Teraz jest 25 października 2024, o 01:28

lykaln romans książka w aplikacji

Nie pamiętasz tytułu dawno przeczytanej książki? Spróbujemy pomóc!
Regulamin działu
REGULAMIN DZIAŁU: zanim zapytasz - przeczytaj!
POMOC - pytania i problemy.

Archiwum czyli ZNALEZIONE! TYTUŁY.

Jeśli Twój tytuł został rozpoznany / przypomniany /odnaleziony - oznacz, prosimy, stosownie temat (dodaj ZNALEZIONY w jego tytule)!
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lutego 2020, o 23:07
Ulubiona autorka/autor: julia quinne

lykaln romans książka w aplikacji

Post przez gryzelda » 9 września 2023, o 13:16

A więc ;), książki najprawdopodobniej czytałam w aplikacji, chyba po polsku, ale jak sią okaże że po angielsku to też mnie to nie zdziwi (inne języki nie wchodzą w grę, w moim przypadku). Części są dwie i opowiadają historie dwóch par z tej samej paczki.
Całość dotyczy lynkalnów, w tym księcia który ma trudnych rodziców i zamek w Rosji, ale wraz ze swoimi przyjaciółmi obecnie przebywa w USA, chyba w Kalifornii i chodzi na studia (żeby coś robić, bo oni żyją bardzo długo i chyba się troche nudzą, więc zmieniają co jakiś czas miejsce pobytu)
Pierwsza historia to opowieść o chyba jakimś generale/ szefie ochrony tegoż zamku, on nie chce mieć towarzyszki, bo nie chce jej narażać na niebezpieczeństwo. Ale znajduje jednak tak ową i ją zniechęca. W końcu ta młoda wchodzi do niego do pokoju jak on jest w trakcie akcji z kimś innym i rozumie, że nic z tego nie będzie i wyjeżdża. Zamieszkuje ze wskazana powyżej grupą w Kalifornii zaczyna studiować i chce zapomnieć, ale to nie jest takie proste bo więź. No i on tez przyjeżdża z Rosji do Kalifornii i nie może znieść, że ona się nawet w najmniejszym stopniu zadaje z innymi facetami. Szalę goryczy przeważa, jak ona znajduje swoja ludzką bratnia duszę. Historia się rozkręca. W połowie książki w końcu się dogadują. Dziewczyna rozstaje się z tym człowieczym bratnia duszą I potem jeszcze jadą do Rosji do twego zamku, bo tam jest jakaś akcja. Oni udają tam, że nie są parą, ona udaje że jest wybrana partnerką księcia. Tam jest jakiś przewrót, ale tutaj jeszcze nie przypomniałam sobie szczegółów. On ma chyba na imię Darius lub Syriusz. Ona nie mam pojęcia. Jeden bohater trzecioplanowy określany był jako "Pan pyszna warga" lub "Pan apetyczna warga".
Druga książka to historia księcia i znalezionej na tej samej uczelni jego partnerki, tutaj to ja już super niewiele pamiętam. Jedyny szczegół który mi utknął to bluza, która masuje zapach i osobnik staje się taki niezauważalny, a dokładnie nie wywąchiwany dla wilkołaków i lykalnów.
To jak, może ktoś coś :).

Avatar użytkownika
 
Posty: 28634
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 9 września 2023, o 19:00

Tak wiele detali, tak trudno namierzyć :ohlala:

Na pewno nie czytałam, ale sądziłam, że mi się obiło o uszy.
A kiedy plus minus czytałaś? (ile lat temu)
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 lutego 2020, o 23:07
Ulubiona autorka/autor: julia quinne

Post przez gryzelda » 9 września 2023, o 19:40

Przed kilkoma tygodniami, ale jie wiem czy to jest nowość.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28634
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 9 września 2023, o 22:59

Ech, nie pomogło ;)

Może się znajdzie romansoholiczka kojarząca fabułę, ja na razie nie wiem... :(
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 7749
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 10 września 2023, o 10:32

Ja również nie wiem, nawet nie słyszałam o tym, ale chętnie bym przeczytała.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 lipca 2015, o 00:16
Ulubiona autorka/autor: miranda lee

Post przez magdalena_995 » 23 sierpnia 2024, o 19:46

Galatea odcienie nieba, moje rozproszenie i gideon Nicole Riddley

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 24 sierpnia 2024, o 07:27

na LC info że niby po polsku ale ani jednej informacji co do oryginału (ang), także tego u nas raczej nie ma wydanego

odnośnik do Goodreads "Gideon" by Nicole Riddley

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.


Powrót do Punkt Tytułów Zagubionych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości