Teraz jest 6 października 2024, o 00:01

Youtube, Youtuberzy

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 16 marca 2017, o 12:58

Lucy ale to raczej nie jest reguła ;) klasa by nie pozwoliła na coś takiego.

Very no na pewno :P
a któż to jest? :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 16 marca 2017, o 13:23

Tak z obserwacji własnego otoczenia :hyhy:
Ostatnio widziałam w galerii handlowej dziewczynę z podobnym paskiem https://olxpl-ring12.akamaized.net/imag ... odatki.jpg
Nie znam się na markach i nie wiem,czy to oryginał.Były wielkie złote wyrabiane litery.Dziewczę było całe ubrane na czarno,specjalnie odpięło kurtkę i sobie chodziło jak po wybiegu.Sweter miała krótki i pasek aż raził po oczach.Dla mnie to wyglądało tandetnie :]
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 marca 2017, o 19:54

W końcu interesujące Kryminalnie do posłuchania. I to prawie dwie godziny :wave:
Ostatnimi czasy wrzucała jakieś takie małe ciekawe dla mnie.


Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 23 marca 2017, o 16:44

zgadzacie się? :lol:

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21022
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 4 kwietnia 2017, o 19:29

Już to wklejałam ale nie mogę się powstrzymać. Najlepszy polew z akcji Jakóbiaka w sieci: https://www.youtube.com/watch?v=7bu4bqRrmmI :evillaugh:
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 6 kwietnia 2017, o 10:57

No i proszę nawet takie 'gwiazdy' wylądowały w mojej miejscowości :hihi: Do tej plaży mam jakiś 1km :hihi: Często chodzimy tam na spacery :rotfl:

https://www.youtube.com/watch?v=ZeXMZZmm7E0

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 6 kwietnia 2017, o 11:50

gdzie masz autograf? :hihi:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 6 kwietnia 2017, o 12:02

czy widziałaś te wszystkie LV na żywo? :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 6 kwietnia 2017, o 12:48

Na szczęście ta przyjemność mnie ominęła :evillaugh: Jakbym wiedziała to bym je psami poszczuła :evillaugh: Oczywiście sobie żartuję, niech przyjeżdżają i rozsławiają Nieporęt :evillaugh: I nawet pobliskiego Maca odwiedziły :rotfl:
Ciekawe w ogóle kiedy były. Honorata narzekała na dużo ludzi, ale to co ja tam widziałam to pikuś przy pełnym sezonie :evillaugh: Nawet igły jak się sezon zacznie w pełni niemożna wcisnąć. Ludzie się rozkładają nawet na kostce brukowej :rotfl:
Dlatego w sezonie chodzimy na inną plażę, która nie jest tak popularna, jest znacznie spokojniej i można z psami bez problemu wchodzić. Na Dzikiej Plaży, czyli tam gdzie były, oprócz tłumów jest jeszcze inny problem, bo czasami niestety gonią za wchodzenie z psami ;)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 6 kwietnia 2017, o 12:53

Były chyba w niedzielę, widziałam u Olfaktorii na snapie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 6 kwietnia 2017, o 13:04

To jeszcze takiego oblężenia nie było. Zacznie się od majówki :hyhy:
Zawsze widzę z bramy jak się korek robi i wtedy już wiem, że sezon w pełni rozpoczęty i Dzika Plaża oblężona :lol:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 kwietnia 2017, o 11:45

Oglądam nadal filmiki Szusz i jeszcze je lubię. Na razie nie mam jakiegoś wielkiego przesytu.
Najbardziej podoba mi się, że oni z Lwem się dobrze do siebie odnoszą i podchodzą z szacunkiem do swoich wad i zalet. Nie próbują się na siłę nawzajem zmieniać, tylko prezentują tolerancję i umiejętność chodzenia na ustępstwa.
Mam nadzieję, że dają tym dobry przykład młodym dziewczynkom, które są fankami Szusz.
duzzza22 napisał(a):No i proszę nawet takie 'gwiazdy' wylądowały w mojej miejscowości :hihi: Do tej plaży mam jakiś 1km :hihi: Często chodzimy tam na spacery :rotfl:

https://www.youtube.com/watch?v=ZeXMZZmm7E0

Fajnie, Duzz, że znalazłaś na filmiku własne tereny.

Podoba mi się głos Honoraty Skarbek. Jest bardzo dla mnie przyjemny.

Głos tej dziewczyny z Łobuzów też mi się podoba, bo jest bardzo niski i ciepły, a ja takie lubię. (Podobno sama taki mam, czego w ogóle nie słyszę, ale to może być wytłumaczenie, dlaczego podobają mi się takie barwy głosów u dziewczyn.)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 28 kwietnia 2017, o 16:08

Czasami mam obawę, że siebie na tych filmikach znajdę :evillaugh:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 28 kwietnia 2017, o 21:58

Już kiedyś wspominałam, że obserwuję Olfaktorię na snapie, nie robię tego codziennie, ale czasami lubię sobie zerknąć. Dzisiejsze snapy mnie zastrzeliły. Otóż poszła do Agent Provocateur kupić strój kąpielowy i bieliznę. Tam w przymierzalni częstują szampanem i nie wiem czy ona wypiła całą butelkę czy co, ale wstawiała na zmianę zdjęcia butelki, kieliszków z szampanem ze zdjęciami siebie w bieliźnie (bardzo skąpej bieliźnie, sutki zasłaniała jednorożcami). Taka dama. :zalamka:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 29 kwietnia 2017, o 01:35

Chętnie zobaczyłabym te jednorożce.
duzzza22 napisał(a):Czasami mam obawę, że siebie na tych filmikach znajdę :evillaugh:

Możliwe, że ja miałam pecha i trafiłam gdzieś na YouTuba, bo w sylwestra już nad ranem odstawiłam na parkiecie taniec (prawie) solowy, taki mocno, mocno erotyczny i dopiero gdy kończyła się piosenka, to zauważyłam, że wszyscy panowie obecni na sali kręcą mnie swoimi smartfonami. Na wszelki wypadek nie sprawdzałam, czy mnie wstawili do sieci, bo musiałabym umrzeć ze wstydu.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 30 kwietnia 2017, o 21:42

Ojej :hihi: Obejrzałabym taki filmik :mrgreen:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 10210
Dołączył(a): 25 listopada 2014, o 21:14
Lokalizacja: biblioteka
Ulubiona autorka/autor: hm...

Post przez KatiaBlue » 30 kwietnia 2017, o 23:27

Janko :P ja chyba też chciałabym to zobaczyć :hihi:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 1 maja 2017, o 11:27

Wiecie co, to wcale nie jest śmieszne.
W styczniu bałam się wchodzić na Pudelka, bo spodziewałam się pewnego razu zastać tam artykuł, że po sylwestrze na YouTube pojawiło się nowe pośmiewisko.

Z drugiej strony patrząc, mój taniec nie musiał wypaść całkiem fatalnie, bo kiedyś, jeszcze na studiach, jak brałam udział w wyborach miss studentów, to najwięcej punktów dostałam właśnie za taniec solo i w sumie zdobyłam wtedy drugie miejsce.
Myślę też, że mogłyby mi podziękować wszystkie żony/dziewczyny panów, którzy mnie obserwowali w sylwestra, bo najprawdopodobniej przeżyły potem w domu noc swego życia.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 2 maja 2017, o 15:06

Obejrzałam filmik Olfaktorii.
https://www.youtube.com/watch?v=TVMRM2KatME
Druga połowa filmu jest w całości poświęcona brakowi profesjonalizmu jednej pani, która już po raz co najmniej drugi nie zachowała się zgodnie ze standardami ustanowionymi przez Olfaktorię. W związku z czym podobno powstała w internecie prawdziwa burza komentarzy i pytań.
Dzięki temu filmikowi Olfaktorii możemy się wszystkie dowiedzieć z jakimi paskudnymi problemami muszą "borykać się" youtuberki. Oglądałam i nie wierzyłam własnym oczom, na co pacze.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 2 maja 2017, o 17:55

Żenujące to było. :zalamka: Nie wiem czy ona nie rozumie, że Maffashion to jednak inna liga niż ona i wybór ambasadorki LV był raczej oczywisty.
Widziałam też snapy, na których zachęcała by pisać do LV aby nawiązali z nią współpracę, podawała nawet nr telefonu i maila poszczególnych pracowników.
Ostatnio edytowano 2 maja 2017, o 21:05 przez joakar4, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 2 maja 2017, o 20:55

Dziękuję za podpowiedź, bo nawet nie wiedziałam, że chodziło o Maffashion.
No pewnie, że to inna liga i inny zasięg reklamy.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 3 maja 2017, o 19:29

joakar4 napisał(a):Żenujące to było. :zalamka: Nie wiem czy ona nie rozumie, że Maffashion to jednak inna liga niż ona i wybór ambasadorki LV był raczej oczywisty.
Widziałam też snapy, na których zachęcała by pisać do LV aby nawiązali z nią współpracę, podawała nawet nr telefonu i maila poszczególnych pracowników.


Ja to widzę całkowicie inaczej.
Po pierwsze i najważniejsze,to to ,że LV nie współpracuje z żadną blogerką.W dalszym ciągu nie ma oficjalnej wiadomości,że to się zmieniło.Trudno się dziwić,że zrobiło się zamieszanie,kiedy ktoś ogłosił,że takową współpracę rozpoczął.
Jeżeli ktoś ogląda Dorotę,to wie,że zaopatrzyła się ona w mnóstwo produktów tej marki i te 80 tyś.zł zapewne jest prawdą. Do tego wszystkie filmiki odnoszące się do tej marki np. porównywanie torebek, pokazanie sklepu,personalizacja torebek i wiele innych. Wszystko było profesjonalnie zrobione i widać że zbierała informacje ,żeby się dobrze przygotować.Robiąc to ,wiedziała,że nie będzie nic z tego miała. LV mogło zacierać ręce za taką darmową reklamę. Teraz wejdźmy na jej instagrama i zobaczmy zdjęcia ,które przysyłają jej fanki z zakupionymi produktami LV. Czy z jej polecenia sklep ten zarobił? Na pewno.Tam nie jest tanio,a doprawdy tych zdjęć jest dużo.
Wiec jeżeli ktoś jest stałą klientką takiego markowego sklepu,to chyba może spodziewać się ,że zostanie potraktowany poważnie? Odpowiedz na meila nie wydaje się wielką sprawą.Dorota chciała się po prostu dowiedzieć,czy ta zaskakująca wiadomości to prawda.I nie dziwię się,że podała numery telefonów,które zapewne nie są tajne,żeby ludzie z tymi pytaniami ''chodzili" do owej pani Magdy,a nie zaśmiecali skrzynkę Doroty. Zastanawia mnie ,że ta Pani jeszcze tam pracuje. To nie pierwsze złe opinie o niej ,a takie olewanie kogoś nie wpływa dobrze na opinię.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 3 maja 2017, o 21:00

Z której strony by na to nie patrzeć, to zawsze będzie to malusieńki problemik, który został przez nią rozdmuchany ponad miarę.

Olfaktoria ma w ogóle wielki problem z przyjmowaniem na klatę wszelkich niepowodzeń, krytyki i wszystkiego co idzie nie po jej myśli.
W jednym filmiku powiedziała np., że hejtowanie traktuje z pobłażaniem, nie przejmuje się nim wcale i zawsze obraca w żart - a w tym samym filmiku powiedziała, że będzie hejterów podawała do sądu. No raczej nie udowodniła tym swojego dystansu w tych sprawach.
A dystansu jej brakuje potwornie. Spina się o wszystko. Jej komentarze do komentarzy brzmią często tak, jakby cały czas musiała się bronić przed krytyką. Ona nie odróżnia komentarzy neutralnych od nagatywnych. Jeśli ktoś jej wprost nie pochwali, to znaczy że ją atakuje, a ona wtedy oddaje. Często jest w takich odpowiedziach bardzo ostra i napastliwa. A autorzy komentarzy są zaskoczeni, bo nic złego nie mieli na myśli.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 3 maja 2017, o 21:45

Janka napisał(a):Z której strony by na to nie patrzeć, to zawsze będzie to malusieńki problemik, który został przez nią rozdmuchany ponad miarę.


Mnie się wydaje,że wielkie halo zrobili jej wierni,całujący po stopach fani. :] Te zasypywanie skrzynki wiadomościami :zalamka: no weź,jakby koniec świata.Jak ktoś pod filmikiem napisze coś niepochlebnego,albo zada niewygodne pytanie,to może się liczyć z natychmiastowym negatywnym komentarzem.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 3 maja 2017, o 21:53

Tak, to fakt, że jej fani nakręcili cały problem. Ale ona według mnie też przesadziła. Piętnaście minut monologu, w którym treści było na maksymalnie dwie minuty, to przegięcie i marnowanie czasu widzów.
Wiem, że Olfaktoria miałaby argument, że przecież nie musiałam tego słuchać do końca. Ale gdybym nie dosłuchała, to bym nie wiedziała, czy nie powiedziała tam jednak czegoś istotnego.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości