czy wciąż może liczyć na pomoc Damiana – byłego śledczego, który mimo prześladujących go demonów zdołał skraść jej serce?

Kiedy lokalna dziennikarka zostaje zamordowana i pogrzebana w lesie zgodnie z dawnym obrzędem wampirycznego pochówku, sprawa komplikuje się jeszcze bardziej. Być może jedynym sposobem na odkrycie całej prawdy jest zdobycie nowych sojuszników – takich, którzy nie przestraszą się nawet całej gromady demonów maszerujących przez Bieszczady w swoistym orszaku śmierci

One Week Girlfriend
Monica Murphy
Wydawnictwo: NieZwykłe 9.03
Cykl: One Week Girlfriend (tom 1)


Obrazek

Najbardziej znana seria New Adult bestsellerowej zagranicznej autorki!

Fable Maguire ma, delikatnie rzecz ujmując, bardzo kiepską reputację. Mówi się o niej, że można ją łatwo zaciągnąć do łóżka. Więc kiedy po pracy czeka na nią Drew Callahan, uniwersytecka legenda futbolu, dziewczyna jest przekonana, że przyszedł do niej tylko w jednym celu.

Jest bardzo zaskoczona, gdy chłopak składa jej dziwną propozycję. Chce, aby udawała jego dziewczynę za pieniądze. Na początku ją to szokuje, ale zaproponowana suma ułatwiłaby jej życie, gdyż matka alkoholiczka zrzuciła na nią odpowiedzialność za młodszego brata dziewczyny.
Drew zapewnia Fable, że nie muszą nawet spać w jednym pokoju. Jedyne, co muszą robić, to sprawiać wrażenie, że są razem. Wszystko wydaje się proste. Do czasu…

Przerwany pokaz
Małgorzata Rogala
Wydawnictwo: Skarpa Warszawska 8.03.2023
Cykl: Czaplińska i Maciejka (tom 2)


Obrazek

Czy w rodzinnym biznesie jest miejsce na sentymenty? Świat mody to nie tylko uśmiechy i kolorowe zdjęcia. Pod powierzchnią kryje się coś więcej?

W rodzinie Morawskich dochodzi do tragedii. Życie traci Regina ? projektantka mody. Zdarzenie ma miejsce podczas pokazu nowej kolekcji. Po śmierci Reginy na jaw wychodzą kolejne sekrety. Okazuje się, że nie tylko projektantka miała swoje tajemnice, prawie każdy z członków jej rodziny coś ukrywa.

Śledztwo prowadzi Michalina Czaplińska, wraz z partnerką Zofią Maciejką. Czaplińska ma nadzieję, że przy tej okazji, zdoła rozwikłać zagadkę sprzed lat dotyczącą innej tragedii, która również stała się udziałem rodziny Morawskich.

Małgorzata Rogala zabiera nas do świata rodzinnych tajemnic, niedopowiedzeń. Do świata blichtru i mody, o którym zdarzyło się marzyć każdemu z nas.

Narzeczona dla milionera
Wioletta Piasecka
Wydawnictwo: Skarpa Warszawska 22.03.2023


Obrazek

Natasza od 10 lat pomaga swojemu partnerowi prowadzić restaurację Amore nad jeziorem Niegocin. Niestety ich relacja przeżywa kryzys, a dziewczyna postanawia wrócić w rodzinne strony i zmierzyć się z bolesną tajemnicą sprzed lat.
Szymon – okrzyknięty młodym milionerem właściciel znanej firmy, nie może opędzić się od kobiet, które rywalizują o jego względy. Wkrótce w wyniku rozwoju firmy drogi milionera i Nataszy przecinają się.
Czy da się połączyć dwa, tak różne od siebie światy? Jak minione wydarzenia wpłyną na rodzinne relacje Nataszy i budzącą się miłość? I czy duchy przeszłości pozwolą jej z nadzieją patrzeć w przyszłość?
Przewrotna opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno by wywrócić swoje życie do góry nogami!
Wioletta Piasecka tworzy wielowymiarowych bohaterów, którym przyjdzie odpowiedzieć na jedno z najważniejszych pytań: czego tak naprawdę chcą od życia, by być szczęśliwym?

Jak oddech
Małgorzata Warda
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka 6.04.2023


Obrazek

Jasmin i Staszek jeszcze w dzieciństwie obiecali sobie, że kiedyś się pobiorą. Jako nastolatki zostali parą, a po ukończeniu szkoły średniej postanowili razem zamieszkać. Kilka dni później Staszek zniknął…

Opowieść o miłości i przyjaźni zmienia się w mroczną historię… Wszyscy szukają Staszka na własny sposób. Policja podąża podrzuconym jej tropem: wstrząsającą fotografią chłopaka. Rodzina Staszka szuka odpowiedzi w przeszłości i zdarzeniach mogących mieć wpływ na jego zniknięcie. Natomiast Jasmin dociera o wiele dalej niż do rozwikłania tajemnicy. Otwiera się przed nią świat, w którym wszystko jest możliwe, gdzie czas można dowolnie naginać, a miłość nie ma końca.

All the Little Lies
S.J. SYLVIS
Wydawnictwo: NieZwykłe 23.03.2023
Cykl: English Prep (tom 1)

Obrazek

Niegdyś był jej przyjacielem, ale kiedy wróciła po pięciu latach, chłopak, którego uwielbiała, stał się zupełnie inny.

Hayley Smith po długiej przerwie wraca do starej szkoły. Zastanawia się, czy ktokolwiek jeszcze ją pamięta, a zwłaszcza, czy Christian Powell będzie miał ją w pamięci. Przecież byli najlepszymi przyjaciółmi.
Teraz Hayley jeszcze bardziej potrzebuje kogoś bliskiego, jej życie to kompletna ruina. Każdego dnia dziewczyna walczy o przetrwanie. Jednak gdy jej i Christiana oczy się spotykają, dziewczyna wyczuwa, że nie jest mile widziana.

Christian nie jest już tym chłopakiem, którego kiedyś znała. Stał się zimny, wyrachowany, popularny. Cała szkoła pada mu do stóp, a on z tego korzysta. Jest królem i zrobi wszystko, żeby Hayley zapłaciła za to, co mu kiedyś zrobiła.

Legendy i latte
Travis Baldree
Wydawnictwo: Insignis Media 22.03.2023


Obrazek

Tiktokowy fenomen i bestseller wykraczający poza ramy gatunku! Wysoka fantasy, niskie stawki. Z podwójną porcją kawy!
Znużona dziesięcioleciami walk, krwawymi wyprawami i nieustannymi awanturami orczyca Viv uznaje, że nadeszła pora zawiesić miecz na kołku. Chce zrealizować swoje marzenie – zamierza otworzyć pierwszą kawiarnię w mieście Thune. Mimo że nikt tam nie ma bladego pojęcia, czym jest kawa… Jednak na tym zupełnie nowym, nieznanym szlaku nawet najdzielniejsza z wojowniczek nie poradzi sobie sama. Na drodze do sukcesu Viv stają jej rywale – dawni i nowi. Mroczne podziemie Thune może sprawić, że orczycy łatwo będzie znów chwycić za miecz, a przecież obiecała sobie, że więcej tego nie zrobi. Dlatego właśnie, jak mawia stare porzekadło, przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. A jej członkowie mogą nadejść z najmniej oczekiwanych kierunków. Nieważne, czy ściągnie ich pradawna magia, smakowite słodkości czy też świeżo zaparzona kawa – staną się dla Viv bardziej nieodzowni, niż sobie wyobrażała. Bo prawdziwą nagrodą w wędrówce są ci, których spotykamy po drodze.

"Legendy i Latte“ Travisa Baldree to ciepła, napawająca optymizmem, życiowa fantasy o nowych początkach i o rodzinie, którą wybieramy sobie sami. Idealna dla fanów TJ Klune’a, Katherine Addison i T. Kingfisher.

Szczęśliwe połączenie
Emma Mills
Wydawnictwo: Must Read 22.03.2023


Obrazek

Fabuła-petarda i bohaterowie, których chcesz natychmiast poślubić.

Kiedy Nina w ostatniej klasie liceum wybiera kurs radiowy, ma nadzieję, że to będzie bułka z masłem. No cóż, nie ma pojęcia, jak bardzo się myli. Dziewczyna trafia do grupy złożonej z przypadkowych osób, a jedną z nich jest Jamie, przyjaciel z dzieciństwa, którego z pewnych względów planowała do końca życia unikać. Ich audycja radiowa okazuje się katastrofą, plotki w Internecie ściągają na całą grupę złość dwóch potężnych fandomów, a jakby tego było mało, jej rodzina przechodzi bardzo burzliwy okres.

Nina ma wrażenie, że świat wymyka się spod kontroli – ale… może kontrola jest przereklamowana?

Bloodwinn. Wiedźma krwi
Rebecca Mix
Wydawnictwo: Nowe Strony 7.03.2023


Obrazek

Potwór. Rzeźniczka. Bloodwinn.

Młoda wiedźma Ranka ma dość śmierci. Jedyne, czego pragnie, to wieść spokojne życie w dzikich, północnych ostępach Witchik z kowenem, w którym się wychowała. Ale kiedy zostaje ogłoszona kolejną Bloodwinn, przyszłą żoną księcia Isodal, zostaje wysłana na południe z misją, aby zgładzić następcę tronu. Zadanie wydaje się banalne, biorąc pod uwagę, że Ranka to wiedźma krwi, której magia nakazuje jej zabijać.
Jednak na miejscu okazuje się, że książę jest sympatyczny, a nawet nieco się jej boi. W dodatku wcale nie ma ochoty poślubić Ranki i do tego w ogóle nie pragnie korony. Prawdziwym zagrożeniem zdaje się jego siostra – przebiegła, szalenie inteligentna i piękna księżniczka Aramis.
Lecz gdy w wyniku tajemniczej zarazy zaczynają ginąć czarownice, Aramis składa Rance propozycję nie do odrzucenia: ma pomóc jej opracować lek, a w zamian księżniczka nauczy Rankę panować nad jej śmiercionośną magią.
Wkrótce młoda wiedźma zostanie zmuszona dokonać wyboru między swoim kowenem a księżniczką, która dostrzega w niej coś więcej niż tylko potwora.
Tymczasem ofiar przybywa i może się okazać, że właśnie potwora im potrzeba.

Tron w ruinach
K.F. Breene
Wydawnictwo: Nowe Strony 14.03.2023
Cykl: Smakowicie mroczne baśnie (tom 2)


Obrazek

Drugi tom pełnego pikanterii, rozkosznie mrocznego retellingu Pięknej i Bestii!

Kontynuacja losów Finley i Nyfaina.
Przed demonami chroniła ją jedynie… bestia.
Nyfain, złoty smoczy książę, próbował uwolnić Finley, ale w ich królestwie nie ma wolności. Wszyscy są więźniami.
Demony wytropiły Finley i chciały ją uwięzić. Pragnęły wykorzystać dziewczynę przeciwko Nyfainowi i zamierzają niedługo przywołać króla demonów.
Nyfain uważa, że Finley powinna się ratować i targować z mrocznym władcą, aby pozwolił jej odejść.
Ale czy dziewczyna może powierzyć swój los kreaturze odpowiedzialnej za cierpienie ludzi, których kocha?
Jednak jeśli chce ich uratować, może nie będzie miała wyboru.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9971
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 19 lutego 2023, o 13:45

dużo tego :ohlala: Darwood dziwna okładka ale nawet bym spróbowała o ile to pojedyncza historia, chociaż może poczekam na opinie

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 20 lutego 2023, o 02:02

Ten rok naprawdę obfituje w zapowiedzi. Przywiązanego i Dr Stantona mam na półce.
Włoch, Drobnym drukiem i obie książki Lucy Score czekają w koszyku do kupienia.
A S.J Silvis , Riot Hause, Janiszewska, Banach, Darwood, Kennedy, Murphy poczekam aż będą na Legimi, jedna nawet już jest :P
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4739
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 20 lutego 2023, o 08:26

U mnie na pewno "Electric idol" i "Tron w ruinach". A poza tym mam ochotę na "Drobnym drukiem", "Gild", "Brutalne rozkosze" (chociaż nie lubię mafii, ale brzmi ciekawie) i "Bloodwinn".
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 20 lutego 2023, o 17:47

Również bardziej opis mnie wciągnął, choć za mafią nie przepadam. Mam nadzieję,że na Legimi będzie.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 20 lutego 2023, o 18:52

Tyle tego, że aż się pogubiłam co ja chce
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 20 lutego 2023, o 19:03

aleqsia napisał(a):Bloodwinn. Wiedźma krwi
Rebecca Mix
Wydawnictwo: Nowe Strony 7.03.2023


Obrazek

Potwór. Rzeźniczka. Bloodwinn.

Młoda wiedźma Ranka ma dość śmierci. Jedyne, czego pragnie, to wieść spokojne życie w dzikich, północnych ostępach Witchik z kowenem, w którym się wychowała. Ale kiedy zostaje ogłoszona kolejną Bloodwinn, przyszłą żoną księcia Isodal, zostaje wysłana na południe z misją, aby zgładzić następcę tronu. Zadanie wydaje się banalne, biorąc pod uwagę, że Ranka to wiedźma krwi, której magia nakazuje jej zabijać.
Jednak na miejscu okazuje się, że książę jest sympatyczny, a nawet nieco się jej boi. W dodatku wcale nie ma ochoty poślubić Ranki i do tego w ogóle nie pragnie korony. Prawdziwym zagrożeniem zdaje się jego siostra – przebiegła, szalenie inteligentna i piękna księżniczka Aramis.
Lecz gdy w wyniku tajemniczej zarazy zaczynają ginąć czarownice, Aramis składa Rance propozycję nie do odrzucenia: ma pomóc jej opracować lek, a w zamian księżniczka nauczy Rankę panować nad jej śmiercionośną magią.
Wkrótce młoda wiedźma zostanie zmuszona dokonać wyboru między swoim kowenem a księżniczką, która dostrzega w niej coś więcej niż tylko potwora.
Tymczasem ofiar przybywa i może się okazać, że właśnie potwora im potrzeba.

Tron w ruinach
K.F. Breene
Wydawnictwo: Nowe Strony 14.03.2023
Cykl: Smakowicie mroczne baśnie (tom 2)


Obrazek

Drugi tom pełnego pikanterii, rozkosznie mrocznego retellingu Pięknej i Bestii!

Kontynuacja losów Finley i Nyfaina.
Przed demonami chroniła ją jedynie… bestia.
Nyfain, złoty smoczy książę, próbował uwolnić Finley, ale w ich królestwie nie ma wolności. Wszyscy są więźniami.
Demony wytropiły Finley i chciały ją uwięzić. Pragnęły wykorzystać dziewczynę przeciwko Nyfainowi i zamierzają niedługo przywołać króla demonów.
Nyfain uważa, że Finley powinna się ratować i targować z mrocznym władcą, aby pozwolił jej odejść.
Ale czy dziewczyna może powierzyć swój los kreaturze odpowiedzialnej za cierpienie ludzi, których kocha?
Jednak jeśli chce ich uratować, może nie będzie miała wyboru.


Wiedźmy są mega, podobały mi się bardzo, w zasadzie nie spodziewałam sie takiej książki - surowej, mrocznej, innej.

A Tron w ruinie to jazda bez trzymanki :D NIC nie jest w stanie przygotować czytelnika na to, co się tam odpiernicza :D Niemal wciągnęłam ją nosem, ale to nie jest książka dla każdego :evillaugh: pierwszy tom to był grzeczny :D
Cuda, proszę państwa, cuda :D
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 4739
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 21 lutego 2023, o 08:24

To tym bardziej chcę ten "Tron" :evillaugh:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Następna strona

Powrót do Zapowiedzi, premiery, nowości, gdzie kupić bądź wypożyczyć

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości