Teraz jest 30 września 2024, o 11:39

Jayne Ann Krentz => A. Quick, J. Castle, S. James

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 1 maja 2014, o 09:02

Marta_04 napisał(a):Alchemia była świetna, przeczytałam niedawno :bigeyes:
A czy Oczekiwanie jest częścią jakiejś serii bo chciałabym teraz przeczytać ale nie zaczynać od końca jeśli to już kontynuacja poprzednich tytułów...?

nareszcie ktoś kocha Alchemię :cheer: Bohater, który ma być nijaki i niezauważalny evil1
Oczekiwanie jest samoistne, strasznie lubię tą książkę. Tam cały romans masz odwrócony do góry nogami a Adrian :happy1: i dobry sensacyjny wątek.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 1 maja 2014, o 11:09

Otherwise Engaged by Amanda Quick : Quick wróciła do swojego najlepszego pisania, jeszcze sprzed Pań z Lantern Street i Arcane.
Było super, były dwie pary (nawet trzy, ale oni byli małżeństwem). Mam nadzieję, że szybko to u nas wydadzą.
Ta książka nie jest trzecim tomem Lantern Street, jak wiele portali ją podpisuje. Pojedyncza powieść.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 maja 2014, o 12:47

Super! Wprawdzie chwilowo miałam się nie rozglądać, ale chyba zmienię zdanie :roll:

Marta_04 napisał(a):A czy Oczekiwanie jest częścią jakiejś serii bo chciałabym teraz przeczytać ale nie zaczynać od końca jeśli to już kontynuacja poprzednich tytułów...?

To ma jeszcze inny tytuł: "Niebezpieczna układanka", pojedynczy tytuł, w razie wątpliwości zawsze można sprawdzić na BBN, aczkolwiek cykl Arcane Society potraktowano dość swobodnie.
A propos ponoć na tej podstawie nakręcono "Gra na zwłokę".

szuwarek napisał(a):nareszcie ktoś kocha Alchemię :cheer: Bohater, który ma być nijaki i niezauważalny evil1

Mam w planach powtórkowych, bo nie pamiętam - będzie jak coś nowego :mrgreen: nie wiem dlaczego, ale ten tytuł mi się mylił z "Podstępem" i ciągle wydawało mi się, że tutaj powinno być tych trzech bratanków...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 1 maja 2014, o 12:52

Księżycowa Kawa napisał(a):Super! Wprawdzie chwilowo miałam się nie rozglądać, ale chyba zmienię zdanie :roll:

Marta_04 napisał(a):A czy Oczekiwanie jest częścią jakiejś serii bo chciałabym teraz przeczytać ale nie zaczynać od końca jeśli to już kontynuacja poprzednich tytułów...?

To ma jeszcze inny tytuł: "Niebezpieczna układanka", pojedynczy tytuł, w razie wątpliwości zawsze można sprawdzić na BBN, aczkolwiek cykl Arcane Society potraktowano dość swobodnie.
A propos ponoć na tej podstawie nakręcono "Gra na zwłokę".

rada dla fanek - nie oglądajcie. może to kwestia lat, w których kręcono ale...

Księżycowa Kawa napisał(a):
szuwarek napisał(a):nareszcie ktoś kocha Alchemię :cheer: Bohater, który ma być nijaki i niezauważalny evil1

Mam w planach powtórkowych, bo nie pamiętam - będzie jak coś nowego :mrgreen: nie wiem dlaczego, ale ten tytuł mi się mylił z "Podstępem" i ciągle wydawało mi się, że tutaj powinno być tych trzech bratanków...

oj nie oj nie... tutaj są doświadczenia w laboratorium :heat: :evillaugh: a on jest troszkę zakompleksiony :bigeyes:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 maja 2014, o 12:57

Już od dawna wiem, że nie, ale i tak pierwsza myśl jest właśnie taka, tak czy inaczej, z przyjemnością przeczytam ponownie.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 146
Dołączył(a): 21 marca 2013, o 00:57
Lokalizacja: kraina nieurzeczywistnionych marzeń
Ulubiona autorka/autor: nie mam

Post przez Marta_04 » 1 maja 2014, o 15:04

szuwarek napisał(a):
Marta_04 napisał(a):Alchemia była świetna, przeczytałam niedawno :bigeyes:
A czy Oczekiwanie jest częścią jakiejś serii bo chciałabym teraz przeczytać ale nie zaczynać od końca jeśli to już kontynuacja poprzednich tytułów...?

nareszcie ktoś kocha Alchemię :cheer: Bohater, który ma być nijaki i niezauważalny evil1
Oczekiwanie jest samoistne, strasznie lubię tą książkę. Tam cały romans masz odwrócony do góry nogami a Adrian :happy1: i dobry sensacyjny wątek.

baaardzo mi się podobała :bigeyes: uwielbiam kiedy on nie jest idealny tylko ma właśnie jakiś kompleks, rany z przeszłości, a ona jest i tak ponad to, a jak przyjdzie co do czego to on i tak jest 200% facetem :mrgreen: w ogóle mam chyba słabość do panów z wadą wzroku bo bez okularów są tacy bezbronni i wtedy muszą się zdać na swoje panie :look_down:

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 1 maja 2014, o 15:40

on był taki inny od hulaków i uwodzicieli :smile: chyba sobie przypominajkę zrobię :evillaugh:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 146
Dołączył(a): 21 marca 2013, o 00:57
Lokalizacja: kraina nieurzeczywistnionych marzeń
Ulubiona autorka/autor: nie mam

Post przez Marta_04 » 1 maja 2014, o 20:59

szuwarek napisał(a):on był taki inny od hulaków i uwodzicieli :smile: chyba sobie przypominajkę zrobię :evillaugh:

Pan uporządkowany z logicznymi zasadami...a i tak trafił to szlag i wszystko skończyło się na laboratoryjnym stole :rotfl:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 1 maja 2014, o 21:40

"Podstęp" też był niezły, gdy jego rodzina narzekała, że jest taki nudny i uporządkowany, bo unikał przygód.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 2 maja 2014, o 08:24

oo też w Podstępie tak było :evillaugh:
w Absolutnie , bezwzględnie ona też go chyba uważa za nudnego naukowca
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 2 maja 2014, o 19:01

doczytałam w końcu oczy czarownika i chce jeszcze i jeszcze... :love: Strasznie mi się podobało. Naprawdę dawno żaden romans współczesny tak mnie nie wciągnął. Jakże lekko się czytało, jak fantastycznie utrzymywał napięcie(tam gdzie trzeba). Wątki były szalenie interesujące. Cały mrok, czerń i tajemnica otaczająca rodzinę Gilchristów w całej swojej groteskowości były świetne. No i Lucas :bigeyes:
I Katy, taka kobieca, ciepła, temperamentna jednocześnie...Świetnie to wszystko było poprowadzone. Bez zastanowienia sięgnę po następne pozycje. :smile:

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 2 maja 2014, o 20:52

jedna z moich ulubionych Krentz :lol:
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 2 maja 2014, o 21:43

Wszystko tam jest jak trzeba :bigeyes:
Poza tym podoba mi się tam, jak Krentz bawi się motywem zemsty :evillaugh:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 3 maja 2014, o 09:37

Księżycowa Kawa napisał(a):Wszystko tam jest jak trzeba :bigeyes:
Poza tym podoba mi się tam, jak Krentz bawi się motywem zemsty :evillaugh:


własnie a propos zemsty to zamiast spać Fascynację machnęłam :wstyd: tam też on się niby chce mścić a potem Patrycja - no cóz dodać po Krenzowsku - wyjaśnia mu , że on wcale nie chce :evillaugh:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 3 maja 2014, o 15:18

Dokładnie i wcale mu nie karze wybierać, po prostu on sam widzi, że to już nie ma sensu, że może zająć się czymś ciekawszym itp. Uwielbiam to! Wkurza mnie za to, gdy inne autorki każą wybierać albo albo.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 3 maja 2014, o 17:47

Zaczęłam Zaufaj mi :P
ale mnie nie wciąga :P
ech :disgust:

najlepiej wspominam tylko jej idealnych partnerów :)
Ostatnio edytowano 3 maja 2014, o 17:52 przez sunshine, łącznie edytowano 1 raz
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 3 maja 2014, o 17:51

o tak kawo -- to własnie lubie u Krentz?Quick - jej bohaterki nie sa typami - jak kochasz to posłuchasz. Faceci chyba też nie. lubię te gierki kiedy jedna ze stron uwodzi i podchody robi :happy1: nic na siłę, z przymrużeniem oka.

sunshine-- to próbuj inne . jak lubisz Idealnych partnerów to na pewno cos znajdziesz podobnego np. Nie wszystko jest pozorem,
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 3 maja 2014, o 20:42

sunshine napisał(a):Zaczęłam Zaufaj mi :P
ale mnie nie wciąga :P
ech :disgust:

najlepiej wspominam tylko jej idealnych partnerów :)


a ja właśnie czytam i mi się podoba. Chociaż nie mam czasu żeby pochłonąć całość ( tak lubię najbardziej i najlepiej się wtedy wczuwam :evillaugh: ).

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 3 maja 2014, o 21:07

sunshine napisał(a):Zaczęłam Zaufaj mi :P
ale mnie nie wciąga :P

A co Ci się nie podoba? sama najlepiej właśnie pamiętam ten początek: on swoje, ona swoje :evillaugh:


szuwarek napisał(a):o tak kawo -- to własnie lubie u Krentz?Quick - jej bohaterki nie sa typami - jak kochasz to posłuchasz. Faceci chyba też nie. lubię te gierki kiedy jedna ze stron uwodzi i podchody robi :happy1: nic na siłę, z przymrużeniem oka.

Dokładnie, sama przyjemność czytania :smile:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 727
Dołączył(a): 15 marca 2014, o 10:36
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona autorka/autor: Jane Austin, Mary Balogh

Post przez Adolek » 3 maja 2014, o 21:11

A co Ci się nie podoba? sama najlepiej właśnie pamiętam ten początek: on swoje, ona swoje :evillaugh:

O tak, początek genialny.. On wylewa swoje żale, ona chłodno kalkuluje. On o rozczarowaniach, ona o wydatkach. Mnie właśnie początek zaintrygował bardzo, pewnie dlatego dobrze mi się czyta.

"Jeśli kochasz kwiat, który znajduje się na jednej z gwiazd, jakże przyjemnie jest patrzeć w niebo. Wszystkie gwiazdy są ukwiecone"

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 3 maja 2014, o 21:13

chyba dlatego lubię sięgac po Krentz - wiem, że nie dobije mnie dramat, będzie humor i kobieta z jajem ale bez przesady (tzn. żadna Horpyna z rozdartym dziobem). Faceci też - pełna kultura, chociaż często z tajemnicą , tacy mroczni. ale czekający na tą jedna jedyną - a nie latawiec, któremu się napatoczyła i musi o niego walczyć z całym kurnikiem....
ona ma tez często (Arcane, Harmonia ale też w kilku normalnych) motyw, że on od pierwszej chwili wie, że to ona i sie o nia stara - a to staranie to jak wilk na polowaniu - koła zatacza, podpuszcza aż dopadnie ofiarę. A wtedy ona mu z grubej rury :evillaugh: chociaz kilka razy już na początku ona mu bombę zrzuca :evillaugh:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 3 maja 2014, o 21:20

Tak, "Zaufaj mi" ma rewelacyjny początek :evillaugh: i nie mogę doczekać, aż to wydadzą z nieco ładniejszą okładką.

Tak mi jeszcze przy okazji się przypomniało, jak Emmett w drugim tomie planował przekonać do siebie na tyle, aby zgodziła się go poślubić, a ta wycięła mu taki numer, że chwile później :hahaha:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 3 maja 2014, o 21:29

ależ Emmet potem się starał ... az zamruczeć się chce :smile: no wycięła bo głupoty gadał - nie przyzna się że kocha to ma :evillaugh:
ja uwielbiam Sweetwayterów i ich przekonanie, że to jest ta jedyna i jak wszyscy Lyrze w 4 częsci mówią, że złamała serce Cruzowi :hahaha: boszsz też bym wybuchła.. :evillaugh:

w Absolutnie Molly juz na początku mu bombę zrzuca :hyhy: W nie wszystko jest pozorem też się od awantury zaczyna... oj można by długo ... :love:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 3 maja 2014, o 21:32

Bo Emmett do celu usiłował okrężną drogą iść i uważał, że musi naprawdę się postarać, aby mieć szansę, a nie o to szło :evillaugh:

"Nie wszystko jest pozorem" chyba tego jeszcze nie czytałam.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6741
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 3 maja 2014, o 21:35

to była jedna z moich ostatnich przeczytanych jako nowa... oj się czubią !! :evillaugh: oczywiście on knuje :hyhy:

Ale i tak uwielbiam Emeta , chociaż wolę Coopera - ten to się musiał nastarać... :bigeyes:
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do K

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość