Teraz jest 16 czerwca 2024, o 08:30

Ulubieńcy miesiąca

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach

2024: WŁAŚNIE CZYTAM...

Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!

Bonus: Nasze Liczniki Lektur w Kanonie Romansoholicznym!


Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?
Regulamin działu
Rozmowy o naszych aktualnych lekturach i książkowych inspiracjach.
Szerzej o gatunkach: dział ROMANS+ oraz dział 18+
Konkretniej o naszych listach czytelniczych: dział STATYSTYKI
Lektury wg pór roku i świąt: dział SEZON NA KSIĄŻKĘ
Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 3 czerwca 2016, o 11:14

U mnie w maju tylko jedno wyróżnienie:
Nie mów nic, kocham cię Mhairi McFarlane
Prawdziwa perełka. Niby banalna historia jakich wiele, ale jednak inna niż wszystkie. Wiarygodna, logicznie poprowadzona, po prostu autentyczna. Mocno mi zapadła w serducho.
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 3 czerwca 2016, o 18:50

Ja w maju bardzo mało czytałam, ale może top 3 się znajdzie:

3. "Teraz albo nigdy" Sarah Dessen - ciepła opowieść, bez dużych fajerwerków, ale taka bardzo przyjemna
2. "Bez słów" Mia Sheridan - trochę erotyki, trochę uczuć, ale wszystko takie inne niż typowe pozycje z gatunku
1. "Nielegalni" Vincent V. Severski - niestety nie romans, kryminał szpiegowski, ale bardzo dobra pozycja - dobrze napisana, trzymająca w napięciu, z wyraźnie zarysowanym problemem moralnym bycia szpiegiem

Avatar użytkownika
 
Posty: 6414
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 5 czerwca 2016, o 16:24

Maj był skromny niczym kwiecień ale mogę wspomnieć dwie książki:
1. Remigiusz Mróz - Rewizja. Już się zachwycałam ale pozachwycam się jeszcze :bigeyes: No i Chyłka wyrasta na jedną z najciekawszych kobiecych postaci w polskich (nie tylko) kryminałach (i nie tylko :P). Choć nikt nie nazwałby jej sympatyczną ;)
2. Kylie ScottDirty (Dive Bar 01) - poboczna seria do Stage Dive. Czytało się przyjemnie ale właściwie nie dorasta pierwszym tomom do pięt. A miało olbrzymi potencjał. Szkoda :(

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 17 czerwca 2016, o 13:49

U mnie z przeczytanych w maju zdecydowanie na wyróżnienie zasłużyła ta książka:

Obrazek

Chyba przez to całe męskie staranie się i zabieganie ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 28 czerwca 2016, o 08:52

Czerwiec zmierza ku końcowi, czytelniczo był średni, aczkolwiek parę pozycji zasługuje na wyróżnienie:
Obrazek

Co tu mówić, Kleypas :)

Jak zwykle przyjemna lektura i sympatyczni bohaterowie. 8/10

Obrazek

Jest mrocznie, jest klasycznie (guwernantka i pan domu podejrzewany o zamordowanie żony), jest zagadka kryminalna (jak rzeczonego pana oczyścić z podejrzeń), są urocze i samotne dzieci, jest bohater z pozoru zimny, wycofany i ponury. Całkiem przyzwoicie, nawet jak na typową dla tej autorki narrację w pierwszej osobie (z punktu widzenia bohaterki). Całość na jakieś 7/10.

Obrazek

Laura Lee Guhrke to dla mnie pewniak. Tym razem było ciut nietypowo, bo bohater, przynajmniej z początku nierób, utracjusz i libertyn. Na szczęście ogarnął się chłopak. Pewne nawiązanie fabularno-charakterologiczne do trzeciej części Skandali Caroline Linden w postaci koszmarnego rodziciela. Sympatyczna lektura, na pewno pociągnę cykl. 7/10.

W czerwcu doczytałam także Friday Harbor Lisy Kleypas, ale nie zachwyciła mnie ta seria, do tego stopnia, że ostatnią część odłożyłam bez przekonania, czy do niej jeszcze kiedyś wrócę.
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Czerwiec 2016

Post przez Duzzz » 1 lipca 2016, o 11:32

Czerwiec 2016

Kolejny miesiąc za nami. Zapraszamy do spisywania czerwcowych ulubieńców. :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 10210
Dołączył(a): 25 listopada 2014, o 21:14
Lokalizacja: biblioteka
Ulubiona autorka/autor: hm...

Post przez KatiaBlue » 2 lipca 2016, o 21:15

Obrazek
"Szeptucha" Katarzyny Bereniki Miszczuk - książka przeczytana jako polecanka, z której bardzo się cieszę. Bardzo ciekawe nawiązanie do polskich źródeł, mitologii słowiańskiej i ludowości. Byłam bardzo zaskoczona progresem autorki oraz tym, że rodzima książka może mi się aż tak spodobać.

Obrazek
Pozwolono dawać w ulubieńcach powtórki, więc jest i ona "Układ" Elle Kennedy. Przed wszystkim jestem zachwycona tłumaczeniem. Tłumacz okazał się być bardzo zabawnym człowiekiem, bawił się słowem. Ale też historia świetna. Jedna z moich ulubionych z gatunku New Adult. Zdecydowanie warto powracać.

Obrazek
"Paper Princess" Erin Watt - bohaterowie nieco za młodzi (Ella 17 lat, Reed nieco starszy), ale nie przeszkadzało mi to za bardzo. Książka znalazła się w ulubieńcach głównie dlatego, że tak historia mocno mnie zaintrygowała, głównie końcówka, i nie mogę się już doczekać kontynuacji

Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 4 lipca 2016, o 08:17

Czerwiec!

Obrazek

Wbrew temu, co sugeruje tytuł (ach, tytuły harlekinowe) nie jest to książka o konkubinie. Natomiast zgodnie z tym, co sugeruje tytuł, rzeczywiście książka jest wariacją na temat Pigmaliona. Zdesperowany bohater, którego siostra właśnie uciekła z ukochanym, postanawia znaleźć dla niej zastępstwo... Bez tego rozpadnie się plan zaaranżowanego małżeństwa, a rodzina i domostwo popadną w ruinę. Służąca podająca mu herbatę w gospodzie, wydaje się być stworzona do tego celu. Nie ma rodziny, nie ma nic do stracenia. Nie ma też oczywiście pojęcia, jak zachowują się arystokratki.
Dość klasycznie, bardzo romantycznie i tęsknie. Coś dla fanek cichych a silnych bohaterek i poważnych, honorowych bohaterów.


Obrazek

Prosta współczesna historia o zwykłych ludziach z trudnymi rodzinami ;) Innym słowy klasyczne podejście. Lubię O'Reilly, może za to, że zwykle nie bawi się w milionerów, może za normalne podejście do pisania o życiu w wielkim mieście. (Poza tym, że oczywiście lubią ją za dobre pisanie ;) )


Obrazek

Balogh! Jedna ze stosunkowo nielicznych komedii jej autorstwa. Styl baloghowski i humor baloghowski. Ot ;)
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 4 lipca 2016, o 09:13

Agrest napisał(a):Czerwiec!

Obrazek

Wbrew temu, co sugeruje tytuł (ach, tytuły harlekinowe) nie jest to książka o konkubinie. Natomiast zgodnie z tym, co sugeruje tytuł, rzeczywiście książka jest wariacją na temat Pigmaliona. Zdesperowany bohater, którego siostra właśnie uciekła z ukochanym, postanawia znaleźć dla niej zastępstwo... Bez tego rozpadnie się plan zaaranżowanego małżeństwa, a rodzina i domostwo popadną w ruinę. Służąca podająca mu herbatę w gospodzie, wydaje się być stworzona do tego celu. Nie ma rodziny, nie ma nic do stracenia. Nie ma też oczywiście pojęcia, jak zachowują się arystokratki.
Dość klasycznie, bardzo romantycznie i tęsknie. Coś dla fanek cichych a silnych bohaterek i poważnych, honorowych bohaterów.


Zainteresowałaś mnie bardzo, powinno mi się spodobać (moje typy bohaterów), wciągam na listę, może nawet całą serię przeczytam :)
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 4 lipca 2016, o 10:14

w tym miesiącu (czerwcu) się totalnie nie dołożę. Pasuję. Prawie nic nie przeczytałam, nie mam czego polecać :bezradny:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 3054
Dołączył(a): 7 kwietnia 2016, o 13:30
Lokalizacja: Genf
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

Post przez tully » 4 lipca 2016, o 13:11

W tym miesiacu oczywiscie kontynuacja odkrytej w maju Lauren Oliver czyli po koleji:

Panika
Delirium, Pandemonium, Requiem

cudowna polecanka od ksiezycowej kawy:

"Nieznajomi z parku" Joanna Łukowska

i oczywiscie nowa milosc z NA: "Kochając pana Danielsa" Brittainy C. Cherry
Je préfère aller doucement...
"the standout in this drama is, without a doubt, Emi Takei. Eyes are her asset, and her stare is from another world in this drama. You could feel her love towards Shuji, and that passion is so strong that you could feel it coming out from your screen." Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta J-2011
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shancai initiates the kiss: https://tenor.com/view/dont-say-anythin ... f-12266619
Tsukushi initiates the kiss: https://c.tenor.com/YC0oyiizgj8AAAAd/ha ... anadan.gif

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 4 lipca 2016, o 15:02

Czerwiec

Mało przeczytanych książeczek w tym miesiącu...

Najbardziej powinnam chyba wyróżnić jeden tytuł:

Obrazek
GR
Średniowiecze, irlandzki zamek, akcja: kilka dni.
Odważna i zadziorna bohaterka plus (pozornie) nieokrzesany i surowy alpha bohater. Prawdziwa, wybuchowa mieszanka.
Chociaż miejscami historycznie jest absurdalnie (królowa), nie odbiło to się negatywnie na moim odbiorze ;)


Pozostałe pozycje, które nieźle mi się czytało:
GRObrazek

GRObrazek

GRObrazek
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 2255
Dołączył(a): 17 listopada 2015, o 13:02
Lokalizacja: mazowieckie
Ulubiona autorka/autor: Montgomery, Palmer, Roberts

Post przez montgomerry » 4 lipca 2016, o 17:22


Avatar użytkownika
 
Posty: 21223
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15

Post przez Agrest » 4 lipca 2016, o 22:19

Vip, tę część spokojnie można czytać poza kolejnością. Jeśli się łączy z poprzednimi częściami serii, to chyba w jakiś mało ważny sposób, bo nic nie pamiętam...
"I read a story to-night. It ended unhappily. I was wretched until I had invented a happy ending for it. I shall always end my stories happily. I don't care whether it's 'true to life' or not. It's true to life as it should be and that's a better truth than the other."

Emily Byrd Starr

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 4 lipca 2016, o 23:04

- „Odgadnij, kim jestem” Megan Maxwell – zajrzałam na chwilę, aby przeczytać dwa, trzy rozdziały przy kawie, lecz nagle okazało się, że przewracam ostatnie strony; z pozostałymi tomami stało się podobnie; bohaterka zdecydowanie się wyróżnia; owszem, mam kilka zastrzeżeń, niemiej jednak można na nie przymknąć oko, ponadto już wspominałam o tym i owym;
- „End Game” Vanessa Waltz – na ogół niewiele mnie rusza, lecz bywają wyjątki jak ten; nieoczekiwanie okazało się czymś, po czym niełatwo jest się pozbierać; uczucie bohaterów pojawia się w zasadzie wbrew zdrowemu rozsądkowi – mroczne;
- „Majstersztyk” Anna Kańtoch – tytuł mówi sam za siebie (chociaż byłam rozczarowana, że to tylko jedno opowiadanie a nie cały zbiór);
- „My Commander” i „My Protector” Alanea Alder – przede wszystkim humor, który do mnie przemawia, poza tym wspominałam o tym i owym;
- „Ości” Ignacy Karpowicz – szczególnie za „hipokryzja czyni cuda”, a tak w ogóle, bo to Karpowicz i jego czarne poczucie humoru;
- „His Secretary Undone” Melanie Marchande – podobało mi się jeszcze bardziej; przemawia do mnie, jak Marchande pisze i przedstawia swoje historie;
- „Tylko ty” Jasinda Wilder – interesujący bohater; nieoczekiwanie Wilder mnie zainteresowała i teraz korci mnie, aby przyjrzeć się jej bliżej;
- „Law Man” Kristen Ashley – bardzo dobrze opowiedziana historia, przekonująca i bez zbędnego dramatyzowania, aczkolwiek nadal uważam, że Mara to ciężki przypadek, ale z drugiej strony cierpliwość Mitcha w takim przypadku robi wrażenie, a przy tym był taki konkretny oraz poukładany.

Oprócz tego było kilka w porządku.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 5667
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Boulevard of Broken Dreams...
Ulubiona autorka/autor: nie sposób wymienić wszystkich ;)

Post przez Kasiag » 5 lipca 2016, o 14:39

Czerwiec czytelniczo udany. Wiele ciekawych tytułów. Wyróżnienie jednak tylko dla Mrocznego anioła Sally Beauman.
Tutaj szczegóły.
Całe życie jest jak oglądanie migawki, pomyślał. Tylko zawsze wygląda tak, jakby człowiek przyszedł o dziesięć minut spóźniony i nikt nie chce mu opowiedzieć, o co chodzi, więc musi sam się wszystkiego domyślać. I nigdy, ale to nigdy nie zdarza się okazja, żeby zostać na drugi pokaz.
Ruchome obrazki Terry Pratchett

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Lipiec 2016

Post przez Duzzz » 1 sierpnia 2016, o 13:24

Lipiec 2016

Kolejny miesiąc za nami. Zapraszamy do spisywania swoich lipcowych ulubieńców. :-D

Avatar użytkownika
 
Posty: 7640
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 1 sierpnia 2016, o 14:42

Przepraszam , ale nadganiam zaległości :zawstydzony:

W maju przeczytałam tylko jedną książkę Sary Bleadlel - Handlarz śmiercią
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/141230/handlarz-smiercia
Było to moje pierwsze spotkanie z tą autorką, kryminał mimo,że momentami dość słaby to dobrze się czytało, nie ma wątku romantycznego, tylko przyjaźń między policjantką a reporterką.
W czerwcu nic mi się nie rzuciło na oczy.
W lipcu mam trzy typy
1. Polecanka od Tajemnej - Orientalny książę
2.Sarah J.Maas - Dwór cierni i róż z polecenia Dorotki bardzo fajna książka połączenie fantasy, bajki i paranormal .Była to moja pierwsza styczność z tą autorką, muszę nadgonić :smile:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/295801/dwor-cierni-i-roz
3.Aleksandra Marinina - Ukradziony sen - bardzo dobry kryminał
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/30228/ukradziony-sen
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3054
Dołączył(a): 7 kwietnia 2016, o 13:30
Lokalizacja: Genf
Ulubiona autorka/autor: Kristin Hannah,Paulina Simons,Elżbieta Cherezińska

Post przez tully » 1 sierpnia 2016, o 15:15

W tym miesiacu niestety same zawody milosne i gdyby nie SOL ze wspaniala Freeman bylby to pierwszy miesiac bez ani jednej pozycji...

Wzgórze Dzikich Kwiatów Kimberley Freeman
Je préfère aller doucement...
"the standout in this drama is, without a doubt, Emi Takei. Eyes are her asset, and her stare is from another world in this drama. You could feel her love towards Shuji, and that passion is so strong that you could feel it coming out from your screen." Taisetsu na Koto wa Subete Kimi ga Oshiete Kureta J-2011
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Shancai initiates the kiss: https://tenor.com/view/dont-say-anythin ... f-12266619
Tsukushi initiates the kiss: https://c.tenor.com/YC0oyiizgj8AAAAd/ha ... anadan.gif

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 1 sierpnia 2016, o 20:23

Spiszę jutro jak będę miała dostęp dp komputera ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 2 sierpnia 2016, o 23:14

- „The Cinderella Arrangement” Vanessa Waltz – lubię tę autorkę;
- „Pamięć wszystkich słów: Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Robert M. Wegner – naprawdę ciekawy świat, bardzo dobrze napisane;
- „Unraveled” Jen Frederick – wspominałam już dlaczego;
- „Światy Dantego” Anna Kańtoch – dobre opowiadania i niespodzianka na końcu;
- „Shooter” Dahlia West – po prostu zainteresowała mnie ta historia i jest dobrze napisana;
- „Tylko my wbrew wszystkim” i „Tylko my na zawsze” Jasinda Wilder – w zasadzie wspominałam dlaczego;
- „Fangirl” Rainbow Rowell – zdecydowanie ta historia ma coś w sobie, sposób opowieści jest urzekający;
- „Long After” Cheryl McIntyre – zdecydowanie nie mój typ bohaterki, lecz mimo to przekonuje mnie w tym wykonaniu i w ogóle;
- „Motorcycle Man” Kristen Ashley – trzyma poziom.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 3 sierpnia 2016, o 17:06

z przeczytanych przeze nie książek w lipcu na największą uwagę zasługuje książka Theresy Revay Wszystkie marzenia świata
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 10210
Dołączył(a): 25 listopada 2014, o 21:14
Lokalizacja: biblioteka
Ulubiona autorka/autor: hm...

Post przez KatiaBlue » 3 sierpnia 2016, o 21:35

Obrazek
Polecanka od tajemnej. Bardziej książka psychologiczna niż typowy romans, ale nie mniej ciekawa. Przedstawia konsekwencje zdrady na przykładzie dwóch rodzin z pozoru podobnych, ale zupełnie różnych. Wywołuje naprawdę dużo myśli, refleksji. Bardzo emocjonalnie podchodzi się do wydarzeń, bohaterów
>>Czytaj więcej<<

Obrazek
Polecanka od duzzej. Polska propozycja w ulubieńcach lipca. Saga rodzinna rodu Winnych. Pierwszy tom obejmuje I wojnę światową i międzywojnie. Ciekawa. Jestem dumna, że polska autorka napisała tak dobrą książkę. Oczywiście jest kilka wad, ale z czystym sumieniem nominuję tutaj tę książkę.
>>Czytaj więcej<<

Obrazek
Polecanka od Nocnego Anioła. Przyjemny klimacik Dzikiego Zachodu. Ciekawy romans z motywem podróży bohaterów - bohaterów pochodzących z dwóch różnych światów. Szybko się czyta i mile spędza czas. Zdecydowanie warta przeczytania w wolnej chwili.
>>Czytaj więcej<<

Avatar użytkownika
 
Posty: 1145
Dołączył(a): 9 lipca 2012, o 13:40
Ulubiona autorka/autor: J. Lindsey, SEP, J. Garwood, J. McNaught,Bishop

Post przez monia0303 » 4 sierpnia 2016, o 12:47

W lipcu trafiła się tylko jedna ksiązka którą polecam:
Tiger - Laurann Dohner
Czekałam na nią kilka miesięcy i nie zawiodłam się. Coraz trudniej mi trafić na coś dobrego :(
Więcej niż wczoraj, mniej niż jutro.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2255
Dołączył(a): 17 listopada 2015, o 13:02
Lokalizacja: mazowieckie
Ulubiona autorka/autor: Montgomery, Palmer, Roberts

Post przez montgomerry » 5 sierpnia 2016, o 21:26


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości