Teraz jest 28 czerwca 2024, o 08:52

Tess Gerritsen

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 25 listopada 2019, o 21:56

Opis ten Sen ma całkiem ciekawy i normalny hmmm

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 25 listopada 2019, o 22:10

Gdybyś mogła go przeczytać, to ucieszyłabym się, gdybyśmy mogły porównać wrażenia.
Dla mnie jest perełką, ale przyznaję, że jakieś drobne niedociągnięcia można w niej znaleźć. (Np. miłość rozwijającą się w pięć minut.)
Na szczęście jest bez duchów, wirusów i dinozaurów.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 26 listopada 2019, o 16:28

Nie znam nic autorki. I jak miałam przez chwilę ochotę na seksy z duchem, tak po przeczytaniu całej opinii Very już nie mam. No chyba że w jakiejś innej książce :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 listopada 2019, o 16:36

Warto spróbować, bo może akurat coś z jej książek Ci podpasuje.
Tess Gerritsen najczęściej pisze bardzo dobrze. Ma dobre i wciągające kryminały, kilka doskonale napisanych romansów z wątkami kryminalnymi oraz parę świetnych thrillerów medycznych.
Jej wpadki stanowią mniejszość twórczości.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 26 listopada 2019, o 17:12

Nie wzbraniam się całkiem od autorki, ale ten "Kształt nocy" jednak wykreślę sobie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 listopada 2019, o 17:17

Ja też. W Niemczech wydana będzie dopiero w kwietniu, ale sobie zapamiętam, by trzymać się od niej z daleka.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 29 stycznia 2020, o 00:10

Joakar, Very, podrzucicie opinie o Kształcie nocy do działu z recenzjami? :prosi:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 9928
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 27 lutego 2021, o 11:52

Akurat także do wyzwania czytelniczego wpadło ale tutaj też napiszę :)

Chirurg Tess Gerritsen
Obrazek

Bardzo fajny kryminał, świetnie przeprowadzona burza mózgów (chociaż założę się, że są lepsze, laik ze mnie). Nie polubiłam detektyw Rizzoli, jest inteligentna ale wszystkich atakuje, jakby czuła się winna że urodziła się kobietą, minus taki że w jej zawodzie występuje męski szowinizm i przez to robi się jeszcze bardziej cięta. Dla rodziny nie istnieje jako detektyw, bracia i ich zawody są ważniejsi, jest pomijana. Detektyw Moore troszkę taki nijaki, ciepła klucha; do doktor Cordell nie mam zastrzeżeń. Ciekawiły mnie myśli Chirurga, lubię jak jest przedstawiony taki punkt widzenia, chociaż czasami za dużo to zdradza czytelnikowi. Akcja często rozgrywa się w szpitalu, w sumie to skakało między szpitalem, mieszkaniem doktor i biurem detektywów. Romansu było tylko troszkę.
Nie wiem dlaczego ale czuje, że czegoś mi zabrakło tutaj :bezradny: jednak całościowo mi się podobało 4/5

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Poprzednia strona

Powrót do G

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości