Teraz jest 6 października 2024, o 16:22

Pocieszacz

Smutno? Tutaj znajdziecie uśmiech i pocieszenie...
Avatar użytkownika
 
Posty: 6645
Dołączył(a): 27 grudnia 2010, o 18:13

Post przez Wiedźma Ple Ple » 18 stycznia 2011, o 19:50

zdechłam :hahaha:

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 18 stycznia 2011, o 20:58

No to zdechłyśmy razem :look_down:

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 18 stycznia 2011, o 22:47

To i ja dołączam do grona poległych. :hahaha:
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 28 stycznia 2011, o 22:17

Trwała sesja. Studenci z nudów szurali indeksami do siebie po podłodze. W pewnym momencie jeden student pchnął za mocno i indeks wleciał do pomieszczenia, gdzie profesor pytał studentów. Indeks wleciał i zaległa cisza. Po chwili spod szparki pomiędzy podłogą a drzwiami wyleciał indeks. Student patrzy do niego, a tam 5. Na to drugi student to samo, indeks wylatuje: 4. To trzeci student też, po chwili indeks wylatuje, 3. Nagle jeden ze chłopaków z tekstem:
-Wrzucę swój. I tak się nie nauczyłem więc nie stracę.
Indeks wpada do pokoju. Cisza. Studenci czekają, czekają. Nagle drzwi otwierają się, wychodzi profesor i mówi do studenta, który ostatni wrzucił indeks:
-Chłopie, masz piątke za odwagę- oddaje indeks po czym dodaje- ale proszę was, nie wrzucajcie więcej, bo chcę dokończyć pytać waszą koleżankę...
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 29 stycznia 2011, o 19:52

:rotfl: Dobre, ja też podziwiam jego odwagę. :hyhy:
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 29 stycznia 2011, o 21:13

Już to kiedyś słyszałam :D fajne :D
również podziwiam jego odwagę :hyhy:
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Magadha » 2 lutego 2011, o 14:29

Akurat usłyszałam w radiu skecz, jedno zdanie z niego:

- Czy jest pan przesądny?
- Nie, na razie [puk, puk, puk], odpukać, nie.
Obrazek
Myślę i czuję. Jestem weganką.

Każdy z nas jest jak antena radiowa. Człowiek może dostroić się do odbioru audycji z nieba, ale może też odbierać przekaz prosto z piekła. Tak przejawia się wolna wola każdego człowieka. [Bruno Groninig]
Nie mam czasu czytać forum Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2312
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Terry Pratchett, Janet Evanovich

Post przez Asieńka » 2 lutego 2011, o 16:57

Zajęcia z konstrukcji na budownictwie lądowym. Grupa zmęczona po imprezie. Doktor na tablicy wyprowadza wzór, pląta się, ściera, poprawia, maże, myśli. Ktoś z sali nie wytrzymuje:
- Panie doktorze! My już pójdziemy, przyjdziemy za tydzień, a pan się przygotuje.
Doktor:
- Panowie, zostańcie! Ja to umiem! Ja z tego robiłem doktorat!!!
"Znasz przypowieść o żabie w śmietanie? Jak dwie żaby wpadły do dzbanka ze śmietaną? Jedna, myśląc racjonalnie, szybko zrozumiała, że opór jest bezcelowy i że losu nie da się oszukać. A może jest jakieś życie pozagrobowe, więc po co się niepotrzebnie wysilać i na próżno pocieszać płonnymi nadziejami? Złożyła łapki i poszła na dno. A druga była na pewno durna, albo niewierząca. I zaczęła się szamotać. Wydawałoby się, po co się szarpać, jeśli wszystko przesądzone? Szamotała się i szamotała... Aż ubiła śmietanę na masło. I wylazła z dzbanka. Uczcijmy pamięć jej towarzyszki, przedwcześnie poległej w imię postępu filozofii i racjonalnego myślenia."
***
Pod stołem siedział Greebo i mył się językiem. Od czasu do czasu mu się odbijało.
Wampiry wstawały z martwych, z grobów i z krypt, ale nigdy nie zdołały tego dokonać z kota.

Avatar użytkownika
 
Posty: 11234
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona autorka/autor: S. Brown, SEP, J. Quinn

Post przez sunshine » 2 lutego 2011, o 16:59

No nieźle :rotfl:
Każdy jest jaki jest.
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować.
Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.


Prawdziwy facet kocha swoją kobietę w ubraniu, pożąda w bieliźnie, a ubóstwia w jego koszuli. ;)

 
Posty: 5567
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Marsha Canham

Post przez moni » 3 lutego 2011, o 17:40

dobrze, że tak nie jest w rzeczywistości :rotfl:
mam nadzieję...
ObrazekObrazekObrazek

You can hear it. The sound of happiness. It's getting bigger and bigger and bigger! If you wish... If we think we can, anything is possible. I can hear a lot of sounds. Again and... again...
A wind like a breath... I want to be the wind... At times, I want to be the wind that fights against you... the wind that dries your tears... or the wind that eases your tiredness. I want to be a wind like that. And I want to fly. I want to sweep up the sadness and spread happiness.
When you're sad, just cry. I'll be there. When you're happy, just call. I'll be there. But because we're girls, there are times that you get tired. There are times that you hold back your tears. So in times like that, dear, I'm going to come flying down to you... So hold me in your arms gently.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 3 lutego 2011, o 17:44

No , ja bym nie była taka pewna :smile:

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 3 lutego 2011, o 18:36

Inżynier do kolegi:
- Wiesz, kiedy pomyślę sobie jaki ze mnie inżynier, to się boję pójść do lekarza.
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 2312
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Terry Pratchett, Janet Evanovich

Post przez Asieńka » 3 lutego 2011, o 21:13

Profesor (do studenta): - Jest 1920 rok. Bolszewicy atakują Polskę. U pana w domu czeka żona i dzieci, nie wiedzą czy pan wróci żywy. Siedzi pan w okopie, kule latają nad głową, Ruscy mają gigantyczną przewagę... O czym pan pomyśli w pierwszej kolejności?
Student: - Skąd wziąć fajki?
"Znasz przypowieść o żabie w śmietanie? Jak dwie żaby wpadły do dzbanka ze śmietaną? Jedna, myśląc racjonalnie, szybko zrozumiała, że opór jest bezcelowy i że losu nie da się oszukać. A może jest jakieś życie pozagrobowe, więc po co się niepotrzebnie wysilać i na próżno pocieszać płonnymi nadziejami? Złożyła łapki i poszła na dno. A druga była na pewno durna, albo niewierząca. I zaczęła się szamotać. Wydawałoby się, po co się szarpać, jeśli wszystko przesądzone? Szamotała się i szamotała... Aż ubiła śmietanę na masło. I wylazła z dzbanka. Uczcijmy pamięć jej towarzyszki, przedwcześnie poległej w imię postępu filozofii i racjonalnego myślenia."
***
Pod stołem siedział Greebo i mył się językiem. Od czasu do czasu mu się odbijało.
Wampiry wstawały z martwych, z grobów i z krypt, ale nigdy nie zdołały tego dokonać z kota.

Avatar użytkownika
 
Posty: 14642
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Tychy

Post przez Lorelei » 5 lutego 2011, o 01:11

A ja ostatnio przez przypadek oglądałam "Ostry dyżur" i jeden tekst mnie powalił :hyhy:
- Jesteś przezdzirą!
- Nie Arturze. Jestem twoją szefową i jak na razie to ty jesteś moją zdzirą :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 30755
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 5 lutego 2011, o 16:56

:rotfl: dobre :hahaha:

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 6 lutego 2011, o 09:33

Boskie :hahaha:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Magadha » 6 lutego 2011, o 17:49

Tak sobie weszłam na moją ulubioną stronę, bo mam ją w zakładkach, zawsze po lewej stronie.

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/J%C4%99zyk_polski#Produktywno.C5.9B.C4.87
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/k****#Znaczenie_wyra.C5.BCenia

Przy okazji zareklamuję mój własny artykuł na nonsensopedii
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Bollywood
Choć oczywiście inni też się mu przysłużyli
Obrazek
Myślę i czuję. Jestem weganką.

Każdy z nas jest jak antena radiowa. Człowiek może dostroić się do odbioru audycji z nieba, ale może też odbierać przekaz prosto z piekła. Tak przejawia się wolna wola każdego człowieka. [Bruno Groninig]
Nie mam czasu czytać forum Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6645
Dołączył(a): 27 grudnia 2010, o 18:13

Post przez Wiedźma Ple Ple » 6 lutego 2011, o 18:25

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/J%C ... 5.9B.C4.87
to mi przypomina jak przyjechał mój kuzyn po kilkunastu latach w USA i uczyliśmy do przedrostków na tych właśnie przykładach :hahaha:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Bollywood
:hahaha:
ani słowa o polach rzepaku, no :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Magadha » 6 lutego 2011, o 19:57

Wiedźma Ple Ple napisał(a):http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Bollywood
:hahaha:
ani słowa o polach rzepaku, no :hyhy:

Zawsze możesz dopisać, tylko lepiej po zalogowaniu, bo jak ktoś (tnz. wiem kto) zrobił piękny artykuł o SRK z anonimowego konta, to przy czystkach usunięto. :evil:

Avatar użytkownika
 
Posty: 2312
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Terry Pratchett, Janet Evanovich

Post przez Asieńka » 6 lutego 2011, o 21:09

Pierwszy wykład zapoznawczy.
Dr: - Jest kilka rzeczy, których nie uznaję. Znacie zasadę "pieprz i dżem"?
Studenci: - ?
Dr: - Ja pieprzę, wy drzemiecie.


Profesor chwali się, że na laptopie ma 2000 książek i nie musi już trzymać takich papierowych w domu.
- Ja wam powiem, że nie znoszę książek, kurzą się, zajmują miejsce, a jak mieszkałem w Krakowie to zalęgły mi się w nich pluskwy. A to nic zabawnego, takiej pluskwy się wytępić nie da! Chociaż mi się udało (złośliwy uśmieszek), sam prawie się zatrułem, ale zrobiłem im mały Oświęcim.


Do pokoju, w którym przebywało dwóch dr. wpada student, rozgląda się i mówi:
- U któregoś z panów mam coś do zaliczenia...
"Znasz przypowieść o żabie w śmietanie? Jak dwie żaby wpadły do dzbanka ze śmietaną? Jedna, myśląc racjonalnie, szybko zrozumiała, że opór jest bezcelowy i że losu nie da się oszukać. A może jest jakieś życie pozagrobowe, więc po co się niepotrzebnie wysilać i na próżno pocieszać płonnymi nadziejami? Złożyła łapki i poszła na dno. A druga była na pewno durna, albo niewierząca. I zaczęła się szamotać. Wydawałoby się, po co się szarpać, jeśli wszystko przesądzone? Szamotała się i szamotała... Aż ubiła śmietanę na masło. I wylazła z dzbanka. Uczcijmy pamięć jej towarzyszki, przedwcześnie poległej w imię postępu filozofii i racjonalnego myślenia."
***
Pod stołem siedział Greebo i mył się językiem. Od czasu do czasu mu się odbijało.
Wampiry wstawały z martwych, z grobów i z krypt, ale nigdy nie zdołały tego dokonać z kota.

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 6 lutego 2011, o 22:25

Ten ostatni to ryzykant optymista ;)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 8026
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: doncaster

Post przez gmosia » 7 lutego 2011, o 02:09

ostatni boski :hahaha:

ale mnie to na nonsensopedii rozwaliło :hyhy: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/k****

ps edytowana...
w każdym razie można sobie ten jakże popularny wyraz z ka znaleźć na nonsensopedii bardzo łatwo :hyhy:
Ostatnio edytowano 7 lutego 2011, o 14:10 przez gmosia, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Magadha » 7 lutego 2011, o 13:35

Och, widzę że do wklejonych przeze mnie linków wkradł się błąd. :? Zamiast tego co przed chwilą zacytowała Gmosia miało być:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kur ... .C5.BCenia

Avatar użytkownika
 
Posty: 8026
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: doncaster

Post przez gmosia » 7 lutego 2011, o 14:08

cenzura :hyhy:

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jebać :adore:
przyład użycia: Dążąc do porozumienia - "Wyjebać Ci?"
Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1404
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16

Post przez Magadha » 7 lutego 2011, o 15:49

Link powyżej nie jest prawidłowy 8)
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jeba%C4%87

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik Humoru

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości