Teraz jest 27 lipca 2024, o 05:00

Rozrywka, konkursy, reality show: Od Miss World po Miliarderów

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 29 stycznia 2021, o 00:25

Ja kiedyś próbowałam pierwszy sezon oglądać, ale zmierzło mnie to wieczne pijaństwo i bluzgi :evillaugh:
Ex na plaży za to liznęłam, chyba z dwa sezony
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 29 stycznia 2021, o 00:34

Na Exa nie patrzyłam, ale z tego, co czytałam, to tam się chyba sporo tych ludzi z Warsaw Shore przewinęło :mysli:

Weź, pierwszy sezon i tak był najspokojniejszy :P I ci ludzie jeszcze tacy 'normalni' na gębach. Dziewczyny może średnio piękne, ale przynajmniej bez napompowanych ust i polików ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 28512
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 29 stycznia 2021, o 02:40

Przyznaję, że obejrzałam pierwsze pewnie 5 sezonów Warsaw Shore w celach poznawczych (serio, tak raz na parę lat mogę, bo mnie ogólnie poza tym wpędza w specyficzną deprechę :P i przyznam, że z perspektywy pierwszy sezon to faktycznie normalni ludzi: dziewczyny urodowo po prostu normalne, tak jak i chłopcy: nie pocięci wszyscy, nie napompowani...
Że też ja kiedyś kręciłam nosem na stylizacje i makijaże... To to pikuś, zawsze można zmienić ;)

Teraz to masakra: sztuczne mięśnie, odwodnione ciała potem opuchnięte od alkoholu, obstrzykane i pocięte twarze, nienaturalne proporcje...
Dla mnie już nie do oglądania nawet eksperymentalnie...
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 29 stycznia 2021, o 14:25

Papaveryna napisał(a):Na Exa nie patrzyłam, ale z tego, co czytałam, to tam się chyba sporo tych ludzi z Warsaw Shore przewinęło :mysli:
Weź, pierwszy sezon i tak był najspokojniejszy :P I ci ludzie jeszcze tacy 'normalni' na gębach. Dziewczyny może średnio piękne, ale przynajmniej bez napompowanych ust i polików ;)


No niestety kilka z Warsaw Shore było :] m.in Pedro czy Alanek.
Ale drugi sezon był tak porąbany, takie dwie sucze tam przylazły, że normalnie bym je za kłaki wzięła.

Co do Warsaw Shore, ostatnio jak latałam po kanałach, akurat na nie trafiłam i ludzie tam to koszmar :zalamka: Pierwsza moja logiczna myśl (bo przez chwilę czułam się, jakbym czymś w łeb dostała), to gdzie ci mężczyźni??
Jedna babka mnie przestraszyła, Ewa się nazywa. Piękne imię- biblijne. Gdyby w raju tak Ewa wyglądała, to Adam by nogi połamał uciekając, a wąż by posykał i się zmył.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 7 lutego 2021, o 19:43

W Dance Dance Dance wystąpią :

Roksana Węgiel z Oliwą Górniak,
Damian Kordas z Olą Nowak,
rolnik Paweł Bodzianny i odszukana przezeń kandydatka na żonę Marta Paszkin,
Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak,
Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy,
Olga Łysak i Paweł Cieślak.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 8 lutego 2021, o 01:26

Jedyny program, w którym z góry wiadomo, kto z całą pewnością wygra.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 9 lutego 2021, o 00:44

Od 5-go marca w piątki o godz. 20:00 w Polsacie poleci "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Tamara Arciuch
Anna-Maria Sieklucka
Maja Hyży
liderka zespołu Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna
Lesław Żurek
Michał Meyer
Piotr Gawron-Jedlikowski
Paweł Góral,
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 20 marca 2021, o 14:58

Ktoś oglądał ''Dance Dance Dance''? Tak w punktach podsumuje:
- Agustin Egurrola ma przerąbane, bo mówił co myśli i nie kadził wszystkim. Na FB komentarze wiadomo jakie :ermm:
- Roxi Węgiel zaczyna być świętą krową. Na społecznościówkach wielkie oburzenie, bo po krytyce się rozpłakała. Nikt nie będzie wiecznie ją głaskał po głowie, musi się liczyć z różnymi opiniami.
- Iga zachowywała się jak jakaś matka kwoka. Wzrok kiedy mówił Agustin normalnie zabijał, a później jeszcze się kłóciła z nim o punkty. W poprzednich edycjach mówiła z sensem, teraz trudno się ją słuchało :] Zrobiła się tak przemądrzała, jakby wszystkie rozumy pozjadała.
- Joasia plotła bzdury, jej się wszystko podobało.
- Pary nie zachwyciły mnie, bardziej ciekawie było w poprzednich edycjach. Jestem ciekawa kto namówił Pawła Bodzianny z Rolnik szuka żony -facet to ciepłe kluchy :]
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 22 kwietnia 2021, o 21:50

Co sądzicie o gejowskiej wersji ''Kawalera do wzięcia"? :hyhy: https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku ... 932306880a
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4739
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 23 kwietnia 2021, o 07:26

Lucy napisał(a):Ktoś oglądał ''Dance Dance Dance''? Tak w punktach podsumuje:
- Agustin Egurrola ma przerąbane, bo mówił co myśli i nie kadził wszystkim. Na FB komentarze wiadomo jakie :ermm:
- Roxi Węgiel zaczyna być świętą krową. Na społecznościówkach wielkie oburzenie, bo po krytyce się rozpłakała. Nikt nie będzie wiecznie ją głaskał po głowie, musi się liczyć z różnymi opiniami.
- Iga zachowywała się jak jakaś matka kwoka. Wzrok kiedy mówił Agustin normalnie zabijał, a później jeszcze się kłóciła z nim o punkty. W poprzednich edycjach mówiła z sensem, teraz trudno się ją słuchało :] Zrobiła się tak przemądrzała, jakby wszystkie rozumy pozjadała.
- Joasia plotła bzdury, jej się wszystko podobało.
- Pary nie zachwyciły mnie, bardziej ciekawie było w poprzednich edycjach. Jestem ciekawa kto namówił Pawła Bodzianny z Rolnik szuka żony -facet to ciepłe kluchy :]


Zgadzam się z Tobą w każdym punkcie :)
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 28512
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 14 marca 2022, o 09:15

Oglądał ktoś może The Courtship? :lol:
Na fali popularności (oraz premiery 2. sezonu) Bridgertonów popełniono reality show a la The Bachelor: Amerykanie bawią się w regencyjną Anglię :rotfl:
Obejrzałam 1. odcinek... jakie to jest... amerykańskie...
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 14 marca 2022, o 14:24

Nigdy nie podobały mi się takie programy, ale w takich strojach, styl ... ciekawy,.....ale nawet dla niego nie będę oglądać :nonono:
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28512
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 14 marca 2022, o 15:26

I nie polecam... nie dlatego, że jest to złe, ale dlatego, że w sumie jeśli by się chciało faktycznie obejrzeć próbę wczucia się w klimat / zasady / standardy / język / że o ciuchach i manierach nie wspomnę, to to nie jest program dla nas :hyhy:
Tylko jako "zdziwniej i zdziwniej" - trochę jakby "Diana Palmer próbuje pisać romans regencyjny" ^_^
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 7676
Dołączył(a): 14 października 2012, o 20:16
Lokalizacja: Sopot
Ulubiona autorka/autor: w zależności od nastroju

Post przez gosiurka » 14 marca 2022, o 16:22

Palmerkę bym zdzierżyła, bez problemu, tego programu... nie.
Pewnego razu doszłam do wniosku, że czas sobie znaleźć faceta... , ale kupiłam martini i mi przeszło(ZabawneKartki)
Przejdź na mroczną stronę..... mamy czekoladę.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28512
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 14 marca 2022, o 17:00

To jest tak dziwaczne, że jak ja nie jestem w stanie oglądać reality show w tym stylu (Bachelor, Love Island etc.), tak tutaj granica absurdu jak dla mnie została na tyle przekroczona, że... no... jak na safari fotograficznym... z chorą fascynacją... :lol:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 17 marca 2022, o 08:13

W całej tej zapowiedzi moja uwagę przykuł tylko facet w długich włosach w jeziorze. :heat: Nie cierpię takich programów, mieszkałam w tej samej miejscowości co kręcili Dwa Światy i za każdym kręceniem odcinka nie działały nam telewizory, kuchenki a jasno było jak w nocy. :mur:
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

 
Posty: 1756
Dołączył(a): 26 grudnia 2017, o 15:13
Ulubiona autorka/autor: Jane Austen

Post przez mdusia123 » 17 marca 2022, o 14:41

Myślę, że warto w tym miejscu wspomnieć, że mamy drugą polską Miss Świata. Konkurs odbył się dzisiaj nad ranem polskiego czasu w Portoryko, a nasza "misska" ma na imię Karolina Bielawska, ma 22 lata i pochodzi z Łodzi. Na swoją koronację musiała czekać od 2019 roku, bo właśnie wtedy udało jej się wywalczyć tytuł Miss Polski :).

Avatar użytkownika
 
Posty: 40053
Dołączył(a): 17 października 2011, o 13:59
Lokalizacja: Tam gdzie Niebo z Piekłem się łaczy
Ulubiona autorka/autor: Nalini Singh

Post przez Nocny Anioł » 18 marca 2022, o 08:31

Śliczna dziewczyna i mocno zaskoczona chyba była, nawet kawałek stroju się jej odczepił na co jedynie machała rękami
Nie jestem statystycznym Polakiem, lubię czytać książki

Avatar użytkownika
 
Posty: 1269
Dołączył(a): 18 sierpnia 2016, o 13:10
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona autorka/autor: Julia Quinn, Mary Balogh, Lisa Kleypas

Post przez kahahaha » 21 marca 2022, o 11:37

Bardzo ładna dziewczyna :-D i fajnie, że sie jej udało :-D

Poprzednia strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości