Teraz jest 7 października 2024, o 08:24

Warto przeczytać?

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach

2024: WŁAŚNIE CZYTAM...

Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!
Bonus: Nasze Liczniki Lektur w Kanonie Romansoholicznym!


Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?
Regulamin działu
Rozmowy o naszych aktualnych lekturach i książkowych inspiracjach.
Szerzej o gatunkach: dział ROMANS+ oraz dział 18+
Konkretniej o naszych listach czytelniczych: dział STATYSTYKI
Lektury wg pór roku i świąt: dział SEZON NA KSIĄŻKĘ
Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 2 listopada 2009, o 23:05

Mnie łatwo poznać Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 2 listopada 2009, o 23:07

pinks, zmieniłaś nick na biblionetce, widzę Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 2 listopada 2009, o 23:11

podpięłam się pod siebie Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 3 listopada 2009, o 19:08

pinks to ty u mnie wysoko jesteś !

Avatar użytkownika
 
Posty: 28611
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 3 listopada 2009, o 20:56

gdzie nie spojrzysz - sami znajomi Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 3 listopada 2009, o 22:11

i ani jednego Prawdziwego Czytelnika!!! Obrazek



Dziewczyny a warto poczytać <span style="font-weight: bold">Iny Lorentz</span>? http://www.allegro.pl/item790913657_iny_lorentz_nierzadnica_kasztelanka_testament.html

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 3 listopada 2009, o 22:31

Kamila W. namiętnie czyta i kupuje wszystkie tomy Nierządnicy.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 3 listopada 2009, o 22:32

a ktoś z obecnych? Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 4 listopada 2009, o 15:08

Moja koleżanka czytała i zachwycona była Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 4 listopada 2009, o 15:19

super Obrazek ale zbieram dalej Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 4 listopada 2009, o 15:22

Powinnam jeszcze dodać, że mamy trochę inny gust czytelniczy z tą koleżanką i dlatego ja sama, mimo, że jestem ciekawa tej <span style="font-style: italic">Nierządnicy</span>, póki co jakoś się wstrzymuję Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 4 listopada 2009, o 15:26

a spytaj koleżanki czy medicus się jej podobał Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 4 listopada 2009, o 15:31

Z tego co wiem, to nie czytała - a teraz nie mam jej przy sobie, żeby się spytać Obrazek

Tutaj jest jej profil na Biblionetce, to sobie zerknij jak ocenia i co Obrazek

http://www.biblionetka.pl/user_ratings.aspx?id=65289&order=author

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 4 listopada 2009, o 15:40

ooo git Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 30755
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 4 listopada 2009, o 17:30

ja ci odpowiadam,że mi się podobał,"Szaman" zresztą tez był niezły,tylko to współczesne to badziewie było

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 4 listopada 2009, o 17:33

badziewie niee tylko nudnawe troche Obrazek usiłuje się dowiedzieć czy komuś co czytał gordona podobała się lorentz Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 17382
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Jo Putney,Kat Martin,Jude Deveraux,Sandra Brown

Post przez basik » 4 listopada 2009, o 18:13

takie cuda, to mogą się zdarzyć tylko w biblionetce Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15209
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez kasiek » 11 listopada 2009, o 01:37

Ja czytałam Lorentz trzy tomy dokładnie przeczytałam, takie sobie, żadne wielkie halo, choć czytać się da.





A ja mam pytanie do kogo można porwónwać pisanie Montefiore i czy warto czytać?

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 11 listopada 2009, o 01:39

Montefiore nie wiem ale czepię się dalej Lorentz- podobne do Gordona choć odrobinę czy do tych Katarzyn ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 15209
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez kasiek » 11 listopada 2009, o 01:45

Ambitniejsze to nieco niż <span style="font-style: italic">Katarzyna</span>, inaczej ci Lorentz pisze. Choc i tu dramatozy nie braknie i rzeczy wielce nieprawdopodobnych, Gordona to ja zupełnie nie pamiętam, żeby się wypowiadać, czytałam lata temu i nawet ogóle wrażenie skryło się w mrokach niepamięci.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 11 listopada 2009, o 02:07

aha, dobre i to- dzięki Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15209
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez kasiek » 11 listopada 2009, o 02:35

Przypomniało mnie się, wypożyczyłam dziś M. Sawyer <span style="font-style: italic">Nigdy nie całuj się z nieznajomym</span> i mam w planach czytanie. Rzucać się od razu?

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 11 listopada 2009, o 02:37

ja wiem, no ja mam sentyment wielgachny do Sawyer, ale głównie do Marrakeszu, choć to też niezły scenariusz na film jest Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 11 listopada 2009, o 12:17

Ja czytałam Montefiore <span style="font-style: italic">Sonata o niezapominajce </span>i bradzo mi się podobało, ale nie mam pojęcia do kogo by ją porównać Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 8026
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: doncaster

Post przez gmosia » 15 listopada 2009, o 20:04

zrobilam sobie liste z biblionetki kilku antologii i ksiazek bozonarodzeniowych. czytakl ktos? ktore sa godne polecenia?



<span style="font-weight: bold">Boże Narodzenie w rodzinie Coltonów [Harlequin Special (tom: 2003/11)]</span>

1. "Córka dyplomaty" [Diplomat 'Connell, kierowniczka ekskluzywnego magazynu, przekonała się o tym, że w Wigilię nawet w sklepie może zdarzyć się coś cudownego i niezwykłego. Właśnie tego dnia jej klient, przystojny rozwodnik, doktor Ed Hall, wraz z trzema swoimi synami przestąpił próg jej sklepu i od tej chwili życie samotnej Joy zmieniło się na zawsze...

</span>

<span style="font-weight: bold">Holly Jacobs: "Niespodziewane szczęście" </span>

<span style="font-style: italic">Krytyczny reportaż dziennikarki telewizyjnej Merry Deluki na temat bezsensownego szału świątecznych zakupów okazuje się trudny do nakręcenia z powodu nowego kamerzysty, Patricka MacFarlanda, jej byłego narzeczonego. Nakłania ją bowiem nie tylko do zmiany scenariusza i innego podejścia do świąt, lecz także do niego samego...

[Harlequin, 2007]</span>

**********************************************************************************

<span style="font-weight: bold">Zimowe śluby [Harlequin Special (tom: 2004/14)]</span>

1. "Prezent na Gwiazdkę" - Penny Jordan

2. "Skandaliczne zaloty" - Gail Whitiker



<span style="font-weight: bold">Penny Jordan - Prezent na Gwiazdkę </span>

<span style="font-style: italic">Gdy Jaz poznała Caida, od razu wiedziała, że to mężczyzna jej życia. Wydawało się, że on także jest nią poważnie zainteresowany. Już po pierwszej wspólnej nocy chciał się z nią ożenić, ale... na jego warunkach. Jaz miała zrezygnować ze świetnie zapowiadającej się kariery artystycznej w Londynie i spędzić resztę życia na farmie męża. Jednak ona nie po to uciekła na studia do Londynu, aby teraz znowu wrócić na wieś... </span>



<span style="font-weight: bold">Gail Whitaker - Skandaliczne zaloty </span>

<span style="font-style: italic">Londyn, 1813. W dniu pogrzebu matki Hanna i Robert poznają szokującą prawdę o sobie. Wcale nie są rodzeństwem. Hanna jest biednym podrzutkiem, przygarniętym przez matkę Roberta i wychowywanym jak rodzona córka. Zrozpaczona dziewczyna postanawia opuścić dom Roberta, ale on wyznaje jej miłość i prosi ją o rękę. A jak londyńska socjeta zareaguje na skandaliczne umizgi wicehrabiego Roberta Winthropa do jego siostry Hanny? Wszyscy będą przekonani, że odkryli kazirodczy romans, bo przecież nikt nie zna prawdy. Zdesperowana Hanna stawia Robertowi ultimatum. Zostanie jego żoną, ale dopiero wtedy, gdy wyjaśni on tajemnicę jej pochodzenia...

[Harlequin, 2004]</span>

**********************************************************************************

<span style="font-weight: bold">Wawrzyn i jemioła / Bayberry and Mistletoe [Harlequin Wydanie Specjalne, Cykl: Sparhawks]</span>

<span style="font-style: italic">Te święta Bożego Narodzenia zapowiadały się szczególnie uroczyście. Oto panna Bethany Sparhawk, żyjąca do tej pory w cieniu swej pięknej siostry, uzyskała zgodę rodziców na poślubienie dużo od siebie starszego Williama Howlanda, i to w dodatku bez obowiązującego długiego okresu narzeczeństwa. Bethany znalazła w Williamie pokrewną duszę- cieszyła się, że okazuje jej przyjaźń i rozumie jej pasje malarską, była przekonana, że go kocha. Straciła tę pewność, gdy do Newport po wieloletniej nieobecności zjechał niespodziewanie syn Williama, Robin, a wpadła w prawdziwy popłoch, kiedy okazało się, że nie jest mu obojętna. Co robić? W szacownej rodzinie kupieckiej nie może przecież dojść do skandalu...

[Harlequin, 1996]</span>

**********************************************************************************

<span style="font-weight: bold">Święty Mikołaj z synem / Santa and son - Logan Leandra [Harlequin Miłość i Uśmiech (tom: 15)]</span>

**********************************************************************************

<span style="font-weight: bold">Jedyna taka noc / All I want for Christmas; Home for Christmas - Roberts Nora </span>

<span style="font-weight: bold">"Dom na Gwiazdkę" </span>

<span style="font-style: italic">Kiedy mężczyzna wraca po dziesięciu latach do rodzinnego miasteczka i pragnie spotkać się ze swoją pierwszą młodzieńczą miłością, zawsze towarzyszą temu wielkie emocje. Jason Law zdobył międzynarodową sławę jako świetny reporter wojenny. Zjeździł pół świata, ale dotąd nie spotkał kobiety, z którą chciałby się ożenić. Faith nigdzie nie ruszyła się z miasteczka, ale jest już po rozwodzie i ma dziesięcioletnią córeczkę. Czy magiczna noc wigilijna - jedyna taka noc w roku - sprawi cud i tych dwoje wreszcie zrozumie, że ich miłość ciągle trwa?

</span>

<span style="font-weight: bold">"Niczego więcej nie pragnę" </span>

<span style="font-style: italic">Mac Taylor samotnie wychowywał swoich sześcioletnich bliźniaków. Zbliżały się kolejne święta Bożego Narodzenia i nagle chłopcy zapragnęli otrzymać na Gwiazdkę... mamusię i dwa rowery! Mamusia powinna być blondynką, kochać dzieci i zwierzęta, a ponadto umieć piec ciasteczka. Nell Davis, ich nowa nauczycielka muzyki, spełniała wszystkie te warunki i chłopcy zakochali się w niej od pierwszego wejrzenia. Oni - tak, ale nie ich tata, który nie miał czasu na romanse...

[Mira, 2008]</span>

<span style="font-weight: bold"></span>



ps mam nadzieje, ze mnie nikt nie obije za dlugosc posta Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość