Teraz jest 28 marca 2024, o 10:08

Cut & Run - Abigail Roux, Madeleine Urban (Liberty)

Alfabetyczny spis recenzji ROMANSÓW KRYMINALNO-SENSACYJNYCH
Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Dołączył(a): 17 sierpnia 2015, o 17:56
Ulubiona autorka/autor: Agatha Christie

Post przez stasza2233 » 7 kwietnia 2016, o 15:24

arkana napisał(a):Odkryłam fajną tumblr stronę o tej serii (come dance with me zane), tylko boję się spoilerów :!


Ogrom treści, fankfików, fanartów świadczy, że to najpopularniejsza seria/para gatunku. Myślę, że pozostanie mi do niej sentyment, bo nie dość, że to był mój "pierwszy raz" z m/m to sama lektura była niezłą przejażdżką wypełnioną samymi smakołykami.

Avatar użytkownika
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 grudnia 2015, o 13:24
Ulubiona autorka/autor: Jo nesbo

Post przez arkana » 3 sierpnia 2016, o 10:43

Muszę podziękować Liberty za recenzję, która przekonała mnie do przeżycia tej przygody. :czyta2: Przeczytałam wszystko i chcę więcej :smutny: Książki o Nicku to nie to samo.

Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Dołączył(a): 17 sierpnia 2015, o 17:56
Ulubiona autorka/autor: Agatha Christie

Post przez stasza2233 » 23 czerwca 2018, o 17:13

arkana napisał(a):Muszę podziękować Liberty za recenzję, która przekonała mnie do przeżycia tej przygody. :czyta2: Przeczytałam wszystko i chcę więcej :smutny: Książki o Nicku to nie to samo.


Ja polubiłam Nicka, ale to trochę trwało. We własnej serii znacznie zyskuje, choć nie podobało mi się jak autorka kreuje go na drugiego Ty'a.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6392
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 24 czerwca 2018, o 13:17

Wiele autorek pisze wciąż tego samego bohatera. Albo tę samą bohaterkę. Problem z różnorodnością jest powszechny ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 41
Dołączył(a): 17 sierpnia 2015, o 17:56
Ulubiona autorka/autor: Agatha Christie

Post przez stasza2233 » 14 maja 2019, o 23:26

Dawno nie odwiedzałam stron o tych książkach i twittera autorki, a tu patrzę i oczom nie wierzę. Podobno robią serial?!? :prosi:
https://twitter.com/PatrickWilde/status ... 2531570689
Ten facet pracuje nad scenariuszem, ale podejrzanie mało jest informacji, więc sama nie wiem co myśleć. Minął rok od tego tweeta, może projekt już skasowano...

Czy to prawda? Liberty, jesteś w temacie? :prosi:

Avatar użytkownika
 
Posty: 28306
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 14 maja 2019, o 23:41

Kiedyś utknęłam na 3 tomie, ale mogę zarazem powiedzieć (zajrzałam dla przypomnienia w poprzednim roku) że wytrzymuje próbę czasu...
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 6392
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 15 maja 2019, o 19:08

stasza2233 napisał(a):Dawno nie odwiedzałam stron o tych książkach i twittera autorki, a tu patrzę i oczom nie wierzę. Podobno robią serial?!? :prosi:
https://twitter.com/PatrickWilde/status ... 2531570689
Ten facet pracuje nad scenariuszem, ale podejrzanie mało jest informacji, więc sama nie wiem co myśleć. Minął rok od tego tweeta, może projekt już skasowano...

Czy to prawda? Liberty, jesteś w temacie? :prosi:

Nie wiem nic na ten temat :bezradny:
Fringilla napisał(a):Kiedyś utknęłam na 3 tomie, ale mogę zarazem powiedzieć (zajrzałam dla przypomnienia w poprzednim roku) że wytrzymuje próbę czasu...

Ja chyba całość skończyłam czytać w zeszłym roku. Ma lepsze i gorsze tomy, kilka się dłużyło, ale ostatecznie fajna seria.

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje romansów kryminalno-sensacyjnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości