Teraz jest 20 września 2024, o 20:34

Romans + erotyka (15+)

Gatunki – rodzaje – typy - crossovery
Fantastyka / Paranormal — Historyczny — Współczesny — Kryminał / sensacja / thriller / mafia — Religijny — LGBTQ+
YA / NA — Dla dzieci i młodzieży — Harlekiny — Chick-lt — Komiks — Fanfiki
Poza romansem... — Polska strefa

 
Posty: 52
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 10:24
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Iris Johansen, Ursula Le Guin

Post przez joannalukowska » 9 marca 2013, o 15:54

Ja raczej zamierzam pokazać, czym się może skończyć nazywanie penisa piotrusiem. I jak bardzo autor musi być odpowiedzialny za słowo użyte w opisie seks-sceny:)
pozdrawiam serdecznie
Joanna Łukowska
moich utworów szukaj na:
www.rw2010.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 9 marca 2013, o 18:26

joannalukowska napisał(a):Ja raczej zamierzam pokazać, czym się może skończyć nazywanie penisa piotrusiem. I jak bardzo autor musi być odpowiedzialny za słowo użyte w opisie seks-sceny:)


Co prawda to prawda :) Kto by pomyślał, że takie niepozorne słowo może tak wpłynąć na realne życie...
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 10 marca 2013, o 21:19

Mad, ja bym pewnie też parsknęła śmiechem :D A jak już się zaczynam śmiać, to aż mi łzy lecą, więc nie byłabyś osamotniona w takiej reakcji ^_^
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 11 marca 2013, o 18:39

Dzięki Agaton za słowa wsparcia :przytul: Teraz to wspomnienie już mnie tylko śmieszy, pogodziłam się ze swoim żywiołowym charakterkiem - przynajmniej nie jest nudno :rotfl:

A tak z innej beczki to obecnie męczę ostatnią część Greya, jestem gdzieś w połowie i wymiękam... Mam pytanie - podczas tego weekendu w Aspen to wydarzy się coś ciekawego czy mogę przerzucić z parę stron?
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

 
Posty: 52
Dołączył(a): 25 marca 2011, o 10:24
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer, Iris Johansen, Ursula Le Guin

Post przez joannalukowska » 23 marca 2013, o 02:13

Śpieszę donieść, że anegdota o "piotrusiu" zrobiła furorę:)
Na prelekcje, gdzie ludziska stali, taki tłok był, rechotali jak żaby w błocie. Więc dziękuję bardzo.
pozdrawiam serdecznie
Joanna Łukowska
moich utworów szukaj na:
www.rw2010.pl

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 23 marca 2013, o 10:41

...skończyłam czytać Piekło Gabriela Sylvain Reynard....które reklamowane jest jako diabelski erotyk....i muszę powiedzieć - moje osobiste zdanie - że aspekt erotyczny w tej książce jest szalenie intrygujący....dlaczego? - no cóż...aby nie zdradzać więcej niż należałoby - powiem tylko tyle, że spodziewałam się kolejnej powtórki a la Grey...a tu coś innego, erotycznego...ale w bardzo wysublimowanym klimacie...dziwnym...nieco enigmatycznym....czasami dość infantylnym, to trzeba podkreślić...ale ma to jakiś smak.... :mysli:

...czekam na drugą część....zobaczymy cóż wydarzy się tam.... hmmm
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 23 marca 2013, o 20:56

Ja bym wolała, gdyby jednak zostało zdradzone, co jest tak intrygującego w tej książce :D Może ukryte pod spoilerem, żeby nie każdy, wchodząc tutaj, musiał to przeczytać. Ja tam zawsze klikam na spoilery, nawet w przypadku książek, które mam zamiar czytać :P
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 23 marca 2013, o 21:21

...osobiście podchodziłam do niej jak do kolejnego Greyopodobnego schematu....hot sceny...dużo hot scen...i tak dalej...ale okazało się to z innej bajki...
...
Spoiler:



...podobała mi się ponieważ mam sentyment do Boskiej Komedii
:smile:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 24 marca 2013, o 23:00

U mnie Grey zakończony właśnie, ale nie wiem co o nim jeszcze myśleć :zalamka:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 25 marca 2013, o 00:28

chętnie się dowiem, co myslisz ;)
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 13109
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 25 marca 2013, o 08:25

No dziewczyny, nieźle się uśmiałam z waszej rozmowy o penisach, szczególnie o tych krzywych. I od razu skojrzyła mi się taka scena z czasów urologicznych - na salę cystoskopową trafił do nas młody chłopak z lekko skrzywionym penisem [lekkie skrzywienia nie są rzadkością i traktuje je się jako normę]. Nie pamiętam już co to miał być za zabieg, coś niedużego. Leży więc sobie chłopak na samolocie [fotel ginekologiczny, którego używamy do takich zabiegów], nogi na podporkach, klejnoty na wierzchu - czekamy na lekarza. Lekarz spóźniał się, więc poszłam do małego pomieszczenia obok po odpowiednia optykę do cystoskopu, a w tym czasie na salę weszła jedna z salowych. Chłopak wziął ją za pania doktor i, korzystajac z tego, że nie ma ani mnie, ani anestetyczki, zaczął ją wypytywać o to skrzywienie: jak temu zaradzić i skąd to skrzywienie się wzięło itd. A co na to nasza Terenia? Ano Terenia bez mrugnięcia okiem i z pełną powagą rzekła mu tak: "bo to kochaniutki wszystko przez to, że źle trzepiesz konia. Żle czyli zawsze tą samą ręką. Bo jakbyś się masturbował raz lewą, a raz prawą ręką, to byś takiego skrzywienia nie miał". :rotfl: :rotfl: :rotfl: A ja się wtedy prawie posikałam w majtki, tak się śmiałam. Zresztą do dzisiaj się śmieję, jak to sobie przypomnę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6427
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 25 marca 2013, o 11:05

:rotfl: :rotfl: :rotfl: Dobre, Dorotko. Dla takich historii warto na medycynę iść :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 25 marca 2013, o 11:40

...o rany.... Dorotko....ale historia.... :rotfl:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 10852
Dołączył(a): 18 października 2011, o 17:09
Ulubiona autorka/autor: Dżuli Stefa Dżulja MeryDżoł Gejlen Maja Kristin...

Post przez tajemna » 25 marca 2013, o 15:15

Uchichrałam się jak norka :rotfl:
"uderz w Garwood a Tajemna się odezwie"
Sol


"Cierpię na wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji."
Wilczyca Karolina Kaim

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 25 marca 2013, o 15:18

dobre :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1548
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 10:29
Ulubiona autorka/autor: SEP/Long/Stuart/Quinn/Enoch/Balogh

Post przez mad_line » 25 marca 2013, o 19:14

Pani Terenia prawdę ci powie :D Genialne :rotfl:
“Where is he? Bridgerton!" he bellowed. Three chestnut heads swiveled in his direction.
Simon stomped across the grass, murder in his eyes. "I meant the idiot Bridgerton."
"That, I believe," Anthony said mildly, tilting his chin toward Colin, "would refer to you.”

Julia Quinn, The Duke and I

Avatar użytkownika
 
Posty: 10120
Dołączył(a): 12 lutego 2011, o 15:17
Lokalizacja: Poland
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer :)

Post przez Levanda » 25 marca 2013, o 19:24

Dorotka napisał(a):No dziewczyny, nieźle się uśmiałam z waszej rozmowy o penisach, szczególnie o tych krzywych. I od razu skojrzyła mi się taka scena z czasów urologicznych - na salę cystoskopową trafił do nas młody chłopak z lekko skrzywionym penisem [lekkie skrzywienia nie są rzadkością i traktuje je się jako normę]. Nie pamiętam już co to miał być za zabieg, coś niedużego. Leży więc sobie chłopak na samolocie [fotel ginekologiczny, którego używamy do takich zabiegów], nogi na podporkach, klejnoty na wierzchu - czekamy na lekarza. Lekarz spóźniał się, więc poszłam do małego pomieszczenia obok po odpowiednia optykę do cystoskopu, a w tym czasie na salę weszła jedna z salowych. Chłopak wziął ją za pania doktor i, korzystajac z tego, że nie ma ani mnie, ani anestetyczki, zaczął ją wypytywać o to skrzywienie: jak temu zaradzić i skąd to skrzywienie się wzięło itd. A co na to nasza Terenia? Ano Terenia bez mrugnięcia okiem i z pełną powagą rzekła mu tak: "bo to kochaniutki wszystko przez to, że źle trzepiesz konia. Żle czyli zawsze tą samą ręką. Bo jakbyś się masturbował raz lewą, a raz prawą ręką, to byś takiego skrzywienia nie miał". :rotfl: :rotfl: :rotfl: A ja się wtedy prawie posikałam w majtki, tak się śmiałam. Zresztą do dzisiaj się śmieję, jak to sobie przypomnę.



Poryczałam się ze śmiechu :moe:
http://dlaschroniska.pl/ - pomóżcie zwierzaczkom!

Avatar użytkownika
 
Posty: 30751
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 25 marca 2013, o 19:38

:evillaugh: genialna pani Terenia :rotfl: świetne,Dorotko
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 29638
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 25 marca 2013, o 20:32

:rotfl: dobre Dorotko. :rotfl:
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 25 marca 2013, o 21:11

Za tę powagę, podziwiam panią T. :D Ja bym nie była w stanie rzucić takim tekstem i nie parsknąć śmiechem przy okazji :hahaha:
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 marca 2013, o 03:06

Świetna historia, Dorotko.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 3 kwietnia 2013, o 14:41

No i to jest poczucie humoru w pracy :evillaugh:

Co do Greya to...
Przeczytałam jedynkę, ale za diabła nie ruszę drugiego jak nie będę mieć w papierku....
Muszę przyznać, że Cross i Grey to niebo a ziemia, a przynajmniej jeśli chodzi o tomy pierwsze.
Szczerze to w sumie Grey mnie jeszcze tak nie denerwował jak sama Ana :] Jak te dziewczę z początku było do zaakceptowania tam im dalej tym gorzej znosiłam narrację z jej punktu widzenia :zalamka:
Szczerze powiedziawszy brakowało mi też tu coś więcej jeśli chodzi o Greya, jego przemyśleń, jego zapatrywań na dana sytuację... Ciekawi mnie jednak jak autorka wymyśli tą całą przerażającą przeszłość, bo od niektórych spraw teraz to ja się zastanawiam w sumie co gorszego może być...

Pierwsze 277 stron poszło szybko, pamiętam dokładnie stronę, bo mniej więcej od tego momenty do jakiejś 500 strony szło mi wolnooo :] Strasznie wolnooo... Odkładałam i brałam i tak w sumie zeszło mi kilka dni :zalamka:

Kupiłam już dwójkę Crossa i na dniach zacznę czytać, a do Greya jeszcze troszkę poczekam i pewnie wrócę...

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15591
Dołączył(a): 10 lutego 2013, o 12:44
Lokalizacja: za górami...za lasami...morzami
Ulubiona autorka/autor: l.carlyle, a.quick, m. brook, j r. ward, SEP, Eco

Post przez Desdemona » 3 kwietnia 2013, o 14:49

...duzzz...ja ciągnę Greya od ....nawet nie pamiętam...teraz kończę III tomiszcze i uff....nie wiem dlaczego ale pierwszy tom fajnie mi się czytało...ale już drugi...a teraz trzeci.... :bezradny:
...co do Any...zgadzam się z Tobą....czasami miałabym ochotę nią potrząsnąć....
...zdecydowanie lepiej czytało mi się Piekło Gabriela....choć i tam znajdzie się pewnie trochę minusów...ale czytało się fajnie...i tło erotyczne podane zostało w dość wysublimowany sposób... :smile:
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu, by dać Nam lekcję,
a niektórzy po tą lekcję właśnie przyjdą do Nas...

ObrazekJestem niewiastą, która fantazjuje o byciu przypadkowo zamkniętą na noc w bibliotece...


http://dlaschroniska.pl/ ...pomaganie zwierzakom jest fajne...

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 9 kwietnia 2013, o 21:26

Jak na początku było z Aną dobrze tak im dalej tym gorzej, a to niby wiedziała udawała zdecydowaną tak za moment była kompletnie pogubiona, stanowczo za dużo...

Jeszcze się za dwójkę nie zabrałam :wink:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 24 maja 2013, o 11:02

Wczoraj spotkałam się z dziewczynami z licencjata ;) i tak gadu gadu a one nagle zaczynają gadać o Greyu a ja że tego nie czytałam nie kumałam o co chodzi, jakieś krawaty, umowy, kulki kurcze :P
Powiedziały że muszę to przeczytać, a ja mam jakieś obawy cały czas przed tą książką.
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Romans + ...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości