Teraz jest 27 lipca 2024, o 06:14

Rozrywka, konkursy, reality show: Od Miss World po Miliarderów

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 9 maja 2019, o 18:53

Dorotka napisał(a):A wczorajszy wywiad Wojewódzkiego z Blanką Lipińską któraś z was widziała? Podobno momentami zabawnie było.


Chciałam i zapomniałam :yeahrite:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 13 maja 2019, o 22:04

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 14 maja 2019, o 00:06

Brzmi jak żart.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 14 maja 2019, o 08:28

Szkoda, że nim nie jest.
Jak jeszcze raz przeczytam o : głosujmy na Gimpera, pokażmy moc internetu, to rzygnę.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 20933
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 14 maja 2019, o 09:35

Gimper ogólnie jest żałosny. Od zawsze. Najpierw wybił się na czymś, co obecnie nazywa się patostreamingiem, bluzgach i żenującym zachowaniu oraz opowiadaniu na lewo i prawo, że jest gejem. Potem, jak po dramie z Atorem dostał od niego pozew, to się zrobił grzeczny na pokaz i gra pod publiczkę (oczywiście wykasował co mocniejsze filmy z YT). Nie kupuję tej przemiany. Aż tak się ludzie nie zmieniają. To tak, jakby Natalia Przybysz zaczęła nagle popierać ruchy prolife. :wink:

CO do TzG, choć nie oglądam, to szkoda, że Macadamian girl odpadła.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 15 maja 2019, o 19:47

W programie Agent - Gwiazdy zostało już tylko czworo największych cwaniaków. Każdy z nich może okazać się agentem i każdy z nich jest dosyć cwany by wygrać program. Dlatego rywalizacja na ostatnim etapie może okazać się atrakcyjniejsza niż w poprzednich odcinkach.

Najbardziej bym chciała, żeby odpadła Viola, ale obawiam się, że ona jednak jest agentem, więc nawet nie robię sobie zbyt dużych nadziei, że moje marzenie się wreszcie spełni.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 16 maja 2019, o 15:16

Pomału robi się tradycją, że ja tu gadam sama ze sobą.

Ale najpierw zwrócę się do bogów telewizyjnych: Bardzo Wam dziękuję, o bogowie, że się Wam wreszcie udało pozbyć Violi, ale jednocześnie jestem na Was strasznie zła, bo skoro ona nie była agentem, to mogliście się lepiej postarać i wywalić ją już na początku.

Jest tak:
Misiek jako agent jest bardzo prawdopodobny, bo psuł w prawie każdym odcinku. Gdyby był agentem, to przy pomocy postawy "olewam wszystko, bo program jest tylko zabawą" łatwo mógłby ukryć przed innymi uczestnikami swoją rolę. No i po drugie, jeśli nie jest agentem, to jakim cudem udało mu się tak daleko dojść przy tej postawie, którą prezentuje?
Damian jako agent jest jeszcze bardziej prawdopodobny, szczególnie że w pierwszych odcinkach psuł wszystko, co tylko się dało. Tylko dlaczego robił to tak otwarcie? Czyżby to była pomyłka realizatorów, że pokazywano nam urywki przygotowane na finał? No raczej nie. Gdzieś tam musi być haczyk.
Maria jako agent nadal jest najbardziej prawdopodobna. Najrozsądniejsza z całej ekipy, świadoma tego, co robi i po co, pasuje idealnie. Nie pokazują nam niczego, gdzie byłby jakiś cień podejrzenia, że to ona jest agentem, co jest właśnie najbardziej podejrzane.

We wczorajszym odcinku, Damian pobiegł nad basen szukać złotego jokera w bardzo konkretnym kierunku. Tak jakby wiedział, gdzie dokładnie będzie joker, a to mógł wiedzieć tylko agent. Marysia leciała na łapu capu. Mogła liczyć tylko na łut szczęścia, bo wskoczyła do wody, nie wiedząc, gdzie ma szukać. Gdyby była agentem, raczej by się bardziej postarała, więc ten jeden szczegół sprawia, że bardziej przychylam się w stronę, że to może nie ona.

W sumie nie wiem nic. Agentem może okazać się każdy z tej trójki.

Jak się wkurzę na siebie za to, że jestem dupa-nie-detektyw, to obejrzę ponownie wszystkie odcinki, bo może coś jest w nich do odkrycia, o czym jeszcze nie wiem.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 23 maja 2019, o 00:33

Ale słabo! Agentem okazała się osoba, która od samego początku była najbardziej prawdopodobna. Nie było żadnego zaskoczenia.
Oj szkoda.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 21 lipca 2019, o 01:11

"Twoja twarz brzmi znajomo 12"- uczestnicy

Ewelina Lisowska
Łukasz Zagrobelny
Robert Koszucki
Adam Strycharczuk
Ewelina Ruckgaber
Emilia Komarnicka-Klynstra
Katarzyna Ptasińska
Jeremi Sikorski

kogoś znacie? :hyhy:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 21 lipca 2019, o 13:46

:hyhy: :hyhy: :hyhy:
Ewelina Lisowska
Łukasz Zagrobelny
Robert Koszucki
Emilia Komarnicka-Klynstra
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 21 lipca 2019, o 14:29

Tylko dwa pierwsze nazwiska; razem nawet nagrali jedną piosenkę bodajże do filmu.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 21 lipca 2019, o 15:19

To była Ewelina Flinta ;)
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 4739
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 21 lipca 2019, o 15:34

Znam 3 (dwie pierwsze i Emilię Komarnicką).
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 27 lipca 2019, o 13:09

Lilia (✿◠‿◠) napisał(a):To była Ewelina Flinta ;)

Aha. W sumie prawie trafiłam :wink:
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 sierpnia 2019, o 18:22

Lucy napisał(a):"Twoja twarz brzmi znajomo 12"- uczestnicy

Ewelina Lisowska
Łukasz Zagrobelny
Robert Koszucki
Adam Strycharczuk
Ewelina Ruckgaber
Emilia Komarnicka-Klynstra
Katarzyna Ptasińska
Jeremi Sikorski

kogoś znacie? :hyhy:

Dwoje pierwszych, ale tylko z nazwiska. Ich twórczość jest dla mnie tajemnicą.
Znam oczywiście reklamę Lisowskiej z włączanymi cenami, ale jej byłoby trudno nie znać. Pewnie nawet na Alasce nie ma takich, co o niej nie słyszeli.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 16 sierpnia 2019, o 08:30

Nowość w TVN - Starsza pani musi fiknąć.
Będziecie oglądać? :lol:

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 16 sierpnia 2019, o 12:16

Bardzo chętnie bym sama coś takiego przeżyła, natomiast z oglądaniem programu powinnam być ostrożna, bo będzie mi smutno, że ułożyłam sobie wegetacjię na wzór i podobieństwo życia zrezygnowanego emeryta.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 28 sierpnia 2019, o 19:26

M.in Magda Wójcik, Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg, Marcin "Różal" Różalski, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał wystąpią w Ameryka Express.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 29 sierpnia 2019, o 12:14

Współczuję im, że nie znaleźli zatrudnienia w jakimś filmie i muszą się łapać brzytwy.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 października 2019, o 15:51

Nie oglądam żadnych programów jakoś. Nic mnie nie porwało, tv coraz mocniej może nie istnieć.
Chociaż liczę na Agenta w sezonie wiosennym, ciekawe czy będzie kolejny sezon...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 13 października 2019, o 15:58

Ojej, Sol, nie strasz.
Już powinna być mowa o kandydatach do Agenta. Bo lada dzień będzie listopad, a w listopadzie zawsze kręcono zadania.
Zaczynam się bać, że skoro jest cicho na ten temat, to może wcale niczego nie szykują.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 października 2019, o 16:02

Właśnie tak się obawiam, coś za cicho jest. A pamiętasz może, czy Kinia na koniec ostatniego sezonu coś mówiła, że do zobaczenia w następnym sezonie?
Chociaż to też o niczym nie świadczy. Na fanpage'u Agenta ostatnia wiadomość to info, że Gesslerowa weszła do domu Wielkiego Brata. Bardzo na temat...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 13 października 2019, o 16:07

Zupełnie nie pamiętam, ale Kinia pewnie i tak by nic takiego nie powiedziała, jeśli już to może "mam nadzieję, że do zobaczenia za rok". Bo jak nie ma podpisanej nowej umowy, to lepiej nie być pewnym, że się ją będzie miało. Po pierwsze, można w międzyczasie podpaść czymś szefom stacji, a po drugie, jeśli się będzie trochę stawiać okoniem, to mogą jej zaproponować podwyżkę.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 października 2019, o 16:10

Wiesz co, mnie się coś tak roi, że po 3 sezonie właśnie powiedziała do zobaczenia za rok, tak na pewniaka. Widocznie miała już umowę ;)
A teraz też kompletnie nie pamiętam.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 13 października 2019, o 16:17

Masz rację. Nie znam się zupełnie na tym, ale ona mogła mieć np. pierwszą umowę z klauzulą, że jeśli będą nowe sezony, to na pewno z nią.

Ona ma jakąś wielką komitywę z całym szefem programowym, on za nią świata nie widzi, więc jej pozycja w stacji jest bardzo mocna. Jednak kilka miesięcy temu były plotki, że ona i Rozenkowa zostały dotkliwie ukarane za publiczne kłócenie się, a wtedy mogła trochę stracić na sympatii szefa.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości