Teraz jest 16 czerwca 2024, o 07:07

Ulubieńcy miesiąca

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach

2024: WŁAŚNIE CZYTAM...

Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!

Bonus: Nasze Liczniki Lektur w Kanonie Romansoholicznym!


Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?
Regulamin działu
Rozmowy o naszych aktualnych lekturach i książkowych inspiracjach.
Szerzej o gatunkach: dział ROMANS+ oraz dział 18+
Konkretniej o naszych listach czytelniczych: dział STATYSTYKI
Lektury wg pór roku i świąt: dział SEZON NA KSIĄŻKĘ
Avatar użytkownika
 
Posty: 9918
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 2 stycznia 2017, o 17:49

Grudzień 2016

Adulthood Is a Myth - Sarah Andersen ENG - najlepszy komiks na świecie! dawno się tak nie uśmiałam! Na pewno nie pożałujecie :) LC GR

Ogar Boga. Popiół i piach - Ogar Boga 01 - Anna Gręda - co prawda historia rozgrywa się powoli, momentami zbyt wolno ale dla mnie ta książka ma coś w sobie :) świetnie opisane uczucia bohaterki jak i Bestii, w sumie czułam się jakby ta część była specjalnie poświęcona aby zrozumieć bohaterkę i jej Bestię, wkrótce kolejna część, także ja się bardzo cieszę :) LC
Ostatnio edytowano 1 lutego 2017, o 16:15 przez kejti, łącznie edytowano 1 raz

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 13089
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Dorotka » 2 stycznia 2017, o 17:55

Moim ulubieńcem w grudniu zostało "Dożywocie" Marty Kisiel. Za humor, za pomysł, za wszystko. Ale przede wszystkim za aniołka w bamboszkach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2255
Dołączył(a): 17 listopada 2015, o 13:02
Lokalizacja: mazowieckie
Ulubiona autorka/autor: Montgomery, Palmer, Roberts

Post przez montgomerry » 2 stycznia 2017, o 20:49

grudzień:
Sekretna miłość , Laurens nawet niezła :)
http://slowemmalowane.blogspot.com/2016 ... miosc.html

Louise Allen, [i]Wyjątkowe święta lorda Weybourn [/i] za dowcip i klimat Bożego Narodzenia
http://slowemmalowane.blogspot.com/2016 ... lorda.html

Sabrina Jeffries, Gdy wiarołomca powraca fajne i już:)
http://slowemmalowane.blogspot.com/2016 ... wraca.html

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 3 stycznia 2017, o 17:50

Grudzień był dla mnie wyjątkowo udany :)

ObrazekObrazekObrazek


oraz
ObrazekObrazek
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 3 stycznia 2017, o 18:20

Nie lubię, jak chwalone są książki, z których (na razie w przypadku Hoyt) nie mogę żadnej przeczytać...
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 3 stycznia 2017, o 19:05

Ale wcześniej czy później dopadniesz Hoyt. Mnie prawdopodobnie nigdy nie będzie dane przeczytać tej książki, która ciebie tak zachwyciła, tj Big Apple...
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 2255
Dołączył(a): 17 listopada 2015, o 13:02
Lokalizacja: mazowieckie
Ulubiona autorka/autor: Montgomery, Palmer, Roberts

Post przez montgomerry » 3 stycznia 2017, o 21:27

Viperina napisał(a):Nie lubię, jak chwalone są książki, z których (na razie w przypadku Hoyt) nie mogę żadnej przeczytać...


popieram , a HOYT jest w naszym przekładzie?

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 3 stycznia 2017, o 22:49

Alias napisał(a):Ale wcześniej czy później dopadniesz Hoyt. Mnie prawdopodobnie nigdy nie będzie dane przeczytać tej książki, która ciebie tak zachwyciła, tj Big Apple...


A wiesz, że jestem zła, że nie wyszły dalsze części tej serii (były zapowiedzi przynajmniej dwóch części jeszcze, a tu minął rok i cisza...)...
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 8 stycznia 2017, o 16:32

„Melody Anne's Billionaire Universe: Apple Pie, and All That Jazz” Melanie Marchande – niewiele, ale chociaż trochę;
„The Detective” Vanessa Waltz – wspominałam dlaczego;
„My Healer” Alanea Alder – bawi mnie ten absurd;
„Papierowe serca” Courtney Walsh – okazało się lepsze, niż się spodziewałam;
„To skomplikowane: Julie” Jessica Park – przyjemnie się czytało;
„Wilcza harmonia” Jayne Ann Krentz – prawdziwe zaskoczenie;
„Załącznik” Rainbow Rowell – oryginalna historia niesamowicie opowiedziana;
„Jockblocked” Jen Frederick – w zasadzie prosta historia pasjonująco opowiedziana i ogromny plus za bohaterów;
„Błękitna zatoka” Nora Roberts – okazało się lepsze, niż się spodziewałam;
„Promyczek” Kim Holden – dobre, zaskakujące i trzyma poziom do końca;
„To ty mnie pokochasz” Jasinda Wilder – nadal dobrze, chociaż może nieco zbyt bajkowo;
„The Gamble” Kristen Ashley – to wszystko, czego można było się spodziewać.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 3879
Dołączył(a): 28 grudnia 2015, o 10:41
Lokalizacja: Tarnów
Ulubiona autorka/autor: Gabriel Garcia Marquez

Post przez Szczypta_Kasi » 10 stycznia 2017, o 13:18

Ja miałam raczej nie romansowy grudzień:
3. "Grzeszne rozkosze" L.K. Hamilton
2. "Dziennik z podróży do Rosji" John Steinbeck
1. "Zaklęcie dla Cameleon" Piers Anthony ( tylko i wyłącznie dzięki Romie to przeczytałam :) )

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

STYCZEŃ 2017

Post przez Viperina » 1 lutego 2017, o 10:07

STYCZEŃ 2017 R.

Mój upłynął pod kątem autorek włoskich. Lindy Kent, którą czytywałam już wcześniej:

Duologia o różach:

Obrazek

Obrazek

Fajne, nieźle opisane, chociaż z motywem, który niespecjalnie lubię (kobiety upadłe, w tym przypadku dwie młode dziewczyny sprzedane do burdelu, które, co prawda, nie były regularnymi prostytutkami, ale przez lata miały do czynienia z nierządem). Ogólnie na jakieś 6/10, bo lubię tę autorkę, napisała już lepsze rzeczy.

I moje styczniowe odkrycie, włoska autorka, której wcześniej nie czytałam - Francesca Cani.

Znowu dwa tomy, ale tym razem serii, która, mam nadzieję, będzie kontynuowana:

Obrazek

Obrazek

Bardzo dobra rzecz, bardziej powieści historyczne niż romanse, choć z wyraźnie zarysowanymi wątkami romansowymi. Ciekawa epoka (koniec jedenastego wieku, czasy wojny o inwestyturę między papieżem Grzegorzem VII a cesarzem Henrykiem IV, a w drugim tomie czasy pierwszej wyprawy krzyżowej), bardzo interesująco zarysowani bohaterowie, zarówno ci autentyczni, jak Matylda z Kanossy, Henryk IV, Godfryd z Bouillon, jak i ci fikcyjni, czyli głównie książęta z Holstein i ich wybranki. Dużo wydarzeń i porządny risercz historyczny, z szacunkiem dla czytelnika, dość rzadko spotykanym w tym gatunku. I last but not least, występują plemiona słowiańskie :) Z niecierpliwością czekam na kolejny tom serii (pewnie za dwa lata :)). 8/10.

W styczniu przeczytałam także:
Obrazek
Ale to było trochę jak balonik, który się nadął i pękł. Można przekartkować w ramach dywersyfikacji autorek, ale bez szału, drugiego tomu serii już mi się nie chciało czytać...
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 1 lutego 2017, o 12:33

Jako że miesiąc minął mi trochę pod znakiem powtórek a powtórki też można to hitami będą i one ;)
Na pewno
    dylogia o Szamance Od Umarlaków od Martyny Raduchowskiej
    Seria Pokusy i Łakocie Tara Sivec

jako nowość i cykl do poznawania dalszego
    Listek Figowy Christina Dodd
i zakończyłam w końcu cykl Jeffires. Udany cykl, udany finał:
    Niebezpieczny lord Sabrina Jeffries
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 9918
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 1 lutego 2017, o 16:13

Styczeń 2017

Rock Chick - Rock Chick 01 - Kristen Ashley :rotfl: LC
Szkatułka - Julie Garwood chyba nie muszę pisać dlaczego :bigeyes:

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6862
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:21

Post przez Alias » 1 lutego 2017, o 17:44

Styczeń 2017

Ten miesiąc należał do pani Maas:
^_^
ObrazekObrazek
teraz muszę uzbroić się w cierpliwość i poczekać do maja na kolejną część


oraz
Obrazek
moje pierwsze spotkanie z tą autorką, chyba nie tego się spodziewałam... ale było interesująco ;)
“I always knew I would fall in love with you, but you were never supposed to love me back"

Avatar użytkownika
 
Posty: 2255
Dołączył(a): 17 listopada 2015, o 13:02
Lokalizacja: mazowieckie
Ulubiona autorka/autor: Montgomery, Palmer, Roberts

Post przez montgomerry » 1 lutego 2017, o 22:06

styczeń 2017

Sabrina Jeffries, Żona z Ameryki

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 2 lutego 2017, o 21:00

„Property of the Bad Boy” Vanessa Waltz – mogłoby być lepiej;
„Downed” Jen Frederick – intrygujący sposób przedstawienia bohatera, szczególnie po tym, co wcześniej zrobił;
„Wieża miłości” Eloisa James – było składnie i przyjemnie;
„Deception Cove” Jayne Castle – coraz bardziej intrygujący świat, bohaterom również niczego nie brakowało;
„Przedksiężycowi 01” Anna Kańtoch – nie tego się spodziewałam;
„Ogniem pisana” Marcus Sakey – kontynuacja na poziomie;
„Miłość nas zderzyła” Emery Lord – intrygująca pozycja;
„Hot Damn” Katherine Lace – jak już wspominałam: lekko i zabawnie;
„Player’s Princess” Abigail Graham – odrobinę zbyt efektowna końcówka, poza tym było całkiem interesująco;
„El Diablo” M. Robinson – chyba długo tego nie zapomnę;
„Otwarte serca” Iwona Łukasik – byłoby świetnie, gdyby nie brak końcówki;
„Szaleństwo” Susan Vaught – dość upiornie wyszło;
„Under Locke” Mariana Zapata – historia z interesującymi bohaterami.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Luty 2017

Post przez Duzzz » 1 marca 2017, o 12:15

Luty 2017

Kolejny miesiąc i kolejni ulubieńcy. :-D

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 1 marca 2017, o 20:17

Dla mnie tym razem kolejne odkrycia,choć na forum już znane.Pierwsza to Olga Gromyko i jej wiedźma W.Redna.Poczytałam jej książeczki i kilka znalezionych opowiadań.Może to nie Kate Daniels,ale podobał mi sie przedstawiony świat,trochę podobny do wiedźmińskiego,ciekawa była bohaterka,a i bohater niegłupi.
Numer dwa to Anne Bishop i jej Naznaczona;fajnie było wrócić do serii o Innych,ponownie wciągnąć się w ten świat,który pokazuje ludzi od tej gorszej strony.
Świetnym wyborem była książka Słowik Kristin Hannah,pokazująca życie i trudne wybory zwykłych ludzi w czasie wojny.
Bardzo poruszył mnie Chłopiec w pasiastej piżamie Johna Boyne,historia wojennej rzeczywistości opowiedziana z punktu widzenia małego chłopca nie zdającego sobie sprawy z grozy otaczającej go rzeczywistości.
Dobrym wyborem były też moje ostatnie polecanki-Blackout Marca Elsbierga i Niebezpieczny dar(i jego kontynuacja Lepszy świat Marcusa Sakey-trochę takiej alternatywnej rzeczywistości,ale bardzo prawdopodobnej.Pierwsza mówi o sposobie poradzenia sobie z kryzysem na skale światową,druga o naszym nastawieniu do nieco odmiennych ludzi.
W ramach wyzwań czytelniczych poznałam też Siostry Roxanne Becnel,które bardzo mi się spodobały.
No i na koniec Elżbieta Cherezińska i jej dwie książki-Harda i Królowa.Zawsze miałam słabość do historii Polski,zwłaszcza okres początków państwa polskiego wydawał mi się bardzo interesujący.W tych książkach autorka nie tylko przybliża nam postaci znane jak Mieszko I czy Bolesław Chrobry,ale też bliżej nieznaną siostrę Bolesława(tak naprawdę nieznaną z imienia,przynajmniej według polskich kronik),kobiete ,której postać zapisała sie za to w historii Skandynawii i Anglii.Cudowne książki,pełne szczegółów dotyczących również intryg dworskich,pełne zdrad,przelanej krwi,walk o wpływy i władzę ale tez o miłości.
Przyznam,że to był udany miesiąc pod względem czytelnictwa i poznania nowych autorów.
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 1 marca 2017, o 20:32

Hity Lutowe
  • To, co najważniejsze Young. Za klimat i za inność od On Dublin Street ;)
  • Bractwo Śmierci Robb. Bo to In Death, dobre i z ciekawym zakończeniem. I sporą dawką humoru ;)
  • Ostatnia Arystokratka Bocek. Za humor. Za to że się obśmiałam po pachy i za plejadę tak niesamowitych postaci że o mało nie wsiadłam do samochodu, nie wzięłam kursu na Czechy i nie zaczęłam szukać Kostki. Cudo ;)

skromnie ale przecież to o jakość chodzi ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 30721
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 1 marca 2017, o 20:41

też się zastanawiam nad tą arystokratka,koleżanka mnie ostatnio namawiała na jej przeczytanie,mówi,że dobrze sie przy niej bawiła.A zawsze miałyśmy podobny gust literacki(z tym,że ona mniej romansów czyta),le akurat humor się nam nie mija...
________________***________________

Gotowałam się w środku i musiałam sięgnąć po wszystkie rezerwy opanowania,by utrzymać nerwy na wodzy.Uda mi się.Po prostu muszę być obojętna.Zen.Żadnego walenia po twarzy.Walenie po twarzy nie jest zen.

Avatar użytkownika
 
Posty: 2255
Dołączył(a): 17 listopada 2015, o 13:02
Lokalizacja: mazowieckie
Ulubiona autorka/autor: Montgomery, Palmer, Roberts

Post przez montgomerry » 1 marca 2017, o 20:57

Ward, Królowie Burbouna

Avatar użytkownika
 
Posty: 3217
Dołączył(a): 10 marca 2014, o 12:43
Ulubiona autorka/autor: E. Hoyt, K. Byrne, R. Quasi, A. Giusti

Post przez Viperina » 2 marca 2017, o 09:59

Luty 2017 r.:

1. Obrazek

Karen Rose nie zawodzi. Dobrze rozpisana na 700 stronach akcja dziejąca się przez trzy albo cztery dni. Ciekawi bohaterowie, fajny wątek miłosny, zagadka kryminalna przyzwoita (ja z reguły bardzo szybko wiem u Rose, kto jest zabójcą, ale to mi nie przeszkadza). Polecam, jak zawsze.

2. Obrazek
tu recenzja

RITA zasłużona :)

3. Obrazek

Dziesiąty tom Pennyroyal Green, bardzo dobry, RITA również całkowicie zasłużona.

4. Obrazek

Nieromansowo, ale bardzo ciekawie. W zasadzie połknęłam. Jeśli macie ochotę na dobry thriller, to to jest coś akurat dla Was.

5. Obrazek

Drugi tom Książęcych Detektywów, dużo lepszy od pierwszego, który mnie dość znudził. Nabrałam ochoty na ciąg dalszy, ze szczególnym uwzględnieniem tomu czwartego.
Przeciętna kobieta zakochuje się siedem razy w roku, w tym sześć razy w butach.

All woman desire a Mr. Darcy.
Unfortunately, all man have no idea who that is.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 2 marca 2017, o 11:22

ewa.p napisał(a):też się zastanawiam nad tą arystokratka,koleżanka mnie ostatnio namawiała na jej przeczytanie,mówi,że dobrze sie przy niej bawiła.A zawsze miałyśmy podobny gust literacki(z tym,że ona mniej romansów czyta),le akurat humor się nam nie mija...

Ewo nie zastanawiaj się ;)
naprawdę warto po nią sięgnąć. To naprawdę wieczór czytania a ubawisz się przednio. Wiadomo to nie Chmielewska, ale i tak galeria postaci niepowtarzalna ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 12 marca 2017, o 00:52

„Marriage Games” i „Separation Games” C.D. Reiss – gdzie autorka mocno przeczołgała emocjonalnie bohaterów, było w tym coś nowego;
„Nie poddawaj się” Rainbow Rowell – po raz kolejny nie zawiodłam się na Rowell;
„Riding Wood” Vanessa Waltz, Abigail Graham – bohater miał być jaskiniowcem, a wyszedł romantyk;
„Dirty Money” Jessica Clare – niby nic niewielkiego, tyle że ciekawie przedstawiony miliarder;
„Siostrzyczki” Jayne Ann Krentz – historia, która do mnie przemawia;
„Taking My Shot” Jen Frederick – króciutki kawałek, lecz mi się podobał;
„Jak powietrze” Agata Czykierda-Grabowska – było lepiej, niż się spodziewałam;
„Mr. Romantic”, „Mr. Corporate” i „Mr. Mysterious” J.A. Huss – wspominałam dlaczego, przynajmniej próbowałam;
„Tylko z tobą” Jasinda Wilder – wyszło interesująco, zarazem tak jakoś niesprecyzowanie; tak czy owak, historia utrzymała poziom;
„The Hot Zone” Jayne Castle – właściwie wszystko;
„Przedksiężycowi 02” Anna Kańtoch – mroczny zarazem zupełnie obcy świat, lecz motywy i postępowanie ludzi pozostają bez większych zmian.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9918
Dołączył(a): 3 sierpnia 2011, o 11:33
Lokalizacja: Somewhere
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez kejti » 12 marca 2017, o 13:13

Luty 2017

Tajemnica - Julie Garwood
Uwielbiam jej romanse historyczne i cieszę się że jeszcze nie wszystkie przeczytałam.

To, co najważniejsze - Hart's Boardwalk 01 - Samantha Young
Bardzo przyjemny, delikatny romans, daleko temu do ODS ale i tak ma coś w sobie, co mnie najbardziej kupiło to, to że postacie są tutaj dojrzałe, nie ma niepotrzebnych kłótni między parą, jakichś wielkich intryg. Na prawdę warto!

Christian - Vampires in America 10 - D.B. Reynolds
Polecam całą serię, bardzo podoba mi się tutaj połączenie Pan/Lord - dziecko (przemieniony wampir). Główne bohaterki mają charakter, w dodatku akcja, akcja, akcja więc na prawdę warto!

Sekrety o północy - PSI i Zmiennokształtni 12.5 - Nalini Singh
Uwielbiam krótkie opowieści Nalini, w sumie jak ktoś nie ma parcia na serie to może je przeczytać osobno bo nie odnoszą się praktycznie w ogóle do tej całej wojny. Krótkie historie skupiają się na samej parze i ich tańca wokół siebie.

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość