Teraz jest 7 lipca 2024, o 11:51

Youtube, Youtuberzy

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 12 maja 2017, o 13:13

Karolina Stylizacje :]
ale jeszcze w czasach jak była fajna ;)

moja ciotka spina włosy taką spinką ale nie w pionie tylko w poziomie. Ma jeszcze większy booordel na łbie niż bez niczego. Ja bym się tak wstydziła po domu chodzić a ona do miasta tak idzie...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 maja 2017, o 13:33

Moja mama tak spina, gdy bierze prysznic bez mycia włosów. Jeszcze nakłada foliowy berecik.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 12 maja 2017, o 13:39

no dobra. Pod prysznic ;)
wątpię by na szoping na miasto tak wyszła ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 maja 2017, o 13:42

Też wątpię.
Ale tak naprawdę, to fryzura ze spinką w naturze wygląda dużo lepiej niż w filmiku. Karolina zrobiła z niej parodię.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 12 maja 2017, o 13:43

Karolina ma za długie włosy by ta fryzura fajnie wyglądała. Do tego trzeba mieć takie do ramion około, wtedy wygląda to naprawdę fajnie.
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 maja 2017, o 13:49

Przy dłuższych lepiej byłoby zawinąć wszystkie włosy do środka i spiąć tak, by nic się nie wylewało.

Wymyśliłam dziś, jakie filmiki mogłabym nagrywać, gdybym zechciała zostać youtuberką. Byłabym na nich topless, a kamerę miałabym ustawioną poniżej twarzy. Nie ma znaczenia, o czym bym gadała, po prostu o byle czym. Odkryłam dziurę na rynku, bo takich youtuberek chyba jeszcze nie ma.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 12 maja 2017, o 14:06

nawet na pewno takich nie ma :hahaha:
myślę że pierwszy milion subskrybentów osiągnęłabyś w max tydzień :mrgreen:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 maja 2017, o 14:13

Na pewno odniosłabym wielki sukces, ale mój F. mi nie pozwala. Pech.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 12 maja 2017, o 14:14

jaki samolubny.
Dobrze że się z nami Tobą dzieli ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 12 maja 2017, o 14:35

Chyba jednak sama nie zostanę youtuberką, ale za to znalazłam coś fajnego. Zachęcona tytułem obejrzałam nowy filmik Olfaktorii. W filmiku nie ma za bardzo nic ciekawego, głównie lokowanie produktów, ale koniec był super. Ostatnie pół minuty z błyskawicą. Świetnie jej to wyszło.
https://www.youtube.com/watch?v=C2u4DYAKYUk
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 18 maja 2017, o 12:04

•Sol• napisał(a):Karoliny nie da się słuchać.
Po ostatnim filmiku jej i Darka o tym jak to ciąża jest ich prywatną sprawą i dziecka za nic nie pokażą (a pewnie będzie masa zakupowych filmików, albo już jest) przelało mi się. Hipokryzja i brak jakiegokolwiek pomyślunku - sami się pchali na świecznik.

Oni nie muszą pokazać dziecka, by na tym zarobić. Wystaczy samo gadanie na ten temat, a podgrzewają go bardzo umiejętnie.
W sieci jest nowy filmik, w którym mówią o płci (będzie dziewczynka), a przy okazji bardzo dokładnie pokazują i reklamują towar ze swojego prywatnego sklepu. Gratuluję.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 18 maja 2017, o 13:27

dziecka nie pokażą ale pokażą wszystko dookoła dziecka ;)

a czy oni się nie zarzekali że o płci też nie poinformują?
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 18 maja 2017, o 15:14

Tego to nie wiem, bo oglądam ich filmiki bardzo rzadko i dużo w nich podjeżdżam bez patrzenia i słuchania.
Pokazują na bieżąco postępy w urządzaniu pokoju dla dziecka. Pokazali prezenty, które otrzymali na imprezie "ciążowej". Ale samej imprezy jeszcze nie pokazali i swoim gościom też nie pozwolili pokazywać.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 28 maja 2017, o 22:05

https://www.youtube.com/watch?v=sk_l25y73pY
Czy Szusz ma rozdwojenie jaźni? Jestem normalnie w szoku. Słucham i nie wierzę, że ona mówi to, co ja słyszę.
Około dwunastej minuty ona obraża swoje widzki i tłumaczy im, że są nienormalne, bo żyją jej życiem.
Czy ona nie wie, jaki sobie zawód wybrała?
Pokazuje swoje życie na kanale otwartym dla każdego i ma pretensje, że ktoś to ogląda? Serio?
Zarabia na tym konkretną kasę i obraża osoby, które jej to umożliwiają kliknięciami.
Dalej twierdzi, że ludzie jej coś radzą w komentarzach, a ona o te porady nie prosi. - No przecież prosi. Oczywiście, że tak i to nie jeden raz.
Musiałam zrobić stop i dalej chyba nie będę oglądać filmiku, bo to dla mnie za trudne. Jej chyba coś odbiło.

A w ogóle oczywiście zaczęła przemówienie od stwierdzenia, że ma w dupie krytykę i się tym nie przejmuje, po czym przez kilka minut w swoim monologu udowodniała coś przeciwnego. (Tak samo jak kiedyś Olfaktoria, która powiedziała, że ma poczucie humoru i z krytykantów się śmieje, a wszelką krytykę odbiera na luzie. Niestety zupełnie tego nie udowodniła, bo powiedziała też, że będzie zakładać im sprawy w sądzie.)
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 29 maja 2017, o 13:04

Szusz zawsze pierdzieliła o tych hejterach, którzy są zazdrośni i nie mają swojego życia, więc żyją życiem jej.
No tak - jeśli czujesz potrzebę skrytykowania czegoś = nie masz życia, bo jakbyś miał, to byś nie zwracał uwagi i nie tracił czasu na krytykowanie :urock:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 29 maja 2017, o 13:45

Możliwe, że ona chciała obrazić hejterów, ale coś jej nie wyszło, bo przecież jeszcze bardziej obraziła swoje fanki oraz osoby neutralne, które ją oglądają. A to dlatego, że one jeszcze bardziej "żyją jej życiem" niż hejterki. Hejterka zerknie na sekundę do vloga, zobaczy to, czego się spodziewała (bo zna inne vlogi Szusz, a w jej przypadku jak się zna jeden, to się zna wszystkie), zrobi stop, napisze brzydki komentarz i pójdzie robić swoje. A fanki obejrzą cały filmik, może nawet dwa-trzy razy, by lepiej doszukać się czegoś, co można pochwalić, pochwalą, a potem będą rozmyślać, w jaki sposób wziąć przykład z życia Szusz, bo "ono takie fajne". I jeszcze będą siedzieć w komentarzach kilka godzin, by sprawdzić, czy im odpowiedziała.
Szusz strzeliła i niestety trafiła Panu Bogu w okno.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 29 maja 2017, o 14:47

Bo ona wszystko wie najlepiej i żadna krytyka czy nawet dobra rada nie jest jej potrzebna.
Oglądałam jakiś jej filmik z prezentacją tarasu, w którym opowiadała jaka to jej Kicia jest spokojna i ona nie będzie się bała jej wypuszczać, a tym bardziej nie ma zamiaru siatkować tarasu. Jakaś dziewczyna jej bardzo grzecznie napisała, że nie przewidzi jak kot się zachowa jesli zainteresuje się owadem czy ptakiem i o nieszczęście nie trudno. Szusz zaraz jej bardzo chamsko odpisała, wręcz zhejtowała. A później usunęła komentarz. To samo było jak ludzie jej pisali, że kwiatów nie sadzi się bezpośrednio do osłonek, bez odpływu wody. I że to właśnie nadmiar wody może być przyczyną tego, że wszystkie jej padają.
Rozumiem, że ciągłe wysłuchiwanie wszelkich porad może być męczące, ale musi się z tym liczyć kręcąc vlogi.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 29 maja 2017, o 15:17

Ona chyba nie bierze pod uwagę, że filmiki na YouTube trzeba traktować jak każdy inny przejaw twórczości w dziedzinie kultury i sztuki. Jeśli ktoś decyduje się wypuścić w świat swoje dzieło, to musi się liczyć z tym, że nie każdemu przypadnie ono do gustu. Nawet najlepsi pisarze, malarze lub reżyserzy nie mają gwarancji, że każdy im przyklaśnie. A co dopiero ci gorsi.

To wielki cud, że Szusz ma w ogóle jakiekolwiek fanki, przy tej bylejakości, którą propaguje.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 7 czerwca 2017, o 10:06

Obejrzałam sobie ostatnio kilka vlogów Szusz i odkryłam, że jak jeszcze ona jest sama na tych filmikach, to nawet jak siedzi i marudzi, to mogę to oglądać. Ale jak tylko są razem z Lwem to nie daję rady tego znieść. Niesamowicie wkurza mnie jego głos, wymachiwanie łapami, i wrzaski w tle.
I jeszcze ich słoniowanie, lewkowanie mnie dobija. Dorośli ludzie, a zachowują się jak małolaty. :zalamka: Śmieszy mnie, jak kupują wszystkie gadżety z lwem i słoniem i to nie dość, że sobie, to jeszcze znajomym robią takie prezenty.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 14 czerwca 2017, o 15:13

Ostatnio jakoś do yt mnie nie ciągnie, ale widziałam, że szusz chyba się na jaśniejszy blond zrobiła.
Mnie bawiło na początku to ich kupowanie i jaranie się takimi gadżetami, ale teraz jak na to patrzę to zastanawiam się co oni z tym robią. Będą mieć za chwilę całe mieszkanie pełne słoni i lwów. Jak im się podoba to ok, ale to już chyba troszkę w przesadę popada.

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 14 czerwca 2017, o 15:16

też ostatnio nie siedzę na YT a jak już to oglądam Agnieszkę i Japana zjadam :D kiedyś ona mnie strasznie wkurzała a teraz uwielbiam ją oglądać. Jak to się gust zmienia :P

ciekawe czy Szusz i ten jej fagasik już sobie zrobili tatuaże czy jeszcze nie...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 14 czerwca 2017, o 15:22

Też mnie ona wkurzała, a jakiś czas temu kilka jej odcinków obejrzałam :D

A mieli robić jakieś? A ona to nie ma jakiegoś na stopie słonia?

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 59463
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 14 czerwca 2017, o 15:33

i jak się przyzwyczaisz to potem się super ją ogląda ;)
taka jest normalna, nie zmanierowana przez to YT.

A nie wiem tak strzeliłam ;)
jak czytam o tych ich wyczynach to się zastanawiam czy nie mają i stąd taki strzał ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 20917
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 22 czerwca 2017, o 11:59

http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 2 lipca 2017, o 23:51


“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość