Teraz jest 2 października 2024, o 16:24

Susan Elizabeth Phillips

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 22 stycznia 2014, o 20:24

Tak, ale Ted tego potrzebował :evillaugh:
I takie bohaterki powinny być.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 9 lipca 2012, o 13:40
Ulubiona autorka/autor: J. Lindsey, SEP, J. Garwood, J. McNaught,Bishop

Post przez monia0303 » 22 stycznia 2014, o 20:26

A dla mnie najlepszy tekst Meg skierowała do ojca Teda.

Na granitowej nagrobnej płycie siedział wielki Dallas Beaudine, a u jego boku tkwił nieodstępny caddy, Skeet Cooper.

Meg:

„- Wypróbowujemy przyszłe miejsce spoczynku?

- Niezupełnie - odparł Dallie.”


Czytałam to zdanie kilka razy i za każdym razem wyłam ze śmiechu :-)
Więcej niż wczoraj, mniej niż jutro.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 22 stycznia 2014, o 20:29

No :evillaugh: Ale ona cały czas tak i do każdego :evillaugh:
Smutno mi,że nie tak dawno to powtarzałam.Gdyby minęło ciut więcej czasu powtórzyłabym po raz kolejny.

Kawo,masz rację.W ogóle Ted był sztywniacki trochę i dziwny.Podczas pierwszego czytania mnie wkurzał.Jednak przy drugim zyskał.Lubię Teda :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 22 stycznia 2014, o 20:35

A mnie nie wkurzał, tylko zastanawiałam się, o co chodzi i jak dla mnie to było sensowne.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 22 stycznia 2014, o 20:38

Mnie wkurzał,bo mi takiego robota przypominał.No i jakby go w ogóle nie obeszło,że Lucy się zawinęła.Tak to wyglądało.Ale przy powtórce tak mniej mi to przeszkadzało :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 22 stycznia 2014, o 20:48

Bo tak wygląda to z punktu widzenia Meg, która go nie zna i nie rozumie, dopiero później wychodzi co i jak.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 3 lutego 2014, o 21:15

nowa książka SEP w sierpniu

Gosh, I haven’t even given you the details, and I’m already exhausted. (Just joshin’.) For months I’ve been referring to my next book as The Book That Shall Not Be Named. Guess what? It’s time for the big reveal.... Ready? Set. Go!

HEROES ARE MY WEAKNESS

The dead of winter,
An isolated island off the coast of Maine,
A man,
A woman,
A sinister house looming over the sea.
It’s going to be a long, hot winter.


HEROES ARE MY WEAKNESS (and are they ever!) is scheduled for publication in August 2014. I know. It’s still a way off, but the book is finished and in production now. An excerpt from the first chapter will appear in the mass market paperback edition of THE GREAT ESCAPE, which goes on sale March 25. I’ll also be publishing it in the Members Lounge section of my spiffy new website.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 3 lutego 2014, o 21:17

ojej :cheer: :cheer: :cheer:
już się nie mogę doczekać ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 1276
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: z Pawłowic
Ulubiona autorka/autor: SEP, McNought, Garwood, Brown

Post przez Mery_Kate » 3 lutego 2014, o 23:20

Od kiedy wydano ostatnią książkę SEP w Polsce "Panna młoda ucieka" unikałam jak ognia tematu SEP na naszym forum. Nie chciała przez przypadek dowiedzieć się szczegółów i ogólnie atmosfery książki. Wszystko dlatego, że celebruję każdą nową pozycję SEP i delektuję się każdą stroną ;)
Piszę to wszystko dlatego, że nareszcie nadeszła wiekopomna chwila, kiedy się zabieram za dalsze losy Lucy.długo czekałam żeby dostać w bibliotece tę papierową wersję, ale się chyba nie doczekam, bo jest rozchwytywana.
Zaczynam e-booka. PS: czy jest możliwe zrealizować postanowienie by odkładać książkę po jednym rozdziale?

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 4 lutego 2014, o 02:36

Oczywiście, że jest możliwe, Mery. Poproś męża, żeby Ci zabierał czytnik lub wyłączał komputer.
Lilia napisał(a): new website.

Ale ma prześliczny szlaczek.
wiedzmaSol napisał(a):ojej :cheer: :cheer: :cheer:
już się nie mogę doczekać ;)

Ucieszę się, gdy będzie zapowiedź w jakimś mi bliższym języku.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1276
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: z Pawłowic
Ulubiona autorka/autor: SEP, McNought, Garwood, Brown

Post przez Mery_Kate » 4 lutego 2014, o 11:20

Janka napisał(a):Oczywiście, że jest możliwe, Mery. Poproś męża, żeby Ci zabierał czytnik lub wyłączał komputer.


haha ;D a to dobry pomysł, tylko, że ja tę 'zbrodnie' popełniam najczęściej jak mąż idzie na nockę :smutny: gdyby on wiedział do której ja czasem czytam... :zalamka:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 9 lipca 2012, o 13:40
Ulubiona autorka/autor: J. Lindsey, SEP, J. Garwood, J. McNaught,Bishop

Post przez monia0303 » 4 lutego 2014, o 11:41

Ale w sierpniu to wychodzi SEP w Stanach. Sądzicie że od razu przetłumaczą ją u nas? :bezradny:
Więcej niż wczoraj, mniej niż jutro.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 4 lutego 2014, o 12:02

Pewnie wyjdzie po około roku (oceniając po ostatnich premierach). Ale przynajmniej wiadomo, że można zacząć odliczanie ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 5 lutego 2014, o 18:45

Zapowiada się nieźle, choć ten blurb taki trochę enigmatyczny :mysli: No nic, oby do sierpnia!!! :cheer:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 7 lutego 2014, o 03:18

Szkoda, że SEP już sobie odpuściła Starsów. Mogłaby jeszcze kontynuować. Dobrze jej ta seria wychodziła.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 7 lutego 2014, o 04:12

Dokładnie :)
A ja się jej nowej książki szczerze obawiam.Po lekturze Panny młodej i Z miłości stwierdziłam,że SEP umie oprócz rzeczy pięknych tworzyć też straszne.A horrorki wolę zdecydowanie w wykonaniu innych pań.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4713
Dołączył(a): 15 października 2013, o 11:50
Ulubiona autorka/autor: krentz harkness howard robb Singh

Post przez fanka76 » 7 lutego 2014, o 05:12

Mary kate to czytanie po nocy to :zalamka:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2671
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 9 lutego 2014, o 18:51

Mam za sobą Arenę - świetna książka..może nie dorównuje serii Chicago Stars, ale szybko mi się ją czytało. Bardzo polubiłam Alexa - taki macho :bigeyes: nie wiem czy teraz mam się brać za serię Wymyślne Zachcianki czy jakąś inną jej książkę :twisted:
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 lutego 2014, o 18:54

Aniu,bierz się za tę serię.Super jest :smile:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2671
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 9 lutego 2014, o 18:58

Papaveryna napisał(a):Aniu,bierz się za tę serię.Super jest :smile:

Tak??? Bo właściwie trochę się jej obawiam sama nie wiem czemu :wink: to chyba zacznę czytać :)
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 lutego 2014, o 19:06

"Wymyślne zachcianki" to jedna ze starszych książek SEP.One są trochę inne niż Strasi na przykład.Przynajmniej ja tak je odebrałam :wink: Naczytałam się sporo opinii,że słabe i tak samo podchodziłam jak pies do jeża,ale o dziwo podpasowały mi :wink:
Ale jakby Ci nie szły to się nie zrażaj.Następne są "Nie będę damą" i "Nikt mi się nie oprze",a to prawdziwe cudeńka :) Takie bardziej z humorem :wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2671
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 9 lutego 2014, o 19:10

Papaveryna napisał(a):"Wymyślne zachcianki" to jedna ze starszych książek SEP.One są trochę inne niż Strasi na przykład.Przynajmniej ja tak je odebrałam :wink: Naczytałam się sporo opinii,że słabe i tak samo podchodziłam jak pies do jeża,ale o dziwo podpasowały mi :wink:
Ale jakby Ci nie szły to się nie zrażaj.Następne są "Nie będę damą" i "Nikt mi się nie oprze",a to prawdziwe cudeńka :) Takie bardziej z humorem :wink:

Spróbuję się nie zrażać :) lubię SEP, ma bardzo fajny styl pisania. I często bohaterami są macho faceci, co mnie akurat cieszy :]
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 lutego 2014, o 19:18

Bohater Zachcianek w sumie jest bardzo męski :wink:
Spoiler:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 10 lutego 2014, o 14:35

Nie pamiętam
Spoiler:
(Zresztą całej książki już prawie nie pamiętam. Chyba powinnam sobie powtórzyć.)
Wychodzi na to, że w każdej książce z tej serii
Spoiler:

Papaveryna napisał(a):"Wymyślne zachcianki" to jedna ze starszych książek SEP.One są trochę inne niż Strasi na przykład.Przynajmniej ja tak je odebrałam :wink:

Dla mnie "Wymyślne zachcianki" są podobne do "To musiałeś być ty" - w obu bohaterowie zachowują się, krótko mówiąc, dziwnie. Reagują bez sensu, postępują nielogicznie, podejmują decyzje z sufitu. Są dla mnie nieprawdopodobni emocjonalnie.
Ale nie przeszkadza mi to je obie lubić.
A "Nie będę damą" jest podobne do "Urodzonego uwodziciela" - z powodu podobnego humoru. Uważam ten rodzaj humoru za uroczy, cudny i z wielką klasą. Nie jest przesadzony w żadną stronę. Jest idealny.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 10 lutego 2014, o 14:42

bójki też nie pamiętam, a przecież nie jest tak że czytałam Zachcianki lata temu :niepewny:
W TMBT zachowanie było logiczniejsze, ale faktem jest że mają te książki coś wspólnego. Bohaterowie się nie znoszą a zarazem ich do siebie ciągnie, no i książki nie są przezabawne, tylko takie bardziej emocjonalne.

Podobny, ale jednak Uwodziciela lubię bardziej ;) Nie będę damą też jest super i warto przeczytać z pewnością.

A wiecie że moja mama wzięła się za Idealną parę, początkowo się zachwyciła po czym jak doszła do wydarzeń z wyjazdu do domków stwierdziła że bełkot i się nie da czytać? :zalamka: :giveup:
Jest mi zwyczajnie wstyd za moją rodzicielkę :sorry:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do P - Q

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość