Teraz jest 22 września 2024, o 13:46

Nasze wyobrażenia bohaterów romansów

Wizualna strona romansu
Odwiedź także Wybieramy Ulubione Okładki!
Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 9 listopada 2012, o 21:00

No to już wiem :] tutaj też już się gdzieś pojawił ten temat, ale ja taka niekumata i wcale mnie to nie interere, więc nie skojarzyłam :roll:
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 9 listopada 2012, o 21:04

Mnie, jako tako, sam film nie interesuje :) Trafiłam na tę informację, przeglądając newsy o panu Bomerze. Po prostu obu aktorów lubię i jest też na co popatrzeć, zatem... ;) Musiałam wkleić zdjęcia. Choć, dla samego siebie, lepiej nie grać w szmirze :]
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 9 listopada 2012, o 21:28

Łał, trzecie od końca i ostatnie zdjęcie, super. Ale fajny facet.
Dla takiego warto nawet szmirę obejrzeć.
Nie znałam go wcale. Dzięki, Agatonie.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 9 listopada 2012, o 21:31

Heh, ale tylko na drugim wygląda jak Bryce Larkin, bez niego musiałabym się długo zastanawiać, kto to ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 10 listopada 2012, o 01:18

Janka napisał(a):Łał, trzecie od końca i ostatnie zdjęcie, super. Ale fajny facet.
Dla takiego warto nawet szmirę obejrzeć.
Nie znałam go wcale. Dzięki, Agatonie.

Ja miałam podobnie i przychylam się do każdego zdania. :wink:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 10 listopada 2012, o 01:37

Zgodnie z tematem: Nasze wyobrażenia bohaterów romansów, pomyślałam, że mogłabym sobie właśnie tak wyobrazić Joe Morellego z książek Janet Evanovich.
Jeśli ma dobrą dupkę, a po oczach widać, że może mieć, to by się nadał.
Ma 35 lat, Morelli ma 32. Może być.

Zaczęłam teraz szukać, jaki ma kolor oczu i ile ma wzrostu. Niestety zamiast tego znalazłam, że od dziewczyn woli chłopaków.
Szkoda.
Muszę w takim razie odszczekać swoje Łał.

Ze mną jest tak zawsze. Ja po prostu nie posiadam antenek do wyłapywania gejów. No nie mam i już.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 11 listopada 2012, o 20:58

Hmm... Nie wiedziałam, że to ma znaczenie dla osób postronnych, czyli nas :mysli:
Czy ja byłam świadoma tego faktu? No, tak :)
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 11 listopada 2012, o 21:14

Trochę ma znaczenie.
Gorzej się liże ekran, gdy się wie, że to nadaremno.

W prawdziwym życiu podobnie jest z interesowaniem się facetami żonatymi. OK, może nia każda dziewczyna, ale na pewno niektóre włączą hamulce.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 11 listopada 2012, o 21:50

A raczej powinny je włączyć, przynajmniej na tych żonatych i zaręczonych :wink:

Janka napisał(a):Ze mną jest tak zawsze. Ja po prostu nie posiadam antenek do wyłapywania gejów. No nie mam i już.

Szkoda, że on jest gejem.
Ja też mam problem z wyłapaniem. :bezradny:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 11 listopada 2012, o 22:09

Uhm... Rozumiem. Znaczy się, nadal nie rozumiem, ale widać powinnam :bezradny: Już nie pytam, bo chyba trochę inaczej patrzę na świat.
Ostatnio edytowano 11 listopada 2012, o 22:14 przez Agaton, łącznie edytowano 1 raz
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 11 listopada 2012, o 22:14

Bo to jest tak:
Śliczny facet to jest dokładnie to samo, co śliczna dziewczyna, śliczne zwierzątko, śliczny zamek, czy wszystko inne śliczne.
Śliczny facet hetero dodatkowo może być obiektem marzeń erotycznych. Czyli spełnia dwie funkcje.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 11 listopada 2012, o 22:18

Ej, dobra :hahaha: Już wiem gdzie tkwi różnica ^_^ We mnie.
Ale chyba wiem o co Ci chodzi ;) Przeczytałam właśnie kilka wypowiedzi pań w sieci. Co prawda, ja się kompletnie z nimi nie zgadzam, ale to tylko ja :angel: I wiem, to nie wiąże się w żaden sposób z tolerancją czy jej brakiem. Nikomu nic nie zarzucam.
Już będę cicho ;)
Ostatnio edytowano 11 listopada 2012, o 22:59 przez Agaton, łącznie edytowano 2 razy
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 11 listopada 2012, o 22:39

Nie chodzi o to, co on robi ani z kim, tylko o to, że nie miałby ochoty robić tego ze mną.
Prawie słyszę, jak on do mnie mówi, żebym spadała na choinkę.

Śliczny jest, nie da się ukryć.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 12 listopada 2012, o 17:15

Podpisuje się pod słowami Janki.
Szkoooda :smutny:
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 15 listopada 2012, o 13:58

Przemyślałam sobie to wszystko jeszcze raz i zmieniłam zdanie. Bardzo chętnie, Agatonie , przyznam Ci rację. Lepiej późno niż wcale. (To znaczy aż tak długo na zmianę zdania nie potrzebowałam. Zmieniłam już ze trzy dni temu, tylko zapomniałam o tym napisać.)
Dotarło do mnie, że Ty masz rację wtedy, gdy w wątku avatarowym napisałaś, żeby przy facecie pozujacym do zdjęć nie tupnąć, bo tynk spadnie.

Rzeczywiście, przy tego typu zabawie, jaką my tu mamy, nie może mieć żadnego znaczenia, czy facet na zdjęciu ma żonę i troje dzieci (jak to cudo z avka Kr3jzolka), czy męża i troje dzieci, czy nikogo nie ma. Bo na zdjęciu to nie jest wcale on. Jest produkt pracy kilku osób. Na końcu jeszcze komputerowca. Efektem jest wyobrażenie na temat jakiegoś pana, a nie ten pan.
Dotarło to do mnie i już nie będę podskakiwać.

Matt Bomer jest łał. Zwracam mu honor. Może być jak najbardziej Morellim.


Jeśli tylko miałby dosyć talentu, żeby zagrać miłość do kobiety. Bo to druga strona medalu.
Kiedyś w M jak miłość był aktor, który się kompletnie w takiej roli nie sprawdzał. Zimno od niego aż biło. Jest też film z Madonną, który został okrzyknięty najgorszym filmem na świecie, a który pomógł jej popsuć partner, nienadający się do roli meżczyzny hetero. Montgomery Clift dla mnie był też absolutnie nieprzekonujący (on nienawidził grać ról heteroseksualnych facetów i to widać).
Może ja jednak mam te antenki do wyłapywania geyów, bo niektórych ról filmowych po prostu nie kupuję.
Dlatego stałam się ostrożna w wyobrażaniu sobie kogoś jako bohatera romansu.

Teraz przypomniałam sobie wiele udanych kreacji filmowych i już widzę, że z tym nie ma wcale problemu, jeśli aktor jest utalenowany i zmotywowany do pracy.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2019
Dołączył(a): 29 lutego 2012, o 22:05
Lokalizacja: Tam gdzie mnie zawieje.
Ulubiona autorka/autor: Barbara Kwarc

Post przez bandit » 15 listopada 2012, o 21:23

Janka napisał(a):Rzeczywiście, przy tego typu zabawie, jaką my tu mamy, nie może mieć żadnego znaczenia, czy facet na zdjęciu ma żonę i troje dzieci (jak to cudo z avka Kr3jzolka), czy męża i troje dzieci, czy nikogo nie ma. Bo na zdjęciu to nie jest wcale on. Jest produkt pracy kilku osób. Na końcu jeszcze komputerowca. Efektem jest wyobrażenie na temat jakiegoś pana, a nie ten pan.
Dotarło to do mnie i już nie będę podskakiwać.
.


Cieszy mnie to bardzo, napisałaś bardzo mądre słowa. I tego się trzymajmy.

:wink:

Avatar użytkownika
 
Posty: 11157
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Nibylandia
Ulubiona autorka/autor: nie posiadam

Post przez Agaton » 16 listopada 2012, o 13:55

Uśmiech, Janko, uśmiech :)
Co do aktorów, niektórzy po prostu nie nadają się do ról amantów, bohaterów romansowych lub do grania osoby zakochanej w kimkolwiek ;) Lepiej im wychodzą szpiedzy, policjanci czy cokolwiek innego.
Ile razy w życiu człowiek musi się powstrzymywać.

Występek i cnota są takimi samymi produktami jak cukier i kwas siarkowy - Hipolit Taine

**************************************************************************

Life is tough, but it's tougher when you're stupid - John Wayne

"You're so freaking romantic. I don't know how I keep my pants on." - Abigail Roux, "Fish & Chips"

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 16 listopada 2012, o 17:07

Wychodzę z założenia, że jak aktor ma talent i jest przygotowany warsztatowo, to powinien być w stanie zagrać wszystko, nawet dziurę w moście.

Są jednak aktorzy, po których się tak wiele nie spodziewam, a którzy potrafią mnie potem zaskoczyć jakimś swoim osiągnięciem.
Stallone ze Stone pod prysznicem! Jak on się na nią patrzy! Jakby chciał ją zeżreć na obiad z trzech dań.
Nie jestem jedyną osobą, na której on wywarł tak wielkie wrażenie. Był kiedyś ranking najlepszych amantów filmowych i bardzo wysoko znalazł się tam właśnie Stallone, ale przy nim było z dopiskiem, że tylko w tej jednej roli i tej jednej scenie. Wszyscy inni aktorzy na listę trafiali za całokształt.

Spojrzenie Stallone jest moim wyobrażeniem bohaterów wszystkich romansów w momencie, gdy mają wielką ochotę na bohaterkę.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 24 listopada 2012, o 02:02

Ostatnio oglądałam z nim kilka filmów.
Raczej surowy typ urody. Mnie się jednak całkiem podoba. Przystojny, ale nie śliczny ;)

Luke Evans
Obrazek
Obrazek
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2 marca 2011, o 12:02

Post przez Katarzyna888 » 24 listopada 2012, o 19:41

Skads go kojarze, tez co z nim ogladalam i rzeczywiscie niezly.

A tu jak ulal do jakiegos paranormalnego:

http://images.search.yahoo.com/images/v ... Y9MPF2rDqh

A tu historyczny: sredniowiecze, albo jeszcze wczesniej...

http://images.search.yahoo.com/images/v ... Y9MPF2rDqh
''Life was not perfect.
Except when it was.''Mary Balogh 'At last comes love'

Avatar użytkownika
 
Posty: 30752
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 24 listopada 2012, o 21:35

to ostatnie zdjęcie fajne :bigeyes:
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 26 listopada 2012, o 15:27

Fajny ten od Alias :)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

 
Posty: 31644
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez aralk » 26 listopada 2012, o 18:25

fajny, bez mydełkowaty :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 4500
Dołączył(a): 16 maja 2011, o 10:32
Lokalizacja: Lublin

Post przez maddalena » 27 listopada 2012, o 09:26

ewa.p napisał(a):to ostatnie zdjęcie fajne :bigeyes:

podpisuje się
ten od Alias także niczego sobie.
Oto miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie. O'Cangaceiro

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 27 listopada 2012, o 20:10

Katarzyna888 napisał(a):Skads go kojarze, tez co z nim ogladalam i rzeczywiscie niezly.

A tu jak ulal do jakiegos paranormalnego:

http://images.search.yahoo.com/images/v ... Y9MPF2rDqh

A tu historyczny: sredniowiecze, albo jeszcze wczesniej...

http://images.search.yahoo.com/images/v ... Y9MPF2rDqh

O tak, o tak - Christian Bale robi wrażenie :bigeyes:
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okładki i ilustracje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość