Teraz jest 21 września 2024, o 18:53

Janet Evanovich

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 27 czerwca 2012, o 23:12

Po pierwsze:SKOŃCZYŁAM. Czyli już trzeci tom w produkcji.
Po drugie: Cztery będą na sto procent, kontrakty na resztę się dogrywają. "Evanovich Group" są... powiedziałabym nie odpowiadają tak szybko jak chcielibyśmy. Ale jestem dobrej myśli.

Wiedźma, Ty nie cierp, tylko współdziałaj. Im lepsza promocja produktu, tym większe nasze widoki, bo i sprzedaż będzie zwyżkować, a czasy są ciężkie.
Jak wymyślisz kampanię promocyjną, bezkosztową (bo kosztowe to każdy umie) to osobiście Ci obiecuję, że będziesz otrzymywać wszystkie sygnalne egzemplarze Evanovich jakie wyda Fabryka.
W ogóle jeśli macie jakieś pomysły, recenzje, swoje, tłumaczone cokolwiek, co chcecie dorzucić do koszyka: DAWAĆ, DAWAĆ.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 27 czerwca 2012, o 23:15

Mhawi, mam wakacje, także może coś wymyślę ;)
A książki Fabryki regularnie zachwalam i reklamuję.

Mam nadzieję że będzie więcej niż cztery. A raczej że będą wszystkie ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 27 czerwca 2012, o 23:23

Hej, ja nie mówię, że nie zachwalasz. Ale chodzi mi o popularyzacje cyklu. Im więcej zdziałamy w tym temacie, tym większe nasze szanse na cały cykl, a moim osobistym marzeniem jest, żeby nie tylko ten jeden cykl ale i wszystko.
Jednak dotąd Fabryka była kojarzona z literaturą innego nieco gatunku i trzeba się przebić do szerszego czytelnika. Wszelkie pomysły i podpowiedzi jak są mile widziane i mówię to zupełnie poważnie. Z ramienia instytucji, że tak powiem.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 27 czerwca 2012, o 23:26

przyjęłam do wiadomości i coś pomyślę. Czasem miewam napady i nawet udaje się wymyślić coś sensownego ;)

A książki Fabryki zachwalam nie tylko na forum ale i na żywo, że tak powiem ;)
Ostatnio właśnie trąbię znajomym o Evanovich.

Najbardziej czekam jeszcze na książki Andrews, ale jak na razie cisza na jej temat.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 27 czerwca 2012, o 23:56

Mhawi napisał(a): (...) a moim osobistym marzeniem jest, żeby nie tylko ten jeden cykl ale i wszystko.

Moim też. Książki o Alex Barnaby są jeszcze lepsze, niż te o Stephanie Plum.
Harlequinki też raczej dobre były. Miłe, łatwe i przyjemne.
Obrazek

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 28 czerwca 2012, o 09:22

No więc właśnie. Tylko, że do sukcesu amerykańskiego w Polsce Śliwce daleko. O innych nie wspomnę.
To zupełnie jak z ogłoszeniem naboru tekstów "romansowych", nie wystarczy ogłosić na stronie, żeby zdobyć materiał na serię dla romansoholiczek.
Trza propagować.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 czerwca 2012, o 15:04

Obiecuję, że jak wygram miliony w totolotka, to kupię bardzo dużo egzemplarzy trzech pierwszych tomów i będę rozdawać na ulicach.
Obrazek

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 1 lipca 2012, o 21:17

Żebym ja jeszcze mogła zrobić tak, żebyś Ty wygrała...
No nic. Czas na część czwartą.

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 6 lipca 2012, o 23:41

Hej, Dziewczyny, macie jakieś pomysły na tytuł do czwartej części?
Chwilowo jestem na: Zaliczyć czwórkę :P - czyli w stylu oryginału: czwórka w tytule. Mam jednak słabość do niemieckiej koncepcji, żeby miało to jakiś związek z fabułą...
Wszelkie nawiązania do Lincolna wykluczyłam, bo orędzie Gettysburskie to jednak chyba zbyt odległe skojarzenia jak na Polską niwę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 7 lipca 2012, o 11:16

Akurat czwórki nie czytałam, więc nie pomogę. Chyba że w spojlerze ktoś mi powie, co miało oznaczać score w oryginale, bo z blurbu to ja się mogę różnie domyślać.

Na razie tylko, idąc tropem oryginalnej rymowanki, mogę podrzucić Cztery dla kariery, ale to chyba nie będzie miało pokrycia w fabule.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30752
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 7 lipca 2012, o 16:13

poprzednio było Po czwarte dla grzechu,więc może zostawią
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 7 lipca 2012, o 16:19

Z postu Mhawi wynika, że niekoniecznie.
Obrazek

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 7 lipca 2012, o 16:23

Z postu Mhawi powinno wynikać, że ja Was proszę o pomoc w podjęciu decyzji. :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 7 lipca 2012, o 16:52

No to spróbowałam pomóc i co? :hyhy:

A serio, trudno pomóc, jeśli się nie bardzo wie, jak się układa fabuła.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2012, o 18:32

Dziewczynki wiecie co z trzecim tomem Steph? 27 za nami a książki jak nie było tak nie ma :smutny:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 29 lipca 2012, o 18:46

Fiu, dziewczynki...
No to ja odpowiem :).
Trzeci tom uległ niejakiemu opóźnieniu, z uwagi na pewne kwestie licencyjne. Znaczy najpierw zostałam zagnana do innej pracy na cito, citissimo, a potem FS, najogólniej mówiąc, musiała dograć kwestie licencji i planu produkcyjnego. A ponieważ Janka nie wygrała miliona, to trzeba zrobić trochę luzu w czasie na kwestie promocji, bo chyba nie ma co liczyć, że wykupi nakład i będzie rozdawać.
W tej chwili już kończę robić czwóreczkę, zakładam więc, że kolejne tomy będą wychodziły w miarę równomiernie. Do 18-go.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2012, o 19:12

jest umowa do 18 tomu? Czy mówiłam już że Fabryka mym ulubionym wydawnictwem jest? ;)
(mówiłam nie raz, także to nie jest tylko podlizywanie :P)
Dzięki za info, w takim razie nie będę co chwila nerwowo sprawdzać empik.com ;)

A co z Jankowym milionem to nie wiadomo bo się wyleguje na jakiś plażach i w ogóle włóczy kija.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 29 lipca 2012, o 19:30

Jest, jest.
Teraz tylko trzeba potłumaczyć, co zrobić... No ale żeby tak bardziej radośnie było, mniej siermiężnie, to napiszę, że w ogóle FS chce i jakieś romanse umieścić w swojej ofercie. Nie tylko te paranormal.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2012, o 19:34

tłumaczenie wydaje się być fajną pracą ;)

To super z tymi romansami ;) już chyba jakiś jest w zapowiedziach, tytułu nie pamiętam. Ach jeszcze żeby wydali Ilonkę... Tak wiem, cierpliwości i nie marudzić ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 29 lipca 2012, o 19:44

Wiesz Wiedźmo, ja nie tylko jestem tłumaczem, jeszcze redaktorem i dyrektorem i... selekcjonerem, a w ogóle to mamą i dziewiarką i publicystką i szwaczką i dollfiarką :) - aczkolwiek przy nawale obowiązków zawodowych zapominam o tych ostatnich.
Marudzę, bo mam na tłumaczenie niewiele czasu przy innych obowiązkach i jeszcze krótkie terminy.

Ilonka wydała teraz nowość o Andrei, ludziołaku. Nie wiem jak się potoczą jej losy w FS, ale zawsze możecie do hałasu na forum Gavran dołączyć. Tamte dziewczyny bardzo głośno się domagają.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 29 lipca 2012, o 19:49

ach to faktycznie jesteś wszechstronna ;)

skoro się tak domagają może coś z tego będzie? Chyba nie było ze sprzedażą aż tak źle, skoro zniknęła z półki nawet w księgarni w dziurze z jakiej pochodzę. Ludzie nie czytają tu prawie wcale a się sprzedała ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 29 lipca 2012, o 19:57

Księgarz ma prawo zwrotu towaru do dystrybutora, dystrybutor do wydawcy. To, że czegoś już nie ma, może znaczyć, że już się czegoś pozbyli, niestety.
No ale może wrócimy do tematu za jakiś czas. I będę miała lepsze wiadomości.
A tymczasem Stephanie idzie przyskrzynić starego Norvila :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 29 lipca 2012, o 20:20

No ale żeby tak bardziej radośnie było, mniej siermiężnie, to napiszę, że w ogóle FS chce i jakieś romanse umieścić w swojej ofercie. Nie tylko te paranormal.


No to zaczynam czekać niecierpliwie na ujawnienie jakiejś autorki ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

 
Posty: 35
Dołączył(a): 22 maja 2012, o 23:15
Ulubiona autorka/autor: Evanovich

Post przez Mhawi » 30 lipca 2012, o 10:16

Właśnie zabieram się do lektury książek Belli Andre.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 30 lipca 2012, o 10:25

Hm, dosłownie kilka dni temu była promocja na jej ebooki i zakupiłam jeden, więc też będę czytać :) Choć niestety jedną z jej książek rzuciłam już kiedyś po kilku rozdziałach.

Gdybyście byli zainteresowani też historykami, to mało subtelnie zachęcam do zapoznania się z twórczością Loretty Chase, to popularna autorka, której moim zdaniem (i pewnie nie tylko moim) bardzo brakuje na naszym rynku ;)

(ok, ok, wiem, że offtop, ale mam nadzieję, że Lilia wybaczy dla dobra sprawy :P )
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do E

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości