Teraz jest 16 czerwca 2024, o 06:51

Youtube, Youtuberzy

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 20881
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 7 marca 2018, o 12:02

Ostatnio fajny kanał z Pawłem znaleźliśmy (jeśli ktoś się interesuje lotnictwem cywilnym). Pan jest pilotem i w prosty sposób opowiada o swojej pracy oraz porusza wiele innych tematów odnośnie latania.
https://www.youtube.com/watch?v=K0hyGOuHBgI
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 29 marca 2018, o 23:05

Moi nowi ulubieńcy :evillaugh: lubię w nocy oglądać :hihi:

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 29 marca 2018, o 23:10

Ojacie! Obejrzałam tylko 30 sekund, bo za bardzo się boję dalej.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 30 marca 2018, o 02:27

Nie ma czego :-D ale fajnie się to ogląda. Nawiedzony dwór ,wieś ... :P
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 4724
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 30 marca 2018, o 06:04

Kawka napisał(a):Ostatnio fajny kanał z Pawłem znaleźliśmy (jeśli ktoś się interesuje lotnictwem cywilnym). Pan jest pilotem i w prosty sposób opowiada o swojej pracy oraz porusza wiele innych tematów odnośnie latania.
https://www.youtube.com/watch?v=K0hyGOuHBgI


A mówi jak się pozbyć strachu przed lataniem? :hihi: Bo ja dzisiaj wracam do domu i znowu pół nocy nie spałam :zalamka:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 6740
Dołączył(a): 13 lutego 2014, o 09:54
Ulubiona autorka/autor: Krentz

Post przez szuwarek » 30 marca 2018, o 07:20

ja bardzo lubię Architecture is a good idea:-)
https://www.youtube.com/user/rgajda

i czasem recenzje książek albo opowieści o skandynawii u Pomalowanej Ani.
ale skarżysz się czy chwalisz - bo nie wiem jak reagować

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 kwietnia 2018, o 21:04

Kaja z Globstory powiedziała, że ogląda z przyjemnością kanał Radomskiej. Zajrzałam tam z ciekawości i się z miejsca zakochałam.
Ola Radomska ma dokładnie taki typ humoru, jaki lubię najbardziej, a do tego ma bardzo bogate słownictwo i fantastycznie używa przeróżnych związków frazeologicznych. Ona mówi dokładnie tak, jak ja od zawsze marzę, żeby umieć mówić.
Gdyby ona zaczęła pisać książki, to byłabym jej najwierniejszą czytelniczką.
Na kanale Radomskiej jest zaledwie 31 filmików, więc bez problemu będę mogła obejrzeć wszystkie. Pierwszego dnia, na próbę obejrzałam kilka najnowszych, a wczoraj już szłam od początku i całkowicie chronologicznie obejrzałam najstarszych 14 sztuk. Gdyby nie trzeba bylo iść spać, to oglądałabym dalej, bo się nimi wcale nie przesyciłam.
Radomsko, jestem już Twoją fanką i możesz zrobić ze mną, co zechcesz.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 29 kwietnia 2018, o 22:48

https://www.youtube.com/watch?v=9JRpDUIq1L4
Widzieliście filmiki tego youtubera? Obejrzałam kilka ,a ten mnie zaciekawił w szczególności.
Pamiętacie aferę z pobiciem ?
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 30 kwietnia 2018, o 02:41

Oglądam teraz filmik i zrobiłam przerwę (obejrzałam ok. 4 minuty), żeby nie zapomnieć, co chcę powiedzieć, więc nie wiem, czy dalej nie zmienię zdania.
Pan ZNE powiedział, że ona opowiada o zdarzeniu z punktu widzenia obserwatora i to jest dla niego dowodem na to, że ona sobie całą sytuacje zmyśliła. Mnie się natomiast wydaje, że ona opowiada w taki sposób dlatego, że jest tym zdarzeniem bardzo zszokowana i sobie z nim nie radzi psychicznie, więc intuicyjnie taką metodą się od tych zdarzeń odcina. Jest to jakby obrona jej organizmu przed negatywnymi skutkami, pod których dzałaniem się nadal znajduje.

Obejrzałam do końca i cieszę się teraz, że nie jestem sędzią i nie muszę wydawać wyroków.
Mam wrażenie, że oni oboje nie mówią prawdy. On umniejsza swoją winę, a ona coś dodaje, żeby wyglądało dramatyczniej.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 30 kwietnia 2018, o 14:01

Ja szczerze powiedziawszy nie mam zdania.Widziałam ten wywiad w tv i mam wrażenia,że oglądałam trochę przedstawienie. :bezradny: Prawdopodobnie się mylę ,ale coś mi u niej zgrzytało.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 1 maja 2018, o 01:00

Ciekawe, czy pomogłoby w ustaleniu faktów, gdyby podłączono ich do wykrywacza kłamstw.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 5 lipca 2018, o 12:48

Miałam dłuższą przerwę w oglądaniu filmików Szusz, a wczoraj mi się przypomniało, żeby do niej zajrzeć.
Po włączeniu najnowszego filmiku zobaczyłam scenę, w której Szusz udaje, że się dopiero budzi i wstaje z łóżka. Odkryła kołdrę i pokazała, że nie ma na pupie majtek. Nie oglądałam dalej. Wyłączyłam.
Bardzo mi szkoda młodzieży, która uważa Szusz za swojego idola, spija z jej ust słowa, które traktuje jak życiowe mądrości, kupuje towary polecane przez nią, wierzy w jej kłamstwa i głupoty oraz podziwia z każdej strony. Straszne, naprawdę.
Ciekawe, czy jest cokolwiek, czego Szusz by nie zrobiła dla zwiększenia swojej popularności.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 5 lipca 2018, o 13:43

nie ma majtek?
Matko... i nie ocenzurowali jej tego?
idę to zobaczyć, może nie wypali mi oczu.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 5 lipca 2018, o 20:01

Nie mam pojęcia, jak to jest z tą cenzurą na YouTube, ale wydaje mi się, że się nie da wszystkiego sprawdzić, bo połowa światowej populacji musiałaby być przy tym zatrudniona i jeszcze by nie starczyło.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 5 lipca 2018, o 20:04

w sumie zobaczyłam, oczy mi nie wypłynęły.
Nie mam pewności czy na bank ma goły zad czy stringi jakieś mini mini.
Ale ją to powinni cenzurować od razu, za szkodliwość dla społeczeństwa...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 5 lipca 2018, o 20:08

Brudne, wygniecione gacie leżą na brzegu łóżka. Mają kolor podobny do kołdry, więc się nie rzucają w oczy od razu, ale tam są. Zakładam więc, że pod nimi już nie miała stringów.

Za szkodliwość społeczną powinna siedzieć parę lat w więzieniu. Prawo jest strasznie niedoskonałe.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 5 lipca 2018, o 20:14

:shock: faktycznie miała gacie ale POD tyłkiem :shit:
fuj.
Serio, Szusz to taka syfiara...

A potem ośrodek zamknięty żeby zapobiec recydywie...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 5 lipca 2018, o 20:30

Ble, obrzydliwe. Ciekawe, czy pozostaną mi trwałe zmiany psychiczne przez ten widok.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 192
Dołączył(a): 2 lipca 2013, o 19:03
Ulubiona autorka/autor: Nicholas Sparks, Eric Emmanuel Schmitt

Post przez Lizzy » 10 lipca 2018, o 11:28

Ostatnio znalazłam świetny kanał Strefa Czytacza, recenzują tam książki, omawiają nowości, robią porównania książek i ich ekranizacji(co lepsze). I mają świetną serię Absurdy w Harrym Potterze, jako dzieciak uwielbiałam Rowling. I idzie się przy nich pośmiać np. porównywali Wesley'ów do typowo polskiej rodziny xD Moim zdaniem mówią dość logicznie, widać, że są oczytani, na książkach, które przedstawiają się znają nie jest to tylko przeczytanie opisu na tylnej okładce i klepaniu trzy po trzy. Czasem nawet jakiś romans zrecenzowany przez nich się trafi, choć bardziej młodzieżowy. Jakby co polecam :D
Nie cierpiałam poezji, dopóki ktoś nie nauczył mnie jej cenić.
Powiedział, żebym patrzyła na wiersz jak na zagadkę.
Rolą czytelnika jest odszyfrowanie kodu, czyli słów, na podstawie całej posiadanej wiedzy o życiu i emocjach.
Czy poeta używa czerwieni jako symbolu krwi? Gniewu? Pożądania? A może taczka z wiersza jest czerwona po prostu dlatego, że czerwony brzmi lepiej niż czarny?
(...)

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 10 lipca 2018, o 20:10

Znam Strefę Czytacza, oglądałam ich niektóre filmiki.
Właśnie odkryłam, że mają filmik, w którym pokazują posiadane książki, to mnie interesuje, więc później go sobie obejrzę.

Bardziej od nich podoba mi się kanał Paweł Opydo. Poznałam go dzięki Very. Jego cykl Złe Książki jest bardzo fajny.
Jest dość ostry w wyrażaniu swych opinii, ale umie wszystko umotywować. Trudno się nie zgodzić np. z tym, co mówi o "Roku w Poziomce" Katarzyny Michalak.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 27 lipca 2018, o 13:13

Znowu miałam przerwę w oglądaniu filmików Szusz, więc odzwyczaiłam się od granej przez nią postaci, którą najprościej byłoby określić mianem "bieda umysłowa" i teraz mnie wszystko u niej dziwi.
Np. sposób, w jaki wyraża się o książkach.
Cytat pochodzi z filmiku z 18.07.2018 pt. "NA DOBRANOC" (wcale teraz nie krzyczę, to tytuł jest napisany dużymi literami przez Szusz).

Spisałam dokładne słowa Szusz:
"Hanna Cygler „Tylko kochanka” – tak się nazywa ta książka. Niech was nie zwiedzie tytuł i okładka, którą wam zaraz pokażę. Tak ona wygląda.
I ściągnęłam to sobie naprawdę z braku laku, bo już nie wiedziałam, czego mam słuchać, a miałam ochotę na po prostu jakiś audiobook do snu na wyjazd, jak pojedziemy na Hel.
I ściągnęłam go i myślę...
I opis w ogóle tej książki i jakby oprawa graficzna wskazuje, że to będzie po prostu jakieś tanie romansidło, a jest naprawdę ciekawą, dobrze napisaną powieścią. Jest tam wątek kobiety i mężczyzny, ale to nie jest jakiś taki, wiecie, chamski harlequin, tylko naprawdę byłam zszokowana i bardzo dobrze mi się tą książkę czytało. Nie wiem, czy to jest kwestia marketingu, że może lepiej się sprzedają romanse i ktoś to chciał sprzedać jako taki typowy romans. Nie mam pojęcia, ale naprawdę fajna książka na wakacje, ciekawa (...)
"
Koniec cytatu. (Błędy gramatyczne w jej wypowiedzi pozostawiłam, a błędy wymowy i seplenienie poprawiłam, żeby było lepiej zrozumiałe.)

Gdy ktoś jest tak bardzo zaskoczony, wręcz zszokowany, że spotkał książkę napisaną sensownie, którą dobrze się czyta, to co ten ktoś czyta na co dzień?
"Jakieś tanie romansidło" - to jest wyrażenie bardzo pejoratywne i niesamowicie obraźliwe. Trzy wyrazy, a w każdym jest zawarte obrzydzenie. Skoro tak ją brzydzą "tanie romansidła", to dlaczego ściągnęła tę książkę? Przecież sama mówi, że się spodziewała, że to będzie książka ze znienawidzonego przez nią gatunku.
"Chamski harlequin" - w tym wypadku zupełnie niczego nie kumam. Jakie cechy powinna mieć książka, którą się da określić słowem "chamski"? Brakuje harlequinom kultury? Są nieuprzejme? Grubiańskie? Nie umieją się ładnie zachować? Może jedzą wywalając na wierzch do kamery ośliniony język, albo wtykając cały łeb do talerza i nie odrywając rąk od stołu? Może kładą torebkę na stole w trakcie posiłku? Może obrażają chamsko jedną firmę przy lokowaniu innej w swoich filmikach? Itd., itp. - No nie wiem. Tak myślę i myślę i nadal mi nie przychodzi do głowy, co chamskiego jest w harlequinach.

A jak już jestem przy znaczeniu wyrazów, to dodam, że Szusz (i kilka innych youtuberek, np. Karolina ze Stylizacji i Kretka) używa wyrazu "tępy" przy określaniu konsystencji kosmetyków, jako antonim do słowa „śliski”. Sprawdziłam to w wielu słownikach i wszędzie jest napisane, że konsystencja nie może być tępa, a za to tępe mogą być youtuberki, które tak mówią.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 4724
Dołączył(a): 29 sierpnia 2017, o 08:25
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona autorka/autor: Anne Golon, Sylvain Reynard

Post przez Karina32 » 27 lipca 2018, o 13:22

Nie zrozumcie mnie źle, ale po co w ogóle oglądać takie rzeczy? Nie szkoda Wam czasu? Jeszcze gdyby te filmiki wnosiły coś wartościowego, ale biorąc pod uwagę przytoczony przez Ciebie fragment, to "autorka" tych filmików nie grzeszy inteligencją... Chyba niestety jak spora część youtuberek itp. :bezradny:
"Każda książka pozwala nam na nowe marzenia." - Emma Chase

https://www.instagram.com/ksiazkowe_romanse/

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 27 lipca 2018, o 13:29

Oglądam, bo czekam na filmik, w którym się przyzna, że jest super inteligentną, a nawet genialną osobą i że wszystko, co może dziwić w jej filmikach, jest jej przemyślaną strategią handlową. Że tylko udaje tę biedę umysłową, by zaskarbić sobie przychylność mniej rozgarniętych widzów. Że syfy na buzi hoduje zawsze specjalnie, by młode dziewczynki się mogły z nią utożsamiać. Że pokazuje rozrywki z najniższej półki (Kardashianki, Żony dla rolników, leżenie, leniuchowanie, picie alkoholu) i brak zainteresowań, by nie robić mało wymagającym widzom wyrzutów sumienia. I że w ogóle wszystko robi pod publiczkę, dla kasy, a w prawdziwym życiu jest fantastyczną osobą, z bardzo ciekawą osobowością.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 3 sierpnia 2018, o 18:33

O susz zrobiło się głośno i nawet zawitała na Pudelka. :]

https://www.pudelek.pl/artykul/133699/b ... _tej_pani/
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6414
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14

Post przez Liberty » 3 sierpnia 2018, o 20:29

Przy odprawie obok bramek wykrywających metale powinny stać bramki wrażliwe na głupotę. A tak cały naród się może wstydzić za jedną idiotkę :disgust:

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości