Teraz jest 3 lipca 2024, o 00:16

Warto przeczytać?

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach

2024: WŁAŚNIE CZYTAM...

Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!

Bonus: Nasze Liczniki Lektur w Kanonie Romansoholicznym!


Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?
Regulamin działu
Rozmowy o naszych aktualnych lekturach i książkowych inspiracjach.
Szerzej o gatunkach: dział ROMANS+ oraz dział 18+
Konkretniej o naszych listach czytelniczych: dział STATYSTYKI
Lektury wg pór roku i świąt: dział SEZON NA KSIĄŻKĘ
Avatar użytkownika
 
Posty: 28473
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 5 lutego 2008, o 01:04

do czatowania z tym, moje drogie Obrazek

bo temat interesujący (mogę się podzielić tym jak szukam szczoteczki wpatrując się w kubek przez 5min. i nie rozpoznaję członków rodziny Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 228
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Pomerania:)

Post przez polasambor » 8 lutego 2008, o 18:32

Na chomiku pojawiły się 3 książki James Stephanie (Amanda Quick)

- Hazardzistka

- Diabelska cena

- Lekkomyślna namiętność



Niestety nie ma streszczeń, a ja nie lubię czytać nie wiedząc wcześniej o czym mniej więcej romansik jest Obrazek



Czy któraś z Was czytała którąś pozycje? O czym one są i czy warto... Obrazek bedę wdzięczna za pomoc!!

Avatar użytkownika
 
Posty: 28473
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 8 lutego 2008, o 22:56

Ze spisu znajomej Obrazek sama nie czytałam dawno...



Diabelska cena:

...czy cena miłości?

Emalina Stratton miała ewidentnego pecha. Nikt nie chciałby zostać przyłapany w momencie próby włamania do pustego domku na plaży przez dobemana. A tym bardziej jego jeszcze groźniejszego właściciela - faceta o reputacji Juliana Cottera. Lokalna plotka głosiła, że jest ukrywającym się szefem mafii. Zdesperowana Emelina wiedziała jedno: ten mężczyzna, roztaczający wokół siebie aurę bezwzględności i siły, był jedyną osobą zdolną jej pomóc. Za odpowiednią cenę oczywiście...



Hazardzistka

Alyssa Chandler i Jordan Kyle spotykają się w Vegas. Alyssa chce wygrać pieniądze dla swojej rodziny... Jeżeli jednak ktoś dowie się o jej obecności w przybytku hazardu - straci posadę jako ekspert ds.gier. Nieprzewidziane spotkanie z Jordanem, profesjonalnym graczem, prowadzi do niezapomnianej nocy.

Alyssa decyduje się wieść podwójne życie: oficjalna praca, a weekendy z Jordanem. Co się jednak zdarzy, jeżeli jej mężczyzna pojawi się na progu jej domu w środku oficjalnego, branżowego przyjęcia? A może jednak ich światy nie są aż tak odmienne? Jedno jest pewne: reguły gry są stałe, ich egzekwowanie bezwzględne, a Alyssa będzie musiała wybrać, po której stronie się opowiedzieć...



Lekkomyślna namietność:

Dara Bancroft i Yale Ransom spotykają sie na biznesowym przyjęciu. Mają ich połączyc interesy, jednak tego samego wieczoru lądują w motelowym pokoju. Poranek nie przynosi ze sobą bynajmniej ciągu dalszego niezapmnanej nocy, raczej oskarżenia i pretensje. Dla kobiety, której daje się odczuć, że jej cena jest równa cenie taniego pokoju w byle jakim moteliku, to jak wypowiedzenie wojny... Kto pokona kogo? I czego będzie żądać w ramach wygranej?

Avatar użytkownika
 
Posty: 483
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez raen » 9 lutego 2008, o 00:50

te dwie czytalam podobaly mi sie co jakis czas odkopuje z kartonow heh chyba obie desire Obrazek

 
Posty: 5567
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Marsha Canham

Post przez moni » 9 lutego 2008, o 01:23

już to pisałam, ale zrobię to jeszcze raz



"Wizjonerka" Donny Davidson i "Magia" Judith O 'Brien to książki, które gorąco polecam Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Ava » 10 lutego 2008, o 01:17

A ja polecam Otchłań K. Hannah, już choćby z tego względu że akcja głównie dzieje się w Domu Zapomnienia, gdzie mieszka kilka osób chorych psychicznie i jedna umierająca na syfilis oraz główny bohater, zdolny lekarz, który ma uciążliwy dar - gdy kogoś dotknie, widzi przeszłe zdarzenia z życia tego kogoś. Do tego właśnie domu trafia ze strzaskaną głową główna bohaterka. Daje się ją odratować, ale kompletnie nic nie pamięta ze swojego życia, wszystko, nawet proste czynności i słowa, musi nauczyć się ponownie. Można powiedzieć, że narodziła się na nowo. Jej przybycie wprowadza sporo zamieszania w życiu mieszkańców, ale jednocześnie przynosi im radość i nadzieję...

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 10 lutego 2008, o 19:46

z innej beczki:



Lucy Gordon - Sprawa honoru



Spadkobierca fortuny i nazwiska sławnego kierowcy rajdowego, Carlo Valetti, nie jest szczęśliwy. Honor nakazuje mu trwać w nieudanym związku małżeńskim, choć serce wyrywa sie do innej kobiety. Po śmierci zony los ponownie styka go z jej krewna, która potajemnie kochała od lat. Serena ma o Carlu jak najgorsze zdanie, nie ufa mu do tego stopnia, ze chroni przed nim jego własną córkę, nad którą upiekę powierzyła jej umierająca kuzynka.



jeden z moich ulubionych hg, reklamowałam już w innym temacie Obrazek

 

Post przez Gość » 10 lutego 2008, o 22:23

And now Ladies (and...?) Eddings David wraz z uroczą żoną Leigh przedstawiają cykl Eleni oraz cykl Tamuli! Oto:



DIAMENTOWY TRON



Po dziesięciu latach wygnania, Sparhawk powrócił do Elenii, by na nowo podjąć obowiązki rycerza Pandionu i rycerza Królowej. Niebawem przekonał się, że nie był to szczęśliwy powrót do domu. Młoda królowa Ehlana zapadła na tę samą chorobę, która zabiła jej ojca, króla Aldreasa. Królowa żyła jeszcze, ale wyłącznie dzięki wielkim czarom przywołanym przez Sephrenię, odwieczną nauczycielkę Panditów. Teraz Ehlana siedzi na tronie zamknięta w bryle kryształu - skazana na śmierć, chyba że w ciągu najbliższego roku pojawi się lekarstwo. Annias, skorumpowany i zżerany przez ambicję Prymas Kościoła Elenii, uczynił Księciem Regentem słabego Lycheasa, kuzyna Ehlany z nieprawego łoża - i za jego pośrednictwem sprawuje rządy. Czerpiąc łapówki hojnie z królewskiego skarbca Anniasz planuje zostać Arcyprałatem i uzyskać władzę nad całym krajem. Jego mrocznym intrygom przeciwstawiają się tylko Sephrenia i Zakony Rycerskie.

Lecz gdy Sparhawk i Sephrenia, którym towarzyszy teraz Flecik, przedziwna mała dziewczynka obdarzona niezwykłą mocą, ruszają na pomoc Ehlanie i całemu krajowi, odkrywają, że zło jest większe niż się spodziewali. Za Anniasem stoi Azash, starożytny zły bóg Zemochu, którego armia została z trudem pokonana za pomocą magii i krwi przelanej przez wielu rycerzy zakonnych pięćset lat temu. Teraz mieszkańcy Zemochu podnoszą znów głowę, a Azash działa poprzez Anniasa i jego popleczników, pragnąc zabić jedyną osobę na zachodzie, która mogłaby go pokonać. Tą osobą, jak wyjawiła Sephrenia, jest Sparhawk!



RUBINOWY RYCERZ



Ehlana, królowa Elenii, została otruta, a następnie zamknięta w krysztale, co uratowało jej życie. Zaklęcie będzie jednak w mocy tylko tak długo, jak długo będzie żyć ostatni z rycerzy, który pomagał je rzucić - a kolejni umierają co miesiąc. Zbyt wiele czasu minęło i zbyt wielu ludzi straciło życie, odkąd Rycerz Królowej Sparhawk rozpoczął poszukiwania lekarstwa. Teraz duch ojca królowej wezwał go, aby wyjawić, iż to Prymas Annias otruł królową, pragnąc zyskać dostęp do królewskiego skarbca i przekupiwszy odpowiednie osoby zostać Arcyprałatem. Lekarstwem na truciznę jest zaś Bhelliom, wielki klejnot zgubiony w Lamorkandii, gdy król Thalezji Sarak zginął w bitwie pięćset lat temu. Kamień był wówczas w jego koronie, ale ludzie przeszukujący okolice jeziora Randera nie natrafili na jego ślad. A jednak Sparhawk musi go jakoś odnaleźć. W ponurym nastroju zbiera więc drużynę: czterech dzielnych rycerzy, nowicjusza Berita, swojego giermka Kurika, a także Sephrenię, styricką nauczycielkę magii współpracującą z Zakonem. Za jej namową dodaje do drużyny młodego złodzieja Talena i zadziwiającą dziewczynkę o imieniu Flecik. Ponieważ rycerz Tynian posiada pewne umiejętności w dziedzinie nekromancji, istnieje nadzieja, że przywołując duchy poległych w bitwie zdołają uzyskać informacje o miejscu pochówku króla Saraka. Droga jednak jest daleka, a kłopoty zaczynają się już na samym początku. Azash, zły bóg położonego na dalekim wschodzie Zemochu odgadł ich plany i wysłał Poszukiwacza - złowrogiego owadopodobnego potwora o wielkiej mocy - by ich prześladował. Pojawiają się też inne problemy. Sparhawk wie jednak, że muszą dotrzeć do celu i odnaleźć Bhelliom zanim królowa umrze. Nie wolno im ponieść klęski!



SZAFIROWA RÓŻA



Rycerz Sparhawk zdobył wreszcie Bhelliom, legendarny magiczny klejnot, zdolny ocalić królową Ehlanę przed śmiertelną trucizną, która zabiła jej ojca. Sparhawk i Sephrenia, odwieczna nauczycielka styrickiej magii, spieszą, by uwolnić Ehlanę z kryształowego kokonu, który chronił jej życie podczas gdy oni rozpaczliwie poszukiwali lekarstwa. Niemniej Bhelliom niesie ze sobą kolejne niebezpieczeństwa. Odkąd Sparhawk wziął klejnot do ręki, prześladuje go mroczne, tajemnicze widmo. Nawet Sephrenia nie jest w stanie stwierdzić, czy za tym zagrożeniem kryje się zły bóg Zemochu Azash, czy też jakiś inny nieprzyjaciel. Wie tylko, że szafirowa róża skrywa moc nazbyt niebezpieczną dla zwykłego śmiertelnika. Z pomocą czterech nieustraszonych rycerzy, po jednym z każdego Zakonu Rycerskiego, musi stawić czoła trucicielowi Ehlany, Prymasowi Anniasowi, który pragnie zasiąść na kościelnym tronie. Jako Arcyprałat bowiem Annias służyłby swojemu ukrytemu mistrzowi, Azashowi, i dostarczyłby temu przerażającemu bogu jedyną rzecz, której pożąda - Bhelliom!





KOPUŁY OGNIA



Minęło sześć lat odkąd dzielny rycerz Sparhawk odniósł zwycięstwo nad złym bogiem Azashem i powróciwszy do Elenii z królową Ehlaną ożenił się z nią. Teraz królestwu Ehlany zagraża nowe niebezpieczeństwo. Kłopoty z początku nie wyglądały groźnie. W Elenii bandyci zaczęli nękać pogórze. W pobliskiej Lamorkandii zwykłe niepokoje polityczne zmieniły się w niebezpieczne zamieszki pod wpływem pogłosek, jakoby straszliwi bohaterowie z przeszłości mieli powstać z grobów. Wędrowcy zaś donoszą, że z mroźnych pustkowi północnej Thalezji zniknęły wszystkie trolle. To wszystko były pomniejsze zmartwienia, dopóki z dalekiego imperium Tamulskiego nie przybył posłaniec, by prosić Sparhawka o pomoc. Te same drobne niebezpieczeństwa, które zaczynają pojawiać się w królestwie Ehlany, w imperium stanowią poważny problem. Legendarni starożytni wojownicy Tamulu rzeczywiście powrócili - i żądają krwi. Za nimi podążają potwory i zła magia, a strach i zniszczenia, jakie powodują, rozdzierają cesarstwo na strzępy. Cesarz wysłał poselstwo do Rycerza Pandionu, który zabił boga Azasha. Jeśli Sparhawk pragnie powstrzymać to niebezpieczeństwo zanim spustoszy jego kraj, musi natychmiast udzielić pomocy. Sparhawk, Ehlana i ich córeczka, księżniczka Danae, zgadzają się udać w ciężką podróż do odległego wschodniego imperium. Wyruszają z garstką zaufanych przyjaciół: najdzielniejszych rycerzy Zakonów Rycerskich, rycerzem Beritem, olbrzymką Mirtai i młodym złodziejem Talenem. Dziecięca bogini Aphrael przyspiesza ich podróż ku najdalszym krańcom kontynentu Daresji i stolicy Tamulu. Tam, we wspaniałym pałacu cesarza znajdą korupcję, zdradę - i niebezpieczeństwo większe niż kiedykolwiek napotkał człowiek!



ŚWIETLIŚCI



Kilka lat temu dziecięca bogini Aphrael ukryła Klejnot Mocy Bhelliom. Spoczął na dnie najgłębszego oceanu, aby jego przerażająca moc nigdy już nie uwiodła śmiertelników. Teraz Sparhawk, Rycerz Królowej, musi obudzić Szafirową Różę z jej słonego snu. Albowiem jedynie potęga Bhelliomu może pomóc mu przeszkodzić straszliwym intrygom wymierzonym przeciwko cesarstwu Tamuli i jego własnemu królestwu. Wyprawa Sparhawka po Bhelliom jest pełna niebezpieczeństw. Jedynie z pomocą Bogini może odzyskać klejnot. A to dopiero początek misji, jako że siły zła starają się porwać klejnot i wykorzystać go do własnych piekielnych celów. Sparhawk i jego wierni przyjaciele muszą strzec Bhelliom przed tymi, którzy pragną go ukraść, a także przed potwornościami, które już rozpętali na świecie.

Najbardziej przerażającymi ze wszystkich potworów, które nawiedzają Tamuli, są Świetliści: straszliwe lśniące stworzenia, których sam dotyk rozkłada ludzkie ciało. Sparhawk i jego drużyna odkrywają, że te mityczne stwory depczą im po piętach. Albowiem Świetliści również mają plany wobec Bhelliomu - plany, które mogą odmienić oblicze ziemi.



UKRYTE MIASTO



Bitwa odbyła się, a zwycięstwo zostało odniesione. Rycerz Pandionu Sparhawk zmierzył się z siłami złego boga Cyrgona na polu chwały, a sprawiedliwość i potęga towarzyszyły mu w tej walce. Ale w chwili triumfu dosięgnął go straszliwy cios. Daleko od pola bitwy słudzy Cyrgona dokonali zdradzieckiego zamachu na to, co Sparhawk najbardziej ukochał: uprowadzili jego żonę, piękną królową Ehlanę.

Sparhawk będzie musiał oddać Bhelliom, straszliwy klejnot mocy, w ich przeklęte ręce - inaczej Ehlana umrze. Ich zamiarem było uczynić Sparhawka bezsilnym. Ale sługusi Cyrgona w swoich nędznych, tchórzliwych duszach nie docenili niezłomnej woli rycerza, gotowego walczyć o swoją królową za pomocą wszystkich dostępnych środków. Wraz z dzielnymi przyjaciółmi Sparhawk opracował plan ataku, wiedząc, że na szali kładzie życie Ehlany. Droga, którą obrał, była pełna niebezpieczeństw dla wszystkich jego bliskich, ale żaden z jego towarzyszy nie ulękł się przerażającego zadania, mimo że wiedzieli, iż Cyrgon wezwał siły zła z mrocznej przeszłości Tamulu i z potwornych miejsc niewyobrażalnych dla człowieka. Nie znali jednak pełnego ogromu niebezpieczeństwa. W swej pysze Cyrgon odważył się na coś, co jest zabronione nawet dla bogów. Wezwał Klatha, przeciwieństwo Bhelliomu, potwora zdolnego roztrzaskać świat.

Wszystkie krainy nawiedzane są przez szalejące zniszczenia. Albowiem na początku świata postanowione zostało, że Bhelliom musi zmierzyć się ze swoim przeciwnikiem, a walka ta zdecyduje o losie świata. A zatem człowiek Sparhawk musi ostatecznie stawić czoła bogu Cyrgonowi w śmiertelnym pojedynku







To są moje dwa ulubione cykle Eddingsa, jest on też autorem (wraz z żoną) innych cykli Belgeriada i Malloereon.

 

Post przez Gość » 10 lutego 2008, o 22:35

lubię Eddingsa, ma fajne poczucie humoru, te zgryźliwe powiedzonka, no i zestaw oryginałów jako bohaterów (ten silk...)

 

Post przez Gość » 10 lutego 2008, o 22:44

Dzięki, że go doceniasz. Prawda, że warto?

Avatar użytkownika
 
Posty: 28473
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 10 lutego 2008, o 22:46

dziewczyny, o eddingsie fajnie by było pogadać w Romans+ (Fantastyka) Obrazek

 

Post przez Gość » 10 lutego 2008, o 22:53

A ta czujna, jak zawsze... OK. Przenosze się... Ale to było tylko w temacie, co warto poczytać...

Avatar użytkownika
 
Posty: 28473
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 10 lutego 2008, o 23:01

ponieważ jest cały temat o fantastyce - dlaczego z tego nie korzystać?

Avatar użytkownika
 
Posty: 653
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez diawie » 12 lutego 2008, o 15:20

dzieki waszemu poleceniu kupilam ksiazke autora GUY Gavariel Kay-Tiguana mysle ze warto ja bedzie przeczytac i nie bede zalowac ze ja kupilam

 

Post przez Gość » 12 lutego 2008, o 16:12

warto warto zdecydowanie Obrazek

 

Post przez Gość » 12 lutego 2008, o 17:03

Jestem gotowa się załozyć, że zaraz zaczniesz szukać pozostałych książek.

Przy czym uprzedzam: pierwsze pięćdziesiąt stron, a w szczególności prolog możesz uznać, że to porażka: nudne brodzenie w nic nieznaczących nazwach i nazwiskach. Potem pojawia się seks i robi się ciekawie. No dobrze, trochę przesadzam seksu jest mało, ale za to dobrze opisany. W okolicach strony setnej zaczynamy się wciągać w akcję.



Ale nie przejmuj się tym, co napisałam. Wciąż się zakładam, że nie poprzestaniesz na Tiganie (Gobelin, Gobelin, Gobelin!!!)



Nie mogłam się opanowac w nadziei, że komuś się przyda:

Kay Guy Gavriel - Fionavarski gobelin 01 - Letnie drzewo - doc

Kay Guy Gavriel - Fionavarski gobelin 02 - Wędrujacy ogień - doc

Kay Guy Gavriel - Lwy Al-Rassanu - rtf

Kay Guy Gavriel - Saratyńska mozaika 01 - Pożeglować do Sarancjum - rtf

Kay Guy Gavriel - Saratyńska mozaika 02 - Władca cesarzy - rtf



http://www.4shared.com/di...uy_Gavriel.html

_________________

Avatar użytkownika
 
Posty: 653
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez diawie » 13 lutego 2008, o 17:32

no wlasnie juz zaczynam szukac po przeczytaniu kilku stron -dzieki za podpowiedz

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 13 lutego 2008, o 18:55

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Ava » 14 lutego 2008, o 13:30

Całkowicie się zgadzam Obrazek Ja również przez pierwsze strony włączyłam szybkie czytanie, czyli zrobiłam scan wzrokiem Obrazek , doszłam do seksu i stop - oj, robi się ciekawiej. Końcówka zaś jest absolutnie wciągająca.



Nie polecam za to Ostatnie promienie słońca - znudziła mnie całkowicie Obrazek

 

Post przez Gość » 14 lutego 2008, o 15:19

Straszysz koleżankę! Uważam osobiście, ż nie jest tak źle. Mnie udało się wczuć w klimat i z przyjemnością przeczytałam tę książkę. Chyba nawet z większą niż Ysabel tegoż autora

 

Post przez Gość » 14 lutego 2008, o 15:53

no nie wiem, Isabel przeczytałam i to dość szybko, a przy promieniach jednak na bardzo długooooooo utknęłam. Wydaje mi się, że to kwestia gustu

Avatar użytkownika
 
Posty: 228
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Pomerania:)

Post przez polasambor » 17 lutego 2008, o 17:20

<span style="font-weight: bold">Zakazany owoc- Jo Beverley</span>



Warto przeczytać ze względu na główna bohaterkę! Pierwszy raz czytam romans w którym bohaterka- wdowa jest naprawdę wdową i nie dziwicą!



Alleluja! Obrazek



Ale za to facet jest prawiczkiem Obrazek No niby nic takiego...nie jego wina Obrazek ale nie lubię prawiczków w romansach! Lubię bohatera który porywa kobietę w ramiona i robi co trzeba, a ten rozmyslał, że on jest miły, że nie lubi burdeli etc, etc...



Ja tam wole hulaków z burdelami na koncie Obrazek Obrazek



Ale książkę warto przeczytać, ze względu na "coś innego"

Avatar użytkownika
 
Posty: 31458
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez pinksss » 17 lutego 2008, o 17:23

tak- bardzo mi się to podobało Obrazek zwłaszcza, że temat "kobieta-zabawka seksualna" w regencyjnym romansie jest niezmiernie rzadki, zresztą czy tylko w regencyjnym? Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 28473
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 17 lutego 2008, o 17:56

nieczęsto sie pojawia, ale i jest to fabuła, o której do niedawna raczej szeptano w kręgach niż przyznawano, że się podobała...

hm, czytałam ostatnio z 3 takie książki - właśnie regencyjne, mozno historyczne (np z Hellfire w tle i całą postsade 'owską filozofią w tle)... w niektóryc bohaterka faktycznie była wykorzystywana, w innych - jakoś sie jej udalo uniknąć...

na pewno Jo Goodman coś... i coś jeszcze... jak sobie przypomnę...



pinks - to pewnie kontruderzenie na postaustenowski styl regencyjnoromansowy Obrazek



ps.hehe, o facetach z burdelową przeszłością to faktycznie - w romansach można Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 184
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Ava » 17 lutego 2008, o 17:59

Zakazany owoc to, moim zdaniem, jedna z lepszych książek Beverley, zwłaszcza z tych, które na razie przeczytałam Obrazek



A tak w ogóle to ciekawe, że w kilku romansach historycznych gdy tylko bohaterka miała nieco więcej doświadczenia seksualnego, to bohater był prawiczkiem. Tak jest właśnie w tej książce, a także M. Balogh - Tajemnicza kurtyzana czy J. Deveraux - Zaproszenie albo K. Hannah - Wyprawa.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość