Teraz jest 28 czerwca 2024, o 08:14

Youtube, Youtuberzy

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 października 2017, o 14:07

Nadrabiałam wczoraj vlogi z czterech dni i mi się potem w nocy przyśniły.
Na szczęście nie musiałam ich oglądać, bo w moim śnie byłam zatrudniona przy ich produkcji od strony technicznej.

The Kretka najpierw krótko pokazała śliczną plażę, a potem już tylko robiła reklamę i lokowanie produktu. U innych youtuberek w sumie było podobnie.
Zauważyłam, że teraz jesienią naszedł je jakiś taki pęd do edukowania widzów w sprawach podejścia do życia.
Mama Dutkowa chce zarażać swym szczęściem i namawia do nieprzejmowania się niczym i cieszenia się z wszystkiego. Nieważne, że ktoś lubi być pesymistą, ona wie lepiej, że każdy powinien się od niej uczyć optymizmu.
Szusz każe dostosować ilość posiadanego mienia do siebie i swoich możliwości, by już nie sprzątać, a tylko czyścić.

Szusz znowy strzeliła coś, co zparzecza jej własnym słowom, bo najpierw powiedziała, że przedmioty dochodzą człowiekowi nawet jak się stara nic nie kupować, bo np. dostaje nietrafione prezenty. Więc to jest złe. Ale dwa razy stwierdziła, że ona sama oddaje wszystko, czego stwierdzi, ze nie będzi epotrzebować. Czyli kogoś "uszczęśliwia" niechcianymi prezentami i nie obchodzi jej, że według jej własnych słów, robi temu komuś źle.
Czyli przesłanie dla jej widzów jest takie: prezenty są złe, chyba że ode mnie, wtedy są dobre i nie szkodzi, że to jest niechciany śmietnik.
Chyba że to była ukryta rada dla ewentualnych sponsorów: "od was chcę prezenty i mój adres jest na dole, ale nie chcę prezentów nietrafionych, dlatego proszę najpierw ze mną konsultować, co mi wysyłacie".
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 26 października 2017, o 05:17

Znowu uzbierała mi się cała playlista u Szusz.
Tylko nie wiem czy czuję się na siłach, by się z tym zmierzyć :hahaha:

Janka napisał(a): Zauważyłam, że teraz jesienią naszedł je jakiś taki pęd do edukowania widzów w sprawach podejścia do życia.

Weź, ja lubię o tym słuchać i czytać ostatnio :zalamka: I mam chęć kupować te wszystkie książki, palić świeczki i uprawiać hygge :hahaha: W każdym razie, lubię o tym słuchać, ale na pewno nie od Szusz. Jakbym jej nastawienie i podejście do życia przejęła, to byłabym tak zmęczona dniem codziennym, że pozostałoby mi jedynie palnąć sobie w łeb.

Ciekawią mnie też książki o sprzątaniu :mysli: (oczywiście nie te, gdzie nauczają, że należy być minimalistą i pozbyć się połowy dobytku... Guzik komu do tego ile ja mam rzeczy. A jeśli tak bardzo mu przeszkadzają, niech wywali swoje.)

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 października 2017, o 19:54

Papaveryna napisał(a):Znowu uzbierała mi się cała playlista u Szusz.

Mnie się uzbierało chyba pięć zaległych filmików Szusz. Teraz powinnam włączyć, ale tak strasznie mi się ich nie chce oglądać, że chyba się nie zmuszę.
Albo włączę, ale bez słuchania, co mówi, tylko poskaczę luźno po filmikach i popatrzę na obrazki.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 26 października 2017, o 21:16

Jestem na bieżąco i mogę wam streścić najważniejsze rzeczy. :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 października 2017, o 21:18

Tak, bardzo poproszę.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 26 października 2017, o 21:46

1. Szusz dalej kocha jesień, mgłę i deszcz, dalej poucza widzów o minimalizmie.
2. Chcieli kupić obrączki, ale nigdzie nie ma takich jakie Szusz sobie wymarzyła. W końcu jej będzie robiona na zamówienie i będzie mogła ją nosić na jednym palcu z pierścionkiem.
3. Szusz rozmawiała z Łobuzami. Dalej zachwyca się casem na telefon, który od nich dostała.
4. Byli w Lidlu i Ikei. Kupili dekoracje na ślub i świece. Przy okazji widzieli, że przy Ikei można naładować samochód. Więc chyba kupią Teslę, wtedy Lew będzie ładował auto, a Szusz będzie łaziła po Ikei.
5. Suszi zwymiotowała w domu, Weronika tak się zdenerwowała, że aż rozpakowała dary losu i zapomniała to nagrać.
6. Szusz używa teraz głównie metalicznych pomadek, które powiększają usta. Przeglądała stare zdjęcia i kiedyś wcale nie miała ust. Teraz też ma tak naturalnie powiększone, że nic nie widać. I wszyscy są w szoku, jak im mówi, że coś przy nich majstrowała.
7. Kupiła kilka książek w empiku, ale przyszły brudne i wygniecione - rily empik. :hyhy:
8. Ma też nowy płaszcz- futerko i ciągle go nosi. Wygląda w nim jak prawdziwy słoń. Nawet Lew z niej szydzi, bo w Łodzi było 20 stopni a ta łazi w kożuchu.
To chyba na tyle, kolejność przypadkowa. :P
Ostatnio edytowano 26 października 2017, o 22:47 przez joakar4, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 października 2017, o 22:08

Ślicznie dziękuję.
Ale się uśmiałam. Najbardziej chyba z punktu szóstego.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 26 października 2017, o 23:13

Widziałam to futro na screenie na forum youtubowym. Wygląda w nim wręcz jak mamut. Paskudztwo :zalamka:

A odnośnie ust, to rzeczywiście wcale, a wcale nic nie widać. Zwłaszcza ten dziwny wał na górnej wardze jest całkowicie niewidzialny dla ludzkiego oka :evillaugh:


Joakar, zaostrzyłaś mój apetyt tylko :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 26 października 2017, o 23:19

Mój apetyt też najpierw został zaostrzony, ale szybko sobie pomyślałam, że nie mogę zmarnować ofiary złożonej przez Joakar, która się poświęciła dla dobra ludzkości i zrezygnowałam.
"Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś." - Nie wiem, z czego to cytat, może z Szekspira, ale super tu pasuje. Zamiast oglądać, lepiej się pójdę wyspać.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 27 października 2017, o 03:16

Matko, wreszcie mi się przypomniało z kim skojarzyło mi się futro Szusz :evillaugh:


Spoiler:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 27 października 2017, o 07:31

Very :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 27 października 2017, o 11:45

Szusz ma futro?
Chyba i ja muszę to zobaczyć...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 27 października 2017, o 12:47

No cholibcia. Że też nie mogę dać plusika, bo podsumowanie Joakar mnie rozwaliło :evillaugh:
A przez Very prawie oplułam monitor kawą :evillaugh:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 27 października 2017, o 12:50

Dziękuję, czuję się doceniona. Jednak moje poświęcenie ma jakiś sens. :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 27 października 2017, o 13:31

Tak Joakar, doceniamy to co dla nas robisz :mrgreen:
oglądanie Szusz to normalnie męczeństwo.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 27 października 2017, o 17:35

joakar4 napisał(a):Dziękuję, czuję się doceniona. Jednak moje poświęcenie ma jakiś sens. :hyhy:

Jak chcesz, to możemy robić tak zawsze.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 28 października 2017, o 09:59

duzzza22 napisał(a): A przez Very prawie oplułam monitor kawą :evillaugh:

No co? :evillaugh: Tylko D-bomb zapomniał do swojego futra przypiąć broszkę :evillaugh:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 października 2017, o 11:39

O kurczę, Very, jakoś uprzedzaj, bo akurat piłam herbatę.

Broszkę trzeba mu dofotoszopować.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 5 listopada 2017, o 23:19

Internet zaproponował mi do pooglądania filmiki nowych dla mnie youtuberek. Pierwsza nazywa się "LEES", druga "świat Gosi". Nie mają ze sobą niczego wspólnego.

LEES to dziewczyna ok. dwudziestopięcioletnia, która z mężem Koreańczykiem przeprowadziła się do Polski i niedawno urodziła córeczkę. Ma dwa kotki. Mówi bardzo niedbałym językiem polskim, ale za to wypowiada się bez większych przestojów lub je wycina z filmików. Treści są głównie mamowe. Obejrzałam kilka filmików i najbardziej podobały mi się ubranka i zabawki dla dzidziusia, które tam demonstrowała.

Świat Gosi to troszkę starsza dziewczyna, z temperamentem i jajem. Fajnie naśladowała wykonanie makijażu:
https://www.youtube.com/watch?v=E1uzeeitzAs
W filmikach Gosi nie zauważyłam opłaconych reklam produktów. Ona cały czas sprawia wrażanie bycia bardzo naturalną.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 8 listopada 2017, o 02:45

Jeden z ostatnich filmików Szusz:
https://www.youtube.com/watch?v=ZBEEFv8OEaQ
Jaka ona jest tam ładna (w drugiej połowie filmiku), naprawdę wygląda super. I makijaż, i uczesanie zmieniły ją bardzo na plus.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 8 listopada 2017, o 08:28

W ogóle, jak ostatnio przestała nosić te wielkie płaszcze, to całkiem fajnie wygląda. I ma nawet ładne te stare płaszcze i kurtki.
Wczoraj w HM widziałam ten jej misiowaty płaszcz na żywo. To jest jakiś dramat. :zalamka: Wygląda okropnie i jak się go dotknie to wylatuje futro. :zalamka:
Ale vlogów jakoś nie daję rady obejrzeć, ostatnie dwa obejrzałam do połowy i wyłączyłam.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 8 listopada 2017, o 09:29

Janka napisał(a):Jeden z ostatnich filmików Szusz:
https://www.youtube.com/watch?v=ZBEEFv8OEaQ
Jaka ona jest tam ładna (w drugiej połowie filmiku), naprawdę wygląda super. I makijaż, i uczesanie zmieniły ją bardzo na plus.

Tu mi się akurat w ogóle nie podoba, ale w innych filmikach ma fajny czerwony sweter. Wydaje mi się, że jej pasuje. Podoba mi się też ta nowa czerwona torebka :P
Aż nabrałam ochoty, by sobie podobnego swetra poszukać. Niby jakieś mam, ale jestem gruba, a one dość krótkie, bo to dawniej kupione.

Janka napisał(a):Świat Gosi to troszkę starsza dziewczyna, z temperamentem i jajem. Fajnie naśladowała wykonanie makijażu:
https://www.youtube.com/watch?v=E1uzeeitzAs
W filmikach Gosi nie zauważyłam opłaconych reklam produktów. Ona cały czas sprawia wrażanie bycia bardzo naturalną.

Na Świat Gosi próbowałam raz zerknąć, ale ona jest dla mnie po prostu wizualnie nie do przejścia :bezradny:

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 8 listopada 2017, o 12:39

Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 8 listopada 2017, o 15:55

Papaveryna napisał(a):Na Świat Gosi próbowałam raz zerknąć, ale ona jest dla mnie po prostu wizualnie nie do przejścia :bezradny:

Też mam ten problem.
Jest dowcipna i fajnie mi się jej słucha, szczególnie w małych dawkach, ale obraz mnie nie nęci.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 1 grudnia 2017, o 09:34

Szusz w tym roku będzie nagrywać Vlogmas. Nie wiem czym to się będzie różnić od jej dotychczasowych filmów, skoro i tak codzienne zamieszcza vloga.

I jeszcze będzie nagrywać filmy z dekoracjami.
Na razie ubrała choinkę.
Co myślicie? Mnie się średnio podobają te lampki i mogła bombki staranniej pozawieszać. Część bym dała w głąb choinki (wiem, wiem mogę mieć obsesję po przedawkowywaniu filmików Robeson Design na ten temat :hyhy: ). I jeszcze uważam, że jak ktoś chce komuś pokazywać jak dekorować dom to powinien się do takiego filmiku dobrze przygotować (np. sprawdzić wcześniej lampki i kupić czubek na choinkę).

Ostatnio edytowano 1 grudnia 2017, o 11:28 przez joakar4, łącznie edytowano 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość