Teraz jest 29 września 2024, o 05:26

Nora Roberts

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 7 maja 2009, o 00:02

A myślisz, że to Prószyński wykupi prawa do druku?

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 7 maja 2009, o 00:44

Wszystko jedno które , grunt żeby się zabrali za tłumaczenie Obrazek

 
Posty: 3729
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Piotrków Tryb./Dogewa

Post przez Madlenita » 7 maja 2009, o 03:00

Do tej pory (znaczy ostatnio) serie wydawał Prószyński, Świat książki te pojedyńcze z wątkiem kryminalnym...

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 16 maja 2009, o 22:09

<a href="http://s240.photobucket.com/albums/ff185/ewa_izabela/HARLEQUIN/Nora%20Roberts/?action=view&current=516pz0ftesL_SS500_.jpg" target="_blank" class="postlink">Obrazek</a>

Love blooms in the second novel in Nora Roberts’s celebrated Bride Quartet series.



As little girls MacKensie, Emma, Laurel, and Parker spent hours acting out their perfect make believe “I do” moments. Years later their fantasies become reality when they start their own wedding planning company to make every woman’s dream day come true. With perfect flowers, delicious desserts, and joyful moments captured on film, Nora Roberts’s Bride Quartet shares each woman’s emotionally magical journey to romance.



In Bed of Roses, florist Emma Grant is finding career success with her friends at Vows wedding planning company, and her love life appears to be thriving. Though men swarm around her, she still hasn’t found Mr. Right. And the last place she’s looking is right under her nose.



But that’s just where Jack Cooke is. He’s so close to the women of Vows that he’s practically family, but the architect has begun to admit to himself that his feelings for Emma have developed into much more than friendship. When Emma returns his passion—kiss for blistering kiss—they must trust in their history…and in their hearts.



Zapowiedź:



Bride Quartet books to come: Savor the Moment (5/10) and Happy Ever After (12/10)

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 22 maja 2009, o 14:49

Obrazek

This title will be released on July 7, 2009.



#1 New York Times–bestselling author Nora Roberts takes us deep into the rugged Black Hills of South Dakota, where the shadows keep secrets, hunters stalk the land, and a childhood friendship matures into an adult passion.



Asummer at his grandparents’ South Dakota ranch is not eleven-year-old Cooper Sullivan’s idea of a good time. But things are a bit more bearable now that he’s discovered the neighbor girl, Lil Chance, and her homemade batting cage. Even horseback riding isn’t as awful as Coop thought it would be. Each year, with Coop’s annual summer visit, their friendship deepens from innocent games to stolen kisses, but there is one shared experience that will forever haunt them: the terrifying discovery of a hiker’s body.



As the seasons change and the years roll, Lil stays steadfast to her dreams of becoming a wildlife biologist and protecting her family land, while Coop struggles with his father’s demand that he attend law school and join the family firm. Twelve years after they last walked together hand in hand, fate has brought them back to the Black Hills when the people and things they hold most dear need them most.



An investigator in New York, Coop recently left his fastpaced life to care for his aging grandparents and the ranch he has come to call home. Though the memory of his touch still haunts her, Lil has let nothing stop her dream of opening the Chance Wildlife Refuge, but something . . . or someone . . . has been keeping a close watch. When small pranks and acts of destruction escalate into the heartless killing of Lil’s beloved cougar, recollections of an unsolved murder in these very hills have Coop springing to action to keep Lil safe.



Lil and Coop both know the natural dangers that lurk in the wild landscape of the Black Hills. But now they must work together to unearth a killer of twisted and unnatural instincts who has singled them out as prey.

 
Posty: 3729
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Piotrków Tryb./Dogewa

Post przez Madlenita » 23 maja 2009, o 17:27

To chyba taka pojedyńcza.... Ciekawe, co teraz wyda Świat książki...

Avatar użytkownika
 
Posty: 6429
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 23 maja 2009, o 18:08

Opis przypomina mi stare dobre czasy Nory Obrazek Nie mogę się doczekać Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Ajkela » 24 maja 2009, o 01:19

Wreszcie mogę napisac na forum. Mam ograniczony dostęp do komputera. Skończyłam czytac książkę "Ciemna strona księżyca". Książka oczywiście lepsza od filmu. Żałuję że najpierw oglądałam film. W książce Reece była brunetką. Ciągle mi się nasuwały postacie z filmu. Mimo tego w książce "Ciemna strona księżyca" odnalazłam dawną Norę. Dla mnie tą lepszą. Nie żałuję że kupiłam książkę. Co do filmu dalej mi się podoba z tych czterech był najlepszy. Cały czas mam go na kasecie. Tylko że nagrywałam to na starym video. Teraz mam nowsze i czasami przebiegają mi paski. A dzisiaj właśnie idzie na dwójce "Angell falls" a ja wcześniej o tym nie wiedziałam i nie nastawiłam videa. Obrazek Szkoda bo bym miała lepszą wersję. Dodam jeszcze że lubią bohaterów. Reece podobała mi się w książce i w filmie zresztą też. Szkoda tylko że w filmie nie była brunetką. Zawód bohaterki dośc nie typowy dla Roberts. Żadna policja ani artystyczny zawód. Lubię jak jest pokazana atmosfera małych miasteczek, różne aspekty życia . Miło było przeczytac dobrą Roberts.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1030
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Września

Post przez monia204 » 2 czerwca 2009, o 10:07

wydaje mi się, że w książce lepiej ujęci są bohaterowi...w filmie jakoś znika ich osobowość....zdecydowanie książka lepsza Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 5 czerwca 2009, o 13:55

Kto chce pooglądać nowe filmy Nory, są http://www.youtube.com/view_play_list?p=9D2B60ED12AA33C6

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 13 czerwca 2009, o 16:32

Obrazek

Tytuł oryginału: The Pagan Stone

Data wydania: 07.07.2009

Format: 131mm x 201mm

Liczba stron: 360

Oprawa: twarda

Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska



Trylogia ZNAK SIEDMIU.





Spokojnemu miasteczku znowu zagrażają śmierć i szaleństwo. Co siedem lat, siódmego dnia siódmego miesiąca w mieście rozpętuje się piekło. Tym razem zło jest potężniejsze niż kiedykolwiek; teraz jednak Gage, Fox i Caleb oraz trzy związane z nimi kobiety mają broń, żeby powstrzymać ciemne siły: heliotrop, który znowu stanowi całość.



Hazardzista Gage nie waha się postawić wszystkiego na jedną kartę. Wierzy, że razem znajdą sposób, aby wykorzystać kamień w walce z demonem. I wie, że taka kobieta jak Cybil, ze swoim bystrym umysłem, siłą i oszałamiającą urodą, odmieni jego życie. Na lepsze czy gorsze, tego nie wie nikt. Może to już koniec koszmaru w Hawkins Hollow?

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 15 czerwca 2009, o 13:42


Avatar użytkownika
 
Posty: 1379
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post przez Patitih » 16 czerwca 2009, o 14:12

a ten kamień płaski nie miał być a 'la stół

a na okładce jakieś to takie ... falliczne

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 25 czerwca 2009, o 21:01

Obrazek

<span style="font-weight: bold">Available July 7, 2009</span>



A summer at his grandparents’ South Dakota ranch is not eleven-year-old Cooper Sullivan’s idea of a good time. But things are a bit more bearable now that he’s discovered the neighbor girl, Lil Chance, and her homemade batting cage. Even horseback riding isn’t as awful as Coop thought it would be. Each year, with Coop’s annual summer visit, their friendship deepens from innocent games to stolen kisses, but there is one shared experience that will forever haunt them: the terrifying discovery of a hiker’s body.



As the seasons change and the years roll, Lil stays steadfast to her dreams of becoming a wildlife biologist and protecting her family land, while Coop struggles with his father’s demand that he attend law school and join the family firm. Twelve years after they last walked together hand in hand, fate has brought them back to the Black Hills when the people and things they hold most dear need them most.



An investigator in New York, Coop recently left his fast paced life to care for his aging grandparents and the ranch he has come to call home. Though the memory of his touch still haunts her, Lil has let nothing stop her dream of opening the Chance Wildlife Refuge, but something . . . or someone . . . has been keeping a close watch. When small pranks and acts of destruction escalate into the heartless killing of Lil’s beloved cougar, recollections of an unsolved murder in these very hills have Coop springing to action to keep Lil safe.

Lil and Coop both know the natural dangers that lurk in the wild landscape of the Black Hills. But now they must work together to unearth a killer of twisted and unnatural instincts who has singled them out as prey.



Read an excerpt: http://www.noraroberts.com/Black_Hills_1.pdf

Avatar użytkownika
 
Posty: 1729
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Opole

Post przez Martita » 2 lipca 2009, o 20:49

Z książek Nory ostatnio przezcytalam Zorze polarną i Grorący lód, obie długie, zwłaszcza zorza, ale obie były świetne.

Oglądałam początek zorzy, szkoda, że z takich fajnych książek nie robią kinówek, tylko niedorobione filmy do telewizji...

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 6 lipca 2009, o 21:59


Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 14 lipca 2009, o 21:34


Avatar użytkownika
 
Posty: 6429
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 15 lipca 2009, o 22:13

Czytałam recenzję "BH" na http://www.likesbooks.com i niestety chyba spełniły się moje obawy. Miałam nadzieję, że Nora powróci do formy, a wyglada na to, że znowu pisała na czas i wyszło jej coś, po czym będę miała tylko większego głoda Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 16 lipca 2009, o 15:22

Nora Roberts spoke to a crowd of 550 people at The Washington Post on July 14, 2009.



Kocham ją. Jest taka zabawna Obrazek



<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/tlO6SdTYqNs&hl=pl&fs=1&rel=0&color1=0x402061&color2=0x9461ca"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/tlO6SdTYqNs&hl=pl&fs=1&rel=0&color1=0x402061&color2=0x9461ca" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

Avatar użytkownika
 
Posty: 8026
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: doncaster

Post przez gmosia » 16 lipca 2009, o 20:40

zabawna jest Obrazek

ja tak przez pierwsze 2 miesiące pracy szukałam... czy raczej czekałam na muzę, żeby zacząć szukać Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1729
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Opole

Post przez Martita » 16 lipca 2009, o 21:42

Nudnawy ten <span style="font-style: italic">Irlandzki buntownik</span>, bo to nie jest wogóle buntownik ! Gdzież mu do Casha od Sandry Brown, ehhhh. Na początku brałam na tą nudę poprawke, bo sie nie rozkręciło jeszcze, ale w połowie jest dalej nudne i nierozkręcone. Czy jej harlequiny muszą być takie słabe ?? Bo np cała miniseria jest totalną porażką Obrazek Za to chociaż seria O 'Hurley jest dość fajna, zwłaszcza część o Maddy Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 16 lipca 2009, o 22:09

Poczytaj sobie MacGregorów. Dziadek Daniel zdecydowanie nie jest nudny Obrazek

Nocne opowieści bardzo lubię. Rodzina O 'Hurleyów. Rodzina Stanislawskich. Zamek Calhounów.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 16 lipca 2009, o 22:34

Mi Maddy się wydawała właśnie wyjątkowo nudna. Zaraz zresztą po Abby Obrazek



Ale i w harlequinowych znajdą się fajne pozycje, ja lubię np. Burzliwą miłość albo Intrygującego wspólnika Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1729
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Opole

Post przez Martita » 16 lipca 2009, o 23:24

Z serii o zamku czytałam <span style="font-style: italic">Rodzinne szmaragdy</span> i mi się podobało. Z McGregorów <span style="font-style: italic">Kuszenie losu</span>, też fajne. Ale ogólnie wole książki z jakimś ciekawszym, kryminalnym wątkiem i kilkoma wstawkami w tle Obrazek Harlequiny na początku liceum pochłaniałam, teraz jak już je czytam to tylko od tych znanych autorek Obrazek A i tak mnie rozczarowują.

Avatar użytkownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Ajkela » 23 lipca 2009, o 21:07

Ostatnio przeczytałam "W zaklętym kręgu" trzecią cześć Donowanów. "Zniewolenie" było kiepskie, druga cześć już lepsza a trzecia cześć podobała się najbardziej.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do R

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości