Teraz jest 6 października 2024, o 00:42

Youtube, Youtuberzy

Artyści, celebryci, postacie warte uwagi, głośne wydarzenia, komentarze, plotki i skandale
Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 13 lutego 2017, o 12:04

I to całkiem dobrze płatny. Moja siostra się ostatnio śmiała, że założy kanał na YT i będzie wszystko zachwalać. :hyhy:

Ale powiem Wam, że dzięki YT trafiłam na kilka fajnych kosmetyków i marek, o których wcześniej nie słyszałam.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 lutego 2017, o 12:05

zawsze mnie zastanawiało ile oni zarabiają ;) ale ile mają z tych wyświetleń a nie z reklam, bo wiadomo że reklamy to jakby bokiem, ale ile płaci YT ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 13 lutego 2017, o 12:11

Znalazłam coś takiego
http://partner-youtube.pl/step2.php
Wpisałam akurat Szusz

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 lutego 2017, o 12:19

no dobra... jak ktoś ma sporo wyświetleń to naprawdę może z tego wyżyć...
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 13 lutego 2017, o 13:47

•Sol• napisał(a):kiedyś te recenzje kosmetyków na yt były względnie szczere i można było się sugerować. A teraz wynika z tego co piszecie fakt, że nawet tylko urodowym youtuberkom nie można ufać, bo one zarabiają na tym.
Zawód youtuber :]



tak samo jest z recenzjami książek :-D
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 59464
Dołączył(a): 8 stycznia 2012, o 17:55
Ulubiona autorka/autor: Ilona Andrews

Post przez •Sol• » 13 lutego 2017, o 13:59

pewnie tak ;) blogosfera się skomercjalizowała ;) pewnie nie wszyscy i nie zawsze ale w dużej mierze ;)
'Never flinch. Never fear. And never, ever forget'.

'Nevernight' - Jay Kristoff

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 14 lutego 2017, o 00:16

Raczej bym stawiała na to, że wszyscy i zawsze.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 17 lutego 2017, o 16:50


“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 17 lutego 2017, o 21:50

W tym gościu jest coś irytującego, ale na swój sposób sensownie czepia się. Z drugiej strony ciekawe, co uznał za dobre…
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 18 lutego 2017, o 00:44

Mnie w żadnym razie nie przekonuje facet,który rozprawia o romansach. :P
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 18 lutego 2017, o 00:46

Również i właściwie nie wiadomo, po co to czytał. Może po to, aby to krytykować?
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 27968
Dołączył(a): 22 lutego 2012, o 21:14
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona autorka/autor: Kristen Ashley/Mariana Zapata

Post przez Duzzz » 18 lutego 2017, o 00:55

A mnie on ubawił :hihi: chodź jego głos jest irytujący to prawda :D
Biedny przeczytał Pamiętnik i Bez winy, a jak wypowiadał się o swoim patronacie albo o tym nr 1 :hihi:

“How do you always know where to find me?''
His voice achingly gentle, he says, "The same way a compass knows how to find true north.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“It’s not inexplicable. I like you the way Newton liked gravity.”
“I don’t know what you mean.”
“Once he found it, everything else in the universe made sense.”
― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

“Life is short. You don't get a do-over. Kiss who you need to kiss, love who you need to love, tell anyone who disrespects you to go f*ck themselves. Let your heart lead you where it wants to. Don't ever make a decision based on fear. In fact, if it scares you, that's the thing you should run fastest toward, because that's where real life is. In the scary parts. In the messy parts. In the parts that aren't so pretty. Dive in and take a swim in all the pain and beauty that life has to offer, so that at the end of it, you don't have any regrets.” ― J.T. Geissinger, Cruel Paradise

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 18 lutego 2017, o 01:12

To mogło być, ale trochę to za bardzo przeciągał; lepiej by wyszło, gdyby się streszczał, a tak trochę za bardzo przynudzał.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31016
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:14
Ulubiona autorka/autor: Iwona Banach

Post przez Lucy » 18 lutego 2017, o 01:15

Dla mnie na siłę próbował być wyluzowany.Te rękawiczki po co? Żeby beznadzieja książki nie przenikła do jego ciała?
Każdy powód jest dobry, żeby zjeść pączka. Poza tym pączek nie idzie w tyłek, tylko od razu do serduszka i otula je warstwą ochronną.

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 18 lutego 2017, o 01:30

Owszem, te jego wygłupianie się nie było śmieszne.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 18 lutego 2017, o 01:57

Księżycowa Kawa napisał(a): Z drugiej strony ciekawe, co uznał za dobre…

Też bym chętnie obejrzała jego filmik o najlepszych książkach roku. Ciekawe, czy są wśród nich romanse.

Edit:
Jest taki filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=lpFJLJFEek0
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 18 lutego 2017, o 19:57

Jak na mój gust trochę za dużo gada nie na temat.
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 19 lutego 2017, o 01:17

Bo on nie jest zawodowym recenzentem ze stałą pensją, tylko youtuberem, który musi czymś przyciągnąć widzów.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 31295
Dołączył(a): 8 listopada 2012, o 22:17
Ulubiona autorka/autor: Różnie to bywa

Post przez Księżycowa Kawa » 19 lutego 2017, o 01:29

Zdaje się sobie z tego sprawę, ale to widocznie jest nie dla mnie. Wolę tego od złych książek.
Ostatnio edytowano 19 lutego 2017, o 01:36 przez Księżycowa Kawa, łącznie edytowano 1 raz
Nie ma dobrych książek dla głupca, możliwe, że nie ma złych dla człowieka rozumu.
Denis Diderot


"If you want it enough, you can always get a second chance." MM
*
“I might be accused of social maladjustment,” said Daniel. “But not a psychopath. Please. Give me some credit.” MM
*
Zamienię sen na czytanie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 19 lutego 2017, o 01:33

Mnie się podoba ten "nowy", że zadaje sobie dużo trudu z przebraniami.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 20 lutego 2017, o 08:58

Próbowałam wczoraj obejrzeć jakiś vlog Szusz, miał w tytule nowe książki to się skusiłam. Odpadłam po 16 minutach pitolenia przy toaletce, szczególnie jak się zorientowałam, że cały filmik trwa 40 minut. Ale mam 2 spostrzeżenia:
1. Jakim cudem przy posiadaniu takiej ilości kosmetyków można mieć zawsze źle dobrany podkład? Na każdym filmiku, który z nią oglądam ma za ciemny podkład, nałożony do granicy żuchwy. W rezultacie ma żółtą/różową twarz i białą szyję. Potem jak ubierze szalik to jakoś ujdzie, ale przy tej toaletce wygląda tragicznie.

2. Ile oni muszą dostawać paczek skoro nawet się z nich nie cieszą. :ermm: Ja jak sobie coś zamówię to mimo, że wiem co jest w paczce, zaraz to otwieram i oglądam. A oni często dostają paczki niespodzianki od sponsorów i potrafią ich nie otwierać kilka dni albo tygodni.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 lutego 2017, o 17:15

Widziałam ten filmik. Dotrwałam do końca. Super dzielna jestem.

1. Ona ma zawsze niedopracowane makijaże. Za dużo warstw nakłada i poszczególne kosmetyki nie współpracują ze sobą.
Najbardziej mnie boli gdy widzę, jak ona sobie klacia pod oczami grubą warstwę korektora, a potem ją tylko króciutko rozsmarowuje na granicach z fluidem. Można by było jej to zeskrobać łyżeczką, tak ma grubo naklaciane.

2. Syndrom paczek doskonale rozumiem, bo też bym nie lubiła dostawać prezentów bez ładu i składu. Każda rzecz zajmuje miejsce w domu, każda paczka kradnie czas na przyniesienie jej i otwarcie, trzeba jeszcze wywalać opakowania i w sumie jest tylko kłopot.
Podoba mi się podejście Olfaktorii, która powiedziała, że przyjęła założenie, że nie będzie reklamowała darmoszek i tego nie robi. Trzeba się z nią umówić, jaki produkt przyjmie do pokazania w internecie i ile na tym zarobi.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 20 lutego 2017, o 17:43

Zostałam dzisiaj sama w domu i włączyłam jeszcze raz ten filmik, tym razem na dużym telewizorze. Teraz dopiero ładnie widzę makijaż i kacze usta. :P Niestety nie umiem przewinąć do przodu i póki co oglądam jeszcze raz od początku.
Ale mascara z Loreal, którą chwali, jest super. Też jej teraz używam. Siostra mi podkradała i też sobie zamówiła.

Janka napisał(a):Syndrom paczek doskonale rozumiem, bo też bym nie lubiła dostawać prezentów bez ładu i składu.

Ja w sumie też, ale i tak bym była ciekawa co jest w środku. Reklamodawcom też się pewnie 'podoba', że coś jej wyślą w ramach współpracy, a ta to otwiera po kilku tygodniach dopiero. Albo mówi w filmiku, że dostała paczkę np. z Lidla, ale nie chce jej się otwierać. Super reklama.

Avatar użytkownika
 
Posty: 33018
Dołączył(a): 18 maja 2011, o 15:02
Ulubiona autorka/autor: Janet Evanovich

Post przez Janka » 20 lutego 2017, o 17:49

Może chce tym zasugerować, żeby się do niej zwrócili oficjalnie i jej zapłacili za reklamę, to wtedy będzie otwierać z wszelkimi szykanami jak paczki z "Too Faced".
Sorry Vinnetou, ale biznes is biznes.
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 15876
Dołączył(a): 17 grudnia 2010, o 11:15
Ulubiona autorka/autor: Amanda Quick

Post przez joakar4 » 20 lutego 2017, o 17:51

No kalendarz dla blogerów ją delikatnie mówiąc nie zachwycił.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W mediach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość