Teraz jest 26 czerwca 2024, o 02:21

2024: Właśnie czytam...

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach

2024: WŁAŚNIE CZYTAM...

Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!

Bonus: Nasze Liczniki Lektur w Kanonie Romansoholicznym!


Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?
Regulamin działu
Rozmowy o naszych aktualnych lekturach i książkowych inspiracjach.
Szerzej o gatunkach: dział ROMANS+ oraz dział 18+
Konkretniej o naszych listach czytelniczych: dział STATYSTYKI
Lektury wg pór roku i świąt: dział SEZON NA KSIĄŻKĘ
Avatar użytkownika
 
Posty: 1391
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 19 lutego 2024, o 14:41

Agusia, BRAWO!!!!

Karino, czytało się nieźle. Jeśli kiedyś oglądałaś jakieś chińskie dramy, to ta książka jest jak taka właśnie chińska drama. Magii nie jest jakoś przytłaczająco dużo, intrygi pałacowe i walka o sukcesję tak właśnie... serialowo. Książka imho 16+, nie ma scenek, są namiętne pocałunki (opisane nastolatkowo). Przyjemne, ale jak będzie druga część, to nie wiem, czy sięgnę, bo do tego czasu prawdopodobnie zapomnę, co było w tej części.
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 4732
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 19 lutego 2024, o 14:54

Dzięki, cedar. Nie, nie oglądałam nigdy żadnych dram. Hmmm chyba na razie odpuszczę hmmm
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 3218
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 19 lutego 2024, o 17:15

cedar napisał(a):Daj znać jak to! Widziałam, że Ali napisała coś paranormalnego i ciekawam. Ale poczekam na polskie wydanie, bom leniwa ;)


Bardzo dobre i jest otwarcie na drugi tom. Polecam :)

Niby nic nowego, bo to już widzieliśmy w różnych odsłonach. Tym niemniej ciekawie jest zbudowane to uniwersum (wampiry i wilkołaki to osobne gatunki, które powstały w toku ewolucji, a nie wskutek ugryzienia, ergo wampirem albo wilkołakiem trzeba się urodzić, nie można nim się stać). No i bardzo fajna para bohaterów. Ale ja w ogóle lubię Ali Hazelwood, więc nic dziwnego, że mi podeszło :)

A zaczęłam właśnie drugi tom innej, też świetnej serii:

Obrazek

“The first year is when some of us lose our lives. The second year is when the rest of us lose our humanity.” —Xaden Riorson

Everyone expected Violet Sorrengail to die during her first year at Basgiath War College—Violet included. But Threshing was only the first impossible test meant to weed out the weak-willed, the unworthy, and the unlucky.

Now the real training begins, and Violet’s already wondering how she’ll get through. It’s not just that it’s grueling and maliciously brutal, or even that it’s designed to stretch the riders’ capacity for pain beyond endurance. It’s the new vice commandant, who’s made it his personal mission to teach Violet exactly how powerless she is–unless she betrays the man she loves.

Although Violet’s body might be weaker and frailer than everyone else’s, she still has her wits—and a will of iron. And leadership is forgetting the most important lesson Basgiath has taught her: Dragon riders make their own rules.

But a determination to survive won’t be enough this year.

Because Violet knows the real secret hidden for centuries at Basgiath War College—and nothing, not even dragon fire, may be enough to save them in the end.
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4732
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 19 lutego 2024, o 19:13

Ale Ci dobrze, vip. U nas dopiero za miesiąc :)
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 9926
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 19 lutego 2024, o 20:14

pannazlosnica napisał(a):Ja od jakiegoś czasu przymierzam się do "Chłopek", ale stosunkowo niedawno czytałam książkę tej autorki o służących i była dobra, ale trochę słabo zredagowana (dużo rzeczy się powtarzało). Liczę na to, że "Chłopki" będą lepsze

nie czytałam służących ale ogólnie tutaj jest spory misz masz, dużo historii, trochę mi się mieszają imiona i jest czasami powrót do historii (bądź nowa) jak minie pewien etap opowiadania o wszystkich Chłopkach - taki wstęp ich życia, potem kolejny co się z każdą dzieje itd

Nocny Anioł napisał(a):
kejti napisał(a):
Nocny Anioł napisał(a):Obrazek
Haley ma wszystkiego dość. Przez całe swoje życie w sytuacjach stresowych się wycofywała. Pozwalała ludziom sobą pomiatać i przez ostatnie pięć lat znosiła wybryki pewnego sąsiada. Ale koniec z tym. Teraz Haley wreszcie postawi na swoim i pokaże, co o nim myśli. Opracowuje plan gry i obiecuje sobie, że nie zapomni, na co naprawdę stać jej wrednego sąsiada. Będzie czujna i waleczna.
Jason nie spodziewał się, że gdy zniszczy kwiaty sąsiadeczki, ta rzuci się na niego niczym Rambo. Co nie zmienia faktu, że właśnie wtedy naprawdę ją dostrzegł. I musiał przyznać, że całkiem mu się spodobało to, co zobaczył.

i jak? :D mnie się bardzo podobało :D


Utknełam w połowie, nic mi się ostatnio nie podoba

szkoda :(
Agusia napisał(a):Powtórzyłam sobie Ilona Andrews "Magia kąsa" a teraz czytam "Magia parzy", odblokowałam się!
:wesoły:

luuubie :wesoły:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 1391
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 19 lutego 2024, o 20:41

Dziś zaczynam!

Obrazek

ASYSTENT POSZUKIWANY: Znany, wysokiej rangi złoczyńca poszukuje lojalnego, rozważnego asystenta. Nieokreślone obowiązki biurowe, pomoc w kreowaniu przypadkowego chaosu, terroru i innych mrocznych rzeczy. Dyskrecja obowiązkowa. Doskonałe benefity.

Evie Sage ma na utrzymaniu całą rodzinę, stałe zatrudnienie jest więc w jej sytuacji wręcz niezbędne. Nic więc dziwnego, że przyjmuje ofertę pracy od najniebezpieczniejszego złoczyńcy w całym królestwie Rennedawn… tym bardziej że szef – mimo wybuchowego temperamentu – jest wyjątkowo seksownym facetem.

Mija czas, a Evie przyzwyczaja się do zwisających z sufitu odciętych głów, zwłok na biurku i wdeptywania w zabłąkane gałki oczne w najmniej spodziewanych miejscach. Sielanka nie trwa jednak długo – dziewczyna zaczyna podejrzewać, że wielkiemu złoczyńcy grozi jeszcze większe niebezpieczeństwo. Asystentka Złego postanawia dowiedzieć się, kto sabotuje jego działania, i odpłacić sprawcy pięknym za nadobne. Jest gotowa zrobić naprawdę wszystko, by rozwiązać zagadkę… nawet jeśli będzie to wymagało od niej pewnych poświęceń…

Bo przecież żadna praca nie hańbi, prawda?


Krótko pisząc - czas się pośmiać. :mrgreen:
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 lutego 2024, o 22:29

Wygląda zachęcająco.


Fringilla napisał(a):- dręczenie bohaterów przez autorki to ostatnimi laty nie dla mnie :smarkam:

Też tego mam dość.


:czyta2: „Władca dżinnów” P. Djelí.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9926
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 20 lutego 2024, o 18:54

słucham

Dziwne losy Jane Eyre Charlotte Brontë
Obrazek

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 7642
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 21 lutego 2024, o 16:56

Kończę słuchać Pustą noc Pauliny Hendel i na tym skończy się dla mnie ta seria.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 29638
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 21 lutego 2024, o 19:42

Żmija i skrzydła nocy Carissa Broadbent
Obrazek
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 7642
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 21 lutego 2024, o 21:09

Bardzo mnie to korci, ale poczekam aż będzie druga część.
Zatęskniłam za Julią Garwood i zaczęłam Tajemnicę.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4732
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 22 lutego 2024, o 08:32

Lia - napiszesz później coś na jej temat? Leży u mnie na półce i czeka grzecznie na swoją kolej :hihi:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 29638
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 22 lutego 2024, o 18:28

Jakoś ciężko mi idzie... ale podobno skopane jest tłumaczenie. :P
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 3047
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: J.Ward, L.Howard, K.Ashley, Krentz/Quick, S.Brown

Post przez aleqsia » 22 lutego 2024, o 19:00

cedar napisał(a):Dziś zaczynam!

Obrazek

ASYSTENT POSZUKIWANY: Znany, wysokiej rangi złoczyńca poszukuje lojalnego, rozważnego asystenta. Nieokreślone obowiązki biurowe, pomoc w kreowaniu przypadkowego chaosu, terroru i innych mrocznych rzeczy. Dyskrecja obowiązkowa. Doskonałe benefity.

Evie Sage ma na utrzymaniu całą rodzinę, stałe zatrudnienie jest więc w jej sytuacji wręcz niezbędne. Nic więc dziwnego, że przyjmuje ofertę pracy od najniebezpieczniejszego złoczyńcy w całym królestwie Rennedawn… tym bardziej że szef – mimo wybuchowego temperamentu – jest wyjątkowo seksownym facetem.

Mija czas, a Evie przyzwyczaja się do zwisających z sufitu odciętych głów, zwłok na biurku i wdeptywania w zabłąkane gałki oczne w najmniej spodziewanych miejscach. Sielanka nie trwa jednak długo – dziewczyna zaczyna podejrzewać, że wielkiemu złoczyńcy grozi jeszcze większe niebezpieczeństwo. Asystentka Złego postanawia dowiedzieć się, kto sabotuje jego działania, i odpłacić sprawcy pięknym za nadobne. Jest gotowa zrobić naprawdę wszystko, by rozwiązać zagadkę… nawet jeśli będzie to wymagało od niej pewnych poświęceń…

Bo przecież żadna praca nie hańbi, prawda?


Krótko pisząc - czas się pośmiać. :mrgreen:



Właśnie weszłam się pochwalić, że też zaczęłam i bardzo mi się podoba :cheer: Dużo opisów, przemyśleń, mało dialogów, ale autorka fajnie pisze, nawet nie wiem kiedy strony mijają. I faktycznie dużooo humoru

Avatar użytkownika
 
Posty: 4732
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 23 lutego 2024, o 08:36

LiaMort napisał(a):Jakoś ciężko mi idzie... ale podobno skopane jest tłumaczenie. :P


Ojjj, to źle wróży :hihi:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 20891
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 23 lutego 2024, o 13:34

Zaczęłam LaVyrle Spencer "Przyrzeczenia"
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 28461
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 23 lutego 2024, o 20:45

LiaMort napisał(a):Jakoś ciężko mi idzie... ale podobno skopane jest tłumaczenie. :P

A ja widziałam oryginalny tytuł na liście "spoko, ale stylowo/językowo słabe", więc może nie tylko tłumaczenie :niepewny:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 29638
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:17
Lokalizacja: Pozostanę tam, gdzie jestem.
Ulubiona autorka/autor: Margit Sandemo

Post przez LiaMort » 23 lutego 2024, o 21:01

Fringilla napisał(a):
LiaMort napisał(a):Jakoś ciężko mi idzie... ale podobno skopane jest tłumaczenie. :P

A ja widziałam oryginalny tytuł na liście "spoko, ale stylowo/językowo słabe", więc może nie tylko tłumaczenie :niepewny:

Tak? No więc może. Sama historia jest nawet fajna... albo to moja słabość do wampirów wychodzi... :P
RM 

"But at the same time we still know the shit happens everytime, so I think c'est la vie, that's life. "

Avatar użytkownika
 
Posty: 28461
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 23 lutego 2024, o 21:49

Że koncept fajny dla fanek Mass/Yarros to wiem ;)
Ja tam czepiać się nie zamierzam, są fajne historie stylowo niekoniecznie cudowne, różne rzeczy różnie się różnym osobom czyta :P
Numer jeden to przyjemność z lektury.

(Ja to jednak powinnam byc uważniejsza przy ebookach - tkwię w tym swoim zabójczym cyklu, a tu co prawda tom pierwszy miał te 360 stron, to już kolejne przebiły 400 mocno :] no za stara jestem na takie numery... tym bardziej, że fabuła opiera się ogólnie na porwaniach i ucieczkach, 16 za mną, pewnie będą jeszcze ze 2, możliwe, że nie więcej tylko dlatego, że po drodze faktycznie nastąpiła rzeźnia ogólna i juz nie ma komu tak łatwo porywać. Znaczy: porywający się nawzajem potracili zasoby umożliwiające porwania. Ech...)
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 9926
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 24 lutego 2024, o 11:10

aleqsia napisał(a):
cedar napisał(a):Dziś zaczynam!

Obrazek

ASYSTENT POSZUKIWANY: Znany, wysokiej rangi złoczyńca poszukuje lojalnego, rozważnego asystenta. Nieokreślone obowiązki biurowe, pomoc w kreowaniu przypadkowego chaosu, terroru i innych mrocznych rzeczy. Dyskrecja obowiązkowa. Doskonałe benefity.

Evie Sage ma na utrzymaniu całą rodzinę, stałe zatrudnienie jest więc w jej sytuacji wręcz niezbędne. Nic więc dziwnego, że przyjmuje ofertę pracy od najniebezpieczniejszego złoczyńcy w całym królestwie Rennedawn… tym bardziej że szef – mimo wybuchowego temperamentu – jest wyjątkowo seksownym facetem.

Mija czas, a Evie przyzwyczaja się do zwisających z sufitu odciętych głów, zwłok na biurku i wdeptywania w zabłąkane gałki oczne w najmniej spodziewanych miejscach. Sielanka nie trwa jednak długo – dziewczyna zaczyna podejrzewać, że wielkiemu złoczyńcy grozi jeszcze większe niebezpieczeństwo. Asystentka Złego postanawia dowiedzieć się, kto sabotuje jego działania, i odpłacić sprawcy pięknym za nadobne. Jest gotowa zrobić naprawdę wszystko, by rozwiązać zagadkę… nawet jeśli będzie to wymagało od niej pewnych poświęceń…

Bo przecież żadna praca nie hańbi, prawda?


Krótko pisząc - czas się pośmiać. :mrgreen:



Właśnie weszłam się pochwalić, że też zaczęłam i bardzo mi się podoba :cheer: Dużo opisów, przemyśleń, mało dialogów, ale autorka fajnie pisze, nawet nie wiem kiedy strony mijają. I faktycznie dużooo humoru

dzięki, zapisałam :D

Słucham Dziwne losy Jane Eyre tylko dlatego że pasuje mi do wyzwania na Goodreads Książka, której tytuł (lub autor) pojawił się w serialu Przyjaciele, oczywiście miałam to kiedyś zapisane ale po Duma i uprzedzenie (słabe dla mnie) raczej sądziłam że spróbuje za rok czy dwa... bardzo się cieszę że było inaczej, jeszcze trochę do końca i żałuje że słucham bo lektorka ma głos fajny jeśli chodzi o kobiety ale jak mówi w roli faceta to jak obrzydliwy zboczeniec, już drugi raz na nią trafiłam (pierwszy w Cześć psorko) :zalamka: no ale już dokończę słuchowisko i jestem PEWNA że kiedyś zrobię powtórkę w papierku, na wypłatę sobie zamówię, cudne to! :bigeyes: nie sądziłam że kiedyś był ktoś w stanie napisać taki kawał dobrej książki :D jedynie co mnie drażni to mowa Rochester'a ale do tego zapewne można się przyzwyczaić, no i lektorka nie pomaga :hihi:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4732
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 24 lutego 2024, o 12:46

Karina32 napisał(a):
U mnie znowu fantasy:

Obrazek


Jednak nie mogę. Przez tydzień przeczytałam 60 stron, więc na razie porzucam. Nie mogę się wciągnąć :bezradny:

Biorę się za coś innego:

Obrazek

Maggie jest jedyną kobietą w zarządzie klubu Salacious Players. Uważa, że w przeciwieństwie do swoich kolegów, że nie ma specjalnych upodobań seksualnych.
Jednak może się mylić.
Kiedy aplikacja Salacious łączy ją z dwudziestodwuletnim mężczyzną, kobieta zaczyna rozumieć, że chciałaby spróbować relacji z młodszym facetem. Beau Grant jest nie tylko dużo młodszy od niej, ale to też syn kogoś, kogo Maggie dobrze zna.
W ich relacji jedna strona stanie się nauczycielem, a druga uczniem. Tylko kto przyjmie jaką rolę?


Trzy poprzednie były super, więc liczę, że ta również. No i jestem ciekawa, jak autorka pokaże tutaj Beau, który nie zachęcał w pierwszej części.
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 40007
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 26 lutego 2024, o 23:14

Nie wiem co czytać
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 1391
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 27 lutego 2024, o 09:16

aleqsia napisał(a):
cedar napisał(a):Dziś zaczynam!

Obrazek



Właśnie weszłam się pochwalić, że też zaczęłam i bardzo mi się podoba :cheer: Dużo opisów, przemyśleń, mało dialogów, ale autorka fajnie pisze, nawet nie wiem kiedy strony mijają. I faktycznie dużooo humoru

Ja już skończyłam, króciuteńkie wrażenia wrzuciłam do wątku o romansie i fantastyce.

Wzięłam się zatem za "Bad romeo" Leisy Rayven. Na razie jest fajnie. :)
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Avatar użytkownika
 
Posty: 219
Dołączył(a): 15 kwietnia 2013, o 17:58
Lokalizacja: kraków
Ulubiona autorka/autor: austen/quinn/lindsey/sep/cabot

Post przez izkaa12 » 27 lutego 2024, o 09:19

W końcu się skusiłam na hit z instagrama, romans na ponad 600 stron, ale póki co nie narzekam, szybko się czyta i dużo wątków, których jestem ciekawa zakończenia.

Obrazek
Is it possible for home to be a person and not a place?


lubimy czytać

Avatar użytkownika
 
Posty: 1391
Dołączył(a): 3 marca 2016, o 15:11
Ulubiona autorka/autor: Vii Keeland, Adam Silvera

Post przez cedar » 27 lutego 2024, o 09:35

Ooo dużo dobrego słyszałam o tej autorce i myślałam nad tą serią. Donoś, jak dalej się będzie czytało.
Caviar and cigarettes
Well versed in etiquette
Extraordinarily nice
She's a Killer Queen

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości