Teraz jest 18 października 2024, o 20:18

Obejrzeć? Tak!

Romantyczne – ale nie tylko – opowieści filmowe, serialowe i teatralne
Od filmów kostiumowych po azjatyckie dramy
Na co czekamy, co polecamy, co odradzamy...

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 21 maja 2013, o 18:10

I i III na zalukaj. Reszta, dwa na gryzoniu :mrgreen:

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 21 maja 2013, o 20:03

A rozumiem tytuły takie same jak książki? :D

a i dzięki :D
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 21 maja 2013, o 20:49

takie same :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 5 czerwca 2013, o 20:47

Hmmm...
Ostatnio jak zwykle skoro nauka to u mnie oglądanie filmów :rotfl: Nie wiem czemu zawsze mi się tak najlepiej wkuwa :lol:

"Camp Rock"
Cóż nawet fajne jak na tego typu film. Bracia Jones, ach poleciałabym na nich gdybym była tak ze dwa lata młodsza :hyhy:

"Camp Rock 2: Wielki Finał"
To mi się mniej podobała, a raczej wcale.... Praktycznie kolejne "High School Musical" :]

"SzczęścieDziękujęProszęWięcej"
Dziwne, ale zaliczyłabym do tych podobających się mi... Czy obejrzę jeszcze raz- nie... :hyhy:

"Och, życie"
Tak to jest stanowczo to co lubię po raz kolejny obejrzane i to z przyjemnością, polecam :)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 5 czerwca 2013, o 20:50

W Camp Rock super muza :lol:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 29641
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 5 czerwca 2013, o 20:56

lubię Camp Rock. ;) dwójka już nie była taka fajna. :P
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 5 czerwca 2013, o 21:23

Agrest napisał(a):W Camp Rock super muza :lol:

Tiaaa :D Od razu się odmłodziłam :evillaugh:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 5 czerwca 2013, o 23:03

Kiedyś jak moja chrześniaczka była u mnie na wakacje to obejrzałyśmy trzy części High School Musical, Camp Rock i pełnometrażową Hannę Montanę :lol: Camp Rock zdecydowanie najbardziej dawał się oglądać ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 2384
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Vienna » 16 lipca 2013, o 08:50

Obejrzałam pierwszy sezon Z pamiętnika położnej. Jestem pod wrażeniem. To niezwykle ciepły, wzruszający serial, rzecz jasna niepozbawiony typowego angielskiego humoru. :wink: To jeden z tych filmów, dzięki którym zaczynamy myśleć szerzej, głębiej, dalej...
Cieszę się na drugi sezon.
Polecam ! :)
http://www.empik.com/z-pamietnika-poloz ... 205,film-p

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 16 lipca 2013, o 09:04

Po przeczytaniu opisu, wygląda na całkiem fajny serial.
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 6436
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 16 lipca 2013, o 12:36

Przez chwilę nie wiedziałam co to za serial, po chwili dotarło do mnie, że to polski tytuł "Call the Midwife" :rotfl: Bardzo fajny, polecam. No i Miranda Hart, którą uwielbiam.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2384
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Vienna » 16 lipca 2013, o 17:45

Miranda Hart jest w tym serialu urocza. :mrgreen:

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 16 lipca 2013, o 21:04

Ostatnio widziałam:
1) "Wojownik" ("Warrior")
2) "Komando" ("Commando")
3) "Protektor" ("Safe")
4) "Merida Waleczna" ("Brave")

Co moja siostra skomentowała następująco: "Bo ty gadasz na M, a sama takie mordobicia oglądasz" :P Uśmiałam się :lol:
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 6436
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 24 lipca 2013, o 19:58

Właśnie obejrzałam Red z Brucem Willisem. To chyba najbardziej romantyczny film sensacyjny w świecie. Jak on z nią czytał romanse :bigeyes: A jak ją kneblował :adore: No i Helen Mirren. Nie mogę się doczekać premiery drugiej części.

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 24 lipca 2013, o 20:01

uwielbiam i jedno i drugie :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 2384
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Vienna » 25 lipca 2013, o 15:18

Obejrzałam wczoraj Niepamięć z T. Cruisem. Na kolana nie rzuca, ale to całkiem zgrabne kino SF. Sensowana fabuła i dobre zdjęcia. Film zdecydowanie lepszy od niefortunnego Prometeusza.
Polecam fanom fantastyki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 25 lipca 2013, o 22:40

U mnie czeka właśnie na obejrzenie. Mogłabym dzisiaj, ale mi się nie chce. Wolę poczytać :-)
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 13112
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 25 lipca 2013, o 23:42

"Doktora Żywago" właśnie sobie obejrzałam. Znowu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 26 lipca 2013, o 08:14

Jak mawia moja mam - kwartał bez ..., ...., .... i "Doktora Żywago" to kwartał stracony :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 28632
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 26 lipca 2013, o 23:23

Vienna napisał(a):Obejrzałam wczoraj Niepamięć z T. Cruisem. Na kolana nie rzuca, ale to całkiem zgrabne kino SF. Sensowana fabuła i dobre zdjęcia. Film zdecydowanie lepszy od niefortunnego Prometeusza.
Polecam fanom fantastyki.


się zgodzę.
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 2 sierpnia 2013, o 18:08

"Jak urodzić i nie zwariować"
Fajne, miejscami zabawna i nawet płaczliwie... Ogólnie mi się podobało i kiedyś wrócę. :P

"Myśl jak facet"
Rany... Po pierwszych kilku minutach nie wiedziałam czy zdzierżę, ale im dalej tym mnie wciągało :hyhy: Podobało mi się kajanie panów na sam koniec :lol: Poradnik bym chciała :lol:

"Monte Carlo"
Młodzieżówka jakaś z Seleną Gomez... Zamianą ról itd... Ogólnie jeden z wielu filmów, tematyka po raz kolejny powielona i szczerze to dość nużące :] Wiesz co nastąpi dalej, nic rewelacyjnego...

"Step up 4 Revolution"
Najlepsza scena jak dla mnie to układ taneczny w galerii sztuki... W pewnym momencie mi się nie podobało... Ale ogólnie film zaliczyłabym na plus :wink:

Aaaa i jeszcze "Merida waleczna", która też mi się podobała :wink:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

 
Posty: 1140
Dołączył(a): 15 lipca 2013, o 09:13
Ulubiona autorka/autor: Balogh, Proctor, McNaught, Long, Craven, Graham

Post przez aur_ro » 2 sierpnia 2013, o 19:18

A ja sobie obejrzałam niedawno wszystkie odcinki starego brytyjskiego serii "Prime suspect" z rewelacyjną Helen Mirren. Duzo tego było, niektóre odcinki gorsze, niektóre lepsze, ale ogólnie serial godny polecenia. Chyba najbardziej podobała mi sie ostatnia część "The Final Act "

Avatar użytkownika
 
Posty: 6436
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 3 sierpnia 2013, o 16:17

Jest przeróbka tego z Marią Bello. Ale Mirren lepsza ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 29641
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 4 sierpnia 2013, o 14:31

ja sobie obejrzałam wczoraj Szybcy i wściekli 6. :bigeyes:
uwielbiam takie filmy. ah. świetne maszyny, dobra akcja i zaje...fajna obsada. :inlove: uwielbiam ich wszystkich. :)
już się nie mogę doczekać kolejnej części. :adore:
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 4 sierpnia 2013, o 16:28

Szybcy i wściekli są absolutnie genialni :evillaugh: ....a Vin.... :heat: :heat: :heat: :adore:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oglądamy!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość