Teraz jest 18 października 2024, o 12:28

Czytniki ebooków: użytkowanie i porady

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach

2024: WŁAŚNIE CZYTAM...

Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!
Bonus: Nasze Liczniki Lektur w Kanonie Romansoholicznym!


Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?
Regulamin działu
Rozmowy o naszych aktualnych lekturach i książkowych inspiracjach.
Szerzej o gatunkach: dział ROMANS+ oraz dział 18+
Konkretniej o naszych listach czytelniczych: dział STATYSTYKI
Lektury wg pór roku i świąt: dział SEZON NA KSIĄŻKĘ
Avatar użytkownika
 
Posty: 10092
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 29 lipca 2024, o 20:42

oj nie wiem, ja mam normalnie abo co miesiąc pobiera w play ale od stycznia biorę roczny w żabce bo taniej

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

 
Posty: 1823
Dołączył(a): 26 grudnia 2017, o 15:13
Ulubiona autorka/autor: Jane Austen

Post przez mdusia123 » 29 lipca 2024, o 21:16

Trochę pocieszam się tym, że skoro w sekcji Pomoc na Legimi, przy pytaniu o przedłużenie konta jest napisane tylko o tym, że pojawi się ikonka z napisem Przedłuż konto, a nawet słowem nie jest wspomniany żaden przychodzący na maila nowy link aktywacyjny, to może faktycznie to będzie takie bezproblemowe :).

Avatar użytkownika
 
Posty: 10092
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 1 sierpnia 2024, o 17:26

napisz do nich na fb chat jak wygląda procedura :D ale nie zdradzaj, że straciłaś dostęp do konta mejlowego

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 16:57
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona autorka/autor: N.Roberts,L.Kleypas, i wiele innych

Post przez Annik » 1 sierpnia 2024, o 18:21

mdusia123 napisał(a):Słuchajcie, czy któraś z was przedłużała może jakoś ostatnio umowę z Legimi i może mi powiedzieć, czy przy tym przedłużaniu na maila przychodzi może kolejny link aktywacyjny (taki jak na początku pierwszej umowy, zaraz po utworzeniu konta), czy wystarczy tylko kliknąć na stronie Legimi ikonkę "Przedłuż umowę" i sprawa załatwiona? Bo w październiku kończy mi się roczna umowa, a mój adres mailowy postanowił ostatnio odmówić współpracy i w ogóle stwierdzić, że za dużo razy próbowałam się na niego zalogować, więc już w ogóle się dezaktywuje. Generalnie...mam problem. A kocham Legimi i nie chciałabym go stracić :).


Można bez problemu zamienić adres mailowy, do istniejącego konta. Bo rozumiem, że i tak będziesz musiała mieć inny? Ostatnio to przerabiałam ,bo właśnie moja kuzynka straciła dostęp do poczty a akurat musiała podpiąć nowy czytnik bo zniszczyła ekran. Ona to robiła po rozmowie na infolinii bo i tak fizycznie stary czytnik musiał jej ktoś z Legimi "odpiąć" i to właśnie tam jej powiedzieli że może normalnie w opcji konto w danych zmienić adres mail .

 
Posty: 1823
Dołączył(a): 26 grudnia 2017, o 15:13
Ulubiona autorka/autor: Jane Austen

Post przez mdusia123 » 3 sierpnia 2024, o 12:42

Annik napisał(a):Można bez problemu zamienić adres mailowy, do istniejącego konta.


W sensie mogę po prostu na luzie wpisać sobie w tę rubryczkę nowy adres e-mail zamiast starego i tyle? Czy koniecznie muszę przed tym zadzwonić na jakąś infolinię/napisać do nich na fb (zdecydowanie wolałabym tę drugą opcję, jeśli już)? Przepraszam, że zadaję tyle głupich pytań, ale po prostu chcę możliwie jak najlepiej zorientować się w sytuacji. Legimi używam tylko i wyłącznie na telefonie, którego nie planuję zmieniać przynajmniej przez najbliższe pięć lat, więc to nie jest nawet kwestia przepięcia się na nowy czytnik, a po prostu upewnienia się, że w razie czego będę w stanie przedłużyć sobie umowę :).

P.s.: A czemu nie powinnam im tego zdradzać, Kejti :)?

Avatar użytkownika
 
Posty: 10092
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 3 sierpnia 2024, o 18:12

po prostu nie jestem pewna czy poprzez chat coś zdziałasz bo każdy mógłby się podszyć i probować zmienić e-mail. Ja ogólnie zawsze podaje jak najmniej informacji bo można tym więcej osiągnąć :P

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28631
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 3 sierpnia 2024, o 19:03

A co z odzyskaniem dostępu do e-maila? :niepewny:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 16:57
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona autorka/autor: N.Roberts,L.Kleypas, i wiele innych

Post przez Annik » 3 sierpnia 2024, o 20:48

mdusia123 napisał(a):
Annik napisał(a):Można bez problemu zamienić adres mailowy, do istniejącego konta.


W sensie mogę po prostu na luzie wpisać sobie w tę rubryczkę nowy adres e-mail zamiast starego i tyle? Czy koniecznie muszę przed tym zadzwonić na jakąś infolinię/napisać do nich na fb (zdecydowanie wolałabym tę drugą opcję, jeśli już)?


Z tego co wiem to wystarczy po prostu tam zmienić mail. Tak powiedziano kuzynce na infolinii jak dzwoniła (ze względu na to przepięcie czytnika).

 
Posty: 1823
Dołączył(a): 26 grudnia 2017, o 15:13
Ulubiona autorka/autor: Jane Austen

Post przez mdusia123 » 3 sierpnia 2024, o 20:51

Fringilla napisał(a):A co z odzyskaniem dostępu do e-maila? :niepewny:


Nie dało rady, w końcu zaczął mi wyskakiwać komunikat o zbyt wielu próbach połączenia. Ale tak ogólnie to już sobie to jakoś ogarnęłam, faktycznie założyłam nowy adres i zrobiłam podmiankę. Ale że u mnie zawsze muszą być jakieś dziwne przygody, to dzisiaj nagle okazało się, że nie mogę wejść na aplikację w telefonie, bo pojawia się komunikat o nieprawidłowym haśle. Na całe szczęście przy jakiejś piątej próbie (chyba) udało mi się w końcu zsynchronizować laptopa z telefonem i na ten moment wszystko elegancko śmiga. A teraz błagam o przynajmniej dziesięć lat względnego spokoju :prosi:.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28631
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 4 sierpnia 2024, o 17:05

Można zwykle odzyskać dostęp/konto, jeśli Ci zależy.
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Poprzednia strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości