Teraz jest 1 lipca 2024, o 03:19

Elle Kennedy

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 13 grudnia 2015, o 19:52

to zapowiada się cud, miód, malina! a początek to jak w "Moonlight on..." Young jak już zauważyłam :) też bohaterka narażona jest na słuchanie :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 13 grudnia 2015, o 19:52

Ja chyba też będę musiała poznać Simona :smile:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 13 grudnia 2015, o 22:25

Phantero, powinnaś spróbować. Mam nadzieję, że nie wyda Ci się to totalną głupotą :P
rewela napisał(a):to zapowiada się cud, miód, malina! a początek to jak w "Moonlight on..." Young jak już zauważyłam :) też bohaterka narażona jest na słuchanie :P

Ciekawa jestem czy Ci się spodoba całościowo :D

A ja czytam tego Logana i w sumie to na razie nie mam zdania :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 13 grudnia 2015, o 22:30

Na początku też go nie lubiłam :evillaugh:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 13 grudnia 2015, o 22:31

Logana co 'Błędy' popełnia, czy Logana od Young? :) bo ten od błędów miał coś w sobie, ale dopiero jak się ogarnął ze swoim wcześniejszym 'zakochaniem' :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 13 grudnia 2015, o 22:33

Dobre pytanie :evillaugh: ja Logana polubiłam dopiero chyba w połowie książki :evillaugh:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 13 grudnia 2015, o 22:34

Logana od Kennedy, Rewelo ;)

Nie wiem czy go nie lubię. On tak ciągle jęczy, jakby mu się kłos w gacie zaplątał. Ta bohaterka jakaś dziwna, taki trochę popychel z niej i jaj u niej nie stwierdzam na ten moment. Ale pewnie się to jeszcze rozbuja ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 2086
Dołączył(a): 28 listopada 2014, o 19:46
Ulubiona autorka/autor: Garwood, SEP, McNaught i wiele innych...

Post przez rewela » 13 grudnia 2015, o 22:36

phantera onca napisał(a): ja Logana polubiłam dopiero chyba w połowie książki :evillaugh:


bo zarówno Logan jak i Grace dopiero w połowie dają się lubić :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 13 grudnia 2015, o 22:37

Ważny efekt końcowy :evillaugh: skończyło się na tym że mi podeszło :evillaugh:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2661
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 14 grudnia 2015, o 19:31

duzzza22 napisał(a):
aniazlipca napisał(a):Duzz jak my się zgadzamy :bigeyes: Mam przeczucie, że Dean będzie dobry, a nawet bardzo dobry :-D
Spoiler:

A ja myślałam, że on właśnie z nią będzie i przeżyłam lekkie zaskoczenie, że jednak nie :evillaugh:

Też na początku troszkę się zdziwiłam, ale jestem bardzo ciekawa....Allie to fajna babka :bigeyes: no i uwielbia Goslinga :bigeyes:

duzzza22 napisał(a):
aniazlipca napisał(a):Myślę, że jak Kennedy nie schrzani to The Score może być najlepsze :-D mam nadzieję, że wymyśli również historię dla Tuckera bo słodki jest :wink:

Ne wiem czy Tucker będzie, na razie nic nie widziałam na GR ani na stronie www autorki. Chociaż zaglądałam jakoś w ubiegłym tygodniu. :mysli:

Też patrzyłam, ale może Kennedy się skusi...Tucker może być całkiem inny niż Garreth, Logan i Dean...Dean w ogóle będzie fajny..pewnie mu doda jakiś dark secret, żeby nie wyszedł na męską dziwkę, chociaż mi by wystarczyło gdyby po prostu zakochał się :twisted: zresztą wątpię, żeby coś obiecywał tym wszystkim hokejowym króliczkom... :evillaugh:
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 15 grudnia 2015, o 10:57

The Score musi być fajne :smile: dwie pierwsze były fajne to trzecia też musi :smile:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 grudnia 2015, o 14:11

Logan z tym zauroczeniem do Hannah chyba może być męczący :P ale co się chłopu dziwić, Hannah jest w dechę ;)

A The Score już bym chciała ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 15 grudnia 2015, o 16:47

Sol to jest nas dwie :evillaugh:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2661
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 15 grudnia 2015, o 18:41

Ja byłam pierwsza :twisted: ja też już chcę Deana :wesoły:
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 15 grudnia 2015, o 18:43

ostatni będą pierwszymi :hihi:

ale obawiam się tej rozwiązłej natury
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 15 grudnia 2015, o 18:44

Dobra to jesteśmy trzy :evillaugh:zobaczymy jak przeczytamy :evillaugh:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2661
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 15 grudnia 2015, o 18:49

A ja jestem wręcz zaintrygowana jego rozwiązłą naturą...pewnie będzie kozak na wierzchu a ciasteczko w środku :bigeyes:
Phantera myślę, że jest nas więcej. Chociaż ja póki co nadal jestem w team Garreth :]
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 9930
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 15 grudnia 2015, o 19:13

Ja jak na razie jestem za Loganem :P

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 15 grudnia 2015, o 19:17

Ja też za G :evillaugh: ale jestem ciekawa :evillaugh:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 grudnia 2015, o 06:52

aniazlipca napisał(a): Chociaż ja póki co nadal jestem w team Garreth :]

Ja póki co tak samo. Zdecydowanie ^_^

Skończyłam wreszcie to The Mistake i pomijając już, że z Logana straszna jęczybuła była, to jakoś tam mi się udało go trochę polubić. Natomiast bohaterka była beznadziejna! Płaska, nijaka, słabo jej postać zarysowana w ogóle. Masakra jakaś :ohlala: On tak później na jej punkcie oszalał, a ja się za głowę łapałam czy on głupi czy nieszczęśliwy :zalamka: Hannah chociaż miała tę charyzmę, sarkazm, zainteresowana, coś sobą reprezentowała. A tutaj nic. Grace pracowała w tym radiowęźle czy czymś, to powinno być to bardziej rozwinięte. Może jakby miała jakąś większą rolę przy doradzaniu tym telefonującym słuchaczom byłaby ciekawsza. W końcu chciała psychologiem zostać, a ja nie zauważyłam żadnych przesłanek ku temu. Porażka Obrazek

Za to, o dziwo, spojrzałam łaskawszym okiem na Deana. Na początku był fragment, gdzie dzielił się z kolegami sekretem, jak dobrze wykonać zdjęcie swojego 'sprzętu'. Rżałam przy tym jak koń. Zwłaszcza, gdy powiedział im,
Spoiler:

Głupia może jestem, ale mnie takie rzeczy śmieszą :rotfl: I później jeszcze coś takiego gadał, że mnie położył. Jestem teraz ciekawa co z nim zrobi autorka w jego części :P

Podobały mi się też momenty, kiedy Logan wykonywał te zadania wyznaczone przez Grace. To było zabawne. Szkoda jedynie, że akurat dla niej to robił, ale można przeboleć :P
No i jeszcze, kiedy Logan poszedł do tego całego Morissa (kojarzył mi się cały czas z Królem Julianem) i zaczął do niego nawijać, jak w romansach historycznych. A później zaczęli razem grać w grę i nazwali swój gang chyba Loriss :rotfl:

Niektóry momenty były spoko, ale generalnie lipne to było i nudnawe :lol:

wiedzmaSol napisał(a): A The Score już bym chciała ;)

A to dwójkę już przeczytałaś?

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 16 grudnia 2015, o 11:33

Very, spoiler :hahaha:
Nie jeszcze dwójka przede mną, ale to mi nie przeszkadza chcieć już trójki ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 5249
Dołączył(a): 4 marca 2015, o 17:59
Ulubiona autorka/autor: n.roberts, l.adrian,d.palmer i jeszcze wiele

Post przez phantera onca » 16 grudnia 2015, o 12:00

Very , mówiłam że dwójka jest inna :evillaugh: ale nie jest zła :evillaugh:
Sama jestem ciekawa jak autorka przedstawi bohatera trojki :evillaugh:
ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 16 grudnia 2015, o 16:00

Dla mnie dwójka jest słaba. Wszystkie te momenty, gdzie jest Grace są błe :P Natomiast te, gdzie są chłopaki i gadają głupoty - bardzo fajne :lol:

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 16 grudnia 2015, o 16:23

rewela napisał(a)::D zostaję fanką hokeja:P jak się tacy hokeiści, po lodzie rozbijają to mnie to gra ;)
Spoiler:

Siostro :paluszki: Uwielbiam hokeistów :love:

Papaveryna napisał(a):To był super i jak tych wszystkich chłopaków poszczuł, żeby się nie ważyli do niej podbijać. I jak ona potem się o tym dowiedziała i do tej szatni wparowała :heh:

To było dobre, biedna nie miała szans :evillaugh:

aniazlipca napisał(a): no i uwielbia Goslinga

Patrz tego nie zapamiętałam :rotfl:

aniazlipca napisał(a):Też patrzyłam, ale może Kennedy się skusi...Tucker może być całkiem inny niż Garreth, Logan i Dean...Dean w ogóle będzie fajny..pewnie mu doda jakiś dark secret, żeby nie wyszedł na męską dziwkę, chociaż mi by wystarczyło gdyby po prostu zakochał się :twisted: zresztą wątpię, żeby coś obiecywał tym wszystkim hokejowym króliczkom... :evillaugh:

Zapewne nie, one same lecą do nich jak pszczoły do ula. :facepalm:
Mam nadzieję, że jednak nie będzie za dużo o jego ekscesach, bo wymięknę. :rotfl: Obie opcje przedstawione przez Ciebie również by mi pasowały byle tylko nie było zbyt dużo o jego życiu seksualnych sprzed momentu zakochania. Zawsze mnie to jednak troszkę zraża. Ehh i żeby ta dziwna laska się nie pojawiła i nie mieszała...

Papaveryna napisał(a):Za to, o dziwo, spojrzałam łaskawszym okiem na Deana. Na początku był fragment, gdzie dzielił się z kolegami sekretem, jak dobrze wykonać zdjęcie swojego 'sprzętu'. Rżałam przy tym jak koń. Zwłaszcza, gdy powiedział im,
Spoiler:

Głupia może jestem, ale mnie takie rzeczy śmieszą :rotfl: I później jeszcze coś takiego gadał, że mnie położył. Jestem teraz ciekawa co z nim zrobi autorka w jego części :P

Aż nie mogę uwierzyć, że Dean jednak zyskał sobie przychylne oko od Ciebie. :evillaugh:
Scena była boska, biedny Tucker :evillaugh:

Sceny gdzie on wykonywał jej zadania, które miały pomóc ją odzyskać rzeczywiście były zabawne, ale na tym i na scenach z kumplem się chyba to kończy.
Może autorce zabrakło chwili by jednak jakoś to bardziej dopracować?
Nie wiem, ale mnie Logan zawiódł, czytałam go od razu po The Deal i miałam lekko skwaszoną minę. :bezradny: Oczekiwałam więcej po Loganie jednak niż to co dostałam.

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 9930
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 16 grudnia 2015, o 19:14

rewela napisał(a)::D zostaję fanką hokeja:P jak się tacy hokeiści, po lodzie rozbijają to mnie to gra ;)
Spoiler:

Ja za to zaczelam spogladac na mecze i stwierdzilam ze chcialabym kiedys zobaczyc na zywo, takie ciacha walczace, popychajace sie (to chyba dla nas odpowiednik walki kobiet w kisielu) :evillaugh:

Papaveryna napisał(a):To był super i jak tych wszystkich chłopaków poszczuł, żeby się nie ważyli do niej podbijać. I jak ona potem się o tym dowiedziała i do tej szatni wparowała :heh:

Nie zapomne dnia kiedy musialam isc do toalety przed treningiem zeby zalozyc stroj sportowy a toaleta byla polaczona z prysznicami. Niestety wlasnie zaczeli sie kapac faceci po ju-jitsu czy tam judo. Zadna nie chciala wejsc, ja sie wkurzylam, udalam ze zakrywam troche oczy i krzycze "WCHODZE", faceci brechtali ze mnie. Okazalo sie ze wszyscy potem o tym gadali bo dotarlo to do mojego faceta (teraz bylego), zly byl jak cholera :evillaugh:

Papaveryna napisał(a):Za to, o dziwo, spojrzałam łaskawszym okiem na Deana. Na początku był fragment, gdzie dzielił się z kolegami sekretem, jak dobrze wykonać zdjęcie swojego 'sprzętu'. Rżałam przy tym jak koń. Zwłaszcza, gdy powiedział im,
Spoiler:

Głupia może jestem, ale mnie takie rzeczy śmieszą :rotfl: I później jeszcze coś takiego gadał, że mnie położył. Jestem teraz ciekawa co z nim zrobi autorka w jego części :P

Jestem mega ciekawa Deana :mysli: uwielbialam gadanie chlopakow, non stop sie smialam :)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do K

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość