Teraz jest 2 czerwca 2024, o 10:03

Karen Marie Moning

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 4 marca 2017, o 13:10

Księżycowa Kawa napisał(a):Przydałoby się kopnąć wydawnictwo, że tak nagle porzuciło ten cykl :roll:

Kawo, mówimy o MAGu który takie gruszki na wierzbie obiecuje że mózg staje ;)

Very, trochę tracisz ;) sama wiesz że ja ostatnio paranormale omijam, szkoda że przeczytałaś ten Grób bo to dla mnie też świństwo, ale są lepsze książki warte uwagi. Mimo omijania gatunku kilka doceniam np Andrews zawsze przeczytam tak jak Sparks ;) Moning to jeszcze inna kategoria ale też mam ją w pamięci ;) może warto jej dać malutką szansę? ;)
na byle co raczej bym Cię nie namawiała :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 7 września 2017, o 12:02

Obrazek
Karen Marie Moning napisał(a): When my terrific team at RH meets to design a cover, they’re looking for a way to capture an ephemeral element of the story that resonates visually with readers. A cover is an invitation. It should beckon the type of reader that gravitates toward that type of story. It’s been a challenge over the past decade to quantify-thereby-design-cover-art for the type of books I write. The Fever Series has never fit neatly into any particular ‘bucket’ of genre.

As I moved from the Mac & Barrons portion of the Fever Series, into this spin-off/new direction, we encountered the same question: what IS this I’m writing? Is it UF? Romance? Sci-fi/Fantasy? Like its predecessors, High Voltage fits neatly into none of those categories. It contains some of all of the above, plus a healthy dose of humor but has a very real darkness and complexity some romance readers don't want in their quest for a satisfying happily ever after (and need I remind you my HEAs are a bit non-standard?)

We wanted to send the message “this is a fresh direction for the Fever World” (one I think new readers can dive into without having read any of my prior books) yet “this is still very much Fever” and finally, “this is grown-up Dani’s book.”

The delicacy of the shattered stained glass speaks to her tortured past. The lovely pattern speaks of her ability to always see beauty—even in the darkest, broken moments. Her eyes – pure ferocity and strength. This woman does more than endure, she savors life. Yet, for all that superhuman fire in her gaze, there’s still a measure of human vulnerability. I hope you love it as much as I do and I’m so excited for you to read it March, 2018!


Immortal Faerie and ancient feuds, secrets and sacrifices—a thrilling new chapter in the bestselling Fever series begins, featuring Dani, Ryodan, and other exciting characters fighting to protect Dublin and the world from the legions of darkness.

There is no action without consequence.

Dani O’Malley was nine years old when the delusional, sadistic Rowena transformed her into a ruthless killer. Years later, she’s tough, hardened, yet achingly vulnerable and fiercely compassionate, living alone by her own exacting code. Despite the scars on her body, driven by deeper ones carved into her soul, no one is more committed to protecting Dublin. By day, she ensures the safety of those she rescues, by night she hunts evil, dispensing justice swiftly and without mercy, determined to give those she cares for the peace she has never known.

There is no power without price.

When the Faerie Queen used the dangerously powerful Song of Making to heal the world from the damage done by the Hoar Frost King, catastrophic magic seeped deep into the earth, giving rise to horrifying, unforeseen consequences—and now deadly enemies plot in the darkness, preparing to enslave the human race and unleash an ancient reign of hell on Earth.

There is no future without sacrifice.

With the lethal, immortal Ryodan at her side, armed with the epic Sword of Light, Dani once again battles to save the world, but her past comes back to haunt her with a vengeance, demanding an unspeakable price for the power she needs to save the human race and no one—not even Ryodan, who’d move the very stars for her—can save her this time.

March 6, 2018
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 9912
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 9 lutego 2019, o 21:34

Sol, co do piątej części, mega mieszanka. Troche zbyt ponuro, początek (jakieś 20-30%) ciężkie ale potem ciągle coś się dzieje, masz tyle pytań i praktycznie czytasz aby w końcu się dowiedzieć co, jak i dlaczego. Oceniam 7/10. Daj temu szanse, poznaj historie Barronsa, dowiedz się kim jest Mac, myślę że warto :)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 9 lutego 2019, o 22:49

mówisz? ;)
Kusisz, bo jednak 7/10 to jest dobra ocena no i te odpowiedzi...

A jak doczytam tylko końcówkę 4 i wezmę się za 5 da radę?
Bo ta 4 mi się cofa jak ją próbuję przełknąć...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 9912
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 9 lutego 2019, o 22:55

a gdzie jesteś dokładnie, % lub ilość stron na ile. Powiem Ci, że co z czwartej części musisz wiedzieć to, to że
Spoiler:

i potem rachu ciachu za kolejną część :)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 9 lutego 2019, o 22:59

procentowo Ci nie powiem, bo wywaliłam książkę z czytnika i mam tylko na kompie.
Ale jestem na momencie gdzie Mac jedzie przez te tereny wróżek, gdzie jej się różne rzeczy ukazują.
Do rzeczy ze spoilera nie doszłam. Może jakoś kartkując czy co, bo widzę, że jednak mój plan nie przejdzie ;)

Najbardziej mi by pasowało być na etapie rachu ciachu już, ale cóż :hihi:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 9912
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 9 lutego 2019, o 23:04

rozumiem Cię i to bardzo, czwarta część ciężka ale jednak warto dokończyć i potem od razu następną lub poczekać z dwa tygodnie jak ma się dość ale nie dłużej, ja troszkę żałuje że aż rok czekałam :sorry:

edit: ty chyba na początku jesteś z czwartą częścią

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 10 lutego 2019, o 11:55

Sol przekartkuj tylko te wędrówki po lustrach i czytaj dalej. Bo przecież w czwartej części są bardzo ważne wydarzenia dla całego świata.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 12 lutego 2019, o 19:51

Kejti bardzo możliwe że na początku ;)

Dziewczyny, wiem, że tego nie można tak o przelecieć sobie... To mnie wstrzymuje, chociaż przecież jeszcze nie tak dawno uwielbiałam Mac i jej przygody.
Muszę się zabrać, ale kurczę, kiedy ja będę miała na tyle solidną lukę czasową w lekturach :zalamka:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 2067
Dołączył(a): 12 stycznia 2013, o 18:17
Ulubiona autorka/autor: McNaught/Howard/Brown/Andrews/Robb

Post przez faris » 14 lutego 2019, o 23:38

Mam zaznaczone że przeczytałam 4.
Ale nie pamiętam całości - ktoś mi zaspoileruje końcówkę ? Może jednak znajdę i sobie przypomnę tylko przyszykuje 5 żeby mieć co dalej czytac...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9912
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 14 lutego 2019, o 23:38

na końcu
Spoiler:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2444
Dołączył(a): 23 kwietnia 2013, o 00:11
Lokalizacja: na wschód od Edenu w cieniu dobrego drzewa
Ulubiona autorka/autor: Sandra Brown

Post przez gonia » 15 lutego 2019, o 23:03

Dziewczyny, a ile części macie przeczytane? Chętnie poznałabym Waszą opinię o Feversong

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 16 lutego 2019, o 09:37

Ja ciągle dopiero po piątej. Więc nie wypowiem się.

Avatar użytkownika
 
Posty: 39951
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 10 lipca 2023, o 17:39

Będziecie kupować?
Obrazek
Opis

Darkfever to pierwszy tom wielokrotnie nagradzanego cyklu Fever Karen Marie Moning w nowym tłumaczeniu.Ma w sobie wszystko czego oczekujecie od doskonałego urban fantasy z gatunku new adult: bohaterkę, która potrafi stawić czoła przeciwnościom, romans slow-burn oraz poczucie humoru przyprawione nutami ironii i sarkazmu. Pozycja obowiązkowa dla fanów twórczości Kerri Maniscalco, Sarah J. Maasi Ilony Andrews.



Kiedy jej siostra zostaje zamordowana, MacKayla znajduje tajemniczą wiadomość na poczcie głosowej – to wskazówka od zmarłej. Dziewczyna wyrusza do Dublina, by odkryć, kto odpowiada za śmierć najbliższej jej osoby. Wkrótce stanie przed jeszcze większym wyzwaniem: musi pozostać przy życiu wystarczająco długo, by opanować moc, o której istnieniu nie miała pojęcia. Ten dar lub przekleństwo pozwala jej przejrzeć iluzję świata ludzi i dostrzec niebezpieczne królestwo Tuatha Dé Danaan. Zamieszkuje je zwodniczo piękna, ale i budząca obrzydzenie rasa. Gdy ściany między tymi dwoma wymiarami zaczynają się kruszyć, Mac trafia w sam środek wojny pomiędzy Seelie i Unseelie, która toczy się także na ulicach ludzkich miast. Jej zadaniem jest odnalezienie zabójczej księgi Sinsar Dubh, zanim zrobi to ktoś inny. Ta Mroczna Relikwia daje bowiem ogromną moc – ten, kto będzie trzymał ją w dłoniach, zapanuje nad obydwoma światami. W poszukiwaniach towarzyszy jej Jericho Barrons, enigmatyczny kolekcjoner antyków...
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 4720
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 10 lipca 2023, o 21:57

Kupiłam. Chyba dzisiaj mi przyszła. Może się doczeka przeczytania :hihi:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 39951
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 11 lipca 2023, o 18:08

Ja mam wcześniejsze wydanie, nie wiem czy nie poczekam czy tym razem znów porzuca tą serię.
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 4720
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 11 lipca 2023, o 18:37

ooo, nawet nie wiedziałam, że to jakaś seria :bezradny: Zobaczymy, miejmy nadzieję, że nie porzucą po 1 części.
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 39951
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 12 lipca 2023, o 07:03

Tak, ma kilka tomów, ostatnim razem wydano u nas 4
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9912
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 16 lipca 2023, o 13:01

ja raczej odpuszczę ale dobrze wspominam :D

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Poprzednia strona

Powrót do M

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości