Teraz jest 20 września 2024, o 06:23

Jill Shalvis

Avatar użytkownika
 
Posty: 525
Dołączył(a): 14 czerwca 2012, o 10:55
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez tartugirl » 21 lipca 2013, o 12:52

moim zdaniem druga najsłabsza, ale chyba ile romansoholiczek, tyle opinii :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 21 lipca 2013, o 13:39

Papaveryna napisał(a):"Do szaleństwa" to trzecia część,tak?I co słaba jest?

Trzecia, póki co, drugiej jeszcze nie dostałam. Czy słaba? Raczej niedopracowana, a autorka wydaje się być zbyt zachwycona szeryfem, aby zachować względem niego odpowiedni dystans, ale przeczytać można...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 21 lipca 2013, o 16:43

tartugirl napisał(a):moim zdaniem druga najsłabsza, ale chyba ile romansoholiczek, tyle opinii :)

Prawda :)

Bo dla mnie dwójka była najlepsza, ale teraz chyba 4 polubiłam bardziej :mysli:

Jedynka za bardzo mi się nie podobało, bo za dużo seksu było... W dwójce jest mniej... W trójce jeszcze mniej, a jakoś w czwórce akurat :hyhy:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 21 lipca 2013, o 17:19

ja chyba najbardziej lubię dwójkę, reszta po równo, może z przewagą jedynki.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 lipca 2013, o 18:33

druga część była lepsza pod względem tego że się więcej działo, taka bardziej emocjonalna. Za to pierwsza była zabawniejsza i chyba gorętsza.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 lipca 2013, o 20:18

Skończyłam "Oczarowaną".
Na początku szło jak pod górę potem zaczęło mi się nawet podobać...niestety szybko przestało.Znowu zaczęło się migdalenie i w sumie chyba o tym była cała książka.

Nie polubiłam Maddie.Jak na doświadczoną przez życie kobietę,która rezygnuje z mężczyzn zachowywała się dość irracjonalnie.Sama nie wiedziała czego właściwie chce i strasznie mnie to wnerwiało :disgust:

Jax niby ok.Burmistrz,przyjaciel wszystkich i w ogóle taki super git turbo,że aż mi się skojarzył z Tedem z "Nikt mi się nie oprze",no a Ted też był ciut wnerwiający :hyhy:

Lubię sceny erotyczne,ale tutaj było ich zatrzęsienie i wcale mi się nie podobały.Miałam olbrzymią chęć je ominąć,ale wtedy zostałoby niewiele do przeczytania.

Było kilka zabawnych momentów,przy których się zaśmiałam.Zaliczam do nich głównie kłótnie Chloe i Tary.Tylko one mnie nie w tej książce nie wnerwiały :hyhy:

To chyba tyle.Póki co rezygnuję z dalszego poznawania pani Shalvis i szukam czegoś co ukoi moje biedne,skołatane nerwy :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2067
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 18:17
Ulubiona autorka/autor: McNaught/Howard/Brown/Andrews/Robb

Post przez faris » 21 lipca 2013, o 20:44

Ja lubię dwójkę, jedynkę, pewnie czwórkę której jeszcze nie czytałam a na samym końcu jest trójka. Jedynka pogardzana przez za dużą ilość seksu mnie się podobała, bo była zabawna. Po prostu :rotfl:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 lipca 2013, o 20:55

Pewnie,że tak :) Każdemu się coś innego podoba.I dobrze.Było by nudno jakby każdy miał takie samo zdanie :)

Ja czuję,że to raczej nie jest autorka dla mnie :bezradny:

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 22 lipca 2013, o 17:50

Very spróbuj jeszcze :wink: Sama się o niej niezbyt pochlebnie po pierwszej części wypowiadałam :) Prawdopodobnie spodobać Ci się może dwójka... Jest mniej scen seksu, jest bardziej emocjonalna, bo pojawia się dziecko Tary i jakoś lepiej się czyta... O Chloe nie wiem jak odbierzesz jej słynne mdlenie, ale czwarta też nie jest zła ;) W sumie czwórkę możesz nawet przeczytać bez poprzednich :wink:

Masz jeszcze Kaye z tego co pamiętam... Ta jest zabawna i sądzę, że poprawi Ci humor znacznie po 'Oczarowanej' :wink:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 22 lipca 2013, o 20:48

Tak myślałam,żeby za jakiś spróbować coś jeszcze.Wiesz,Duzz,ja się tak łatwo nie poddaję 8-)
Tylko wkurzyłam się,bo byłam pewna,że mi się spodoba.Bardzo chciałam,żeby mi się podobała.Dlatego doczytałam do końca,bo w pewnym momencie miałam chęć walnąć książką przez pokój.

A 4 o kim jest?
Mam w kolejce "Romeo Romeo" Kaye i już się zaczęłam trochę bać,że to coś podobne do "Oczarowanej" :yeahrite:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 22 lipca 2013, o 20:52

Papveryno Kaye jest świetna...super się czyta....Śniadanie do łóżka jest obłędne... :smile:

...Shalvis jakoś ostatnio nie mogę poczytywać...fakt jestem w nałogu wampirów ale kiedyś muszę do niej wrócić... hmmm
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 22 lipca 2013, o 20:55

Robin Kaye to zupełnie inna bajka. Powinna ci się bardziej spodobać niż Shalvis.
Czwarty tom rozpoczyna nową trylogię, trzy przyjaciółki. Bohaterki pierwszych trzech są wspomniane.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 22 lipca 2013, o 22:16

Papaveryna napisał(a):Mam w kolejce "Romeo Romeo" Kaye i już się zaczęłam trochę bać,że to coś podobne do "Oczarowanej" :yeahrite:

Nie jest, a bohater jest o wiele ciekawszy.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 23 lipca 2013, o 02:14

Dzięki dziewczyny za rozwianie moich wątpliwości :przytul:

Miałam wziąć się za SEP,ale narobiłyście mi chęci i jutro zaczynam z Robin Kaye :P No,a do pani Shalvis może kiedyś powrócę,ale nie wiem kiedy.Jej książki są dość drogie,poczekam może trafi się jakaś okazja.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 23 lipca 2013, o 11:16

Kaye jest sto razy lepsza od Shalvis ;) Tą pierwszą powtarzałam nie wiem ile razy a tej drugiej jeszcze nie przeczytałam w całości :P
No i u Kaye jest seksownie, ale samego seksu nie jest za wiele, przynajmniej w pierwszej części. W drugiej więcej, ale pasuje to bardzo ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 2067
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 18:17
Ulubiona autorka/autor: McNaught/Howard/Brown/Andrews/Robb

Post przez faris » 23 lipca 2013, o 11:29

A mnie się z Kaye tylko pierwsza część podobała :p Fakt, że o wiele lepsza, to jednak całościowo mając do wyboru cykl wolę Shalvis :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 23 lipca 2013, o 13:40

Papaveryna napisał(a):Tak myślałam,żeby za jakiś spróbować coś jeszcze.Wiesz,Duzz,ja się tak łatwo nie poddaję 8-)
Tylko wkurzyłam się,bo byłam pewna,że mi się spodoba.Bardzo chciałam,żeby mi się podobała.Dlatego doczytałam do końca,bo w pewnym momencie miałam chęć walnąć książką przez pokój.

A 4 o kim jest?
Mam w kolejce "Romeo Romeo" Kaye i już się zaczęłam trochę bać,że to coś podobne do "Oczarowanej" :yeahrite:

Czwarta jest z Ty'em, który mieszka w domu na górce czy coś takiego... Jest coś napomknięte w którejś części o lokatorze w tym domku, który rzadko się pokazuje... Jak dobrze pamiętam :wink:

Zgadzam się z dziewczętami, że Kaye jest inna :) Dlatego może się okazać idealną odskocznią od Shalvis :wink:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 2067
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 18:17
Ulubiona autorka/autor: McNaught/Howard/Brown/Andrews/Robb

Post przez faris » 23 lipca 2013, o 14:05

Czy Ty to ten Przystojniak o którym wspominają we wcześniejszych częściach czy jeszcze ktoś inny ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 23 lipca 2013, o 14:09

to chyba ten, taki tajemniczy

Avatar użytkownika
 
Posty: 40167
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 23 lipca 2013, o 14:22

tak to ten :adore:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 23 lipca 2013, o 20:23

czytam i czytam ten watek i sie zastanawiam czy czytać tę autorkę czy nie :P
Kaye uwielbiam więc nie iem jak będzie ttuaj :P
na razie nie mam książek także nie ma dylematu no ale :D
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 23 lipca 2013, o 21:33

Shalvis to nie Kaye, czyli historie różnią się pomiędzy sobą, no i inne wrażenia. Czy czytać, sama zdecydujesz...
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40167
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 24 lipca 2013, o 06:30

sunshine napisał(a):czytam i czytam ten watek i sie zastanawiam czy czytać tę autorkę czy nie :P
Kaye uwielbiam więc nie iem jak będzie ttuaj :P
na razie nie mam książek także nie ma dylematu no ale :D

czyta, czytaj wiesz że Aniołek dobrze ci radzi :P :P
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 24 lipca 2013, o 19:31

sunshine napisał(a):czytam i czytam ten watek i sie zastanawiam czy czytać tę autorkę czy nie :P
Kaye uwielbiam więc nie iem jak będzie ttuaj :P
na razie nie mam książek także nie ma dylematu no ale :D


Spróbuj,Sun :) Przeczytasz to podyskutujemy :P

Ja muszę jeszcze coś pani Shalvis przeczytać,aby sobie wyrobić ostateczne zdanie o niej.

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 25 lipca 2013, o 21:41

Spróbuję w takim razie ;)
może dorwie jutro w biblio ;)
bom ciekawa mojej reakcji :P
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości