Teraz jest 30 czerwca 2024, o 23:03

Olga Rudnicka

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 28 stycznia 2015, o 18:21

Dorotka napisał(a):A no właśnie? Można się choć trochę powzruszać? :D Wydaje mi się, że dobry wątek romansowy bardzo by tej serii pomógł, dodałby jej nieco pikanterii i rozruszałby ją. No, przynajmniej dla takiej uzależnionej od wątków romansowych osoby jak ja ma to znaczenie, bo sam wątek kryminalny, żeby nawet nie wiem jak ciekawy, nie kręci mnie zbytnio.


Przecież tam był wątek romansowy :niepewny: trzy siostry związały się z policjantami .W trzeciej części ,ta która miała dwójkę dzieci ,urodziła swojemu córeczkę . Druga (prawniczka) jest w ciąży ,a przyszły ojciec ,niefortunnie zadaje pytanie : czy to moje ? :evillaugh: i ląduje na zbitym pysku . A trzecie siostra (pisarka) i jej luby ,cały czas się rozstają i wracają do siebie. Czwarta jest zaręczona ,a piąta na ostatniej stronie poznaje podobnego do siebie gościa.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 stycznia 2015, o 18:29

No to super.

Jak czytałam część pierwszą, to miałam ściągę, teraz już jej nie mam, to mogę pomylić Natalie, ale tam było tak, że dwie Natalie zaczęły chodzić z dwoma policjantami, a w drugiej części jedna chyba ze swoim zerwała. Nie jestem pewna, bo nie czytałam, a tylko trochę zaglądnęłam. Oni są razem, czy jednak nie?
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 28 stycznia 2015, o 18:31

Drugiej części jeszcze nie czytałam, nie wspominając o trzeciej, ale jak dla mnie w pierwszej części wątek romansowy mocno kulał i jakoś nie mogłam się wczuć w ten romantyzm - kompletnie do mnie nie przemawiał. :bezradny:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 stycznia 2015, o 18:34

Też tak miałam. Czegoś tam brakowało. Nie było dobrze pokazane, jak się rodzi uczucie. Policjanci ich nie lubili, a nagle bum i chcą być parą.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 28 stycznia 2015, o 18:45

Ale Rudnicka raczej zawsze skupia się bardziej na wątku kryminalnym, niż na romantycznym. Chyba tylko w "Czy ten rudy kot, to pies?" ciekawie była ujęta relacja damsko-męska głównych bohaterów. Ona miłosne rozterki w swoich powieściach traktuje trochę po macoszemu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 stycznia 2015, o 18:53

Mam nadzieję, że już się nauczyła pisać o uczuciach. Jestem pełna dobrych myśli co do dalszych tomów Natalii.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 28 stycznia 2015, o 18:55

To będą jeszcze następne oprócz tych trzech??? :shock:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 28 stycznia 2015, o 19:08

Nie :smarkam: autorka napisała ,że to już koniec .

Janka napisał(a):No to super.

Jak czytałam część pierwszą, to miałam ściągę, teraz już jej nie mam, to mogę pomylić Natalie, ale tam było tak, że dwie Natalie zaczęły chodzić z dwoma policjantami, a w drugiej części jedna chyba ze swoim zerwała. Nie jestem pewna, bo nie czytałam, a tylko trochę zaglądnęłam. Oni są razem, czy jednak nie?


Są razem :P To ta para co ciągle się kłóci i rozstaje ,żeby znów do siebie wrócić.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 stycznia 2015, o 19:11

Dorotka napisał(a):To będą jeszcze następne oprócz tych trzech??? :shock:

Źle mi to wyszło. Miałam na myśli dalsze po pierwszym, który już znam.
Lucy napisał(a):Są razem :P

To się bardzo cieszę.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 28 stycznia 2015, o 19:21

Uff, to nawet mi ulżyło, bo już się przestraszyłam, że zrobi się z tego nowa "Natalicjada", co pewnie nie wyszłoby jej na dobre. :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 19 maja 2016, o 15:38

Dziś na Targach Książki na Narodowym w Warszawie była Olga Rudnicka i podpisywała swoje książki. No to i ja się tam wybrałam. Szkoda, że tego spotkania nie przeniesiono na późniejsze godziny albo najlepiej na sobotę lub niedzielę, bo wtedy z pewnością ustawiłaby się do niej dłuuuuga kolejka, bo w czwartkowe popołudnie większość ludzi jest niestety jeszcze w pracy. ale i tak było nas sporo. I po raz kolejny przekonałam się, że to bardzo sympatyczna osoba, kontaktowa i z ogromnym urokiem osobistym. Krótko mówiąc - jest taka, jak jej książki czyli po prostu świetna. Oczywiście podpisała mi swoją najnowszą powieść.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 5914
Dołączył(a): 18 listopada 2015, o 18:19
Ulubiona autorka/autor: Nie mam, czytam to co mi się spodoba;)

Post przez giovanna » 19 maja 2016, o 18:13

Szkoda, ze sie nie zapytalas czy przewiduje kontynuacje Diabli nadali

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 19 maja 2016, o 19:29

Właśnie,właśnie tja
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 19 maja 2016, o 22:46

A właśnie, że zapytałam. :P A konkretnie zapytałam czy ma zamiar napisać coś więcej o Zołzie. Zdziwiła się. Powiedziałam więc, że rozmawiałyśmy o tym tu u nas na Romansoholiczkach. Zapisała sobie nazwę naszego forum i obiecała o tym pomyśleć. Stwierdziła co prawda, że, póki co, ma w planach inną powieść, ale sądzę, że taki sygnał może Jej dać do myślenia. Ogólnie to bardzo sympatyczna osoba, otwarta, emanująca bardzo pozytywną energią i naprawdę miło mi się z Nią rozmawiało.
O Diable nawet sporo pogadałyśmy - ja powiedziałam, że bardzo mi się podobało, że nie uśmierciła Diabła, a Ona śmiała się, że nie mogła go uśmiercić, bo zbyt fajny jest. :-D Wspomniałam też, że do moich ulubionych książek Jej autorstwa należy "Zacisze 13" i oczywiście "Czy ten rudy kot to pies?" I znowu była zaskoczona. Czyżby więc inni skupiali się tylko na Jej najnowszych powieściach? Eeee, nie wierzę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 19 maja 2016, o 23:27

Zazdroszczę ,że sobie z nią pogadałaś :smile:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 19 maja 2016, o 23:52

Ona ze wszystkimi chętnie rozmawiała. Zresztą poprzednio też była bardzo otwarta i chętna do rozmowy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 19 maja 2016, o 23:57

Szkoda ,że nigdy nie zawitała na Targi w Katowicach. Ogólnie ,to marnie zawsze jest. :yeahrite: Sami najlepsi autorzy ,to tylko w Warszawie się pokazują.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 20 maja 2016, o 00:20

Sądzę, że chętnie przyjechałaby i do Katowic, bo widać, że chętnie spotyka się z czytelnikami, ale musiałaby zostać zaproszona.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 20 maja 2016, o 00:35

Ja się zawsze zastanawiam ,kto u nas odpowiada za organizacje.Nie dość ,że musimy się prosić o informacje ,kiedy i kto będzie ,to jeszcze marnych autorów zapraszają.Dwa lata temu ,to w Spodku afera z odzieżą sportową była. Zawsze są stoiska z różnymi gadżetami typu zrób ,to sam. Np. zakładki ,piękne pudełka ,koszulki z napisami ,albo kubki. Wtedy rozwaliła się jakaś firma ze sprzętem sportowym :zalamka: W zeszłym roku jakuzzi sprzedawali :evillaugh: mogli chociaż dać skorzystać z niego ...
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 20 maja 2016, o 11:29

Dorotko, zazdroszczę Ci spotkania z Rudnicką ;)
bardzo ;)
lubię ją, a po Diabli nadali jeszcze bardziej. Natalie były fajne ale tylko fajne, Diabli wymiatają. Boję się Świnek bo padnę z wrażenia :mrgreen:
ale może po Wiedźminie się za nie wezmę. Coraz więcej z Was je zna i chętnie bym do dyskusji dołączyła ;)

i fajnie jeśli pani Autorka do nas zajrzy :hyhy:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 20 maja 2016, o 21:12

Proszę, żeby nie było, że ściemniam - Olga Rudnicka we własnej osobie:

Obrazek



Szkoda, że to zdjęcie jest takie małe, bo nie da się zobaczyć, że Olga Rudnicka zapisała sobie nazwę naszego forum, zanim podpisała mi książki.

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 10210
Dołączył(a): 25 listopada 2014, o 21:14
Lokalizacja: biblioteka
Ulubiona autorka/autor: hm...

Post przez KatiaBlue » 20 maja 2016, o 21:24

OOo może do nas wpadnie ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 21 maja 2016, o 23:18

Ale szalejecie z tymi targami :) Super Dorotko, że o nas wspomniałaś :)

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 22 maja 2016, o 16:55

też bym chciała żeby wpadła do nas ;) chociażby żeby zobaczyć że jej książki się podobają ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 22 maja 2016, o 17:08

Do ciebie, Sol, nie miałaby aż tak daleko, bo mieszka w Śremie nad Wartą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do R

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości