Teraz jest 2 lipca 2024, o 16:11

Youtube, Youtuberzy

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 października 2017, o 12:44

Ta córka w ostatnich filmikach jest raczej spokojna. Czasem nawet aż za flegmatyczna.

Bardzo rzadko oglądam kanał Karoliny, ale przypadkowo wrzuciło mnie w taki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=jv4gKr91Xes
Podoba mi się jej makijaż oczu i fryzura. Taki warkocz jest normalnie jak stworzony dla niej. Gdyby kręcono od nowa "Chłopów", to ona by mogła być Jagną.
Podobają mi się też jej zakupy z "Home&You". Lubię tę firmę.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 6 października 2017, o 12:56

no i w tym warkoczu nie musi non stop grzebać w kudłach. Był taki filmik co ona i Daro leżeli na jakiejś łące czy gdzieś i ona miała takie luźne pasemka przy twarzy. Non stop grzebała, poprawiała, dłubała. No ileż można...

też lubię Home&You. Tylko żeby tacy drodzy nie byli...
moja mama ma od nich śliczne szklanki w koty ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 października 2017, o 13:01

Ja mam dużo rzeczy z tej firmy, a dzięki filmikowi Karoliny dowiedziałam się, gdzie robię błąd z poduszkami, że u mnie nieciekawie wyglądają: one mają wymiary 45x45, a ja im wkładam środki o wymiarach 40x40, więc dlatego głupio wiszą brzegi.

Nie wiedziałam, że Karolina też grzebie we włosach. Jakoś nie zwróciłam na to wcześniej uwagi. Ale skoro tak, to taki warkocz może uratować jej filmiki, bo będzie miała mniej narzekań widzów.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 6 października 2017, o 13:14

Dla mnie przekleństwem są te filmik z dekoracjami do domu, ale uwielbiam je oglądać i tak się w sumie moja przygoda z yt i oglądaniem na nim filmików zaczęła. Lubię oglądać dekoracji, remonty, nowe aranżacje wnętrz. :-D

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 października 2017, o 13:23

Ja tak samo.
Dlatego wciągnęłam się na początku roku w oglądanie filmików Szusz. Ona miała kanał o wykańczaniu nowego mieszkania i oglądałam wszystko z wielką przyjemnością i ciekawością. Szkoda, że oni niczego więcej nie remontują.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 6 października 2017, o 13:29

Też lubiłam oglądać ten ich kanał mieszkamytv, ale dawno chyba nic nie było albo przegapiłam :P

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 października 2017, o 13:35

Nie sprawdzałam, czy są nowe, ale myślę, że nie, bo chyba dostałabym od YouTuba w propozycjach do obejrzenia.
Tamten kanał chyba zamarł.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 6 października 2017, o 13:53

Jeszcze jakieś zakupy z podróży wrzucali, ale teraz chyba też już nic się nie pojawiło.

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 października 2017, o 13:59

Mogłam to przegapić, bo miałam dugą przerwę w oglądaniu Szusz. Bardzo dużo oglądałam w styczniu i lutym, potem długo nic i dopiero niedawno znowu zaczęłam.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 6 października 2017, o 14:12

Normalnie jestem pełna podziwu dla was. :padam:
Ja po trzech,czterech minutach wyłączam filmik.Tak mnie drażni ta kobieta :shit: te ciągłe gmeranie we włosach i wymachy szponami.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 6 października 2017, o 19:45

Ja na Szusz ćwiczę swój poziom tolerancji.
A szponami ona wymachuje jak Edward Nożycoręki.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 8 października 2017, o 00:47

Obejrzałam nowy vlog szusz pod roboczym tytułem 'pokażę Wam jak kaszlę i mamroczę niezrozumiale' :wesoły:
Do tego mówi, że ona nie może się wykurować, bo nie potrafi leżeć w łóżku, tylko musi coś robić, wyjść z domu i tak dalej.
Szusz aktywna tak bardzo :rotfl:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 8 października 2017, o 12:22

Też ją wczoraj obejrzałam, zauważyłam jak strasznie mamrocze i sobie pomyślałam w te słowa: "Oho! Jeśli Very to zobaczy, to da jej popalić."
Ale Very za słabo skrytykowała, to ja coś dodam od siebie: Szusz tym całym mamrotaniem udowadnia, jak bardzo głęboko w dupie ma swoich widzów. Zostawia kamerkę pod oknem i odchodzi na kilka metrów, żeby pokazać "ja-tak-wyglądam" i cały czas mamrocze pod nosem, nawet gdy się odwraca tyłem i kamerka nie ma już absolutnie żadnych szans by wyłapać jakieś dźwięki. Ona kombinuje na zasadzie, że niech się widzowie starają zgadnąć, co gada, bo ona nie może używać mikrofonu, to by był dla niej zbyt duży wysiłek.
Papaveryna napisał(a):Do tego mówi, że ona nie może się wykurować, bo nie potrafi leżeć w łóżku, tylko musi coś robić, wyjść z domu i tak dalej.
Szusz aktywna tak bardzo :rotfl:

Też się z tego uśmiałam.
Miała znowu do załatwienia ważne sprawy, które zajęły jej cały dzień i ją wykończyły. A te ważne sprawy tym razem okazały się pedikiurem.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 października 2017, o 09:21

Wydawało mi się, że ona coś tam jeszcze miała załatwiać, a powiedziała tylko o pedikiurze. No ale nie wiem na pewno. Być może to w związku z tym miała taki męczący dzień :evillaugh:

Niedługo zostawi kamerę w pokoju, a sama pójdzie do łazienki i stamtąd będzie do nas gadać...
Ale nie czepiam się tak mocno, ponieważ te filmiki poprawiają mi samopoczucie i czuję się mniej beznadziejna w związku ze swoim spaniem i zastojami życiowymi z nim związanymi. Jak tak słucham kiedy ona mamrocze o oczywistych oczywistościach, jakby to były sensacyjne odkrycia, jest zmęczona, musi wreszcie usiąść na tyłku, to aż mi lżej na duszy :rotfl:

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 9 października 2017, o 09:35

Wczoraj dodała nowy film o magicznej nocy. Miała nas zabrać na pokaz świateł w Łodzi, ale przez 10 minut pokazywała swój ałtfit, a potem reklamowała czapki. Po kolei każdą mierzyła i zachwalała. Nie dałam rady tego obejrzeć do końca. Cały filmik miał trwać bodajże 36 minut i bałam się, że jeszcze wyciągnie szaliki i rękawiczki do kompletu.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 października 2017, o 09:48

Ja go oglądam właśnie tja Musiałam na chwilę przerwać, by iść sobie odsmażyć pierogi z Biedry #inspiredbypapaveryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 9 października 2017, o 10:20

To daj znać jak dalej się akcja potoczy. :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 9 października 2017, o 11:27

Ja obejrzałam cały do końca i muszę powiedzieć, że to był najładniejszy filmik z wszystkich Szusz, które oglądałam. Jak już skończyła zachwalać towary z ich sklepu, to naprawdę wyszła z domu i pokazała efekty świetlne, o których wcześniej mamrotała.
A co najlepsze, pokazywała je w milczeniu.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 9 października 2017, o 11:31

Raz chyba było słychać jak kaszle :rotfl:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 9 października 2017, o 11:35

Możliwe, na szczęście się zapatrzyłam na efekty świetlne i zasłuchałam w muzyce, więc nie zwracałam zbyt mocno uwagi na resztę.
Szkoda, że takiego filmiku nie nakręciła Olfaktoria, bo umiałaby go ładnie opracować.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 9 października 2017, o 13:34

A co do mieszkaniowych/domowych filmików to teraz Lola się przeprowadzać będzie. Kupili dom i zaczęli go 'remontować' :-D
Czasami lubię na nią zerknąć :D

I u Kretki były 'małe' zmiany :-D I chyba jeszcze będą :D

A szusz sobie zaraz luknę :lol:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 9 października 2017, o 13:58

Jakiś filmik remontowy Oli, Loli czy kogoś takiego wrzucało mi w propozycjach z YouTuba, ale tam nie poszłam, żeby się nie wciągnąć. Te wszystkie filmiki i vlogi to straszni złodzieje czasu i wolałabym ich mieć na sumieniu jak najmniej.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 9 października 2017, o 14:54

też strasznie staram się omijać vlogi. Wciągnęły mnie huraganowe, ale tak generalnie to wolę nie.
Siadam na 5 minut a nie zauważam kiedy obejrzałam trzy półgodzinne zamiast przeczytać książkę :P

za to Szusz jak oglądam to tylko na przyspieszeniu :hihi:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 9 października 2017, o 15:06

Czasem próbuję na przyśpieszeniu, ale najczęściej jednak zaczynam słuchać.
Gubi mnie wiara w ludzi i ch inteligencję. Za każdym razem sobie myślę: "to przecież niemożliwe, żeby ona była tak głupia, żeby nie miała zupełnie nic do powiedzenia. dam jej jeszcze jedną szansę." No niestety, nadal jest tylko "Ja tak wyglądam."

Łatwiej mi oglądać z przeskakiwaniem vlogi Olfaktorii, bo mniej więcej wiem, co ona dalej powie. Ona ma wiedzę i się przygotowuje do filmików, pisze sobie scenariusze i jest zawsze na jednym poziomie, więc się nie boję, że może mnie czymś zaskoczyć, a ja to przegapię.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 9 października 2017, o 16:55

naprawdę pokładasz sporą wiarę w te pustaki ;)
po Szusz nie spodziewam się już niczego dobrego. Jeszcze Kretka czasem potrafi mnie rozbawić, jak Marek tam wlezie. Ale koniecznie bez Wiktorii bo ten dziecior jest rozpaprany do granic.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość