Teraz jest 18 października 2024, o 18:24

Obejrzeć? Tak!

Romantyczne – ale nie tylko – opowieści filmowe, serialowe i teatralne
Od filmów kostiumowych po azjatyckie dramy
Na co czekamy, co polecamy, co odradzamy...

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 7 listopada 2012, o 12:05

to świetnie :cheer:
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 7 listopada 2012, o 14:37

Ach, a ostatnio obejrzałam jeszcze Jak zostać królem (King's Speech). Świetny. Polecam, kto jeszcze nie widział.
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 1899
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Kasia » 10 listopada 2012, o 17:47

Hm, no ja jeszcze nie widziałam, ale nic straconego mam na dysku. Natomiast obejrzałam sobie dziś dwa filmy: Hans Kloss Stawka większa niż śmierć i I że cię nie opuszczę... Niech kto mówi co chce, Kloss mi się podobał, a Kot w roli młodego Hansa świetny. Miła lekka przygodówka, jak na polskie kino - super. Natomiast I że cię nie opuszczę... hm... może być... jakoś zakończenie mi nie leży. Może i na faktach, ale to prawdziwe małżeństwo w sumie pozostało razem, a tu tak na zakończenie niby będę razem, a może nie... tak jakoś nie tak.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 10 grudnia 2012, o 22:34

Lying to be Perfect obejrzałam i takie to sympatyczne na jeden z zimowych wieczorów. Wczoraj oglądałam i pozostawiło we mnie miłe odczucia :wink:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 6 stycznia 2013, o 01:27

Ja właśnie zaliczyłam Skyfall i przyznam, że byłam w okolicach gdzie kręcono ostatnie sceny (przejazdem). Teraz myślałam żeby wpaść w te okolice w jakiś wiosenny weekend (niestety dom wybudowano na potrzeby filmu, już go nie ma ;)) na jakieś bed&breakfast ;) Kto wie, kto wie...
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 10120
Dołączył(a): 12 lutego 2011, o 15:17
Lokalizacja: Poland
Ulubiona autorka/autor: Diana Palmer :)

Post przez Levanda » 6 stycznia 2013, o 10:50

Listy do M. dojść przyjemne, choć nie umywa się do oryginału.
http://dlaschroniska.pl/ - pomóżcie zwierzaczkom!

Avatar użytkownika
 
Posty: 1899
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Kasia » 7 stycznia 2013, o 17:17

...a mnie się bardzo podobał ten film.

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 7 stycznia 2013, o 22:28

...a mnie nie za bardzo :]

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 8 stycznia 2013, o 14:10

Opactwo Nortanger 1995 na podstawie znanej Jane.
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 8 stycznia 2013, o 14:45

I jak? Podobało ci się?

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 23 stycznia 2013, o 21:31

Z powodu braku internetu po nadrabiałam sobie filmy, które tak leżały czas jakiś i nie miałam kiedy ich obejrzeć. I tak obejrzałam "Atlas chmur", film cudowny. Tego się można było spodziewać po dziele Wachowskich. Narobiłam siebie tylko jeszcze większą ochotę na książkę. Historia ciekawa i w świetny sposób ukazana. No i te efekty, teraz jeszcze bardziej żałuję, że nie udało mi się pójść na to do kina... :(
Obejrzałam też "Niesamowitego Spidermana". Tutaj mam mieszane uczucia. Jest wiele elementów, które bardziej mi się podobały w tej nowej wersji, ale jednak jakoś tak przywykłam do tej nieco starszej i na przykład nie potrafię się pogodzić i inną miłością Petera... Ale film sam w sobie fajny. :)
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 23 stycznia 2013, o 23:09

Dla mnie najgorsze jest to, że wiem, że go oglądałam, ale za diabla nic nie potrafię sobie przypomnieć. I nie chodzi o fabułę, ale bardziej o wrażenia, skojarzenia. NIC. PUSTKA :]

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 24 stycznia 2013, o 15:09

Tsuki napisał(a):Z powodu braku internetu po nadrabiałam sobie filmy, które tak leżały czas jakiś i nie miałam kiedy ich obejrzeć. I tak obejrzałam "Atlas chmur", film cudowny. Tego się można było spodziewać po dziele Wachowskich. Narobiłam siebie tylko jeszcze większą ochotę na książkę. Historia ciekawa i w świetny sposób ukazana. No i te efekty, teraz jeszcze bardziej żałuję, że nie udało mi się pójść na to do kina... :(


Ostatnio myślałam o tym filmie, piszesz, że fajny... pomyślę... co robić...
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 24 stycznia 2013, o 22:37

Mi bardzo się podobał, więc mogę poleć. ;) Ale zależy jeszcze kto jakie klimaty lubi...
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 25 stycznia 2013, o 11:41

zgadzam się, że każdy lubi co innego ale film interesował mnie od początku.
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 25 stycznia 2013, o 23:03

To powinien się spodobać. ;) Jak się jednak zbierzesz, to czekam na wrażenie. ;)
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2424
Dołączył(a): 22 marca 2012, o 20:13
Ulubiona autorka/autor: Stephanie Laurens, Kerrelyn Sparks

Post przez Adrastea » 4 lutego 2013, o 18:19

Nie wiedziałam, gdzie to dać :bezradny:

Wiecie
Spoiler:
, bo ja już wszędzie ego szukałam i myślałam, że znalazłam, ale jednak limit minut mi się włączył :mur:
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 6 lutego 2013, o 11:31

aralk napisał(a):I jak? Podobało ci się?


późno, ale lepiej niż ....
Lubię Jane, ekranizacja jest fajna.

Andra
, nie wiem.
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 6 lutego 2013, o 11:41

Andra,
Spoiler:

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 7 lutego 2013, o 12:59

Mogę podpisać się pod Joakar ;)
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 11 marca 2013, o 01:04

Oglądam Wymarzony facet z 1999... Rozwalił mnie tekst...
Szukam laski, która nie wstydziłaby się pierdzieć przy mnie

:evillaugh:

Albo facet całkiem do rzeczy gadający o kobietach jakich nie szuka i tak dalej, a potem jakiej poszukuje miłości, a dalej...
Szukam prawdziwego mężczyzny

:evillaugh:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 11 marca 2013, o 16:08

Zastanawiałam się co to za film...weszłam na Filmweb i okazało się, że kiedyś oglądałam...
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 13 marca 2013, o 20:41

Obejrzałam dzisiaj Batmana: Mroczny rycerz powstaje !!!
Do tej pory jeszcze go przezywam i nie mogę zapomnieć i sie nie otrząsnęłam!!
naprawdę dobry film, przyznaje koniec najlepszy bo trzymał w napięciu do ostatniej minuty!
Aż niemożliwe. Bardzo mi sie podobał i polecam. Załuję że nie byłam w kinie.
Na samym początku trochę mi sie dłuzył i ten Bayne w masce trochę mnkie to denerwowało i cała ta wojna i stan wojenny ale ta końcówka ach!!
Ale emocje :smile: :smile: :smile:
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 20 maja 2013, o 20:17

W weekend obejrzałam cztery sfilmowane części kryminałów Lackberg. I wcale nie czuje się rozczarowana. To czy główni bohaterowie pokrywają się z wyobrażeniami czytelników czy nie, to sprawa indywidualna i nie dogodzi się wszystkim. Dla mnie plusem była ich normalność. W zasadzie wszyscy są jak ludzie, których można spotkać na ulicy. Tacy jak rzeczywiście mogliby być. I jak w pierwszej części może nie do końca byłam przekonana, tak w drugiej wiedziałam, że są świetnie dobrani.
Skróty fabularne są oczywiste. Dla mnie ważny miast tego jest fakt, że oglądałam filmy z osobą, która nie czytała książek i nie miała najmniejszego problemu ze zrozumieniem fabuły. A ja jako osoba, która je czytała potrafiłam wyłuskać smaczki, dostępne tylko dla czytelników.
Klimat jest bardzo dobry. Muzyka, nastrój.
Jak dla mnie super. I oby jak najdłużej żaden amerykański twórca nie zabrał się za ekranizację ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 21 maja 2013, o 17:59

Moge wiedzieć gdzie znaleźć te filmy? ;) sama bym tez obejrzała :)
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oglądamy!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość