Teraz jest 16 czerwca 2024, o 13:55

2024: Właśnie czytam...

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach

2024: WŁAŚNIE CZYTAM...

Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!

Bonus: Nasze Liczniki Lektur w Kanonie Romansoholicznym!


Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?
Regulamin działu
Rozmowy o naszych aktualnych lekturach i książkowych inspiracjach.
Szerzej o gatunkach: dział ROMANS+ oraz dział 18+
Konkretniej o naszych listach czytelniczych: dział STATYSTYKI
Lektury wg pór roku i świąt: dział SEZON NA KSIĄŻKĘ
Avatar użytkownika
 
Posty: 175
Dołączył(a): 24 marca 2023, o 00:02
Ulubiona autorka/autor: Emily Henry, Jane Austen, Susan Elizabeth Philips

Post przez pannazlosnica » 3 kwietnia 2024, o 15:15

kejti napisał(a):
pannazlosnica napisał(a):Ona nie taka nowa, dopiero wydali tłumaczenie u nas.
Ale widziałam na Instagramie Mariany, że pisze coś nowego

i dlatego uważam, że nowa ;) rzadko sięgam po coś po angielsku

Ja też rzadko czytam po angielsku, nie lubię tego za bardzo. Ale Luna zaostrzyła apetyt na więcej Zapaty i zaczęłam "Under Locke".
Na razie główny bohater jest bucem nad bucami.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9922
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 4 kwietnia 2024, o 17:15

akurat przez tą książkę się zniechęciłam do autorki, czytałam to w 2017 roku ale wtedy też lubowałam bardziej w erotykach, wampirach i zmiennokształtnych XD teraz doceniam slow burn :)
Nocny Anioł napisał(a):Obrazek

zapisałam, może sięgnę w tym roku :)

słucham kryminał w audiobooku ale te lektorki to tragedia :zalamka:

Najmroczniejszy sekret Alex Marwood
Obrazek
Powiedzieli, że Coco zaginęła w nocy. Kłamali.
Impreza z okazji 50. urodzin Seana Jacksona miała być niezapomnianym wydarzeniem. Wykwintne dania, strumienie szampana, doskonała muzyka i wytworni goście. Wieczór nie kończy się jednak tak, jak wszyscy planowali... Uczestnikami imprezy wstrząsa wiadomość o zaginięciu jednej z bliźniaczek, córek jubilata. Trzyletnia Coco rozpłynęła się w powietrzu. Ani policyjne dochodzenie, ani zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przynoszą żadnego efektu, a bliscy przestają się łudzić, że dziewczynka kiedyś do nich wróci.
Dwanaście lat później pogrzeb Seana stanie się okazją do ponownego spotkania uczestników feralnego przyjęcia. Napięta atmosfera i przemilczane fakty sprawią, że na jaw zaczną wychodzić pilnie strzeżone sekrety, a wśród nich również ten najmroczniejszy...

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28446
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 4 kwietnia 2024, o 17:24

Utknęłam z lekturami świątecznie, dopiero się zabieram z powrotem (i się okazuje, że z 2 tytuły czytam juz 3 miesiąc kalendarzowy :facepalm: i to nie to, że są to złe opowieści...).
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 4 kwietnia 2024, o 17:53

kejti napisał(a):
słucham kryminał w audiobooku ale te lektorki to tragedia :zalamka:

Najmroczniejszy sekret Alex Marwood
Obrazek

Daj znać jak to. Opis wygląda jak by autor (autorka?) inspirował się zaginięciem Madeleine McCann.
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 2659
Dołączył(a): 4 sierpnia 2012, o 17:06
Lokalizacja: BB
Ulubiona autorka/autor: Nora Roberts

Post przez aniazlipca » 6 kwietnia 2024, o 22:10

Dom płomienia i cienia Sarah J. Maas :czyta2:
“Mercy laughed. “You have to excuse them—boys suffer from an incurable disability.”
“What?”
“Testosterone.”

Nalini Singh, Branded by Fire

Avatar użytkownika
 
Posty: 9922
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 7 kwietnia 2024, o 07:52

Nocny Anioł napisał(a):Szalona daj znać jak te szkoty , proszę

tutaj napisałam więcej -> LINK
cedar napisał(a):
kejti napisał(a):
słucham kryminał w audiobooku ale te lektorki to tragedia :zalamka:

Najmroczniejszy sekret Alex Marwood
Obrazek

Daj znać jak to. Opis wygląda jak by autor (autorka?) inspirował się zaginięciem Madeleine McCann.

na razie jakieś trzy godziny za mną ale przez te lektorki postanowiłam zrobić porządek na Legimi i pousuwać wszystkie gdzie czyta kobieta, daje ciagle szanse i potem żałuje, ileż można się tak męczyć :zalamka: Co do samej treści, na tą chwilę średnio mi się podoba, początek taki wielki misz masz, głównie przez to że facet ma wiele córek i człowiek się gubi ale zobaczymy jak będzie dalej :mysli: Madeleine McCann nie znam :mysli:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 7 kwietnia 2024, o 08:13

Zgoogluj zaginięcie Madeleine McCann, to sprawa z 2007 roku, do dziś dziewczynka się nie odnalazła, a okoliczności wyglądały dość podobnie do tego, co stoi w opisie u Marwood.

Ja wolę jak czyta kobieta tak dla odmiany. Uwielbiam np. serię Dianne Freemann o hrabinie Harleigh - książki czyta Magda Karel i robi to imho świetnie, z cudowną ikrą. ^^
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 9922
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 7 kwietnia 2024, o 08:45

cedar napisał(a):Zgoogluj zaginięcie Madeleine McCann, to sprawa z 2007 roku, do dziś dziewczynka się nie odnalazła, a okoliczności wyglądały dość podobnie do tego, co stoi w opisie u Marwood.

Ja wolę jak czyta kobieta tak dla odmiany. Uwielbiam np. serię Dianne Freemann o hrabinie Harleigh - książki czyta Magda Karel i robi to imho świetnie, z cudowną ikrą. ^^

a to ja nie lubię czytać gdzie są niewyjaśnione zaginięcia ;)
no i to jest właśnie problem u lektorek, po cholerę zmieniają głos jak mówi np. dziecko, facet czy "głupia blondynka" i to właśnie mamy w tym kryminale. Wystarczy tylko się wczuć w role bohatera, chociażby Filip Kosior, czy zmienia głos jak mówi kobieta? Nie, a jednak wszystko brzmi świetnie :lovju:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 7 kwietnia 2024, o 11:05

Wierz mi, że męscy lektorzy też to robią. Najczęściej odrzucam właśnie lektorów męskich, bo mam wrażenie, że każdy postać kobiecą będzie czytał w jakiś taki durnowaty, słodkawy sposób, jakby kobiety nie mówiły normalnie tylko w stylu "tiu-tiu-tiu".
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 39985
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 7 kwietnia 2024, o 18:09

Obrazek
Największym marzeniem Arii było normalne życie – stabilna praca, oddany partner oraz spokojny, pełen ciepła dom. Dziewczyna nie przypuszczała, że jednego dnia wszystko, co było dla niej najważniejsze, legnie w gruzach. Po tym, jak zostaje zwolniona z pracy, jest pewna, że nic gorszego nie może jej się przytrafić. Nawet nie wie, jak bardzo się myli. Przekraczając próg mieszkania, przyłapuje ukochanego na zdradzie. Zdezorientowana, bez zatrudnienia i stałego schronienia, przyjmuje propozycję pracy od najlepszego przyjaciela swojego brata. Na jej szczęście okazuje się, że chodzi o posadę programistki, czyli dziedzinę, którą Aria świetnie zna.

Noah, brat Arii, jest jedyną przybraną rodziną dla doświadczonego przez los i naznaczonego traumatycznymi przeżyciami Graysona. To właśnie on po zobaczeniu dziewczyny w akcji proponuje jej pracę i możliwość zamieszkania w swoim penthousie w Dolinie Krzemowej. Aria i Grayson muszą radzić sobie z nową dla nich bliskością i nieodpartym przyciąganiem, choć ich związek uznawany jest za zakazany owoc.

Pomimo wcześniejszych trudnych doświadczeń wspólnie angażują się w tworzenie tajnej platformy internetowej, która będzie służyła pomocą ludziom w potrzebie. Nieświadomi tego, że znają się osobiście, zaczynają również pogłębiać swoją relację online, eksplorując nowo odkrytą więź w wirtualnym świecie.
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 175
Dołączył(a): 24 marca 2023, o 00:02
Ulubiona autorka/autor: Emily Henry, Jane Austen, Susan Elizabeth Philips

Post przez pannazlosnica » 7 kwietnia 2024, o 18:14

Nocny Anioł napisał(a):Obrazek
Największym marzeniem Arii było normalne życie – stabilna praca, oddany partner oraz spokojny, pełen ciepła dom. Dziewczyna nie przypuszczała, że jednego dnia wszystko, co było dla niej najważniejsze, legnie w gruzach. Po tym, jak zostaje zwolniona z pracy, jest pewna, że nic gorszego nie może jej się przytrafić. Nawet nie wie, jak bardzo się myli. Przekraczając próg mieszkania, przyłapuje ukochanego na zdradzie. Zdezorientowana, bez zatrudnienia i stałego schronienia, przyjmuje propozycję pracy od najlepszego przyjaciela swojego brata. Na jej szczęście okazuje się, że chodzi o posadę programistki, czyli dziedzinę, którą Aria świetnie zna.

Noah, brat Arii, jest jedyną przybraną rodziną dla doświadczonego przez los i naznaczonego traumatycznymi przeżyciami Graysona. To właśnie on po zobaczeniu dziewczyny w akcji proponuje jej pracę i możliwość zamieszkania w swoim penthousie w Dolinie Krzemowej. Aria i Grayson muszą radzić sobie z nową dla nich bliskością i nieodpartym przyciąganiem, choć ich związek uznawany jest za zakazany owoc.

Pomimo wcześniejszych trudnych doświadczeń wspólnie angażują się w tworzenie tajnej platformy internetowej, która będzie służyła pomocą ludziom w potrzebie. Nieświadomi tego, że znają się osobiście, zaczynają również pogłębiać swoją relację online, eksplorując nowo odkrytą więź w wirtualnym świecie.


I jak?
Bo mam to na półce w Legimi i się zastanawiam

Avatar użytkownika
 
Posty: 39985
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 7 kwietnia 2024, o 18:19

Dzisiaj zaczynam, szepnę słówko
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9922
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 9 kwietnia 2024, o 06:22

ja też czekam na info Aniołku :)
cedar napisał(a):Wierz mi, że męscy lektorzy też to robią. Najczęściej odrzucam właśnie lektorów męskich, bo mam wrażenie, że każdy postać kobiecą będzie czytał w jakiś taki durnowaty, słodkawy sposób, jakby kobiety nie mówiły normalnie tylko w stylu "tiu-tiu-tiu".

jeszcze mi się nie zdarzyło a słucham od groma, może dlatego że kryminały :D jedynie "Babka z zakalcem" Rogozińskiego było z pełną grą ale tam to się ubawiłam więc pasowało

postanowiłam tknąć w końcu polecanki :D

Buntowniczka z pustyni Alwyn Hamilton
Obrazek
Bardziej wybuchowa niż proch strzelniczy!

Bezkresne piaski pustyni przemierzają tajemnicze bestie, w których żyłach płynie czysty ogień. Krążą pogłoski, że istnieją jeszcze takie miejsca, w których dżiny wciąż parają się czarami. Lud Miraji coraz mocniej występuje przeciwko tyranii Sułtana. Każda noc pośród wydm pełna jest niebezpieczeństw i magii. Jednak osada Dustwalk nie jest ani magiczna, ani mistyczna – to zabita deskami dziura, którą nastoletnia Amani pragnie opuścić przy najbliższej okazji.

Buntowniczka wierzy, że dzięki talentowi w posługiwaniu się bronią, uda jej się uciec spod opieki despotycznego wuja. Podczas zawodów strzeleckich poznaje Jina – tajemniczego i przystojnego cudzoziemca, który może jej pomóc w realizacji planów. Amani nie przepuszcza jednak, że jedna, ryzykowana decyzja, sprawi, że będzie musiała uciekać przed armią Sułtana, ramię w ramię ze zbiegiem oskarżonym o zdradę stanu.

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 175
Dołączył(a): 24 marca 2023, o 00:02
Ulubiona autorka/autor: Emily Henry, Jane Austen, Susan Elizabeth Philips

Post przez pannazlosnica » 9 kwietnia 2024, o 18:42

A u mnie znowu kac książkowy, chyba faktycznie muszę się skusić na udział w "Musisz to przeczytać", bo trochę mi brakuje inspiracji hmmm

Avatar użytkownika
 
Posty: 7640
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 9 kwietnia 2024, o 19:11

Tak, tak tak,tak i jeszcze raz taaaaak :wesoły: :wesoły: :wesoły:

W weekend wysłuchałam Gdzie śpiewają raki, o matko jaka to piękna historia :bigeyes: spoza mojej strefy komfortu , wzięłam ją do wyzwania... całe szczęście, że czytam kilka na raz bo bym miała takiego kaca....

Skończyłam Skrzydlewskiej Życz mi szczęścia, tu przeżyłam rozczarowanie, ogólnie ok, ale autorka przesadziła z pośpiechem (zamiast maratonu, był sprint do łóżka), poza tym fajna historia.

Zaczęłam Luna i pewne kłamstwo, mimo tylu stron, książka sama się czyta :czyta2:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 39985
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 10 kwietnia 2024, o 12:19

pannazlosnica napisał(a):A u mnie znowu kac książkowy, chyba faktycznie muszę się skusić na udział w "Musisz to przeczytać", bo trochę mi brakuje inspiracji hmmm

Zapraszamy
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9922
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 11 kwietnia 2024, o 06:19

cedar napisał(a):
kejti napisał(a):
słucham kryminał w audiobooku ale te lektorki to tragedia :zalamka:

Najmroczniejszy sekret Alex Marwood
Obrazek

Daj znać jak to. Opis wygląda jak by autor (autorka?) inspirował się zaginięciem Madeleine McCann.

Jakoś od połowy było lepiej bo można było się połapać kto jest kim. Tych postaci tak strasznie nie da się lubić (bogaci, aroganccy, zdradzali, nie widzieli swojej winy, pili, ćpali, wywyższali się itd.) więc ciężko było się wciągnąć, ale końcówka rzeczywiście zaskakująca. Mam takie mieszane uczucia, polecam i nie polecam ;)

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 11 kwietnia 2024, o 07:55

Już właściwie kończę:
Obrazek

Once Upon a Time meets The Office in Hannah Maehrer’s laugh-out-loud viral TikTok series turned novel, about the sunshine assistant to an Evil Villain…and their unexpected romance.

ASSISTANT WANTED: Notorious, high-ranking villain seeks loyal, levelheaded assistant for unspecified office duties, supporting staff for random mayhem, terror, and other Dark Things In General. Discretion a must. Excellent benefits.

With ailing family to support, Evie Sage's employment status isn't just important, it's vital. So when a mishap with Rennedawn’s most infamous Villain results in a job offer—naturally, she says yes. No job is perfect, of course, but even less so when you develop a teeny crush on your terrifying, temperamental, and undeniably hot boss. Don’t find evil so attractive, Evie.

But just when she’s getting used to severed heads suspended from the ceiling and the odd squish of an errant eyeball beneath her heel, Evie suspects this dungeon has a huge rat…and not just the literal kind. Because something rotten is growing in the kingdom of Rennedawn, and someone wants to take the Villain—and his entire nefarious empire—out.

Now Evie must not only resist drooling over her boss but also figure out exactly who is sabotaging his work…and ensure he makes them pay.

After all, a good job is hard to find.


Jest zabawnie, ale czuje się, że to tiktokowe wydarzenie...
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 11 kwietnia 2024, o 09:15

Ja się przy tym znakomicie bawiłam i czekam na drugą część.
Kończę "Iron flame", mam kilka książek na liście i nie wiem za co się brać. Chyba wezmę młodzieżówkową "Queen Bee", a potem chyba "Okrutny książę". Albo sama nie wiem co, ale chwilowo kryzys czytelniczy mam zażegnany.
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 28446
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 11 kwietnia 2024, o 20:01

Po 2 miesiącach skończyłam wreszcie Prince of Air and Darkness M.A. Grant - zaskakująco w końcu się rozkręciło, mogę ostro ponarzekać, ale od razu przeszłam do drugiego tomu The Marked Prince i zajmie mi on maks 2 dni... (bo tym razem rzecz się nie dzieje w środowisku stricte studenckim, uf).

To są tak świetne przykłady na "redakcja ratuje niedopracowane ale sympatyczne pomysły i styl" - człowiek czyta, głową potrząsa, ale jednak dobrnie i nawet przyzna, że się przyzwoicie bawił... :ohlala:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 9922
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 13 kwietnia 2024, o 10:40

Viperina napisał(a):Już właściwie kończę:
Obrazek
Jest zabawnie, ale czuje się, że to tiktokowe wydarzenie...

mnie się podobało, z przymróżeniem oka, można było się pośmiać :hihi:

u mnie kolejny kryminał, całkiem ciekawy

Niewinne ofiary Katarzyna Wolwowicz
Obrazek

a w wolnej chwili oprócz polecanki, poczytuje to:

Zdrowy pies Rodney Habib, Karen Shaw Becker
Obrazek

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 13 kwietnia 2024, o 13:13

Mnie się też podobało, a teraz wróciłam do mojej ulubionej autorki:

Obrazek

Mercy Goode is only truly good at one thing: finding mischief wherever she goes. Such as getting arrested at a murder scene with Raphael Sauvageau, a brutally handsome, ruthless smuggler with a dangerous past and a dubious future. The silver-tongued devil doesn’t deserve a lick of her confidence, but she has evidence that he’s not the killer.

She can’t deny that he’s relentlessly wicked.

Raphael has no time for obsession. He’s an empire to run, a murder to avenge, and a plan to save his brother that is likely a suicide mission. But this clever, infuriating bluestocking--who insists she’s an amateur sleuth--keeps showing up where she doesn’t belong. And for some bloody reason they can’t seem to be in the same room without him yanking her into his arms and kissing her until they’re both breathless.

Power, prestige, and a staggering fortune hasn’t filled the abysmal void where Raphael’s heart should be...

Perhaps what he needs is a night with her.

Perhaps what he needs is redemption.

Perhaps what he needs is a bit of Mercy.
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7640
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 13 kwietnia 2024, o 20:08

Bardzo bym chciała, żeby wydali tą autorkę po polsku.

W ebooku czytam Łatwopalną Ludki Skrzydlewskiej a w audio Aneta Jadowska Tajemnica domu Uklejów

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5106855/latwopalna
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5100412 ... mu-uklejow
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 14 kwietnia 2024, o 22:01

Wzięłam się za Szklany tron, bo akurat przyszła do mnie cała seria. Na razie jestem za połową pierwszego tomu - jak już się zrobiło kryminalnie, to jest ciekawiej, bo początek był niezły, potem wszystko siadło, potem było o kieckach i jakby Maas tworzyła trójkąt, ale teraz mamy mordowanych zawodników - i to jest wątek, który każe mi czytać dalej.
Plus bohaterka przestała co i rusz myśleć "mogłabym go w trzech ruchach zabić" albo "on naprawdę myśli, że dałby mi radę? pokonałabym go bez broni" itp. itd. Jakbym słuchała dzieciaka z piaskownicy - "mój brat jest większy od twojego i go spierze!" :P
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 7640
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 14 kwietnia 2024, o 23:28

Dobre Cedar :hihi: a ja się rozglądam i trzeba kolejną serię skończyć, tylko, którą?
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość