Teraz jest 16 czerwca 2024, o 04:44

Gutek ma ochotę na ...

Nie wiesz, jaki tytuł konkretnie przeczytać? Doradzimy!
Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lutego 2012, o 14:45
Ulubiona autorka/autor: Foley

Gutek ma ochotę na ...

Post przez Gutek » 4 października 2012, o 12:04

Cześć dziewczyny,
Powracam na forum po dłuższym czasie i od razu z prośbą o wsparcie :) Poszukuję romansów historycznych z tą drugą w tle, czyli - aktualną, byłą, niedoszłą narzeczoną, kochanką, wielbicielką. Najlepiej gdyby do tego była jeszcze zołzą :) Czyli nasza główna heroina jest uosobieniem cnót wszelakich (ale niekoniecznie), a tamta druga np. wredna, knująca i mieszająca. Chłop oczywiście się miota, bo nie widzi zołzowatości tej drugiej, albo widzi, ale nie wie kogo wybrać. Coś w klimacie Obietnicy lub Oszustki Jude Deveraux. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
Ostatnio edytowano 10 października 2012, o 00:39 przez Gutek, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
 
Posty: 744
Dołączył(a): 4 marca 2012, o 16:31
Lokalizacja: podkarpacie
Ulubiona autorka/autor: Romans historyczny, paranormalny

Post przez anka1377 » 4 października 2012, o 12:26

Ostatnio czytałam Jak grom z jasnego nieba Camp Candace, tam jest właśnie ten motyw jeśli oczywiście nie czytałeś to może spróbuj :)
I może jeszcze Szalona Thornton Elizabeth tam również występuje ten wątek, nie jest on jednak główną intrygą, ale też dość skutecznie komplikuje życie bohaterów.
Ostatnio edytowano 6 października 2012, o 10:52 przez anka1377, łącznie edytowano 1 raz
Bóg daje nam miłość ale "coś" do kochania tylko pożycza.
Alfred Tennyson

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 4 października 2012, o 18:06

Gutek, tutaj jest spis książek z motywem "bohater porzuca kochankę dla bohaterki". Może coś się nada ;)
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lutego 2012, o 14:45
Ulubiona autorka/autor: Foley

Post przez Gutek » 5 października 2012, o 12:10

Bardzo dziękuję za propozycje, większość z poleconych książek już przeczytałam.
Gdyby coś komuś jeszcze przyszło do głowy, będę baaardzo zobowiązana.


Powrót do Mam ochotę na...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości