Teraz jest 14 października 2024, o 07:23

Śmieszne obrazki i filmy

Smutno? Tutaj znajdziecie uśmiech i pocieszenie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 29641
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 27 sierpnia 2012, o 10:35

:rotfl: dobre.
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 2020
Dołączył(a): 29 lutego 2012, o 22:05
Lokalizacja: Tam gdzie mnie zawieje.
Ulubiona autorka/autor: Barbara Kwarc

Post przez bandit » 27 sierpnia 2012, o 10:36

Nie filmy,nie obrazki, coś innego....

Protokoły MO:


Z zeznań Beaty R. pokrzywdzonej w sprawie o zgwałcenie: "Prawdą jest, że Robert R. zgwałcił mnie kilkakrotnie w czasie wesela, lecz nie był zbyt złośliwy w stosunku do mojej osoby, gdyż nie wyczyniał żadnych innych ekscesów, co mogło obrazić (...)".

Z akt sądowych sprawy rozwodowej w Sz.: "Moja żona Danuta F. od dłuższego czasu całkowicie uniemożliwiała nasze współżycie seksualne grą na flecie, zwłaszcza w godzinach nocnych, co jest niedopuszczalne i szkodliwe (...)".

Z notatki służbowej: "Po powrocie Waldemara D. z zakładu karnego przeprowadziłem z nim rozmowę ostrzegawczą, w czasie której zaleciłem aby raczej unikał kontaktów seksualnych z kobietami które wcześniej zgwałcił (...)".

Z notatki służbowej dzielnicowego: "Konkubina znanego alkoholika Karola W. stwierdziła, że Karol ostatnio znacznie się poprawił gdyż przez cały tydzień nie wypił nawet jednej szklanki denaturatu (...)".

"Władysław Z. - dróżnik kolejowy zapytany dlaczego dziś w nocy spał pijany na służbie odpowiedział, że to nieprawda, gdyż przez całą służbę wykonywał czynności służbowe (...)".

Fragment protokołu oględzin miejsca samobójstwa: "Kiedy przybyliśmy na miejsce znalezienia wiszących na drzewie zwłok Michała B., stwierdziłem w obecności dwóch obiektywnych świadków, że samobójstwo to zakończyło się dla samobójcy śmiertelnie (...)".

Z notatki służbowej: "52-letnia Karolina W. będąc na weselu w Siedliskach zaczęła znienacka tańczyć solo i zarzuciwszy sobie spódnicę na głowę, ukazała swe grube nogi pokryte żylakami, czym wywołała powszechne zgorszenie wszystkich weselników".

Z notatki służbowej członka ORMO: "(...) Za odstąpienie od czynności służbowych podejrzana o nielegalny wyrób spirytusu Genowefa T. zaproponowała mi do wyboru: pełne wiadro 80-procentowego bimbru albo stosunek, przy czym ja tego dnia na stosunek z Genowefą T. nie miałem ochoty".

"Przesłuchiwany Lesław S., który zasnął w swym samochodzie na przejeździe kolejowym wyjaśnił, że to nie alkohol spowodował jego zaśnięcie, lecz śpiączka afrykańska, której nabawił się przebywając na kontrakcie w Libii. Zaproponował mi, abym nie dawał więcej dowodów swego nieuctwa, lecz poduczył się medycyny afrykańskiej (...)".

Z przesłuchania przewodniczącego komitetu organizacyjnego zabawy tanecznej we wsi L., ob. Jana T.: "Prawdą jest, że wydałem polecenie ostrzyżenia do gołej pały (na łyso) 17-letniego Mariusza B., ale tenże młody człowiek z włosami do ramion nie chciał opuścić sali rano, kiedy zabawa już się skończyła i leżał na podłodze, przytrzymując się kurczowo nogi od stołu. Dlatego wymierzyłem mu dla przykładu karę ogolenia go natychmiast do łysej pały (...)"

Z notatki służbowej posterunkowego MO Kazimierza Ch.: "Kiedy zapytałem Michalinę T., dlaczego jej mąż Władysław T. wśród elementu przestępczego nosi pseudonim "Orzech", ona odpowiedziała mi, że gdy mąż jest na kacu, to straszliwie zgrzyta zębami, co przypomina rozgryzanie orzechów. Robi to tak głośno, że aż dzieci się budzą. Nawet kot się przestraszył z tego powodu i na stałe wyniósł się z domu. Uznałem, że odpowiedź Michaliny T. jest w pełni uzasadniona. Również w pełni uzasadniony jest pseudonim Władysława T. noszącego ksywę "Orzech"."

"Obywatelka Franciszka J. zgłosiła do tutejszego posterunku MO, że stado bezpańskich kotów wyczynia każdej nocy orgie na dachu jej domu i trzeba raz na zawsze z tym skończyć, bo spać nie można. Natychmiast udałem się na miejsce tych orgii w celu przeprowadzenia oględzin, lecz żadnych śladów orgii nie stwierdziłem (...)"

Z notatki urzędowej: "Franciszek R. wycofał dziś zawiadomienie o kradzieży zuchwałej swojej sztucznej szczęki bowiem babka klozetowa w restauracji "Krakowiak" znalazła w/w szczękę w ustępie, którą Franciszek R. przez nieuwagę wyrzygał wczoraj wraz z obiadem, przekąską i pół litrem wódki żołądkowej gorzkiej (...)".

Fragment notatki służbowej kaprala Ryszarda W.: "W ramach walki z patologią społeczną, a zwłaszcza z chuligaństwem zatrzymałem dwóch miejscowych chuliganów, którzy zachowywali się w sposób chuligański i brali dziś udział na stadionie podczas meczu piłki nożnej w wybrykach chuligańskich wraz z innymi chuliganami, których tożsamości nie rozpoznałem.

Z notatki służbowej funkcjonariusza MO prowadzącego postępowanie przygotowawcze w sprawie o zgwałcenie: "W czasie przesłuchania podejrzany o dokonanie 4 zgwałceń Dariusz G. przysięgał się i powoływał Pana Boga jako świadka, że jest niewinny. Nie potrafił jednak podać bliższych danych odnośnie miejsca aktualnego pobytu swego świadka (...)"

"Zatrzymany po ucieczce z tymczasowego aresztowania z Aresztu Śledczego w R., tymczasowo aresztowany za włamania Wacław J. został przez prokuratora rejonowego tymczasowo aresztowany za kilka innych spraw dotyczących przestępstw kryminalnych, które przypisuje mu policja. Tymczasowo aresztowany Wacław J. poprosił prokuratora, aby go wreszcie zawyrokować, by w końcu wiedział na czym stoi, tzn. za co ma siedzieć i ile ma odsiedzieć, a nie przez pół roku być ciągle tylko tymczasowo aresztowanym, co zaczyna go już wkurzać (...)"

Z notatki służbowej posterunkowego MO z okresu stanu wojennego, kiedy alkohol był na kartki, a prosty lud musiał kombinować, co by tu wypić: "We wsi K. wszyscy pędzą bimber, gdyż śmierdzi nim w każdej chałupie, co stwierdziłem osobiście i członek ORMO - Władysław G. Zgodnie z przepisami Ustawy z 1959 roku o zwalczaniu nielegalnego wyrobu spirytusu, a także Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi - należałoby zamknąć całą wieś (...)"

Z notatki służbowej plutonowego Zbigniewa G.: "Ob. Zygmunt J. o ksywie "Orleando Furiozo" zażądał, aby go natychmiast zamknąć w aresztach MO bo w przeciwnym razie komuś przypieprzy. Ponieważ nie było podstaw prawnych, aby go zatrzymać więc chciał przyrżnąć mnie (...)"

"Dzisiejszej nocy ok. godz. 1.20 w czasie patrolu wylegitymowaliśmy wraz z plut. Wiktorem J. 16 osób, a przy ul. Wincentego Pola znanego złodzieja i chuligana Tadeusza D. o ksywie "Szkorbut". Jego ksywa wzięła się stąd, gdyż "Szkorbut" ma tylko jednego zęba w górnej szczęce. Resztę zębów mógł mu zjeść szkorbut lub usunąć ktoś inny bez udziału stomatologa (...)"

"Kiedy przybyliśmy na miejsce znalezienia zwłok 71-letniej Tekli P., stwierdziliśmy, że leży ona w stajni. Jej zięć Eugeniusz A. stwierdził, że jego teściową kopnął prawdopodobnie będący w stajni koń. Po dokonaniu oględzin miejsca znalezienia zwłok zabraliśmy Teklę P. do prosektorium, a jej zięcia do zatrzymania w aresztach MO do czasu wyjaśnienia sprawy. Kiedy wychodziliśmy ze stajni, koń głośno się zaśmiał (...)"

Z notatki służbowej starszego sierżanta Jerzego I.: "W związku ze zgłoszeniem Doroty H. o tym, że dziś w nocy została zgwałcona przez Seweryna J., który niedawno wyszedł z więzienia za włamania - zawezwałem w/w do tutejszej komendy MO i chcąc go zawstydzić, powiedziałem mu, że to wstyd, aby włamywacz recydywista czyli on przerzucał się teraz na inną specjalizację (...)"


Obrazek
Ostatnio edytowano 27 sierpnia 2012, o 10:43 przez bandit, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 27 sierpnia 2012, o 10:39

Śmieszne, ale całkiem nieżyciowe.
W prawdziwym życiu żonę by z otwartymi rękami powitał, a potem na rękach nosił.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 40203
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 27 sierpnia 2012, o 10:48

uśmiałam się :hahaha:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 2020
Dołączył(a): 29 lutego 2012, o 22:05
Lokalizacja: Tam gdzie mnie zawieje.
Ulubiona autorka/autor: Barbara Kwarc

Post przez bandit » 27 sierpnia 2012, o 10:48

a to już może nie takie śmieszne. Smacznej kawy :rotfl:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kopi_luwak

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 27 sierpnia 2012, o 10:54

Kilka lat temu oglądałam w TV program o tej kawie. Raczej nie dowiem się nigdy, jak smakuje.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 40203
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 27 sierpnia 2012, o 10:56

ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :smile:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 10085
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 27 sierpnia 2012, o 17:37

Obrazek
Obrazek
Obrazek

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 40203
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 27 sierpnia 2012, o 17:39

dobre :smile:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 10085
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 27 sierpnia 2012, o 21:05

Znam te zdjęcia, a tego pieska z kotkiem to chyba ja wstawiałam :P
To zdjęcie mnie rozwaliło: :evillaugh:
Obrazek

I tak na spokojnie:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 8096_n.jpg

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 29641
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 27 sierpnia 2012, o 22:43

:rotfl: dobre. choć dzisiaj nie piątek. :hyhy:
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 40203
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 28 sierpnia 2012, o 08:32

uuuu, chwyt po niżej pasa :smile:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 1643
Dołączył(a): 6 czerwca 2012, o 16:26
Lokalizacja: czytelnia
Ulubiona autorka/autor: Brockway/Schone/Long/Gabaldon

Post przez syntemeks » 28 sierpnia 2012, o 09:28

osiedlowy monitoring :evillaugh:
"Czemuż służy literatura, jeśli nie temu, aby kazać nam żyć pełną piersią, zmusić nas do picia z kielicha codzienności większymi haustami?" Henry Miller

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 28 sierpnia 2012, o 19:04

Pobudka i iPhone 5 :rotfl:
bandit napisał(a):http://army.dreamer.wrzuta.pl/film/8GqgErC1Hia/wielka_kompilacja

Rosja to nie kraj, to stan umysłu :)

Coś w tym jest. :hyhy:
bandit napisał(a):Obrazek

Dobre. :hahaha: Miał facet pomysł.
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 10085
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 28 sierpnia 2012, o 22:10

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 29641
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 28 sierpnia 2012, o 22:49

fajne..xD :)
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 29 sierpnia 2012, o 08:26

Super :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 40203
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 29 sierpnia 2012, o 09:39

jakie fajne :smile:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 2020
Dołączył(a): 29 lutego 2012, o 22:05
Lokalizacja: Tam gdzie mnie zawieje.
Ulubiona autorka/autor: Barbara Kwarc

Post przez bandit » 29 sierpnia 2012, o 09:45

pierwszy gif miażdży, sasiad ma identycznego piesa. :rotfl:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 29 sierpnia 2012, o 12:03

Kot pocztowy - powinien być pięciocyfrowy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 29641
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 29 sierpnia 2012, o 12:04

:rotfl: fajne te koty.
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 40203
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 29 sierpnia 2012, o 12:09

rewelka :smile:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 10085
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 29 sierpnia 2012, o 15:47

i jest prezent :)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 29 sierpnia 2012, o 20:46

1 i 3 od Kr3jzoleka wymiatają. :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30756
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 29 sierpnia 2012, o 21:18

________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik Humoru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości