Teraz jest 1 października 2024, o 03:33

Jayne Ann Krentz => A. Quick, J. Castle, S. James

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 17 listopada 2012, o 23:09

A u kogo były aniołki wypinające porcelanowe dupki? :mysli:

edit: ok, już mam :P

Obrazek
Ostatnio edytowano 17 listopada 2012, o 23:15 przez Agrest, łącznie edytowano 1 raz
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 17 listopada 2012, o 23:14

Akurat te powieści z cyklu o siostrach Huxtable mogą jeszcze być, nawet mi się podobały, no ale trochę powstało tego nie do końca wiadomo co, niektóre wręcz zniechęcające. Zresztą o dobrą okładkę bywa dosyć trudno.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 17 listopada 2012, o 23:24

Kawo, tu mamy taki miły temacik o koszmarnych okładkach i Amber jest tam częstym gościem ;) Choć ostatnio trochę mnie, ale to pewnie głównie dlatego, że coś im nieśpieszno wydawać nowe romanse, a ile razy można się znęcać nad tymi samymi? Ale w zeszłym roku im się udało - większość kandydatów do najbrzydszej okładki roku 2011 to z ich stajni ;)

Ale jeszcze były jakieś amorki, takie złote, kurcze, gdzie... Nie mam pamięci :]
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 17 listopada 2012, o 23:25

I nie zapominajmy o Słodkiej uległości Brockway, też jeden z klasyków :evillaugh:
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 17 listopada 2012, o 23:44

Gdzieś mi te strony wcześniej mignęły, ale jeszcze do nich nie dotarłam, lecz mam w planach - niech tylko znajdę czas. :D
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 3 grudnia 2012, o 21:00

Jadzia napisał(a):A Lavinii i Tobiasa jeszcze nie czytałam, bo jak Amercom wydawał, to przegapiłam pierwszy tom, i mam tylko drugi i trzeci :zalamka:

Tak właśnie przeglądam sobie księgarnie internetowe i trafiłam na pierwszą część o Lavinii i Tobiasie, czyli "Niebezpieczny kochanek": tu i tu, a tym przy dzisiaj można skorzystać z darmowej wysyłki.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 3 grudnia 2012, o 21:05

Kawo :padam:
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 3 grudnia 2012, o 21:17

Jadzia napisał(a):Kawo :padam:

Proszę bardzo. Przy okazji widzę trochę innych tytułów z tej serii...
Ja tak ostatnio jakoś wracam do Krentz i czytam raz jeszcze to, co już znam i świetnie przy tym się bawię. :D
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21018
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 4 grudnia 2012, o 14:25

Przeczytałam "Orchideę" Quick. Chyba nawet po raz drugi, bo mi się dziwnie znajoma ta książka wydała. Krótko mówiąc, fajny, dobrze napisany romans historyczny, z poczuciem humoru, akcją, interesującymi bohaterami. To lubię u Quick. Polecam.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 6 grudnia 2012, o 16:40

Księżycowa Kawa napisał(a):
Jadzia napisał(a):A Lavinii i Tobiasa jeszcze nie czytałam, bo jak Amercom wydawał, to przegapiłam pierwszy tom, i mam tylko drugi i trzeci :zalamka:

Tak właśnie przeglądam sobie księgarnie internetowe i trafiłam na pierwszą część o Lavinii i Tobiasie, czyli "Niebezpieczny kochanek": tu i tu, a tym przy dzisiaj można skorzystać z darmowej wysyłki.

Skorzystałam w Selkarze i co? Właśnie dostałam maila, że jednak nie ma jej w magazynie :] mogę wymienić na coś innego. Tyle że mi chodziło o tą konkretną książkę, i specjalnie dobijałam do 20 zł, żeby z tej darmowej wysyłki skorzystać :/
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 7 grudnia 2012, o 22:49

Jadzia napisał(a):
Księżycowa Kawa napisał(a):
Jadzia napisał(a):A Lavinii i Tobiasa jeszcze nie czytałam, bo jak Amercom wydawał, to przegapiłam pierwszy tom, i mam tylko drugi i trzeci :zalamka:

Tak właśnie przeglądam sobie księgarnie internetowe i trafiłam na pierwszą część o Lavinii i Tobiasie, czyli "Niebezpieczny kochanek": tu i tu, a tym przy dzisiaj można skorzystać z darmowej wysyłki.

Skorzystałam w Selkarze i co? Właśnie dostałam maila, że jednak nie ma jej w magazynie :] mogę wymienić na coś innego. Tyle że mi chodziło o tą konkretną książkę, i specjalnie dobijałam do 20 zł, żeby z tej darmowej wysyłki skorzystać :/

Sama kiedyś miałam podobną sytuację, tyle że z Krentz; ponownie owa pozycja pojawiła się kilka miesięcy później; ostatnio z tej różowej serii pojawiają się na jakiś czas w księgarni, a potem znikają... i nadal nie mogę upolować kilku pozycji.

Kawka napisał(a):Przeczytałam "Orchideę" Quick. Chyba nawet po raz drugi, bo mi się dziwnie znajoma ta książka wydała. Krótko mówiąc, fajny, dobrze napisany romans historyczny, z poczuciem humoru, akcją, interesującymi bohaterami. To lubię u Quick. Polecam.

Ja mam to pod tytułem: "Złota orchidea" i jeszcze tego nie ruszałam, bo ostatnio sięgałam po to, co znam. I najpierw chciałabym "Ruiny", choć chyba to czytałam - zdaje się, że na początku był jakiś wielki pies, no cóż, w najbliższym czasie sprawdzę. Tak w ogóle, czy przypadkiem "Ruiny" nie występowały pod innym tytułem?

Na przykład po "Oczy czarownika", na które miałam ochotę od pewnego czasu – i miałam wrażenie, jakbym czytała po raz pierwszy, co mi się podobało. Myślę, że to jedna z jej lepszych historii. Podobało mi się, jak Krentz bawiła się tutaj z motywem zemsty, a także że w pewnej chwili nie zaczyna się od razu od oskarżeń, lecz na początku są wątpliwości i rozważanie za i przeciw, tym bardziej że to naprawdę rzadko, kiedy się zdarza. No i rewelacyjnie jej wyszedł ten fragment:
- Owszem, byłabym zainteresowana życiem towarzyskim - przyznała ostrożnie. - To znaczy, gdybym spotkała odpowiedniego mężczyznę.
- Odpowiedniego mężczyznę? To znaczy jakiego?
- Każdy jakoś sobie wyobraża swego idealnego towarzysza.
- A twój? Jaki ma być?
Rzuciła mu niepewne spojrzenie, ale wciąż miał zamknięte oczy. Zauważyła, że jego rzęsy są kruczo-czarne i bardzo gęste i że na policzkach ma głębokie cienie.
- Mój idealny mężczyzna musi być otwarty, ciepły i łagodny. Ktoś, komu mogłabym ufać. Ktoś, kto się potrafi zaangażować. A co najważniejsze: ktoś, kto potrafi gotować.
- Gotować? - Lukas otworzył oczy. - Chcesz faceta, który umiałby gotować?
- Jasne. Z pewnością wiele razy będzie mi musiał pomagać w kuchni w „Pesto Presto".
- Cholera! - Lukas wyglądał na rozzłoszczonego. - Nie wymagasz zbyt dużo, co? Nic nie wspomniałaś o umiejętnościach łóżkowych faceta. A może ci na tym nie zależy, pod warunkiem, że będzie miły i przydatny w kuchni?
- To ty zacząłeś tę rozmowę - powiedziała ze złością Katy. - A teraz chcesz mnie wprawić w zakłopotanie.
Lukas pochylił się nad nią, zmuszając ją do głębszego wciśnięcia się w poduszki.
- Wiesz, co myślę?
- Co? - Katy brakowało tchu. Tętno skoczyło jej do góry, a w dolnych częściach ciała odczuwała rozlewające się ciepło. Spojrzała na Lukasa i poczuła się jak sparaliżowana. Oczy czarownika, pomyślała.
- Myślę, że seks jest za nisko na twojej liście.
- Naprawdę?
- Naprawdę. Uważam, że jeśli miałabyś wybierać między facetem, który potrafi gotować, a takim, który jest dobry w łóżku, powinnaś wybrać tego drugiego.
- Dlaczego? Zawsze mogę mojemu kucharzowi doskonałemu kupić podręcznik seksu. Każdy facet, który ma dość rozumu, aby dobrze gotować, potrafi się nauczyć, co ma robić w łóżku.
- Tak ci się tylko wydaje. Muszę ci coś powiedzieć. Gotowania można nauczyć każdego idiotę. Natomiast kochanie się z aniołem stróżem wymaga prawdziwego talentu.
Zamierzał ją pocałować. Katy przygryzła dolną wargę.
- Myślę, że nie powinieneś tego robić, Lukasie.
- Poproszę cię o radę, kiedy będę jej potrzebował, aniele - odparł i wpił się w jej usta.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 7 grudnia 2012, o 23:14

Uwielbiam tę książkę :lol:
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 7732
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 11 grudnia 2012, o 11:35

Też mi się podobała, jak testowała pesto na nim ,a komu najbardziej smakowało pieskowi :P
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3066
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Warszawa

Post przez Scholastyka » 11 grudnia 2012, o 12:43

i jak Lukas uczył się gotowania :lol:
Jeśli w powieściach nie będzie wygrywać sprawiedliwość, a miłość kończyc się szczęśliwie, to po co je czytać? Prawdziwe życie zbyt często daje w kość.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21018
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 11 grudnia 2012, o 13:24

Fajna ta książka była. :)
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 11 grudnia 2012, o 23:11

Po prostu całość znakomicie wyszła. :D
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 28 stycznia 2013, o 23:46

Z fejsbuka:
Back in Seattle and missing the warmth of Hawaii, already. But on the plus side, I got a really cool idea for the new JAK novel which I am writing (out next January). And while we're on the subject, a heads-up here for those who care about stuff like this. With this next JAK I'll be taking a break from the paranormal. Yep, this one is straight contemporary romantic-suspense. Hope that's okay with you all. Sometimes we just need to take a break, right?

Ciekawe, ciekawe ;) znaczy mówi, że zrobi sobie przerwę od paranormali - następna jej książka jako JAK to będzie tradycyjny romantyczny suspens.
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 29 stycznia 2013, o 18:56

No no, kryształków nie będzie? ;) Fajna wiadomość, tylko długo trzeba czekać.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 29 stycznia 2013, o 19:17

Ciekawa jestem bardzo. Ale znając moje pragnienia i jej ostatnio stosunkowanie się do nich ;) romansu będzie jak na lekarstwo, suspensu za to całe kupy... Moje czytanie tego będzie zależeć od opisu :P
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 29 stycznia 2013, o 19:20

Ja tam lubię suspensy, romans wypatrzę pod lupą i będę happy :D
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 29 stycznia 2013, o 19:22

No ja wolę jednak jak są proporcje jak w starszych - pełnometrażowych, żeby nie było. Bo te z harlequina to cóż... :rotfl:

Właśnie wykańczam Stephanie James, został mi niecały rok 1983 :hyhy: powiem szczerze, że już mam dość tych facetów, i babek też, ale doczytam :evillaugh:
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 29 stycznia 2013, o 19:25

Dzielnaś, Jadziu :)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 29 stycznia 2013, o 19:31

A potem jeszcze te harlequiny które wyszły od razu pod nazwiskiem Krentz, ale ich jest trochę mniej ;) potem może się wezmę za te starsze współczesne co ich jeszcze nie czytałam. Cel - przed trzydziestką zaliczyć całą Krentz, na ile to możliwe :hyhy:
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Avatar użytkownika
 
Posty: 17841
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Jayne Ann Krentz

Post przez Berenika » 29 stycznia 2013, o 19:42

Już ci niedużo chyba zostało, a do trzydziestki daleko :)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21173
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: z Doliny Muminków
Ulubiona autorka/autor: chyba jednak Krentz/Quick/Castle...

Post przez Jadzia » 29 stycznia 2013, o 19:46

Nie no, współczesnych całkiem sporo wbrew pozorom. Futurystycznych też tylko kilka mam przeczytanych. No i to całe Arcane, tu dopiero mam braki ;) Jedyne co (prawie) w całości to klasyczne historyki - chyba tylko 2 z cyklu Vanza mi zostały, chyba żebym coś zgubiła. Aaaa. Lavinia i ten jak mu tam, też przede mną.
Czytam romanse - mój blog z recenzjami. Recenzjami romansów, oczywiście.

Smoki były idealnym środkiem antykoncepcyjnym, ponieważ raz skonsumowana dziewica już nigdy nie była płodna.

ObrazekObrazek
by Agrest

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do K

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość