Teraz jest 29 stycznia 2023, o 21:48

2023: Właśnie czytam...

...o wszystkim: co nas irytuje, a co zachęca do lektury, co czytamy teraz, a co mamy w planach
2023: WŁAŚNIE CZYTAM...
Ulubieńcy roku!Ulubieńcy miesiąca!

Ostrzegamy! Kiepskie książki!Koszmar. Ale można przeczytaćWarto przeczytać?

Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 22 stycznia 2023, o 09:46

Księżycowa Kawa napisał(a)::czyta2: „Archangel's Prophecy” Nalini Singh.

I jak idzie?

Agusia napisał(a):"Znienawidzony rywal" T. L. Swan :czyta2:

Zastanawiam się nad tą serią, warto?
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Laurens/Krentz/Quick/Castle/McNaught

Post przez Agusia » 22 stycznia 2023, o 12:49

Wielkiego wow nie było, ale nieźle się czytało. Tylko musiałam się przestawić jeśli chodzi o język, bo ja wychowana na romansach historycznych jestem. No i opisów seksu sporo więc co kto lubi (jak jest fabuła wciągająca to mi się zdarza je przelatywać tylko wzrokiem i tu tak było)

Post przez Nocny Anioł » 23 stycznia 2023, o 10:21

Ja zawsze czytam jedną, by zobaczyć jak autorce wyszło,a potem kartkuję.

Obrazek

Grace VanRyan uważała, że życie trzeba sobie dobrze zaplanować. I konsekwentnie realizować swoje zamierzenia. Jej plan był ambitny i realny: najpierw studia prawnicze, później staż, który pozwoli na zdobycie bogatego doświadczenia zawodowego, a potem, już jako cenny pracownik, będzie rozwijać karierę w ABC i podążać wprost w świetlaną przyszłość. W końcu była piękną, mądrą dziewczyną, otoczoną przyjaciółmi, których traktowała jak rodzinę.

Tym, czego Grace absolutnie nie planowała, było wdawanie się w jakiekolwiek relacje z nowym szefem. Jaxson Richards był starszy i niewiarygodnie seksowny. Jako szef - chłodny, stanowczy, od podwładnych żądał ciężkiej pracy. Jednak było w tym mężczyźnie coś takiego, co wprawiało serce Grace w zupełnie nieprofesjonalne drżenie. Właściwie już podczas pierwszego spotkania Jaxson wywarł na niej o wiele silniejsze wrażenie, niż powinien.

Staż, który Grace odbywała pod okiem Jaxsona, zaczął się zupełnie normalnie. Zgodnie z jej planem. Jaxson był cierpliwym i wymagającym mentorem, a Grace dawała z siebie wszystko, bez żadnej taryfy ulgowej. Niepostrzeżenie jednak coś się zaczęło zmieniać. Kiedy Jaxson zrozumiał, że jego nowa stażystka zauroczyła go jak żadna inna kobieta, było już za późno.

Oboje zmierzali tam, skąd nie było powrotu. Prosto ku katastrofie...

Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 23 stycznia 2023, o 21:01

I jak to Ci się podoba?

„Archangel's Prophecy” już za mną i to zakończenie...

„Znienawidzony rywal” to drugi tom, według mnie ten cykl jest lepszy od „Pana Mastersa”, szczególnie właśnie „Znienawidzony rywal” :evillaugh:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 24 stycznia 2023, o 08:08

U mnie:

Obrazek

Charlotte Underwood ma za sobą nieudany związek, który sprawił, że wpadła w całą masę kompleksów. Teraz potrzebuje kogoś, kto przekona ją, że jest wystarczająco dobra, żeby się komuś spodobać, być kochaną i szanowaną.
Jednak wydaje się, że człowiek, który sprawia, że Charlie coś do niego czuje, nie jest tym odpowiednim. To nowy szef kobiety – bardzo zamożny mężczyzna dwa razy starszy od niej. Żeby było jeszcze gorzej, to ojciec jej byłego faceta.
Istnieje więc mnóstwo powodów, aby kobieta trzymała się od niego z daleka. Zamiast tego zgadza się robić rzeczy, których sekretarka zdecydowanie nie powinna robić. Na co jest gotowa Charlie, aby zasłużyć na pochwałę od szefa?
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Post przez Nocny Anioł » 24 stycznia 2023, o 14:38

Księżycowa Kawa napisał(a):I jak to Ci się podoba?

„Archangel's Prophecy” już za mną i to zakończenie...

„Znienawidzony rywal” to drugi tom, według mnie ten cykl jest lepszy od „Pana Mastersa”, szczególnie właśnie „Znienawidzony rywal” :evillaugh:

Jak na razie mam mieszane uczucia, nie lubię motywu romans biurowy, nie cierpię wręcz. Trochę za szybko to się wszystko dzieje, brakuje mi chemii.

Post przez Liberty » 24 stycznia 2023, o 20:45

Karina32 napisał(a):U mnie:

Obrazek

Charlotte Underwood ma za sobą nieudany związek, który sprawił, że wpadła w całą masę kompleksów. Teraz potrzebuje kogoś, kto przekona ją, że jest wystarczająco dobra, żeby się komuś spodobać, być kochaną i szanowaną.
Jednak wydaje się, że człowiek, który sprawia, że Charlie coś do niego czuje, nie jest tym odpowiednim. To nowy szef kobiety – bardzo zamożny mężczyzna dwa razy starszy od niej. Żeby było jeszcze gorzej, to ojciec jej byłego faceta.
Istnieje więc mnóstwo powodów, aby kobieta trzymała się od niego z daleka. Zamiast tego zgadza się robić rzeczy, których sekretarka zdecydowanie nie powinna robić. Na co jest gotowa Charlie, aby zasłużyć na pochwałę od szefa?

I jak ci się podoba/niepodoba Karino? Czytałam w oryginale i książka całkiem fajna, choć nie dla każdego.

Post przez Księżycowa Kawa » 24 stycznia 2023, o 22:45

Niedawno ta autorka wpadła mi w oko, nie wiedziałam, że jest coś po polsku...

Nocny Anioł napisał(a):Jak na razie mam mieszane uczucia, nie lubię motywu romans biurowy, nie cierpię wręcz. Trochę za szybko to się wszystko dzieje, brakuje mi chemii.

Ja lubię. Może zacznij od drugiego tomu.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot

*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*

Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 25 stycznia 2023, o 08:20

Liberty napisał(a):
I jak ci się podoba/niepodoba Karino? Czytałam w oryginale i książka całkiem fajna, choć nie dla każdego.

Całkiem dobrze się czyta :)
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Ulubiona autorka/autor: Garwood, Nora Roberts

Post przez ewajoanna23 » 25 stycznia 2023, o 08:58

Rytm namiętności - Kristen Ashley :czyta2:

Post przez Nocny Anioł » 25 stycznia 2023, o 12:14

Księżycowa Kawa napisał(a):Niedawno ta autorka wpadła mi w oko, nie wiedziałam, że jest coś po polsku...

Nocny Anioł napisał(a):Jak na razie mam mieszane uczucia, nie lubię motywu romans biurowy, nie cierpię wręcz. Trochę za szybko to się wszystko dzieje, brakuje mi chemii.

Ja lubię. Może zacznij od drugiego tomu.

Zobaczymy, miałam nadzieje że sie poprawi, niestety jest coraz gorzej, ten motyw to nie moja bajka.

Post przez kejti » 25 stycznia 2023, o 17:59

jestem ciekawa, lubię biurowe :smile:

skończyłam polecankę, lekki niewypał ale z chęcią zanurzyłabym się w świat gdzie książki mają uczucia :hihi:

a teraz nowość :lovju:
Genesis Chris Carter
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

.
.

Let's find some beautiful place to get lost.

Ulubiona autorka/autor: Quinn, Kleypas, Philips, Garwood, Andrews, Ashley

Post przez Jean_Grey » 26 stycznia 2023, o 00:39

Obrazek

Król wojny i krwi
Scarlett St. Clair

Post przez Nocny Anioł » 26 stycznia 2023, o 15:06

kejti napisał(a):jestem ciekawa, lubię biurowe :smile:

skończyłam polecankę, lekki niewypał ale z chęcią zanurzyłabym się w świat gdzie książki mają uczucia :hihi:

No właśnie jak dobrze wiesz ja nie, dam znać jak skończę.

Post przez Agusia » 27 stycznia 2023, o 01:07

Księżycowa Kawa napisał(a):„Znienawidzony rywal” to drugi tom, według mnie ten cykl jest lepszy od „Pana Mastersa”, szczególnie właśnie „Znienawidzony rywal” :evillaugh:

Nadal czytam drugi tom z serii o braciach Miles i teraz rozumiem ten komentarz. Sam początek nie do końca mi siadł, może że względu na różne rozpraszacze, ale teraz trudno się od niej oderwać. Póki co najlepsza książka jaką w styczniu, czyli też w tym roku czytałam.

Post przez Księżycowa Kawa » 27 stycznia 2023, o 20:10

Warto to przeczytać :smile:

Zaczynam „Vlad” Ker Dukey, K. Webster.
Denis Diderot

*
*

Post przez Agusia » 27 stycznia 2023, o 22:58

"Zadufany szef” T.L. Swan :czyta2:

Post przez Nocny Anioł » 28 stycznia 2023, o 20:38

Ale kusicie
Obrazek

Ronan Callaghan był najstarszym z trojaczków, synów Aidena i Cami. Wysoki, zielonooki, traktował swoich braci jak młodsze rodzeństwo, nad którym musi czuwać, jakby był ich starszym bratem. Nieco od nich poważniejszy, spokojniejszy, wolał długie treningi od pubów, które z kolei lubili odwiedzać jego bracia. Mimo tych różnic cała trójka trzymała się razem i nawet — już jako dorośli mężczyźni — zamieszkali blisko siebie. Również przez otoczenie byli postrzegani jako nierozłączni.

Któregoś dnia Ronan się zorientował, że coś się zmienia, że jego bracia idą już własnymi ścieżkami. Wiedział, że to naturalna kolej rzeczy, ale uczucie, które w nim zakiełkowało, nie dawało mu spokoju. W końcu nigdy dotąd nie czuł się osamotniony. Miał rodzeństwo, a jego rodzinę otaczało grono bliskich przyjaciół. To jednak było za mało, aby poczucie, że został porzucony, zniknęło. I wtedy spotkał Beth, kelnerkę o ujmującym spojrzeniu i złocistych włosach.

Dla Beth Ronan był obrońcą i wspaniałym towarzyszem na randki. Wkrótce, stopniowo i niepostrzeżenie, stał się kimś szczególnym. Beth od początku dostrzegała w nim jakąś tajemnicę, niedopowiedzianą historię. Coś, czym jeszcze nie chciał się podzielić. Przyjęła to ze zrozumieniem, sama miała za sobą bolesną przeszłość, o której nie lubiła mówić. Jeśli jednak ich związek miałby się rozwinąć, musiała się dowiedzieć, kim naprawdę był Ronan.

Poprzednia strona

Powrót do Czytamy i rozmawiamy