Teraz jest 8 września 2024, o 04:21

Rozrywka, konkursy, reality show: Od Miss World po Miliarderów

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 10 maja 2011, o 16:17

Też takie ploty słyszałam .Facet ma swoje lata i jest już ukształtowany muzycznie, chcieli go przebrać w czaruśnego chłoptasia ? Może jeszcze miał śpiewać ballady dla małolatów ?
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 10 maja 2011, o 17:18

No to mu się nie dziwię, że zrezygnował... :? On jest zbyt wielkim artystom, żeby go trzeba było "upiększać". Coś takiego mogłoby wręcz wypaczyć jego naturalność, która moim zdaniem jest największym atutem, oczywiście poza głosem. ;)
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 20 maja 2011, o 11:58

"You Can Dance" kontra "Taniec z gwiazdami"

Obrazek
W sobotę, 11 czerwca w Białymstoku najlepsi tancerze z programu "You Can Dance" i "Tańca z gwiazdami" staną w szranki na jednym parkiecie.

Każda grupa przystąpi do pojedynku z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić sobie i innym, że zasługuje na miano króla parkietu. Pojedynek dwóch tanecznych żywiołów oceniać będzie publiczność, która to w głosowaniu smsowym zdecyduje, która wizja tańca jest im bliższa i bardziej porywająca.

Tancerzy "You Can Dance" do boju poprowadzi Patricia Kazadi, a kapitanem grupy "Tańca z gwiazdami" będzie Rafał Maserak.

Na wszystkich zgromadzonych na Rynku i przed telewizorami czeka również koncert gwiazd "X Factor".

Pojedynek taneczny będzie transmitowany na żywo na antenie TVN w sobotę, 11 czerwca od godz. 17.25.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 30746
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Kłyż
Ulubiona autorka/autor: Joanna Chmielewska/Ilona Andrews

Post przez ewa.p » 20 maja 2011, o 16:49


Avatar użytkownika
 
Posty: 6172
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:16
Lokalizacja: Babolandia
Ulubiona autorka/autor: wiele ich jest ...

Post przez Renata7 » 20 maja 2011, o 16:50

Lilia napisał(a):"You Can Dance" kontra "Taniec z gwiazdami"

Obrazek
W sobotę, 11 czerwca w Białymstoku najlepsi tancerze z programu "You Can Dance" i "Tańca z gwiazdami" staną w szranki na jednym parkiecie.

Każda grupa przystąpi do pojedynku z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić sobie i innym, że zasługuje na miano króla parkietu. Pojedynek dwóch tanecznych żywiołów oceniać będzie publiczność, która to w głosowaniu smsowym zdecyduje, która wizja tańca jest im bliższa i bardziej porywająca.

Tancerzy "You Can Dance" do boju poprowadzi Patricia Kazadi, a kapitanem grupy "Tańca z gwiazdami" będzie Rafał Maserak.

Na wszystkich zgromadzonych na Rynku i przed telewizorami czeka również koncert gwiazd "X Factor".

Pojedynek taneczny będzie transmitowany na żywo na antenie TVN w sobotę, 11 czerwca od godz. 17.25.



Coś podobnego już kiedyś było :look_down:

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 22 maja 2011, o 22:46

Po raz pierwszy poczułam się dzisiaj rozczarowana występem Gienka, jakoś nie przekonał mnie swoim wykonaniem piosenki U2, co prawda "Niepokonanymi" się zrehabilitował, ale i tak mam niedosyt. Za to Szpak z odcinka na odcinek jest coraz lepszy... To co dzisiaj pokazał :shock: Zakochałam się w nim po raz drugi. :hyhy: Chłopak genialny jest, przestaje mieć wątpliwości komu będę kibicować w finale, jeśli i on i Gienek do niego wejdą.
Za to Kuba mnie dzisiaj... rozbawił. W pierwszej chwili nie mogłam uwierzyć, że zostawił panią Małgosię, ale po chwili zdałam sobie sprawę, że ona będzie mniejszym zagrożeniem dla jego zawodników w kolejnym odcinku. Wiem, że to nie fair w stosunku do Dziewczyn i w zasadzie nie powinnam się śmiać, ale nie mogę się powstrzymać. Kuba bał się Dziewczyn. :hyhy: A przynajmniej ja tak widzę tą sytuację.
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 22 maja 2011, o 23:56

Ja zaś mam na odwrót ,Gienek bardzo mi się podobał :big:, a co do Dziewczyn ,Kuba to świnia . Specjalnie je wywalił ,żeby zniknęła Majka. Nie sądzę ,żeby tu chodziło o strach ,według mnie największą szansę na wygraną ma Gienek czy Szpak. Po prostu dał pstryczka w nos Majce ,bardzo to małostkowe z jego strony. Ale .... powinniśmy pamiętać, jaki jest nasz naród ,jeżeli chodzi o tego typy programy ( wygrana Papierskiej w Top Model i jej ciągłe narzekania na życie ,czy Kinga Rusin z TZG -wreszcie czuję się kobietą i inne tego typu żałosne wyznania) ,gdzie widz ma decydujący głos. Pani Małgosia wzbudza sympatię i ta jej nieporadność językowa + złośliwe uwagi Kuby mogą sprawić ,że ktoś z jego grupy ,przegra z nią . Niestety zamiast głosować na talenty ,współczucie wygrywa - szkoda .
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 23 maja 2011, o 16:05

To racja, niestety... :? Ja po wygranej Kingi Rusin w TzG przestałam oglądać ten program i do dzisiaj mam do niej uraz.
Wracając do X-Factor. No tak też można na to spojrzeć, jednak ja nadaj jestem zdania, że bardziej chodziło mu o wyeliminowanie konkurencji dla Ady, bo wydaje się, że Gienek i Szpak mają finał murowany. Bo wątpię, czy Maja mając do wyboru Adę i panią Małgosię wybierze tą drugą, chyba że z zemsty. :twisted: Czego oczywiście Adzie nie życzę, bo ja właśnie ta trójkę widziałam w finale od pierwszego odcinka na żywo. ;) A Czesław jednak mógłby ją wyeliminować, mając do wyboru Dziewczyny, bo cały czas powtarza, że Ada nie do końca mu pasuje...
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 23 maja 2011, o 18:56

Dla mnie podsumowanie Kuby jest niewiarygodne , tak strasznie zjechał Małgosię , prawie za każdy występ ,że trudno mi uwierzyć w jego nawrócenie . :mur:
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 6316
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:18
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona autorka/autor: Anne Bishop

Post przez Tsuki » 23 maja 2011, o 20:59

Taaa... W jego nawrócenie to chyba nikt nie wierzy. No cóż, żal Dziewczyn, pani Małgosia się cieszy, a nam trzeba czekać na kolejny odcinek...
Aby poznać wartość jednego roku, zapytaj studentów, którzy oblali egzamin wstępny.
Aby poznać wartość jednego miesiąca, zapytaj matki, która urodziła wcześniaka.
Aby poznać wartość jednego tygodnia, zapytaj wydawcę tygodnika.
Aby poznać wartość jednej godziny, zapytaj zakochanych, którzy czekają na to, aby się zobaczyć.
Aby poznać wartość jednej minuty, zapytaj ludzi, którzy przegapili swoją stację jadąc pociągiem.
Aby poznać wartość jednej sekundy, zapytaj kogoś, komu udało się uniknąć wypadku.
Aby poznać wartość jednej milisekundy, zapytaj kogoś, kto podczas Igrzysk Olimpijskich zdobył srebrny medal.
Wskazówki zegara będą wciąż odmierzać czas, dlatego też ceń każdą chwilę.
I traktuj dzień dzisiejszy jak największy dar, który został Ci ofiarowany.

"Yuuki"

Obrazek Obrazek Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 24 maja 2011, o 12:19

Tegoroczny festiwal w Opolu pod znakiem jubileuszy

Jubileuszowe koncerty „Teleexpressu” i „Lata z Radiem”, uroczysty wieczór z okazji 70-tych urodzin Ewy Demarczyk, „SuperJedynki”, „SuperPremiery” i „SuperDebiuty” oraz kabaretony to najważniejsze wydarzenia tegorocznego festiwalu w Opolu.

48. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki Opole 2011 odbędzie się 10 i 11 czerwca. Po przerwie spowodowanej generalnym remontem, impreza powraca do opolskiego amfiteatru, który jest teraz główną częścią nowego Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Mimo wcześniejszych zapowiedzi, tegoroczny festiwal będzie trwał tylko dwa dni – nie będzie trzeciego dnia, który miał być – według doniesień medialnych – współorganizowany przez Radio ZET. Wydarzenie w całości finansowane jest przez TVP oraz przez Miasto Opole.

Transmitowany przez TVP 1 festiwal rozpocznie się w piątek o godz. 20.20 koncertem zatytułowanym „Telehity w Teleexpressowym tempie”, który poprowadzą Maciej Orłoś, Marek Sierocki oraz Beata Chmielowska-Olech.

Na scenie będzie można zobaczyć: Marylę Rodowicz, Patrycję Markowską, Ryszarda Rynkowskiego, Afromental, Andrzeja Piasecznego oraz zespoły Kombi, Feel i Blue Cafe. Wszyscy wykonawcy zaprezentują po dwa utwory własne oraz po jednym światowym hicie w autorskiej interpretacji.

Tego samego dnia będzie można zobaczyć trzyczęściowy „SuperWieczór”, podczas którego odbędą się: „SuperJedynki”, „SuperPremiery” oraz „SuperDebiuty”. Poszczególne części poprowadzą: Robert Janowski i Paulina Chylewska, Jarosław Kret i Przemysław Babiarz oraz Odeta Moro-Figurska i Piotr Kędzierski. Podczas „SuperJedynek” artyści zmierzą się w czterech kategoriach: „SuperPrzebój” (Patrycja Markowska i Ania Wyszkoni), „SuperPłyta” (Ewa Farna i Maryla Rodowicz), „SuperZespół” (Acid Drinkers i Manchester) oraz „SuperArtysta” (Kasia Kowalska i Stanisław Soyka). Z kolei w koncercie „SuperPremier” walczyć będą piosenki Zakopower, SheMoans, Kasi Wilk oraz Juliusza Nyka. W „SuperDebiutach” o miano najlepszego nowego artysty walczyć będą: Marcin Chudziński, Michał Bober, Neony i Sławomir Bieniek.

Piątkowy wieczór zakończy kabareton. Jego motywem przewodnim będzie polska prezydencja w Unii Europejskiej, a wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret pod Wyrwigroszem i Krzysztof Piasecki.

Drugi dzień festiwalu rozpocznie koncert z okazji 40-lecia „Lata z Radiem” (emisja w TVP 1 od 20.20). Na scenie pojawią się współcześni wykonawcy, którzy zaśpiewają piosenki artystów sprzed lat. Ania Wyszkoni, Zbigniew Wodecki, Kayah, Halina Mlynkowa, Ryszard Rynkowski, Varius Manx, Stachursky, Formacja Nieżywych Schabuff, Ania Rusowicz, Anna Józefina Lubieniecka, Kobranocka, StarGuardMuffin oraz Łukasz Zagrobelny zaśpiewają utwory Karin Stanek, Agnieszki Osieckiej, Krzysztofa Klenczona, Czesława Niemena, Marka Grechuty, Ady Rusowicz oraz Grzegorza Ciechowskiego.

Tego samego dnia, w drugiej części wieczoru odbędzie się koncert zatytułowany „Legenda tych lat - W hołdzie Ewie Demarczyk”. Koncert zostanie wyreżyserowany przez Magdalenę Piekorz, a poprowadzi go Marcin Kydryński. W repertuarze legendarnej polskiej pieśniarki Ewy Demarczyk zaprezentują się: Kayah, Justyna Steczkowska, Anna Czartoryska, Katarzyna Groniec, Sonia Bohosiewicz, Ania Dąbrowska, Magda Kumorek oraz Kinga Preis. W finale koncertu Ewa Demarczyk ma zostać uhonorowana medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Nie wiadomo jednak, czy artystka osobiście pojawi się na opolskiej scenie.

Tegoroczne festiwalowe spotkanie w Opolu zakończy wieczorny show kabaretowy w reżyserii Beaty Harasimowicz. Na scenę opolskiego Amfiteatru trafi po raz pierwszy osiem kabaretów wyłonionych w drodze konkursu. Każdy z nich przedstawi swój własny krótki program. Gospodarzem wieczoru będzie Artur Andrus. O tytuł opolskiej gwiazdy jutra będą rywalizować: Nowaki, Jurki, Kacper Ruciński, Szarpanina, Słuchajcie, Liquidmime, Ciach i Made In China.

Dyrektorem artystycznym festiwalu jest Piotr Klatt, którego wspomaga ekipa produkcyjna, pracująca pod okiem producentki Krystyny Łączyńskiej. Rzecznikiem prasowym został Maciej Orłoś.

W ubiegłym roku opolski festiwal został przeniesiony z czerwca na wrzesień i trwał trzy dni (10-12 września 2010). Średnia widownia festiwalu wyniosła 2,83 mln osób (o ponad milion widzów mniej niż w roku 2009), a udział TVP1 w czasie transmisji imprezy ukształtował się na poziomie 27,38 proc. w grupie 4+ i 22,36 proc. w grupie komercyjnej 16-49
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 20984
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 24 maja 2011, o 20:47

Jakoś mnie to nie interesuje. Może tylko koncert Farny i Blue Cafe bym oglądneła.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 24 maja 2011, o 22:44

Ja nic ,czekam na Top Trendy.
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 45389
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: Czytam, więc jestem.
Ulubiona autorka/autor: N.R./JD.Robb/Krentz/Quick/Castle/L.Kleypas/Ch.Dodd

Post przez Lilia ❀ » 25 maja 2011, o 14:22

Polsat ogłosił finalistów konkursu "trendy"

Obrazek
Już po raz dziewiąty, podczas Sopot TOPtrendy Festiwal, Telewizja Polsat będzie promować młodych wykonawców i nowe muzyczne style.

Trzeciego dnia Festiwalu (5 czerwca) odbędzie się koncert "trendy", podczas którego na sopockiej scenie wystąpią najbardziej obiecujący wykonawcy polskiej sceny muzycznej. Gościem specjalnym będzie zespół Enej - zwycięzca show "Tylko muzyka. Must be the music". Koncert poprowadzi duet z kabaretu Paranienormalni, czyli Igor Kwiatkowski "Mariolka" i Robert Motyka, a wspierać ich będą Paulina Sykut oraz Agnieszka Popielewicz.

Artyści koncertu "trendy" zostali wybrani przez jury spośród 420 nadesłanych na konkurs zgłoszeń. Wśród tegorocznej finałowej dziewiątki znaleźli się, w kolejności alfabetycznej:

1. Eden Express
2. Piotr Lisiecki
3. The Lollipops
4. Magda Navarette
5. Neo Retros
6. Poparzeni Kawą Trzy
7. Rotten Bark
8. Honorata Skarbek "Honey"
9. Magda Steczkowska & Indigo

Wzorem ubiegłego roku w jury koncertu "trendy" zasiadły osobowości dziennikarstwa muzycznego oraz przedstawiciele Telewizji Polsat: Paweł Sztompke (PR I), Piotr Baron (PR III), Darek Maciborek (RMF), Rafał Olejniczak (Radio Zet), Jarosław Budnik (Złote Przeboje), Maciej Ulewicz (Radio PIN), Bogusław Potoniec (Radio Eska), Nina Terentiew (dyrektor programowy i członek zarządu Telewizji Polsat) oraz Marcin Perzyna (dyrektor Sopot TOPtrendy Festiwal).

5 czerwca finaliści konkursu "trendy" będą walczyć o następujące nagrody: statuetkę dla artysty "trendy", przyznawaną przez widzów Polsatu w głosowaniu SMS-owym, nagrodę jury festiwalowego, nagrodę internautów oraz nagrodę dziennikarzy.

Wśród zwycięzców dotychczasowych edycji konkursu "trendy" znaleźli się tacy artyści, jak Zakopower, Sistars, Ania Dąbrowska, Bracia, Paulla czy zeszłoroczny zwycięzca - zespół Volver.
“Man. God. Roarke. An interesting and flattering lineup.”
“Safe men are for marrying. Dangerous men are for pleasure.”

Avatar użytkownika
 
Posty: 28576
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 25 maja 2011, o 15:36

Oj, dziś ostatni odcinek Oprah Winfrey's Show - 25 lat historii amerykańskiej tv, a raczej kultury w ogólności ;) Jej książkowy klub - Oprah's Book Club - od 1996 do 2010 wypromował (znaczy: sprzedaż skoczyła) 70 tytułów. Hm, przy wielomilionowej publice jak bardzo podbiła wskaźniki czytelnictwa w tej obmierźle niekuturalnej przecież Ameryce? :hyhy:

Przy okazji: co jest u nas odpowiednikiem tego programu?
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 20984
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 25 maja 2011, o 21:10

"Rozmowy w toku"??

A co do Top Trendy - znacznie lepiej się zapowiada niż Opole. Osobiście za Honey jestem - moje klimaty muzycznie. ^_^
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 28576
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 25 maja 2011, o 21:21

nieeee... Rozmowy są... bezosobowościowe w postaci Drzyzgi ;)
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 20984
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 25 maja 2011, o 21:27

"Rozmowy w toku" to najlepszy obecnie talk show w polskiej telewizji.
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 28576
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 25 maja 2011, o 21:31

a mamy inne? :shock:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 20984
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 25 maja 2011, o 21:41

Mamy - Majewski, Wojewódzki, Mała Czarna... Kiedyś Warto rozmawiać (nie wiem czy nie zdjęli) i kilka innych na kanałach płatnych.

Ja lubię czasem "Małą czarną" oglądnąć i "Rozmowy w toku".
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 25 maja 2011, o 22:26

Kiedyś oglądałam "Rozmowy w toku", ale po kilkudziesięciu odcinkach ,mimo iż są tam poruszane ciekawe tematy ,prowadząca zaczęła mnie nużyć .
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 28576
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 26 maja 2011, o 01:41

Kawka napisał(a):Mamy - Majewski, Wojewódzki, Mała Czarna... Kiedyś Warto rozmawiać (nie wiem czy nie zdjęli) i kilka innych na kanałach płatnych.

ale to inna formuła niż u Ophry ^_^ oprócz Warto rozmawiać w pewnym aspekcie :hahaha:
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 20984
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 26 maja 2011, o 01:45

Pytanie było ogólnie o programy typu talk show. :wink:
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Avatar użytkownika
 
Posty: 28576
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Lokalizacja: i keep moving to be stable
Ulubiona autorka/autor: Shelly Laurenston, Anne Stuart

Post przez Fringilla » 26 maja 2011, o 01:53

ale są różne typy ;) pytałam o ophrową wersję :P
Problem w tym, że mamy zły zwyczaj, kultywowany przez pedantów i snobów intelektualnych, utożsamiania szczęścia z głupotą. Według nas tylko cierpienie przenosi w sferę doznań intelektualnych, tylko zło jest interesujące
— Ursula K. Le Guin

Avatar użytkownika
 
Posty: 20984
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Lokalizacja: Rzeszów/Drammen
Ulubiona autorka/autor: Proctor, Spencer, Spindler i wiele innych

Post przez Kawka » 26 maja 2011, o 22:40

Jeszcze słówk o Enej - moje radio grało ich kawałek jeszcze na długo przed "Must be the music". Jesteśmy jednak czujni. Mamy nosa do szlagierów. ^_^
http://www.radiocentrum.pl

"...Gary (...) niedawno zerwał ze swoją dziewczyną z powodu niezgodności charakterów (charakter nie pozwolił jej zgodzić się na to, by Gary sypiał z jej najlepszą przyjaciółką)". Neil Gaiman "Nigdziebądź".

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość