Teraz jest 5 października 2024, o 23:55

Youtube, Youtuberzy

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 lutego 2017, o 17:57

Mnie też by nie zachwycił. Śmieć.
Zguglowałam tę "firmę". Oni mają tylko te dwa produkty, które wysłali Szusz. Bieda z nędzą.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Youtube, Youtuberzy

Post przez joakar4 » 20 lutego 2017, o 18:03

Wkurzaja mnie te ryki Lwa w tle.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 lutego 2017, o 20:30

Lew od jakiegoś czasu zachowuje jak totalny lamus :roll:

joakar4 napisał(a):Ale mascara z Loreal, którą chwali, jest super. Też jej teraz używam. Siostra mi podkradała i też sobie zamówiła.

Jaka to dokładnie? :)

Napisałam duży post, ale internet zwariował i poszło w niebyt...

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 lutego 2017, o 21:05

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 20 lutego 2017, o 22:34

Tak, to ona. Bardzo polecam. Ładnie rozczesuje i nadaje objętość. Nie skleja i nie odbija się na powiekach.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 20 lutego 2017, o 23:23

Bardzo dziękuję :padam: Na pewno kupię i przetestuję, bo nie miałam jeszcze tuszu z Loreal. Niech mnie tylko ktoś przydusi, abym zaczęła częściej się malować. Kupuję te rzeczy, chomikuję, oczka mi się świecą na widok nowych. Jak złapię fazę, to będę się malowała pięć dni pod rząd, a potem pół roku wcale...

Janka napisał(a):Very, to napisz jeszcze raz.

Nie mam siły :(

Ale za to podrzucam Wam fajną dżagę, odkrytą jeszcze w wakacje :hahaha:

https://www.youtube.com/user/agnieszka270380

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 21 lutego 2017, o 00:33

Ona ma fajne tło tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=cXHOT7YPzjM
Bardzo wakacyjne.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 21 lutego 2017, o 08:00

W weekend odkryłam dwa nowe kanały. Nie oglądałam jeszcze u nich dużo filmów, ale z tego co widziałam to reklamy nie są jakieś ostentacyjne.
https://www.youtube.com/user/lamakeupebella
https://www.youtube.com/user/Kornela55

Natomiast tutaj reklamodawca wymaga dużego zaangażowania ze strony youtuberki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 lutego 2017, o 12:27

lamakeupbella kiedyś oglądałam. Bardzo miła ona się wydaje i taka nieprzesadzona. Naturalna.
A na dodatek jest mocno podobna do mojej kuzynki więc jakby tak no, bliżej mi do niej :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 21 lutego 2017, o 12:55

I wydaje mi się, że ona szczerze chwali te kosmetyki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 lutego 2017, o 13:00

też mi się tak wydaje.
Nie jest taka znana i jeszcze nie zmanierowała się, a co za tym idzie może mówić prawdę ;)

i tak mnie ostatnio natchnęło. Strasznie kiedyś lubiłam RLM. Teraz ona mimo że stara się być do wszystkich i w ogóle, pokazuje strasznie drogie rzeczy, na które większość ludzi nie będzie stać. Jak ostatnio z tymi pędzlami.
Przez to że ona ma np. pędzle za prawie półtora kafla wydaje mi się że zrobiła się bardziej ekskluzywna. I raczej nie może doradzać nastolatkom których na kosmetyki za kilka stów nie stać (hm, nie tylko nastolatek bo mnie też :P) a wydaje mi się żę własnie nastolatki to jej główni widzowie.
Trochę chaotyczny wywód ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 21 lutego 2017, o 13:40

Te blogerki chyba wszystkie tak robią. Zaczynają od łatwo dostępnych drogeryjnych marek, a potem (wraz ze wzrostem oglądalności) dostają/kupuję coraz bardziej ekskluzywne produkty, które muszę testować. Szkoda tylko, że tych samych produktów nie dostają ich widzowie.

Janka bardzo sobie chwali Olfaktorię, ja niestety nie rozumiem jej fenomenu. Nie wiem dla kogo jest ten kanał. Ona twierdzi, że kieruje go do osób, które stać na LV i inne ekskluzywne marki. Tylko, że jak kogoś stać na LV czy Chanel to idzie i kupuje, nie ogląda przedtem YT. I nie rozważa przez dwa lata zakupu. Nie ogląda wcześniej wycieczek podekscytowanej youtuberki po sklepie. Obserwuję czasami Olfaktorię na Snapie i jej życie bardzo rożni się o tego co chce nam pokazać na YT. Wstaje o 16.00, idzie na herbatę, potem do Złotych Tarasów, wyprowadza psa, wypija butelkę wina, doda po pijaku Snapa i idzie spać. I tak codziennie. Obowiązkowo zamieszcza zdjęcia maili z ofertą współpracy, żadna jej nie pasuje i tylko wyśmiewa te firmy. A nie oszukujmy się, ona nie ma tyle subskrypcji czy wyświetleń żeby odzywały się do niej marki z górnej półki.
A już hitem było jak kupowała którąś torebkę LV i najpierw zrobiła głosowanie na Snapie, jaką ma kupić. Widziałam, że nawet załoga sklepu była lekko zniesmaczona. Czy tak robi ekskluzywna, kobieta sukcesu, na którą ona się kreuje?
Denerwuje mnie jej zachowanie, ale jednocześnie oglądam te jej snapy z jakąś chorą fascynacją.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 lutego 2017, o 13:49

o rety. Ta Olfaktoria to jakaś psycholka...
Joakar to co o niej napisałaś to żenada. Znaczy to co ona robi to żenada. Tragedia, jak można tak żyć? Z czego można tak żyć? Rozumiem że na YT się zarabia ale skoro ona nie ma jakichś ogromnych ilości fanów to też nie ma koszmarnie ogromnych zarobków...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 21 lutego 2017, o 13:54

Podejrzewam z czego ona może żyć. Bo wydaje naprawdę sporo. Chyba, że to co kupuje i chwali się w sieci, potem oddaje. Ale to już byłaby kompletna żenada. Kupować kilka torebek LV, nagrywać się ciągle w tym sklepie i potem je zwracać. A jeszcze przed zakupem głupiego paska 3 tygodnie zawracać sprzedawcy głowę pytaniami i mailami na temat procesów produkcji, materiałów itp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 lutego 2017, o 14:27

Na forum youtubowym cisnęli jakiś czas temu z Olfy, że ona tylko towarzystwo prawników ceni, każdy inny facet do odstrzału :evillaugh:

joakar4 napisał(a): Wstaje o 16.00,

Ej, to jakby o mnie! Czy to czyni mnie ekskluzywną?

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 21 lutego 2017, o 14:28

A lecisz potem na herbatkę gruszkową do Costa Coffee czy jak reszta pospólstwa pijesz i jesz śniadanie w domu? :hyhy: :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 lutego 2017, o 14:29

widocznie prawnicy się hojnie odwdzięczają za towarzystwo :P

Very, żyjesz jakby luksusowo, nawet nie wiedziałaś :hyhy:
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 lutego 2017, o 14:35

Zawsze czułam, że zostałam stworzona do wyższych celów ^_^

joakar4 napisał(a):A lecisz potem na herbatkę gruszkową do Costa Coffee czy jak reszta pospólstwa pijesz i jesz śniadanie w domu? :hyhy: :P

Niestety tutaj trochę wizja się rozjeżdża, gdyż udaję się do kuchni i tam wykonuję stosowne czynności, mające na celu przygotowanie strawy i napitku.
Buuu :(

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 21 lutego 2017, o 14:36

Ale to i tak lepiej niż reszta z nas. :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 lutego 2017, o 14:40

Very, do najwyższych.
Czekam na Twój kanał na YT :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 lutego 2017, o 14:46

joakar4 napisał(a):Ale to i tak lepiej niż reszta z nas. :hyhy:

To dobrze, to dobrze. Kiedyś sugerowano, że trzeba mi współczuć, bo w garach siedzę i świata nie widzę, ale pewnie ową osobą kierowała tylko i wyłącznie zazdrość. Bo ja wiedziałam jak się ustawić :lol:

•Sol• napisał(a):Very, do najwyższych.
Czekam na Twój kanał na YT :P


Aż takich aspiracji chyba nie mam :hihi:

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 21 lutego 2017, o 14:50

Very, ustawiłaś się jak na damę z klasą przystało :mrgreen:

ale czekać mogę nie? :P
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 21 lutego 2017, o 14:53

Dokładnie - życie godne damy. :hyhy:

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 21 lutego 2017, o 18:47

joakar4 napisał(a):Janka bardzo sobie chwali Olfaktorię, ja niestety nie rozumiem jej fenomenu.

Matko boska, NIE! Ja jej nie chwalę. Ja tylko pochwaliłam dwa drobiazgi z nią związane, a nie ją całą. Tymi dwoma drobiazgami nastawiałam sama siebie do niej przychylniej, bo ja lubię lubić ludzi, a od niej mnie odpychało.
Ona jest zimna, pozbawiona wszelkich emocji, świadomie odcina się od przeżywania czegokolwiek i rekompensuje sobie te braki radością z posiadania przedmiotów luksusowych. Olfaktoria chce być kobietą luksuową i dobrze, niech sobie będzie, tacy ludzie też muszą być na świecie, żeby było urozmaicenie. Dla mnie w tym wszystkim fajne jest tylko to, że ona nie udaje na siłę tego, czego nie czuje i jest szczera w tym, co o sobie mówi.
•Sol• napisał(a):widocznie prawnicy się hojnie odwdzięczają za towarzystwo :P

Stawiam jednak na to, że nie. Ona się finansuje z Youtuba, a panowie jedynie jej stawiają kolację itp.
To prędzej dzeciaki, które ją oglądają, muszą sobie w taki sposób dorabiać po lekcjach, by jej dorównać zakupami luksusowych przedmiotów.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15546
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 02:05
Ulubiona autorka/autor: Susan Elizabeth Phillips

Post przez Papaveryna » 21 lutego 2017, o 19:04

Dla mnie ona wygląda na bardzo zakompleksioną i wiecznie zestresowaną ;) Ale obejrzałam może z dwa urywki także mogłam odnieść mylne wrażenie. Szkoda mojego ekskluzywnego życia na nią i więcej nie oglądałam :)
Na forum youtuberskim jeszcze czytałam, że skończyła psychologię, jest bardzo za Korwinem, nie znosi feministek, uważa, że kobieta nie powinna pracować, tylko być ozdobą faceta i że przyjaźni się wyłącznie z lepszymi od siebie. A! Było też, że nie czyta książek, bo coś tam, nie pamiętam ^_^

I żeby nie było - ja tylko powtarzam przeczytane plotki. Nie robię jej psychoanalizy, ponieważ nie jara mnie cofanie się do czyjegoś dzieciństwa po obejrzeniu jednego filmiku i nie zjadłam jeszcze wszelkich rozumów ;)
Tylko odnośnie tej ozdoby mężczyzny - dla mnie ona wygląda bardzo 'ptasio' i wcale nie jest atrakcyjna.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość